Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι καθαρα προσωπικο το τι θελει ο καθενας μας απο ενα τηλεφωνο οποτε εκφραζοντας την δικη μου γνωμη λεω απλα οτι δεν με απασχολει σε τουτη τουλαχιστον την φαση το 3g διοτι ειναι πανακριβο και οσοι αυτη την στιγμη εχουν αναλογες συσκευες δεν νομιζω να εκμεταλλευονται αυτη την δυνατοτητα, κανω λαθος?

 

Εχεις απόλυτο δίκιο.Απλά με την δικιά μου λογική δεν μπορώ να βάλω στην ίδια κατηγορία ένα 3g μοντέλο με ένα μή 3g

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paidia,Ioylio tha to eperna mono an mou elegan oti tha valoun GPS,512 MNHMH kai 3,2 mp camera......me kathe epifylaksh ............................;-)))))

 

Και εγώ συμφωνώ, τουλάχιστον αν έλεγαν ότι θα ενσωματώσουν GPS.

 

Τώρα για εσωτερική μνήμη και μεγαλύτερης ανάλυσης κάμερα... δεν καίγομαι και τόσο.

 

Ελπίζω βέβαια να υπάρχουν - υπάρξουν, από την κυκλοφορία του, και εφαρμογές οι οποίες μεν είναι αρκετές αλλά και αξιόλογες - χρήσιμες, όχι κάτι ευτελές.

 

Και εδώ θέλω να σας ρωτήσω, αν μπορείτε να μου πείτε ονομαστικά, ποιες είναι οι διαφορές του Symbian 9.1 με το λειτουργικό Windows για κινητά. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Πάντως στην cebit που έπαιξα λίγο μαζί του ...κάτι δεν μου άρεσε! Τα υλικά κατασκευής του δεν ήταν ότι καλύτερο και έμοιαζε "φθηνό"! Ούτε και η πλοήγηση στο μενού μου άρεσε πολύ! Βέβαια ήταν μόνο μια μικρή γεύση και δεν μπορώ να βγάλω ακόμη συμπεράσματα... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Τι θέλω και κάθομαι και σας διαβάζω ? :p

 

Πάνω που το περίμενα μπήκα εδώ μέσα να μου χαλάσετε τη διάθεση με τα νέα σας για Ιούλιο... Σαν χρήστης P900 , "προσπέρασα" το P910i για το επόμενο. Τώρα μου λέτε να περιμένω και πάλι το P1000... :(

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ακουτε τι λένε τα τυπάκια??? USD 1200$ ?? Δεν πανε καλα.... Εγω το περιμενα περίπου γυρω στα 750 ευρουλακια αλλά αυτο το ανεβάζουν πολύυυ ψηλα... Βγαινει γύρω στα 900 η μου φαινεται??? Δεν ξερω ακριβως το rate του δολαριου αλλα οπως και να εχει καπου εκει είναι....

 

Ειναι υπερβολικα πάρα πολλά ακομα και για ενα 990... και δεν παιρνω qtek που ειναι σχεδον κανονικο pc? Τι να πει κανεις... Μακαρι να ειναι μουφα η τιμη.

εεεεμμμμ τι αλλο ηθελα να πω?

 

Α! Λοιπον σύμφωνα με επισημη απάντηση της ΤΙΜ σε email που τους εστειλα η εταιρία θα διαθέσει το εν λόγο κινητό στην αγορά τον Σεπτεμβρη του 2006.

Θα κανετε λοιπόν και άλλη υπομονη όσοι ειχατε εναποθέσει τα όνειρα για το καλοκαιράκι?

 

Εγω υπομονή παντως δεν μπορω να κάνω... Θα περιμένω το επομενο μοντελο που θα φορεθεί. Για την ώρα με βλέπω να τη βγάζω όπως όπως...

Τσουνάμι εν όψη:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ακουτε τι λένε τα τυπάκια??? USD 1200$ ?? Δεν πανε καλα.... Εγω το περιμενα περίπου γυρω στα 750 ευρουλακια αλλά αυτο το ανεβάζουν πολύυυ ψηλα... Βγαινει γύρω στα 900 η μου φαινεται??? Δεν ξερω ακριβως το rate του δολαριου αλλα οπως και να εχει καπου εκει είναι....

 

Ειναι υπερβολικα πάρα πολλά ακομα και για ενα 990... και δεν παιρνω qtek που ειναι σχεδον κανονικο pc? Τι να πει κανεις... Μακαρι να ειναι μουφα η τιμη.

εεεεμμμμ τι αλλο ηθελα να πω?

 

Α! Λοιπον σύμφωνα με επισημη απάντηση της ΤΙΜ σε email που τους εστειλα η εταιρία θα διαθέσει το εν λόγο κινητό στην αγορά τον Σεπτεμβρη του 2006.

Θα κανετε λοιπόν και άλλη υπομονη όσοι ειχατε εναποθέσει τα όνειρα για το καλοκαιράκι?

 

Εγω υπομονή παντως δεν μπορω να κάνω... Θα περιμένω το επομενο μοντελο που θα φορεθεί. Για την ώρα με βλέπω να τη βγάζω όπως όπως...

Na rotiso kati tha mporei kapoios na ftiaksei ena powerpoint apo to P990 i mono tha mporei kapoios na dei ena powerpoint dioti vgike to 9000QTEK to opoio tha mporei kapoios na dimiourgisei ppt.

Life is beautiful!:lol:
Link to comment
Share on other sites

ποτε ??????????? ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ??????????? ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ

ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ :mad: :mad:

ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ

ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΤΕΛΑ

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Na rotiso kati tha mporei kapoios na ftiaksei ena powerpoint apo to P990 i mono tha mporei kapoios na dei ena powerpoint dioti vgike to 9000QTEK to opoio tha mporei kapoios na dimiourgisei ppt.

 

 

Ψαχνω να βρω που ειχα δει οτι εχει γίνει μια συνεργασια με τη microsoft, οπου λέει οτι μπορει να γίνει επεξεργασία κειμένων και excel... Δεν θυμάμαι τίποτα όμως για powerpoint.... και δεν μπορω να το βρω πουθενα... Ουτε στο site της SE λεει κατι σχετικο (ή μηπως μου διεφυγε?)

 

Το σίγουρο είναι ότι το Qtek από τη στιγμή που διαθέτει λειτουργικό windows και software MS Office (εστω και pocket size) τότε δεν τιθετε θέμα ότι σίγουρα μπορεί να δημιουργήσει ppt.

Από την άλλη αυτή η συνεργασία se-microsoft μπορεί να είναι κάτι πολύ περιορισμένο (MS εφαρμογές σε Symbian ΛΣ??? Απορώ πως και εκαναν τέτοιο βήμα....!!!)

Ειλικρινά αν δεν το δω δεν μπορώ να πώ τιποτα...

Τσουνάμι εν όψη:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ΣΥΜΦΩΝΩ!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΗ SE ΝΑ ΒΑΛΕΙ GPS ,3MEGA CAMERA,512MB MNHMH!!!ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΙΜΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ....ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

!1

Χμμμμ λέτε τελικά να περιμένω μέχρι να βγεί κανενα μοντέλο της SE με GPS; αν και στο P900 έχω GPS αλλά το μόνο που με χαλάει είναι η κατανάλωση μπαταρίας λόγω bluetooth GPS. Το GPS μετράει άπειρα. Αλλη φάση να είσαι μεσα στο αεροπλάνο και να βλέπεις κατι τρελές ταχύτητες όπως έβλεπα προχθες κατι 916km/h (ναι ανοιξα το κινητό μεσα στο αεροπλάνο και όχι σε flight mode)

Link to comment
Share on other sites

An auto bgei septembrh tote ******* den tha nai na ta agoraseis?afou dekembrn len pos tha bgei to p1000.ARE SE auta kaneis kai me kaneis na se :X :X :X :X :X :X :X :X :X
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

An auto bgei septembrh tote ******* den tha nai na ta agoraseis?afou dekembrn len pos tha bgei to p1000.ARE SE auta kaneis kai me kaneis na se :X :X :X :X :X :X :X

 

καλά. αν το p990 βγει τόσους μήνες μετά την αρχικη ανακοίνωση το p1000 που είπανε δεκέμβρη θα το δούμε καλό καλοκαίρι 2007 :p :p

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ρε παιδιά, πού, και πότε είπε τίποτα για "P1000", και μάλιστα για Δεκέμβριο ; Άλλο τι θα θέλαμε και τι ελπίζουμε, και άλλο τι έχει ανακοινωθεί, έστω και ανεπίσημα !

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι στο τέλος δεν θα υπάρξει Ρ990 αλλά θα το ονομάσουν μια και καλή Ρ1000

 

"Εγκυρες" πηγές μου λένε ότι θα το ονομάσουν Ρ1000-10 :rolleyes: :wacko: :ninja: :X

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, με τα καμώματά τους θα χάσουν πολύ κόσμο που θα τρέξει σε άλλες λύσεις με περισσότερα καλούδια και καλύτερη λειτουργικότητα στις εφαρμογές (βλέπε MIO A701 π.χ.)

 

Δεν μπορώ να καταλάβω το πως σκέφτονται εκεί στην SE. Μάλλον το έχουν ρίξει στα walkman και έχουν μείνει ικανοποιημένοι με τις πωλήσεις τους, οπότε γιατί να ασχοληθούν με τα Pxxx;

Link to comment
Share on other sites

και για το Ρ990 ήτανε έγκυρες οι πηγες ότι θα ονομαζόταν Ρ1000 ή Ρ950. :lol:

 

 

Το 990 ήταν να ονομαστεί Ρ1000 όταν είχε μπει στα προσχέδια σαν αντικαταστάτης του 910.

Μάλιστα πολλοί ήταν αυτοί πού έσπευσαν να παρουσιάσουν και τις πρώτες "αποκλειστικές" φωτό του "νέου" Ρ1000... Που τελικά δεν ήταν άλλες από τις φωτό που ήδη ξέρουμε, αλλά και κάποιες πιο "φανταζέ" (σε κιτρινάκι ή μπεζάκι στυλ εκεινο το παλιο ανθεκτικο ΜΠΛΟΚ Ερικσον που δεν μασαγε πουθενα? (πραγματικα τι του ειχα κανει εκεινου του κινητού....)) πολύ ασχημη όμως (κατά τη γνώμη μου) εμφάνιση για ΡΧΧΧ κινητό...

 

Η ιστορία έδειξε ότι αυτό το 1000ρι θα ονομαζόταν 990. Και τώρα καθώς η νέα πλατφόρμα τους δημιουργεί τόσα προβλήματα συνδεσιμότητας (ή συμβατότητας, όπως θέλετε ονομάστε το) το "πακέτο" αργεί να βγεί...

 

Πιστεύω ακράδαντα όμως ότι χρειαζεται μόνο να γίνει η αρχή. Μετά από τα πρώτα εμπόδια και τις διωρθώσεις που θα ακολουθήσουν, να είστε σίγουροι(-ες) ότι θα γίνει ένας μικρός χαμός από νεα προϊόντα!!!

Αργεί πολύ αυτή η αρχή μπαρμπαστρούμφ????

Τσουνάμι εν όψη:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ο SakalisX εννοούσε τον διάδοχο του P990.

 

nixx

 

 

Και που κολάει ο διάδοχος ενός μοντέλου που ακόμα δεν έχει κυκλοφωρήσει και έτσι που το πάνε, δεν πρόκυτε να κυκλοφορήσει...:)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...