Jump to content

iPhone 14 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

14 minutes ago, Penny11 said:

Βρε ας παραλάβω επιτέλους και του κάνω και γαμο όχι μόνο βάφτιση ! 

Το φετινό ήταν έξω από κάθε φαντασία 

Κανεις δεν υπήρχε που να σκεφτεί ότι θα παραγγείλει Σεπτέμβριο ναι θα παραλάβει Ιανουάριο και βλέπουμε 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tasos19s said:

Το φετινό ήταν έξω από κάθε φαντασία 

Κανεις δεν υπήρχε που να σκεφτεί ότι θα παραγγείλει Σεπτέμβριο ναι θα παραλάβει Ιανουάριο και βλέπουμε 

Ακριβώς … ούτε στην πιο τρελη φαντασία … 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
14 minutes ago, Penny11 said:

Βρε ας παραλάβω επιτέλους και του κάνω και γαμο όχι μόνο βάφτιση ! 

Αν το θέλεις τόσο πάντως, κυκλοφορούν και κάποιες αγγελίες σφραγισμένων σε γνωστά site αγοραπωλησιών. Εκτός από αυτούς που θέλουν να βγάλουν μεγάλο κέρδος, υπάρχουν και κάποιοι που τα δίνουν σε λογικές τιμές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, athanaso77 said:

Αν το θέλεις τόσο πάντως, κυκλοφορούν και κάποιες αγγελίες σφραγισμένων σε γνωστά site αγοραπωλησιών. Εκτός από αυτούς που θέλουν να βγάλουν μεγάλο κέρδος, υπάρχουν και κάποιοι που τα δίνουν σε λογικές τιμές.

Δεν ξέρω αν αξίζει και δν εμπιστεύομαι κανέναν. Προτιμώ να περιμένω…

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Penny11 said:

Έγω πάντως έχω αρχίσει και ξενερώσω απίστευτα … έχουν έρθει θήκες λουρακια προστατευτικά και έχω μείνει και τα κοιτάω. Και θα κάνω και Χριστούγεννα και πρωτοχρονιά χωρίς κινητό … ωραία περναμε 😂😂😂

Έτσι την πάτησα και εγώ , είχα το 11promax και το πούλησα γιατί δεν είχα υπολογίσει ότι θα αργούσε τόσο το 14 και έμεινα με ένα παλιό 7 και τώρα χτυπάω το κεφάλι μου που το έδωσα νωρίς γιατί δεν την παλεύω με αυτό  😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nikos.ts said:

Έτσι την πάτησα και εγώ , είχα το 11promax και το πούλησα γιατί δεν είχα υπολογίσει ότι θα αργούσε τόσο το 14 και έμεινα με ένα παλιό 7 και τώρα χτυπάω το κεφάλι μου που το έδωσα νωρίς γιατί δεν την παλεύω με αυτό  😂

Από που παρηγγειλες εσυ? Ναι κι εγω με το 7 plus ειμαι το οποίο έχει χαλασμένο ηχείο , χαλασμένη κάμερα και γενικά είναι για απόσυρση επειγόντως !!! 😂 !!! Καλά πάμε κι οι δυο …

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Penny11 said:

Από που παρηγγειλες εσυ? Ναι κι εγω με το 7 plus ειμαι το οποίο έχει χαλασμένο ηχείο , χαλασμένη κάμερα και γενικά είναι για απόσυρση επειγόντως !!! 😂 !!! Καλά πάμε κι οι δυο …

Από πλαίσιο και γώ😏 28 Σεπτεμβρίου 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nikos.ts said:

Από πλαίσιο και γώ😏 28 Σεπτεμβρίου 

Μίλησα το πρωί και μ είπαν εξυπηρετούν ακόμα Σεπτεμβρίου όποτε λογικά θα το πάρεις αυτή την εβδομάδα !!! Στο εύχομαι ❤️

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Penny11 said:

Από που παρηγγειλες εσυ? Ναι κι εγω με το 7 plus ειμαι το οποίο έχει χαλασμένο ηχείο , χαλασμένη κάμερα και γενικά είναι για απόσυρση επειγόντως !!! 😂 !!! Καλά πάμε κι οι δυο …

 Νομίζω μια άλλη φορά είχες πει για χαλασμένο μικρόφωνο 

Διακρινω μια ασάφεια και παραπληροφόρηση 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tasos19s said:

 Νομίζω μια άλλη φορά είχες πει για χαλασμένο μικρόφωνο 

Διακρινω μια ασάφεια και παραπληροφόρηση 

Η κάμερα είναι δυο χρόνια έτσι απλά επειδή είναι μόνο η μπροστινή όχι η πίσω δεν την θυμάμαι πάντα 😂 σελφι να φανταστείς έχω να βγάλω δυο χρόνια βγάζει λες και είναι το 3210 … τι ασάφεια δεν προσπαθώ να σας το πουλήσω 😂😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Penny11 said:

Μίλησα το πρωί και μ είπαν εξυπηρετούν ακόμα Σεπτεμβρίου όποτε λογικά θα το πάρεις αυτή την εβδομάδα !!! Στο εύχομαι ❤️

Μακάρι μακάρι , και εσυ όσο το συντομότερο και όλοι όσοι περιμένουν 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Penny11 said:

Η κάμερα είναι δυο χρόνια έτσι απλά επειδή είναι μόνο η μπροστινή όχι η πίσω δεν την θυμάμαι πάντα 😂 σελφι να φανταστείς έχω να βγάλω δυο χρόνια βγάζει λες και είναι το 3210 … τι ασάφεια δεν προσπαθώ να σας το πουλήσω 😂😂😂😂😂

Κάπως θυμάμαι ότι είχες πει για χαλασμένο μικρόφωνο και είχα προτείνει αλλαγή επειδή έχει και μικρό κόστος 

Το θυμάμαι επειδή θεώρησα ότι το τηλέφωνο πρέπει να γίνει 100% λειτουργικό γιατί το πρόβλημα με την διαθεσιμότητα των νέων μοντέλων θα κρατήσει για αρκετές εβδομάδες 

Θεώρησα ότι δεν μπορείς να μείνεις με κινητό χωρίς μικρόφωνο για τόσο μεγάλο διάστημα 

Ετσι κάπως το θυμάμαι…

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Nikos.ts said:

Έτσι την πάτησα και εγώ , είχα το 11promax και το πούλησα γιατί δεν είχα υπολογίσει ότι θα αργούσε τόσο το 14 και έμεινα με ένα παλιό 7 και τώρα χτυπάω το κεφάλι μου που το έδωσα νωρίς γιατί δεν την παλεύω με αυτό  😂

Βασικά εγώ ποτέ δεν πουλάω το παλιό μοντέλο αν δεν έχω το καινούριο πρώτα και τα κάνω και copy το ένα δίπλα στο άλλο 😉

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εγώ ποτέ δεν πουλάω το παλιό μοντέλο αν δεν έχω το καινούριο πρώτα και τα κάνω και copy το ένα δίπλα στο άλλο

Νόμος. Το ίδιο κάνω κι εγώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Αυτό είναι το καλύτερο, απλά κάποιοι στηρίζονται στα χρήματα που θα πάρουν από το παλιό μοντέλο για να αγοράσουν το επόμενο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athanaso77 said:

Αυτό είναι το καλύτερο, απλά κάποιοι στηρίζονται στα χρήματα που θα πάρουν από το παλιό μοντέλο για να αγοράσουν το επόμενο.

Τις περισσότερες φορές αυτό ισχύει 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα σε ολους.

επειδη δεν εχω ξαναπαρει Iphone, και σκεφτομαι σοβαρα το 14 PM, ηθελα να ρωτησω τι ισχυει με την εγγυηση της apple σε περιπτωση αγορας απο καταστημα του skroutz,best price κλπ.ισχυει κανονικα της αντιπροσωπειας ή πρεπει να προσεξω κατι συγκεκριμενο?(π.χ. στα samsung πρεπει να ειναι μοντελο EU για να καλυφθει απο την εγγυηση στην Ελλαδα).

Smartphones:Sony Ericsson Xperia X10 mini,Sony Ericsson Xperia mini,Sony Xperia M,Samsung Galaxy A5 2016,Samsung Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, theonirvana said:

παιδια καλησπερα σε ολους.

επειδη δεν εχω ξαναπαρει Iphone, και σκεφτομαι σοβαρα το 14 PM, ηθελα να ρωτησω τι ισχυει με την εγγυηση της apple σε περιπτωση αγορας απο καταστημα του skroutz,best price κλπ.ισχυει κανονικα της αντιπροσωπειας ή πρεπει να προσεξω κατι συγκεκριμενο?(π.χ. στα samsung πρεπει να ειναι μοντελο EU για να καλυφθει απο την εγγυηση στην Ελλαδα).

Ο πρώτος χρόνος ισχύει κανονικά από την Apple. Με το δεύτερο χρόνο είναι το μπέρδεμα και πρέπει να ρωτήσεις το κατάστημα αν σου παρέχει εγγύηση.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, koutsis said:

Ο πρώτος χρόνος ισχύει κανονικά από την Apple. Με το δεύτερο χρόνο είναι το μπέρδεμα και πρέπει να ρωτήσεις το κατάστημα αν σου παρέχει εγγύηση.

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση!

Smartphones:Sony Ericsson Xperia X10 mini,Sony Ericsson Xperia mini,Sony Xperia M,Samsung Galaxy A5 2016,Samsung Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
4 minutes ago, theonirvana said:

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση!

Πρακτικά έναν χρόνο εγγύηση από την apple έχεις. Τον δεύτερο χρόνο μη περιμένεις να σε καλύψει το skroutzομάγαζο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, theonirvana said:

παιδια καλησπερα σε ολους.

επειδη δεν εχω ξαναπαρει Iphone, και σκεφτομαι σοβαρα το 14 PM, ηθελα να ρωτησω τι ισχυει με την εγγυηση της apple σε περιπτωση αγορας απο καταστημα του skroutz,best price κλπ.ισχυει κανονικα της αντιπροσωπειας ή πρεπει να προσεξω κατι συγκεκριμενο?(π.χ. στα samsung πρεπει να ειναι μοντελο EU για να καλυφθει απο την εγγυηση στην Ελλαδα).

Εάν η διαφορά στην τιμή είναι σεβαστή τότε πάρε από ένα τέτοιο μαγαζί 

Αν η διαφορά είναι μικρή τότε πάρε από ένα μεγάλο επώνυμο κατάστημα να είσαι πιο ασφαλής 

Αυτα που σου έγραψαν παραπάνω ισχύουν δεν θα πω κι εγώ ξανά τα ίδια 

 

Αυτο που έχω παρατηρήσει κυρίως στα iPhone είναι ότι αν δεν εμφανίσουν πρόβλημα τον πρώτο καιρό, δύσκολα θα πάθουν κάτι μετά 

Γενικα δεν χαλάνε πολύ τα τηλέφωνα αυτά από όσο βλέπω γύρω μου

 

Η μπαταρίες είναι το μεγάλο αγκάθι των συσκευών 

 

Εγω αν γλίτωνα σε μια τέτοια συσκευή πχ 200-300€ ναι θα έπαιρνα από Ίντερνετ με το ρίσκο της εγγύησης ενός έτους 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!
Με την 16.2 όταν κλείνω το flight mode, το widget καιρού δεν ενημερώνεται αυτόματα.
Το λες και τραγικούλη…
95e9b8d5b726870174a29a98805871b3.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Meraklis87 said:

Καλημέρα!
Με την 16.2 όταν κλείνω το flight mode, το widget καιρού δεν ενημερώνεται αυτόματα.
Το λες και τραγικούλη…
95e9b8d5b726870174a29a98805871b3.jpg

Έχεις ενεργή την επιλογή Ρυθμίσεις/γενικά/ανανέωση στο παρασκήνιο; 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tasos19s said:

Έχεις ενεργή την επιλογή Ρυθμίσεις/γενικά/ανανέωση στο παρασκήνιο; 

Ναι βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Meraklis87 said:

Ναι βέβαια.

Δεν χάθηκε και ο κόσμος αλλά πιθανόν θα είναι bug στην έκδοση αυτήν στην συσκευή σου 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...