Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, stamatis3133 said:

Μπορεις να μας πεις ποια μαρκα ειχες πριν και ποια εβαλες;
Δεν ειμαι και πολυ ευχαριστημενος απο τα χρωματα της οθονης και ισως φταιει η προστασια (τζαμακι) που φοραει το κινητο. 

Δεν δίνω βάση σε μάρκες tepmpered glass φίλε μου διότι και ένα τζάμι που ακριβοπλήρωσα παλαιότερα spigen προσωπικά δεν μου άρεσε.

Δεν θυμάμαι σίγουρα τι τζάμι φορούσα διότι έχει περάσει αρκετό διάστημα αλλά δυστυχώς δεν θυμάμαι και τι τζάμι έβαλα διότι με το που το πέρασα πέταξα την συσκευασία χωρίς να συγκρατήσω την μάρκα του και που να φανταστώ ότι θα είναι και ποιοτικό έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, νέος κάτοχος S21 FE. Το πήρα με την προσφορά. Δυστυχώς στα πλεονεκτήματα του Samsung Members δεν μου εμφανίζει τίποτα. Πήρα και το help desk της Samsung χθες και μου είπαν πως είναι γνωστό πρόβλημα και πως έχουν ανοίξει ticket με τη Samsung για να το λύσουν.

Έχει συμβεί και σε εσάς? Μήπως έχει κάποιος δοκιμάσει κάτι άλλο?? Έχω δώσει όλες τις προσβάσεις στην εφαρμογή (που κατά τα άλλα δεν θα το έκανα) έχω καθαρίσει μνήμες αλλά τίποτα. Βέβαια έχω χρόνο μέχρι να δηλώσω για τα buds αλλά αν ξέρει κάποιος κάτι ας βοηθήσει.

Ευχαριστώ πολύ

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, zstephanos said:

Καλημέρα σας, νέος κάτοχος S21 FE. Το πήρα με την προσφορά. Δυστυχώς στα πλεονεκτήματα του Samsung Members δεν μου εμφανίζει τίποτα. Πήρα και το help desk της Samsung χθες και μου είπαν πως είναι γνωστό πρόβλημα και πως έχουν ανοίξει ticket με τη Samsung για να το λύσουν.

Έχει συμβεί και σε εσάς? Μήπως έχει κάποιος δοκιμάσει κάτι άλλο?? Έχω δώσει όλες τις προσβάσεις στην εφαρμογή (που κατά τα άλλα δεν θα το έκανα) έχω καθαρίσει μνήμες αλλά τίποτα. Βέβαια έχω χρόνο μέχρι να δηλώσω για τα buds αλλά αν ξέρει κάποιος κάτι ας βοηθήσει.

Ευχαριστώ πολύ

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τι εννοεις τιποτα; Δεν σου εμφανιζει τις προσφορες; 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Μια απλή ερώτηση!Πως γίνεται το a52s να παίρνει ποιο γρήγορα τις ενημερώσεις από το δικό μας;Ήρεμα ρωτάω 😀😀😀😀

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, gjimmys said:

Μια απλή ερώτηση!Πως γίνεται το a52s να παίρνει ποιο γρήγορα τις ενημερώσεις από το δικό μας;Ήρεμα ρωτάω 😀😀😀😀

 

Απλά αναλογίσου τι πωλήσεις έχει κάνει το a52s και πόσες το s21fe και θα καταλάβεις...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, xetasa said:

Απλά αναλογίσου τι πωλήσεις έχει κάνει το a52s και πόσες το s21fe και θα καταλάβεις...

Δηλαδή αν το Α52s έχει πιο πολλές πωλήσεις από το S22 Ultra,τότε το Α52s θα παίρνει πρώτο τις ενημερώσεις;

Δε νομίζω ότι έχει να κάνει με τις πωλήσεις...Απλά υπάρχει χρονοδιάγραμμα ενημερώσεων για την κάθε συσκευή.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, xetasa said:

Απλά αναλογίσου τι πωλήσεις έχει κάνει το a52s και πόσες το s21fe και θα καταλάβεις...

Δεν νομίζω να είναι γι'αυτό φίλε μου!!

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ποιες αναβαθμίσεις και πιο α52s....ο αδελφός μου το έχει και είναι πίσω σε ενημερώσεις ασφαλείας, αφήστε πού δεν έχει για παράδειγμα στη gallery την γόμα για αφαίρεση αντικείμενου...

Τι συγκρίνετε τώρα για να καταλάβω!

sent from my S21 FE 8/256



Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Konstantine73 said:

Τι λέτε ποιες αναβαθμίσεις και πιο α52s....ο αδελφός μου το έχει και είναι πίσω σε ενημερώσεις ασφαλείας, αφήστε πού δεν έχει για παράδειγμα στη gallery την γόμα για αφαίρεση αντικείμενου...

Τι συγκρίνετε τώρα για να καταλάβω!

sent from my S21 FE 8/256


 

Το a52s έχει πάρει την ενημέρωση Οκτωβρίου και εμείς όχι Δεν κάνει κανείς σύγκριση γιατί δεν υπάρχει σύγκριση στα 2 μοντέλα.Απλως ρωτάω γιατί παίρνει πιο γρήγορα από εμάς.Κανε μια βόλτα από το forum του a52s 

Link to comment
Share on other sites

Το a52s έχει πάρει την ενημέρωση Οκτωβρίου και εμείς όχι Δεν κάνει κανείς σύγκριση γιατί δεν υπάρχει σύγκριση στα 2 μοντέλα.Απλως ρωτάω γιατί παίρνει πιο γρήγορα από εμάς.Κανε μια βόλτα από το forum του a52s 

Απ’ ό,τι βλέπω τα ευρωπαϊκά μοντέλα δεν έχουνε πάρει… αλλα regions έχουνε πάρει ήδη το patch του Οκτώβρη…
Το γιατί το ξέρει η Samsung…


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, gjimmys said:

Το a52s έχει πάρει την ενημέρωση Οκτωβρίου και εμείς όχι Δεν κάνει κανείς σύγκριση γιατί δεν υπάρχει σύγκριση στα 2 μοντέλα.Απλως ρωτάω γιατί παίρνει πιο γρήγορα από εμάς.Κανε μια βόλτα από το forum του a52s 

Έχει κάποια σημασία ποιο μοντέλο παίρνει πιο γρήγορα τις ενημερώσεις; Ποιο είναι το θέμα δηλαδή;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια πως μου αρεσει να ξυπναω το πρωι και εκει που πινω το καφεδακι μου να βλεπω οτι εχω ενημερωση...βγηκε η ενημερωση οκτωμβριου για τα κινητα μας(EUX,EUY) 285 mb μικρουλα αυτο τον μηνα....

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MAFAdo said:

Καλημερα παιδια πως μου αρεσει να ξυπναω το πρωι και εκει που πινω το καφεδακι μου να βλεπω οτι εχω ενημερωση...βγηκε η ενημερωση οκτωμβριου για τα κινητα μας(EUX,EUY) 285 mb μικρουλα αυτο τον μηνα....

Καλημέρα,ναι και γω την πήρα.

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Konstantine73 said:

Ήρθε η ενημέρωση προς τις γκρίνιες...

sent from my S21 FE 8/256
 

Δεν θέλω να σε χαρακτηρίσω γιατί θα μιλήσω άσχημα και δεν μου ταιριάζει!!

Edited by gjimmys
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε χαρακτηρίσω γιατί θα μιλήσω άσχημα και δεν μου ταιριάζει!!
Συμμαζέψου λίγο γιατί ούτε σε ονόματα αναφέρθηκα ούτε πρόσβαλα κανέναν!

Που Θα μου μιλήσεις και άσχημα!

Η λέξη γκρίνια είναι γένους θηλυκού! Αν τώρα Εσύ έχεις τη μύγα επάνω σου δεν με απασχολεί καθόλου άιντε στο καλό και μη μου ξαναμιλήσεις!


sent from my S21 FE 8/256


Link to comment
Share on other sites

Just now, Konstantine73 said:

Συμμαζέψου λίγο γιατί ούτε σε ονόματα αναφέρθηκα ούτε πρόσβαλα κανέναν!

Που Θα μου μιλήσεις και άσχημα!


sent from my S21 FE 8/256
 

Εσύ να συμμαζευτεις μεγάλε και ξέρουμε πολύ καλά για ποιον το είπες!!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ να συμμαζευτεις μεγάλε και ξέρουμε πολύ καλά για ποιον το είπες!!
Αυτό που σου είπα!

Που θα μου την πεις κιόλας!

Τέλος!

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Just now, Konstantine73 said:

Αυτό που σου είπα!

Που θα μου την πεις κιόλας!

Τέλος!

sent from my S21 FE 8/256
 

Χαχαχαχα τελικά πρέπει να κάνουν ένα ξεκαθάρισμα οι moderators στο myphone από τους προβληματικους!! Εντάξει μεγάλε το τελειώνω εγώ δεν σου ξανά μιλάω μπορείς άνετα να με βρίσεις, τελικά έχουν δίκιο κάποιοι για σένα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα τελικά πρέπει να κάνουν ένα ξεκαθάρισμα οι moderators στο myphone από τους προβληματικους!! Εντάξει μεγάλε το τελειώνω εγώ δεν σου ξανά μιλάω μπορείς άνετα να με βρίσεις, τελικά έχουν δίκιο κάποιοι για σένα!!!!


Ούτε σε έβρισα ούτε τίποτε άλλο, το αντίθετο εσύ πήγες να το κάνεις!

Προβληματικός είσαι και φαίνεσαι!

Όταν εγώ στήριζα και διοργάνωνα με το my phone με τα τότε περίφημα meetings στην Θεσσαλονίκη (15 χρόνια πριν) εσύ πετουσες χαρταετό!

Αυτοί που με ξέρουν έχουν να πουν τα καλύτερα!

Ο κάθε ένας εδώ μέσα που έχει και αποψη για ανθρώπους που δεν γνωρίζει!

sent from my S21 FE 8/256
Link to comment
Share on other sites

Μια απλή ερώτηση!Πως γίνεται το a52s να παίρνει ποιο γρήγορα τις ενημερώσεις από το δικό μας;Ήρεμα ρωτάω
 
Παιζει ρόλο τι csc έχει η συσκευή.
Σε eux αργούν περισσότερο,περίπου 20 μέρες.
Δεν παίζει ρόλο η συσκευή.
Καλημέρα

My S21 FE Is Awesome!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, johnnyman25 said:

Παιζει ρόλο τι csc έχει η συσκευή.
Σε eux αργούν περισσότερο,περίπου 20 μέρες.
Δεν παίζει ρόλο η συσκευή.
Καλημέρα

My S21 FE Is Awesome!!
 

Καλημέρα όχι δεν παίζει ρόλο τι CSC έχει η κάθε συσκευή απλώς το είχα απορία!Το καταλαβα ότι σε eux καθυστερούν λίγο! Καλή σου μέρα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όχι δεν παίζει ρόλο τι CSC έχει η κάθε συσκευή απλώς το είχα απορία!Το καταλαβα ότι σε eux καθυστερούν λίγο! Καλή σου μέρα!!
Για μένα το csc παίζει ρόλο σε ότι samsung και αν είχα.
Στο s20 fe που είχα Switzerland csc επερνα τις ενημερώσεις για τον επόμενο μήνα προτού βγει ο μήνας.
Πχ τελη Σεπτεμβρίου έπερνα την ενημέρωση Οκτωβρίου.

My S21 FE Is Awesome!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία παιδιά είναι δύσκολος ο χειμώνας που έρχεται...το κινητό φυσάει και αυτό μετράει!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S21 FE 5G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...