Jump to content

Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας; (No2)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 minutes ago, zerokill said:

Εντωμεταξύ είμαι κάτω άπο την κεραία της vf 🤣IMG_4081.thumb.jpeg.44090a09569a6267d20553a909c502b7.jpeg

Εύχομαι να μπει Ν78 πάνελ, γιατί διαφορετικά δεν σώζεται η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Χανιά σε ταχύτητες η Cosmote κυριαρχεί.

η vf έχει φουλ σήμα παντού μέσα εξω πάνω κάτω, αλλά οι ταχύτητες της μπανάνα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, zerokill said:

Εντωμεταξύ είμαι κάτω άπο την κεραία της vf 🤣IMG_4081.thumb.jpeg.44090a09569a6267d20553a909c502b7.jpeg

Αν την αναγνώρισα καλά , και εγώ ήμουν απέναντι από την Cosmote 😛

IMG_3319.jpeg

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, zerokill said:

Χανιά σε ταχύτητες η Cosmote κυριαρχεί.

η vf έχει φουλ σήμα παντού μέσα εξω πάνω κάτω, αλλά οι ταχύτητες της μπανάνα.

Ποια θα πρότεινες;;;;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aektzhs 1 said:

Ποια θα πρότεινες;;;;

Η μια έχει κάλυψη, η άλλη ταχύτητες, συνεπώς και τις δυο😜. Εγώ θα επέλεγα cosmote

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gv2008 said:

Η μια έχει κάλυψη, η άλλη ταχύτητες, συνεπώς και τις δυο😜. Εγώ θα επέλεγα cosmote

Εγώ προσωπικά προτείνω Cosmote. Τεχνικός δικτύων είμαι , γυρνάω όλα τα Χανιά και τα σημεία χωρίς σήμα είναι απειροελάχιστα. Δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ!

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Αεροδρομιο Ελ. Βενιζέλος. Όλες οι εταιρίες ρολόι. 5G και πολυ πολυ καλές ταχύτητες. 
 

Τωρα βρίσκομαι στην Ταϊλανδη και το εταιρικό μου νούμερο Nova έχει… VoLTE και 5G. Το δίκτυο που αναγράφεται είναι «AIS»
Για δεδομένα εχω κάρτα TIM BR που βγαίνει πάμφθηνα και με πολλά δεδομένα. Το δίκτυο που μπήκε είναι το «dtac-True» και έχει 5G

Cosmote που είναι το κύριο μου νούμερο στην Ελλάδα, δεν το εχω ανοίξει. Απ ότι βλέπω όμως από συναδέλφους έχει 5G από dtac-True, όχι VoLTE. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, zerokill said:

Χανιά κέντρο στο πλαίσιο.

 

IMG_4080.png

IMG_4079.png

Σκέτη απογοήτευση η Vodafone...

Που θα φτάσει το καλοκαίρι;

Edited by MIKU

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Gv2008 said:

Η μια έχει κάλυψη, η άλλη ταχύτητες, συνεπώς και τις δυο😜. Εγώ θα επέλεγα cosmote

Η μαύρη πώς τα πάει;;

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Chrischal1908 said:

Η μαύρη πώς τα πάει;;

Θα μας πουν τα παιδιά που μένουν Κρήτη πιο σίγουρα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gv2008 said:

Θα μας πουν τα παιδιά που μένουν Κρήτη πιο σίγουρα 

Δεν εχω αποψη , δεν εχω αλλαξοπιστήσει ποτέ απο την Cosmote 😛

Εν το μεταξυ το τεστ που παρέθεσα παραπάνω εγινε 10 το πρωι που φαντάζομαι ηταν ηδη φορτωμενη η κεραία , θελω να παω μια μερα στο ίδιο σημειο αργα το βραδυ να δω αν μπορέσω να παρω καποιο καλύτερο αποτέλεσμα ! 

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, MIKU said:

Σκέτη απογοήτευση η Vodafone...

Που θα φτάσει το καλοκαίρι;

Εκτος της περιοχής στα ΚΤΕΛ οπου παίζει Gbit γύρω γύρω θα πέσει κλάμα.Για ταχύτητες μιλάω πάντα στο σήμα πάει καμπάνα.

 

1 hour ago, Chrischal1908 said:

Η μαύρη πώς τα πάει;;

Άγνωστο δεν ξέρω κάν κάποιον που να έχει Nova στο δικό μου κύκλο.

21 minutes ago, SkenaDena said:

Δεν εχω αποψη , δεν εχω αλλαξοπιστήσει ποτέ απο την Cosmote 😛

Εν το μεταξυ το τεστ που παρέθεσα παραπάνω εγινε 10 το πρωι που φαντάζομαι ηταν ηδη φορτωμενη η κεραία , θελω να παω μια μερα στο ίδιο σημειο αργα το βραδυ να δω αν μπορέσω να παρω καποιο καλύτερο αποτέλεσμα ! 

Σε ποιο σημείο εννοείς; Στο κέντρο στα κεντρικά του ΟΤΕ; 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, zerokill said:

Σε ποιο σημείο εννοείς; Στο κέντρο στα κεντρικά του ΟΤΕ; 

Καταρχάς κατέβασα την εφαρμογή e-καιραίες. Βάση αυτής βρήκα την κεραία που πήγα η οποία είναι στο στενάκι μέσα του ΟΤΕ απέναντι από γνωστό βιβλιοπωλείο των Χανίων. 

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

On 20/3/2024 at 11:59 ΜΜ, HORGRAP said:

 

 

Στην Αμερική , καρδια Μαιαμι και Νεα Υόρκη με 5G N Bands δεν καταλαβαίνεις οτι εισαι σε RSRQ -16 -17 -18 -19 -20

Χωρίς 5G δεν θα κουνιόταν ουτε Kilobyte ! 

 ( θεωρείτε έγκυρο το RSRQ οταν ειναι σε κελιά εν χρήση ) 

 RSRQ-20 ειναι  τρόπος ζωής.

 Τους σωζει το 5G και οι  N Bands !!!!!

Screenshot_20240320_175619_NetMonster.thumb.jpg.371e2cfe9c2207418bbe5e85279c4eab.jpgScreenshot_20240320_175453_NetMonster.thumb.jpg.5b9142edec22fbda26ba2f73eb513476.jpg

 

@georgemv

@mixtri

 

Πριν το 5g τι έκαναν;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, SkenaDena said:

Καταρχάς κατέβασα την εφαρμογή e-καιραίες. Βάση αυτής βρήκα την κεραία που πήγα η οποία είναι στο στενάκι μέσα του ΟΤΕ απέναντι από γνωστό βιβλιοπωλείο των Χανίων. 

Στον ΟΤΕ στα ΚΤΕΛ η στον ΟΤΕ στη Τζανακάκη; Καλα μόνο εκει παίζει να εχεις πιάσει 2 gibt! Γνωστά βιβλιοπωλεία εγω ξερω Πήγασο μποτσαρη Ρομβο 1866 και στην χαληδων τον πελεκανο.

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ημέρες είχα και τα 3 δίκτυα στα χέρια μου και έκανα μετρήσεις.

Στο Δήμο Πεντέλης:

1η με συγκλονιστική διαφορά είναι η Cosmote. Έχει παντού κάλυψη ακόμη και στο βουνό. Πιάνει τεράστιες ταχύτητες. Επιγραμματικά: χαίρομαι που πήρα για 18 μήνες το GigaMax inlimited στα 23,50.

2η με μεγάλη απόσταση από την 1η είναι παραδόξως η Nova! Έχει σε πολλά σημεία τρύπες που απλά σε πάνε στο 1995 (2G), έχει προβλήματα με τη φωνή σε κάποια σημεία αλλά έχει κάνει πρόοδο τα τελευταία 3 χρόνια στην περιοχή. Σε αρκετά σημεία έχει αξιοπρεπές 5G που ναι μεν έχει χαοτική διαφορά από την 1η, αλλά κάνεις δουλειά. Σε άλλα σημεία 4G. Έχει πολλή δουλειά ακόμη.

3η και στη χειρότερη θέση η Vodafone. Τα ίδια με τη Nova σε πολλά σημεία, αλλά χειρότερα, εκτός από το πρόβλημα με τη φωνή. Σε πάρα πολλά σημεία του Δήμου έχει απαράδεκτες ταχύτητες της τάξεως των 1-5Mbps στο 5G που είναι πρακτικά μη λειτουργικό.

Δεν ξέρω εάν η Vodafone έχει πάρει γενικά την κάτω βόλτα, πάντως στην περιοχή μου είναι πολύ πολύ πίσω.

ΥΓ1: Στο Νοσοκομείο Σισμανόγλειο είναι: Cosmote, Vodafone και μετά η Nova με τεράστιο κενό.

ΥΓ2: Στα πιο βόρεια του Δήμου η Vodafone χάνει πολύ.

Δήμος Λαυρεωτικής, κοινότητα Κερατέας:

Οι δοκιμές έγιναν σε μεγάλο παραλιακό κομμάτι της περιοχής (ενδεικτικά: Βγιέθι, Δασκαλειό 1,2, Τσονίμα).

Cosmote: Και πάλι κυρίαρχη. Σε μερικά σημεία οι ταχύτητες είναι πέριξ των 100mbps, σε άλλα σημεία πάει λίγο παραπάνω. Δεν χτυπάει μεγάλα νούμερα εδώ, όπως στις πόλεις, δηλαδή πάνω από 150 βλέπεις δύσκολα. Είναι όμως εξαιρετική, χωρίς τρύπες. Μέσα στο τριήμερο υπήρξαν και ώρες με 40-50Mbps.

Vodafone και Nova: Δεν έχουν μεγάλη διαφορά. Έχει κάλυψη αλλά σε πολλά σημεία οι ταχύτητες πέφτουν σε μονοψήφια. Το τριήμερο σε πολλές ώρες ήταν μη λειτουργικές, κυρίως το μεσημέρι. Κάποιες παραλίες είναι λες και είσαι σε υπόγειο, δεν πιάνουν. Σε επικοινωνία με τη Vodafone είπαν ότι ξέρουν το πρόβλημα αλλά δεν έχουν χρονοδιάγραμμα. Η Nova δεν απάντησε.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, MIKU said:

Τις τελευταίες ημέρες είχα και τα 3 δίκτυα στα χέρια μου και έκανα μετρήσεις.

Στο Δήμο Πεντέλης:

1η με συγκλονιστική διαφορά είναι η Cosmote. Έχει παντού κάλυψη ακόμη και στο βουνό. Πιάνει τεράστιες ταχύτητες. Επιγραμματικά: χαίρομαι που πήρα για 18 μήνες το GigaMax inlimited στα 23,50.

2η με μεγάλη απόσταση από την 1η είναι παραδόξως η Nova! Έχει σε πολλά σημεία τρύπες που απλά σε πάνε στο 1995 (2G), έχει προβλήματα με τη φωνή σε κάποια σημεία αλλά έχει κάνει πρόοδο τα τελευταία 3 χρόνια στην περιοχή. Σε αρκετά σημεία έχει αξιοπρεπές 5G που ναι μεν έχει χαοτική διαφορά από την 1η, αλλά κάνεις δουλειά. Σε άλλα σημεία 4G. Έχει πολλή δουλειά ακόμη.

3η και στη χειρότερη θέση η Vodafone. Τα ίδια με τη Nova σε πολλά σημεία, αλλά χειρότερα, εκτός από το πρόβλημα με τη φωνή. Σε πάρα πολλά σημεία του Δήμου έχει απαράδεκτες ταχύτητες της τάξεως των 1-5Mbps στο 5G που είναι πρακτικά μη λειτουργικό.

Δεν ξέρω εάν η Vodafone έχει πάρει γενικά την κάτω βόλτα, πάντως στην περιοχή μου είναι πολύ πολύ πίσω.

ΥΓ1: Στο Νοσοκομείο Σισμανόγλειο είναι: Cosmote, Vodafone και μετά η Nova με τεράστιο κενό.

ΥΓ2: Στα πιο βόρεια του Δήμου η Vodafone χάνει πολύ.

Δήμος Λαυρεωτικής, κοινότητα Κερατέας:

Οι δοκιμές έγιναν σε μεγάλο παραλιακό κομμάτι της περιοχής (ενδεικτικά: Βγιέθι, Δασκαλειό 1,2, Τσονίμα).

Cosmote: Και πάλι κυρίαρχη. Σε μερικά σημεία οι ταχύτητες είναι πέριξ των 100mbps, σε άλλα σημεία πάει λίγο παραπάνω. Δεν χτυπάει μεγάλα νούμερα εδώ, όπως στις πόλεις, δηλαδή πάνω από 150 βλέπεις δύσκολα. Είναι όμως εξαιρετική, χωρίς τρύπες. Μέσα στο τριήμερο υπήρξαν και ώρες με 40-50Mbps.

Vodafone και Nova: Δεν έχουν μεγάλη διαφορά. Έχει κάλυψη αλλά σε πολλά σημεία οι ταχύτητες πέφτουν σε μονοψήφια. Το τριήμερο σε πολλές ώρες ήταν μη λειτουργικές, κυρίως το μεσημέρι. Κάποιες παραλίες είναι λες και είσαι σε υπόγειο, δεν πιάνουν. Σε επικοινωνία με τη Vodafone είπαν ότι ξέρουν το πρόβλημα αλλά δεν έχουν χρονοδιάγραμμα. Η Nova δεν απάντησε.

Βορεια δεν το εχει παρα πολυ η Vodafone εκτος απο πολυ κεντρικα σημεια απορω τι περιμενουν και δεν προχωρανε σε αναβαθμισεις. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, zerokill said:

Στον ΟΤΕ στα ΚΤΕΛ η στον ΟΤΕ στη Τζανακάκη; Καλα μόνο εκει παίζει να εχεις πιάσει 2 gibt! Γνωστά βιβλιοπωλεία εγω ξερω Πήγασο μποτσαρη Ρομβο 1866 και στην χαληδων τον πελεκανο.

Στη Τζανακάκη , έξω από τη βιβλιεμπορική.

Πάρτε άλλο ένα τεστ από Χανιά , 4G αυτή τη φορά (Κοντά στην εκκλησία Πέτρου και Παύλου στα δικαστήρια) 

 

IMG_3361.PNG

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CamuCamu said:

Βορεια δεν το εχει παρα πολυ η Vodafone εκτος απο πολυ κεντρικα σημεια απορω τι περιμενουν και δεν προχωρανε σε αναβαθμισεις. 

Απαράδεκτοι...

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Πλήρης αδιαφορία στην Χαλκίδα. Ψαχνά,νέα Αρτάκη, Χαλκίδα, φύλλα , Αφράτι, Μύτικας τραγικές ταχύτητες και κάλυψη, τουλάχιστον από Cosmote , Νέα Λάμψακος σε 5g 10 mbps... Πλήρης αδιαφορία, υπάρχουν πολύ λίγες κεραίες και στους 3 παρόχους.... Μετά μας λένε για επενδύσεις εδώ δεν έχουν αξιωθεί να βάλουν κάνα 3-4 κεραίες να μην υπάρχει θέμα. Πλήρης αδιαφορία μόνο την Αθήνα και Θεσσαλονίκη κοιτάνε.... Ελπίζω να το δει κάποιος άνθρωπος της Cosmote κυρίως γιατί έχει περισσότερη αδιαφορία σε όλη την Χαλκίδα έως την γέφυρα Βασιλικού το σήμα είναι ΆΘΛΙΟ και στον χάρτη ταχυτήτων είναι στο εξαιρετικό ΝΤΡΟΠΉ, τα λεφτά που δίνουμε για συμβόλαια και καρτοκινητή δεν έχουν αξιοποιηθεί ακόμα να βάλουν καμία κεραία της προκοπής και να μην παιδεύει τον κόσμο... αλλά τέτοιοι είναι. Αυτά από κεντρική Εύβοια.

Υ.Γ μένω Μύτικα Χαλκίδας και σπίτι έχω 1-2 ή καμία μπάρα σε 4g ☠️

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, SkenaDena said:

Στη Τζανακάκη , έξω από τη βιβλιεμπορική.

Πάρτε άλλο ένα τεστ από Χανιά , 4G αυτή τη φορά (Κοντά στην εκκλησία Πέτρου και Παύλου στα δικαστήρια) 

 

IMG_3361.PNG

Είναι στα καμπαναριά οι κεραίες.

στα δυτικά vf & nova και στο ανατολικό της Cosmote.

Στρατηγικό σημείο ο Ναός ειναι σε ύψωμα της πόλης και ορατός απο κάθε σημείο με θέα ακόμα και απο την Εθνική.

καλυπτειIMG_4084.thumb.jpeg.be55ab7475b5752ffce2f902b1a36db5.jpegIMG_4083.thumb.jpeg.aede5e4f5e2ca83a1a7045bcf5c46ce3.jpeg μεγάλη περιοχή ( δικαστήρια αμπάρια κουμπε Άγιο Λουκά δεξαμενή)

τσιμπαει και η ενορία ένα ταληράκι τον μήνα everybody happy

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, MIKU said:

Τις τελευταίες ημέρες είχα και τα 3 δίκτυα στα χέρια μου και έκανα μετρήσεις.

Στο Δήμο Πεντέλης:

1η με συγκλονιστική διαφορά είναι η Cosmote. Έχει παντού κάλυψη ακόμη και στο βουνό. Πιάνει τεράστιες ταχύτητες. Επιγραμματικά: χαίρομαι που πήρα για 18 μήνες το GigaMax inlimited στα 23,50.

2η με μεγάλη απόσταση από την 1η είναι παραδόξως η Nova! Έχει σε πολλά σημεία τρύπες που απλά σε πάνε στο 1995 (2G), έχει προβλήματα με τη φωνή σε κάποια σημεία αλλά έχει κάνει πρόοδο τα τελευταία 3 χρόνια στην περιοχή. Σε αρκετά σημεία έχει αξιοπρεπές 5G που ναι μεν έχει χαοτική διαφορά από την 1η, αλλά κάνεις δουλειά. Σε άλλα σημεία 4G. Έχει πολλή δουλειά ακόμη.

3η και στη χειρότερη θέση η Vodafone. Τα ίδια με τη Nova σε πολλά σημεία, αλλά χειρότερα, εκτός από το πρόβλημα με τη φωνή. Σε πάρα πολλά σημεία του Δήμου έχει απαράδεκτες ταχύτητες της τάξεως των 1-5Mbps στο 5G που είναι πρακτικά μη λειτουργικό.

Δεν ξέρω εάν η Vodafone έχει πάρει γενικά την κάτω βόλτα, πάντως στην περιοχή μου είναι πολύ πολύ πίσω.

ΥΓ1: Στο Νοσοκομείο Σισμανόγλειο είναι: Cosmote, Vodafone και μετά η Nova με τεράστιο κενό.

ΥΓ2: Στα πιο βόρεια του Δήμου η Vodafone χάνει πολύ.

Δήμος Λαυρεωτικής, κοινότητα Κερατέας:

Οι δοκιμές έγιναν σε μεγάλο παραλιακό κομμάτι της περιοχής (ενδεικτικά: Βγιέθι, Δασκαλειό 1,2, Τσονίμα).

Cosmote: Και πάλι κυρίαρχη. Σε μερικά σημεία οι ταχύτητες είναι πέριξ των 100mbps, σε άλλα σημεία πάει λίγο παραπάνω. Δεν χτυπάει μεγάλα νούμερα εδώ, όπως στις πόλεις, δηλαδή πάνω από 150 βλέπεις δύσκολα. Είναι όμως εξαιρετική, χωρίς τρύπες. Μέσα στο τριήμερο υπήρξαν και ώρες με 40-50Mbps.

Vodafone και Nova: Δεν έχουν μεγάλη διαφορά. Έχει κάλυψη αλλά σε πολλά σημεία οι ταχύτητες πέφτουν σε μονοψήφια. Το τριήμερο σε πολλές ώρες ήταν μη λειτουργικές, κυρίως το μεσημέρι. Κάποιες παραλίες είναι λες και είσαι σε υπόγειο, δεν πιάνουν. Σε επικοινωνία με τη Vodafone είπαν ότι ξέρουν το πρόβλημα αλλά δεν έχουν χρονοδιάγραμμα. Η Nova δεν απάντησε.

Κάνε και ένα στο Δήμο Μελισσίων!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...