Jump to content

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium


DjHoya
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 167
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

17 ώρες πριν, mylw_4 said:

Δε το βρίσκω 

Άκυρο φίλε μου σε λάθος νήμα το έγραψα έχω το το 3 όχι το pro με custom 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα... Έχω το gt3 pro με το λουράκι... Ψάχνω για μπρασελε να το βάλω... Προτείνετε κάποιο καλό και ποιοτικό? Έχω το spigen το μπρασελε σε μαύρο, καλό μεν αλλά τώρα το καλοκαίρι αφήνει βλέπω χρώμα μαύρο στον καρπό.... Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 16/7/2023 at 9:06 ΜΜ, kostasQuattro said:

Καλησπέρα... Έχω το gt3 pro με το λουράκι... Ψάχνω για μπρασελε να το βάλω... Προτείνετε κάποιο καλό και ποιοτικό? Έχω το spigen το μπρασελε σε μαύρο, καλό μεν αλλά τώρα το καλοκαίρι αφήνει βλέπω χρώμα μαύρο στον καρπό.... Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έχω το ασήμι μπρεσελε της Spigen. 

Ξέρει κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα να περάσω διαδρομή στο ρολόι; Πχ ένα μονοπάτι στον Όλυμπο...

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ασήμι μπρεσελε της Spigen. 
Ξέρει κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα να περάσω διαδρομή στο ρολόι; Πχ ένα μονοπάτι στον Όλυμπο...
Δυστυχώς δε ξέρω να σε βοηθήσω.... Να σε ρωτήσω κάτι όμως? Επειδή είναι ασημί το μπρασελε και η κάσα του ρολογιού είναι χρώμα τιτανίου φαίνεται μεγάλη διαφορά? Αν μπορείς να στείλεις κάνα 2 καλες φώτο να το δω θα το εκτιμούσα γιατί το σκεφτόμουνα αλλά είχα ενδοιασμό σε αυτό με το χρώμα...

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, kostasQuattro said:

Δυστυχώς δε ξέρω να σε βοηθήσω.... Να σε ρωτήσω κάτι όμως? Επειδή είναι ασημί το μπρασελε και η κάσα του ρολογιού είναι χρώμα τιτανίου φαίνεται μεγάλη διαφορά? Αν μπορείς να στείλεις κάνα 2 καλες φώτο να το δω θα το εκτιμούσα γιατί το σκεφτόμουνα αλλά είχα ενδοιασμό σε αυτό με το χρώμα...

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν φαίνεται η διαφορά 

IMG_20230413_164950.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν φαίνεται η διαφορά 
IMG_20230413_164950.thumb.jpg.789a04211924d141f7194871f110760d.jpg
Όντως ίσα ίσα το καταλαβαίνεις και πάλι αν κάτσεις και το παρατηρήσεις... Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ασήμι μπρεσελε της Spigen. 
Ξέρει κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα να περάσω διαδρομή στο ρολόι; Πχ ένα μονοπάτι στον Όλυμπο...
Καλησπέρα. Αν έχεις το gpx αρχείο της διαδρομής γίνεται. Βρες το στο κινητό σου. Μόλις το πατήσεις πρέπει να σου ανοίξει το Huawei health. Το περνάς εκεί και μετά το συγχρονίζει στο ρολόι.

Στάλθηκε από το S23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, efbill said:

Καλησπέρα. Αν έχεις το gpx αρχείο της διαδρομής γίνεται. Βρες το στο κινητό σου. Μόλις το πατήσεις πρέπει να σου ανοίξει το Huawei health. Το περνάς εκεί και μετά το συγχρονίζει στο ρολόι.

Στάλθηκε από το S23 ultra.
 

υπάρχει κάποιο αρχείο με διαδρομές πχ μια διαδρομή που έχεις κάνει εσύ και να μπορώ εγώ να τη κατεβάσω ?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο αρχείο με διαδρομές πχ μια διαδρομή που έχεις κάνει εσύ και να μπορώ εγώ να τη κατεβάσω ?
Εδώ http://www.hellaspath.gr/
έχει πολλές έτοιμες. Με περιγραφή, βαθμό δυσκολίας κλπ.
Επίσης η εφαρμογή Gaia gps είναι πολλή καλή για να δημιουργείς δικές σου διαδρομές. Είναι επί πληρωμή.

Στάλθηκε από το S23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, manospo said:

Έχει βρει κάποιος τρόπο να βάζουμε custom watchfaces hwt κ αν ναι ας μας πει τροπο

Είναι πολύ εύκολο φίλε μου . Για να μην ενοχλησουμε τα παιδιά εδώ με διάφορα κ τους μπερδέψουμε μπες στο νήμα του gt3 έχουμε ανεβάσει λεπτομερώς οδηγό τι πρέπει να κάνεις. Αν θυμάμαι καλά είναι στην 3 σελίδα (αν κ δεν έχει πολλές μόνο 4  ) είναι η ίδια διαδικασία κ πίστεψε με έχει πολύ πράγμα κ όχι ενεργοβόρα watch faces .

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ εύκολο φίλε μου . Για να μην ενοχλησουμε τα παιδιά εδώ με διάφορα κ τους μπερδέψουμε μπες στο νήμα του gt3 έχουμε ανεβάσει λεπτομερώς οδηγό τι πρέπει να κάνεις. Αν θυμάμαι καλά είναι στην 3 σελίδα (αν κ δεν έχει πολλές μόνο 4  ) είναι η ίδια διαδικασία κ πίστεψε με έχει πολύ πράγμα κ όχι ενεργοβόρα watch faces .

Μπορείς να βάλεις link;


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το παρακάτω κανάλι στο telegram το κατεβάζω, αν πας κάτω κάτω θα δεις ότι σήμερα έβαλαν και την νέα έκδοση 13.1.4.300. Έχουν δύο εφαρμογές για την κάθε έκδοση, η διαφορά είναι ότι αυτή που λέει [NoStep] δεν μετράει βήματα από το κινητό αλλά μόνο από το ρολόι... ενώ η άλλη μετράει και από τα 2, αν και κανονικά όταν φοράς το ρολόι μετράει μόνο από αυτό αλλά ίσως σε μερικά κινητά να μπερδεύεται δεν ξέρω... εγώ έβαλα την έκδοση να μην μετράει καθόλου βήματα με το κινητό γιατί δεν με ενδιαφέρει. Για να βρεις watch faces υπάρχουν πολλά κανάλια στο telegram απλά όταν κατεβάσεις το αρχείο βάλτο σε όποιον φάκελο θες εκτός του downloads και μετά μπες στο health και πάτα add watch face και επίλεξε το.

https://t.me/HuaweiHealthMOD

 
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ και λογικά την Τρίτη θα το έχω! 🥰

Μπορεί κανείς να μου προτείνει κανένα καλό tempered glass να του φορέσω; 

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ και λογικά την Τρίτη θα το έχω! 
Μπορεί κανείς να μου προτείνει κανένα καλό tempered glass να του φορέσω; 
https://www.skroutz.gr/s/36682656/Hofi-Pro-Tempered-Glass-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%9F%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-Huawei-Watch-GT-3-Pro-46mm.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share
Εγώ της hofi πήρα... Απλά δεν εφαρμόζει σε όλη την οθόνη... Βέβαια μια φορά που έσπασε σε κάτι που χτύπησα έσπασε το τζαμακι και δεν είχα περαιτέρω θέμα... Αν κάποιος ξέρει κανενα άλλο που να εφαρμόζει σε όλο το εύρος της οθόνης ας μας πει... Εγώ ικανοποιημένος είμαι γενικότερα και το έχει κι άλλο μέλος της οικογένειας με ίδια τζαμακια και ο ίδιος μια χαρά για την ώρα...

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 22/7/2023 at 9:02 ΜΜ, kostasQuattro said:

https://www.skroutz.gr/s/36682656/Hofi-Pro-Tempered-Glass-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%9F%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-Huawei-Watch-GT-3-Pro-46mm.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share
Εγώ της hofi πήρα... Απλά δεν εφαρμόζει σε όλη την οθόνη... Βέβαια μια φορά που έσπασε σε κάτι που χτύπησα έσπασε το τζαμακι και δεν είχα περαιτέρω θέμα... Αν κάποιος ξέρει κανενα άλλο που να εφαρμόζει σε όλο το εύρος της οθόνης ας μας πει... Εγώ ικανοποιημένος είμαι γενικότερα και το έχει κι άλλο μέλος της οικογένειας με ίδια τζαμακια και ο ίδιος μια χαρά για την ώρα...

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έχω παραγγείλει από ali που θεωρητικά πιάνει όλη την οθόνη. Περιμένω τις επόμενες μέρες να φτάσει...

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει από ali που θεωρητικά πιάνει όλη την οθόνη. Περιμένω τις επόμενες μέρες να φτάσει...
Θέλω να μου πεις ποια είναι και αν η εφαρμογή είναι εντάξει όταν τα παραλάβεις....

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο Κωτσος εβγαλε μια προσφορα για τα Γιαννενα 

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/wearables/smartwatches/234222-huawei-watch-3-pro-classic-brown

Εγω αμα ημουν εκει θα το χτυπουσα

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, kostasQuattro said:

Θέλω να μου πεις ποια είναι και αν η εφαρμογή είναι εντάξει όταν τα παραλάβεις....

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λοιπόν μόλις το πέρασα. Το έβγαλα 2-3 φορές μέχρι να κολλήσει χωρίς να έχει φυσαλίδες. Πιάνει όλη την οθόνη. Έχει καλή εφαρμογή. Τα νερά που φαίνονται μάλλον είναι από μάνα του δε μπορώ να κάνω κάτι. Για 1.22€ που έδωσα για τα 3 μια χαρά 

Τώρα που το παρατηρώ ήθελε 2 μοίρες δεξιά για να δείχνει 12 νταν. 🙂

ΥΓ.: για να ξεκολλήσει θέλει νύχι....

IMG_20230724_115513.jpg

IMG_20230724_115541.jpg

IMG_20230724_120702.jpg

IMG_20230724_120732.jpg

Edited by mylw_4
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις το πέρασα. Το έβγαλα 2-3 φορές μέχρι να κολλήσει χωρίς να έχει φυσαλίδες. Πιάνει όλη την οθόνη. Έχει καλή εφαρμογή. Τα νερά που φαίνονται μάλλον είναι από μάνα του δε μπορώ να κάνω κάτι. Για 1.22€ που έδωσα για τα 3 μια χαρά 
Τώρα που το παρατηρώ ήθελε 2 μοίρες δεξιά για να δείχνει 12 νταν.
ΥΓ.: για να ξεκολλήσει θέλει νύχι....
IMG_20230724_115513.thumb.jpg.5f88fc20fb386da212315a1f169f21c9.jpg
IMG_20230724_115541.thumb.jpg.8e23ad7947a3a50c18330a35ace1084a.jpg
IMG_20230724_120702.thumb.jpg.677d5a769cdcbb60200303b5a82283f2.jpg
IMG_20230724_120732.thumb.jpg.3f793ac76f40ba531f119c75552d57ea.jpg
Μπορείς να μου πεις μάρκα? Δεν είναι κακό.... Ευχαριστώ για τις φώτο

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παιδια ο Κωτσος εβγαλε μια προσφορα για τα Γιαννενα 
https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/wearables/smartwatches/234222-huawei-watch-3-pro-classic-brown
Εγω αμα ημουν εκει θα το χτυπουσα
Αυτό τώρα ισχύει? 300 ευρώ κάτω? Ή παίζει τπτ άλλο? Πολύ περίεργο μου φαίνεται

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιες προσφορές συνήθως είναι του καταστήματος που έχουν τα δείγματα . Αλλά κ πάλι πολύ καλή τιμή το πας κ για μπαταρία μετά κ είσαι κομπλέ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kostasQuattro said:

Μπορείς να μου πεις μάρκα? Δεν είναι κακό.... Ευχαριστώ για τις φώτο


 

μάρκα με έκαψες. aliexpress είναι ρε συ. αν θες link https://www.aliexpress.com/item/1005004233606876.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.21ef1802etpk7d 

Edited by mylw_4
Link to comment
Share on other sites

On 21/7/2023 at 8:13 ΠΜ, challenge143 said:

Είναι πολύ εύκολο φίλε μου . Για να μην ενοχλησουμε τα παιδιά εδώ με διάφορα κ τους μπερδέψουμε μπες στο νήμα του gt3 έχουμε ανεβάσει λεπτομερώς οδηγό τι πρέπει να κάνεις. Αν θυμάμαι καλά είναι στην 3 σελίδα (αν κ δεν έχει πολλές μόνο 4  ) είναι η ίδια διαδικασία κ πίστεψε με έχει πολύ πράγμα κ όχι ενεργοβόρα watch faces .

Για να καταλάβω, φτιάχνω ένα watch face στο Theme Studio (σύμφωνα με όλες τις προδιαγραφές), για να το ανεβάσω στην συσκευή πρέπει να βάλω το modded health???? WTF?

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, DimitrisAndNiki said:

Για να καταλάβω, φτιάχνω ένα watch face στο Theme Studio (σύμφωνα με όλες τις προδιαγραφές), για να το ανεβάσω στην συσκευή πρέπει να βάλω το modded health???? WTF?

Ναι.  Δυστυχώς. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...