Jump to content

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium


DjHoya
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν, ενώ η εφαρμογή του glass ήταν πολύ καλή, τελικά το έβγαλα. Έχανε αρκετά η οθόνη. Ενώ είναι καθρέφτης με αυτό ήταν λες και κοιτάς Nokia 3310

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 167
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Λοιπόν, ενώ η εφαρμογή του glass ήταν πολύ καλή, τελικά το έβγαλα. Έχανε αρκετά η οθόνη. Ενώ είναι καθρέφτης με αυτό ήταν λες και κοιτάς Nokia 3310
Δεκτό αυτό που λες αλλά εγώ το φοβάμαι χώρος τζαμακι... Παρόλο που είμαι προσεκτικός με αυτά σκέψου ότι σε κάποια φάση κάπου το χτύπησα και δε πήρα χαμπάρι και έσπασε, ευτυχώς είχα τζαμακι και την γλίτωσα μόνο με αυτό... Μπορεί να μην πάθαινε και τπτ η οθόνη χωρίς το τζαμακι αλλά δε θα ήθελα να το ρισκάρω... Προσωπική μου άποψη βέβαια 80b8c7cea2c07b9e72152ec3af29cc12.jpg

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα αυτό απο Σκρούτζ, αύριο - μεθαύριο θα έχετε αξιολόγηση... 

enkay_2x_flexi_full_face_tempered_glass_huawei_watch_gt_3_pro_46mm.jpeg

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι καιρό να επιχειρήσω να κάνω μια βλακεια που δε ξέρω αν κάτσει τελικά... Εμάς τα GT3 pro είναι 46mm... Θέλω να δω μήπως δοκιμάσω από το 3 pro που είναι 48mm και βρίσκω κάτι τζαμακια διαφανή με την προοπτική ότι θα κάτσουν ακριβώς στην οθόνη... Χωρίς το περίγραμμα δηλαδή που δε μου αρέσει στο τζαμακι τα το έχει... Στέκει πιστεύετε ή τζάμπα λεφτά?
https://www.skroutz.gr/s/30264926/%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82-Huawei-Watch-3-Pro-48mm-Tempered-Glass-9H-AntiCrash-AntiShock-3%CF%84%CE%BC%CF%87.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, kostasQuattro said:

Σκέφτομαι καιρό να επιχειρήσω να κάνω μια βλακεια που δε ξέρω αν κάτσει τελικά... Εμάς τα GT3 pro είναι 46mm... Θέλω να δω μήπως δοκιμάσω από το 3 pro που είναι 48mm και βρίσκω κάτι τζαμακια διαφανή με την προοπτική ότι θα κάτσουν ακριβώς στην οθόνη... Χωρίς το περίγραμμα δηλαδή που δε μου αρέσει στο τζαμακι τα το έχει... Στέκει πιστεύετε ή τζάμπα λεφτά?
https://www.skroutz.gr/s/30264926/%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82-Huawei-Watch-3-Pro-48mm-Tempered-Glass-9H-AntiCrash-AntiShock-3%CF%84%CE%BC%CF%87.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

το πιο πιθανό είναι να έχει κενό στις άκρες. και δε νομίζω πως αξίζει να δώσεις σχεδόν 15 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

το πιο πιθανό είναι να έχει κενό στις άκρες. και δε νομίζω πως αξίζει να δώσεις σχεδόν 15 ευρώ
Τα 2mm έχω στο μυαλό μου να καλύψουν το γύρω γύρω περίγραμμα που δε καλύπτει το τζαμακι που έχω τώρα στην φώτο που ανέβασα ποιο πάνω


Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάτε να ρωτήσετε κ από irepair?  Εγώ έχω βάλει μια μεμβράνη η οποία είναι κρύσταλλο εδώ κ κανένα χρόνο με νανοτεχνολογιας που κλείνει τις γρατζουνιές.  Και πλέον έχουν βγάλει κάτι αντίστοιχο με uv το περνάνε κ γίνεται γυαλακι πολύ σκληρό υλικό το οποίο το είδα σε φίλο το οποίο του το πέρασαν χωρίς ίχνος φουσκαλας. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάτε να ρωτήσετε κ από irepair?  Εγώ έχω βάλει μια μεμβράνη η οποία είναι κρύσταλλο εδώ κ κανένα χρόνο με νανοτεχνολογιας που κλείνει τις γρατζουνιές.  Και πλέον έχουν βγάλει κάτι αντίστοιχο με uv το περνάνε κ γίνεται γυαλακι πολύ σκληρό υλικό το οποίο το είδα σε φίλο το οποίο του το πέρασαν χωρίς ίχνος φουσκαλας. 
Νταξει κουβέντα κάνουμε να παίρνουμε απόψεις.... Αυτό δε το έχω ακούσει που λες πάντως.... Καλή φάση

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σχετικά με την δικιά μου εμπειρία...
Το γυαλάκι είναι φανταστικό! 

Κάθεται ακριβώς πάνω στο ρολόι, το καλύπτει και περιμετρικά 100% (όπως θα δείτε στην φώτο)

Αν έχετε καλό και σταθερό χέρι και είστε υπομονετικός, το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Enkay 2x Flexi Full Face Tempered Glass Προστατευτικό Οθόνης για το Huawei Watch GT 3 Pro 46mm

 

20230803_064713a.jpg

Edited by DimitrisAndNiki
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει το καινούριο gt 4 Pro εδώ και 2 εβδομάδες και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα, πολλές φορές δεν βρίσκει το τηλ μου όταν κανω αναζήτηση από το ρολόι, αυτό το δεν είχα πάθει ποτέ με το gt2.
Τι λέτε να φταίει;
Το κινητό μου είναι το Samsung a52s


Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, nikoseggo3 said:

Έχω αγοράσει το καινούριο gt 4 Pro εδώ και 2 εβδομάδες και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα, πολλές φορές δεν βρίσκει το τηλ μου όταν κανω αναζήτηση από το ρολόι, αυτό το δεν είχα πάθει ποτέ με το gt2.
Τι λέτε να φταίει;
Το κινητό μου είναι το Samsung a52s


Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Για αρχή κάνε μια επανεκκίνηση κ στα δύο. Μετά άνοιξε την εφαρμογή κ δες αν έχεις δώσει όλα τα δικαιώματα.  Κ σιγουρέψου ότι εκείνη την στιγμή που στο κάνει αν έχει αποσυνδεθεί το Bluetooth. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, mylw_4 said:

Να τρέχεις στη παραλία Θεσσαλονίκης και να βγάζει 78 μέτρα υψόμετρο. Τι φάση;

Screenshot_2023-08-05-17-25-44-614_com.huawei.health.jpg

Θέλει calibration 

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, mylw_4 said:

Ναι, πως γίνεται;

Είναι πολύ εύκολο θα πας ακριβώς δίπλα στην θάλασσα κ θα κάνεις καινούργια βαθμονόμηση κ βάλτο στο 1m κ είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το υψόμετρο είναι συνάρτηση της ατμοσφαιρικής πίεσης, οπότε θα πρέπει το ρολόι να είναι συνδεδεμένο με το κινητό, το οποίο θα έχει ανοιχτά data, για να βγάλει σωστό αποτέλεσμα. 

Τώρα αν είσαι για ορειβασία ή κάπου με κακό δίκτυο....

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, mylw_4 said:

Λοιπόν, το υψόμετρο είναι συνάρτηση της ατμοσφαιρικής πίεσης, οπότε θα πρέπει το ρολόι να είναι συνδεδεμένο με το κινητό, το οποίο θα έχει ανοιχτά data, για να βγάλει σωστό αποτέλεσμα. 

Τώρα αν είσαι για ορειβασία ή κάπου με κακό δίκτυο....

Το υψόμετρο είναι φρουφρού κι αρώματα... Αν πας για ορειβασία θα πας με επαγγελματικά εργαλεία και όχι με το huawei αδερφέ... (ταπεινή μου γνώμη) 

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, mylw_4 said:

προοπτική να ενεργοποιηθει το nfc υπάρχει? το να δωθεί η δυνατότητα απαντησης σε sms ?

Προς το παρόν δεν υπάρχει κάτι επίσημο για αυτά τα θέματα. 

Link to comment
Share on other sites

Νέο firmware update παίδες 🙂

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, DimitrisAndNiki said:

Νέο firmware update παίδες 🙂

Εμφανή διαφορά δεν είδα, μόνο το αναστολή λειτουργίας 

Edited by mylw_4
Link to comment
Share on other sites

Νέο firmware update παίδες
Πια έκδοση έχεις τώρα; Γιατί εμένα δεν έχει βγάλει update. Είμαι με 3.0.0.78

Στάλθηκε χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικα υποστηριζει esim?

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...