Jump to content

Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας; (No2)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Η Vodafone πάντως στα σημεία που κινηθήκαμε έπαιζε με οριακό 5G και λειτουργικότερο σε σχέση με τη nova. Επίσης δίνει παραπάνω ισχύ στους σταθμούς της η Nova σε σχέση με τους άλλους δυο με έως και -10dbm καλύτερη λήψη στη συσκευη αλλά ο θόρυβος και μη σωστή ρύθμιση συνθέτουν ενα κακό αποτέλεσμα 
Εκτός αυτού όντως υπάρχουν θέματα στη περιοχή και είναι υπό αναβάθμιση η κεραια στη διαγώνιο. Γενικα θέλει δουλειά η Nova.

Δεν καταλαβαίνω γιατί η Nova γκαζώνει τόσο τους σταθμούς της. Είναι πολύ κακή πολιτική. Κάνει κάλυψη χωρίς χωρητικότητα. Αν αυξήσει συνδρομητές, ο θόρυβος θα πάει στο θεό. Και έχει ΠΥΚΝΟ δίκτυο. Κάνει φοβερά λάθη.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, georgebad said:

Parco απέναντι από ΔΕΘ 

https://www.speedtest.net/result/i/5994183814

Πλατεια ίπποδρομειου 

https://www.speedtest.net/result/i/5994313945

Πλατεια Ναυαρίνου εκεί στο κοντά στο snob

https://www.speedtest.net/result/i/5994317719

Οδός Σκρα έξω από την είσοδο του σπιτιού μου 

https://www.speedtest.net/result/i/5994331031

Πατριάρχου Ιωακειμ

https://www.speedtest.net/result/i/5994331031

 Τα test έγιναν κάτω από ΙΔΙΕΣ συνθήκες κίνησης την ίδια ωρα στα ίδια σημεία με flagship συσκευές . Νμζ είναι ότι ποιο comparable έχει ανεβεί στο my phone

Ακριβώς αυτό, επίσης είχαμε μια κάρτα sim μόνο ανοιχτή σε όλα τα τεστ και οι συσκευές ήταν iPhone 15 Pro, 14 Pro και 15 Plus. Όλοι μας με απεριόριστα συμβόλαια όπως έγραψα και χθες. 

14 minutes ago, mixtri said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί η Nova γκαζώνει τόσο τους σταθμούς της. Είναι πολύ κακή πολιτική. Κάνει κάλυψη χωρίς χωρητικότητα. Αν αυξήσει συνδρομητές, ο θόρυβος θα πάει στο θεό. Και έχει ΠΥΚΝΟ δίκτυο. Κάνει φοβερά λάθη.

Μιχάλη, έπρεπε να ήσουν χθες το απόγευμα μαζί μας. Πραγματικά η Nova εκεί που μετρούσαν τα παιδιά με άνεση στο ηλιοτρόπιο στη πλατεία της Ναυαρίνου πάνω που έκανα speediest γύρναγε σε Edge, κολλούσε στο Upload, γυρνούσε σε 4G. Ενώ ο @CaptainNickGR με Vodafone ήταν με 5G 1/4 γραμμές αλλά ήταν σταθερότατο. Πραγματικά τραβούσα τα μαλλιά μου, χωριά στην οδό Σκρα στο Donkey Garden σε εξωτερικό χώρο είχες οριακά δεδομένα με Vodafone με 3G ειτε Edge με τη Nova σε εξωτερικό χώρο. 
Φανταστειτε τι γίνεται μέσα. Επίσης τέτοια επιμονή να σε πετάει σε Micro ούτε με Cosmote δεν ειδα τοση επιμονή στην Στέφανου Ταττη. 
Τα ίδια συμβαίνουν και στην Πρόξενου Κορομηλά με Micro B7 LTE γιατί το 2016-2017 που τα έβαλαν είχες οριακό 4G B20 και Edge ακόμα και σε εξωτερικούς χώρους.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nikolas14 said:

Ενώ ο @CaptainNickGR με Vodafone ήταν με 5G 1/4 γραμμές αλλά ήταν σταθερότατο.

Το σήμα ήταν μεταξύ -120 και -122. Κάποτε στο -112 σε ειχε πεταξει στο Edge πριν καν το καταλαβεις. Πλέον οι σταθμοί αποδίδουν ΑΨΟΓΑ μέχρι και στα όρια κάλυψης τους.

Link to comment
Share on other sites

Χαρμόσυνο το ότι βελτιώνεται η κατάσταση με τη Vodafone. Στην Θεσσαλονίκη εντός κέντρου δεν παλευόταν.

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, panos.k2 said:

Χαρμόσυνο το ότι βελτιώνεται η κατάσταση με τη Vodafone. Στην Θεσσαλονίκη εντός κέντρου δεν παλευόταν.

Έχει κάνει άλματα προόδου, πραγματικά. Και αν έχεις σύγχρονη συσκευη δεν έχεις κανένα θέμα.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, mixtri said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί η Nova γκαζώνει τόσο τους σταθμούς της. Είναι πολύ κακή πολιτική. Κάνει κάλυψη χωρίς χωρητικότητα. Αν αυξήσει συνδρομητές, ο θόρυβος θα πάει στο θεό. Και έχει ΠΥΚΝΟ δίκτυο. Κάνει φοβερά λάθη.

Λάθη;; Ή μήπως περιμένει νέες άδειες για νέους σταθμούς για να αλλάξει πολιτική μετά;;;

θα δούμε πολλά φέτος. Το μόνο σίγουρο!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chrischal1908 said:

Λάθη;; Ή μήπως περιμένει νέες άδειες για νέους σταθμούς για να αλλάξει πολιτική μετά;;;

θα δούμε πολλά φέτος. Το μόνο σίγουρο!

Δηλαδή πολιτική είναι να μην έχεις λειτουργικό δίκτυο; Σωπα..

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λειτουργικό είναι το δίκτυο.

Τέτοιες περιοχές σαν τη Ναυαρίνου υπάρχουν σε κάθε εταιρεία.

Μην οδηγούμαστε σε υπερβολές.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chrischal1908 said:

Λάθη;; Ή μήπως περιμένει νέες άδειες για νέους σταθμούς για να αλλάξει πολιτική μετά;;;

θα δούμε πολλά φέτος. Το μόνο σίγουρο!

Χθες το δίκτυο ήταν μη λειτουργικό. Πραγματικά μου θύμισε εναλλαγές που έκανε η Vodafone όσο ειχα συμβόλαιο πέρυσι τέτοια εποχή. Αυτό πάντως πριν τα Χριστούγεννα δεν το ειχα δει, είχε 4G απλά λειτουργικό. Ωστόσο επειδή υπάρχει θέμα στη περιοχή, μάλλον είναι προσωρινό. Αυτό όμως που συμβαίνει δεν παύει να είναι σοβαρό πρόβλημα ειτε για επισκέπτη, για καποιον που εργάζεται, μενει και κινείται στη περιοχή. Κυριολεκτικά για να στείλεις ενα αρχείο μεσω 4G/5G και να κανείς δουλειά από το κινητο είναι αδύνατον.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chrischal1908 said:

Λάθη;; Ή μήπως περιμένει νέες άδειες για νέους σταθμούς για να αλλάξει πολιτική μετά;;;

θα δούμε πολλά φέτος. Το μόνο σίγουρο!

Βρε Χρήστο, έχει ΠΥΚΝΟ ΔΙΚΤΥΟ. Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνει. Σε πυκνότητα πλέον είναι απίστευτη. Θα έπρεπε ήδη να έχει ρίξει την ισχύ. Αλλιώς θα έχει πολλά θέματα στο άμεσο μέλλον. Ήδη είχα ένα drop call με @p_k

Just now, Nikolas14 said:

Χθες το δίκτυο ήταν μη λειτουργικό. Πραγματικά μου θύμισε εναλλαγές που έκανε η Vodafone όσο ειχα συμβόλαιο πέρυσι τέτοια εποχή. Αυτό πάντως πριν τα Χριστούγεννα δεν το ειχα δει, είχε 4G απλά λειτουργικό. Ωστόσο επειδή υπάρχει θέμα στη περιοχή, μάλλον είναι προσωρινό. Αυτό όμως που συμβαίνει δεν παύει να είναι σοβαρό πρόβλημα ειτε για επισκέπτη, για καποιον που εργάζεται, μενει και κινείται στη περιοχή. Κυριολεκτικά για να στείλεις ενα αρχείο μεσω 4G/5G και να κανείς δουλειά από το κινητο είναι αδύνατον.

Και στη Λάρισα στο κέντρο που η κάλυψη ΓΑΖΩΝΕΙ από ΝΟΒΑ έχει θέματα εναλλαγών.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στη συγκεκριμένη υποπεριοχή της υποπεριοχης και σε συνθήκες αναρχης και πυκνής δόμησης.

Σιγά το πράγμα.

 

2 minutes ago, mixtri said:

Βρε Χρήστο, έχει ΠΥΚΝΟ ΔΙΚΤΥΟ. Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνει. Σε πυκνότητα πλέον είναι απίστευτη. Θα έπρεπε ήδη να έχει ρίξει την ισχύ. Αλλιώς θα έχει πολλά θέματα στο άμεσο μέλλον. Ήδη είχα ένα drop call με @p_k

Και στη Λάρισα στο κέντρο που η κάλυψη ΓΑΖΩΝΕΙ από ΝΟΒΑ έχει θέματα εναλλαγών.

 Drop call συμβαίνουν παντού και το συγκεκριμένο ήταν από κλήση εξωτερικού.

Και σιγά το πράγμα, λες και ήρθε η καταστροφή του σύμπαντος 

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, p_k said:

Μια χαρά λειτουργικό είναι το δίκτυο.

Τέτοιες περιοχές σαν τη Ναυαρίνου υπάρχουν σε κάθε εταιρεία.

Μην οδηγούμαστε σε υπερβολές.

Παντελή, μετρήσαμε 3 άτομα με συμβόλαιο όλοι μας. Τα χάλια της Nova που ειδα χθες εχω πολύ καιρό να τα δω. Η Vodafone στη κόκκινη γραμμή που έχω στη φωτογραφία ήταν σταθερά με 5G 1/4 σήμα και ηταν λειτουργική. Η nova ήταν το ακριβώς ανάποδο, κυριολεκτικα μη λειτουργική και σε iPhone μην ξεχνάμε ότι δεν μπορείς να κλειδώσεις μπάντες 4G/5G και όλα είναι στο αυτόματο. 
Για την οδό Σκρα που αναφέρει ο Γιώργος είναι 50 μέτρα που έχει το κενό, αυτό λύνεται με σταθμό. Επίσης η Nova όπως γράψαμε παίζει με μεγαλύτερη ισχύ από τους υπόλοιπους. Ειδα 10dBm λιγότερα από τη Vodafone στη λήψη. Ο Νίκος με τη Vodafone -110dbm και εγώ με -99dBm. 
IMG_2040.thumb.jpeg.a50654b33d3b5972293715a5aa68baca.jpeg

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ξαναλέω, τέτοιες περιοχές υπάρχουν και πολύ χειρότερες σε όλους τους παρόχους.

Είναι γνωστό.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mixtri said:

Βρε Χρήστο, έχει ΠΥΚΝΟ ΔΙΚΤΥΟ. Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνει. Σε πυκνότητα πλέον είναι απίστευτη. Θα έπρεπε ήδη να έχει ρίξει την ισχύ. Αλλιώς θα έχει πολλά θέματα στο άμεσο μέλλον. Ήδη είχα ένα drop call με @p_k

Και στη Λάρισα στο κέντρο που η κάλυψη ΓΑΖΩΝΕΙ από ΝΟΒΑ έχει θέματα εναλλαγών.

Αρα το θέμα είναι γενικό τελικά, και όχι απλά τυχαίο… με βλέπω να κόβω το συμβόλαιο αν το κάνει σε όλη τη Θεσσαλονίκη. Επίσης ειδα τελευταία θεματάκια με το η κλήση απέτυχε σε iPhone, drop calls δεν εχω ακόμα. Επίσης κάτω από το σπίτι μου βγαίνω στο δρόμο για 4G/5G και πετάει πολύ εύκολα σε Edge. 

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nikolas14 said:

Αρα το θέμα είναι γενικό τελικά, και όχι απλά τυχαίο… με βλέπω να κόβω το συμβόλαιο αν το κάνει σε όλη τη Θεσσαλονίκη. Επίσης ειδα τελευταία θεματάκια με το η κλήση απέτυχε σε iPhone, drop calls δεν εχω ακόμα. Επίσης κάτω από το σπίτι μου βγαίνω στο δρόμο για 4G/5G και πετάει πολύ εύκολα σε Edge. 

Εγώ γυρνάω σε πολλές περιοχές στη Θεσσαλονίκη και Ε έχω μήνες να δω.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω πει . Σερρες μέσα σε κατάστημα ίδιος σταθμό ίδια πάνελ ίδια όλα η Vodafone -125 b20 η nova -114 b20. Μαντέψτε ποια είναι λειτουργική . ΚΑΜΙΑ . Συνεπώς κυρία nova πρέπει νμζ όντως να ρίξετε ισχυη . Καλα στα λαγκάδια και στα βουνά , αλλά μέσα στις πόλεις δημιουργεί θέματα 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nikolas14 said:

Αρα το θέμα είναι γενικό τελικά, και όχι απλά τυχαίο… με βλέπω να κόβω το συμβόλαιο αν το κάνει σε όλη τη Θεσσαλονίκη. Επίσης ειδα τελευταία θεματάκια με το η κλήση απέτυχε σε iPhone, drop calls δεν εχω ακόμα. Επίσης κάτω από το σπίτι μου βγαίνω στο δρόμο για 4G/5G και πετάει πολύ εύκολα σε Edge. 

Το θέμα με την ένταση το αναφέρω εδώ και καιρό για τη ΝΟΒΑ. Το θέμα είναι ότι επειδή προφανώς δεν υπάρχουν πλέον φορείς που κάνουν μετρήσεις, έχει ξεσαλώσει. Η Βονταφον και η ΚΟΣΜΟΤΕ σέβονται τα όρια, η ΝΟΒΑ όχι. Είναι θέμα ηθικής να σέβεσαι τα όρια. Ξεκάθαρα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ηθική... Μάλιστα... 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Nikolas14 said:

Χθες το δίκτυο ήταν μη λειτουργικό. Πραγματικά μου θύμισε εναλλαγές που έκανε η Vodafone όσο ειχα συμβόλαιο πέρυσι τέτοια εποχή. Αυτό πάντως πριν τα Χριστούγεννα δεν το ειχα δει, είχε 4G απλά λειτουργικό. Ωστόσο επειδή υπάρχει θέμα στη περιοχή, μάλλον είναι προσωρινό. Αυτό όμως που συμβαίνει δεν παύει να είναι σοβαρό πρόβλημα ειτε για επισκέπτη, για καποιον που εργάζεται, μενει και κινείται στη περιοχή. Κυριολεκτικά για να στείλεις ενα αρχείο μεσω 4G/5G και να κανείς δουλειά από το κινητο είναι αδύνατον.

Πάντως θεωρώ θετικό ότι το Etisalat Group αύξησε το ποσοστό και κατέχει σε 20% του Vodafone Group. Να δούμε τον στρατηγικό σχεδιασμό καθώς και για εμάς την θυγατρική στην Ελλάδα! Άρα δεν θα είναι υποψήφια για το United Group.

Τι λέτε;; Τα πετροδόλαρα θα πέσουν ή αγόρασαν για το θεαθήναι;;

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αυτοί θα κάνουν επενδύσεις, οι άλλοι θα βλέπουν.

Ευτυχώς δεν είμαστε και χθεσινοί.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, p_k said:

Μια χαρά λειτουργικό είναι το δίκτυο.

Τέτοιες περιοχές σαν τη Ναυαρίνου υπάρχουν σε κάθε εταιρεία.

Μην οδηγούμαστε σε υπερβολές.

Να το ξανά πω επειδή κάπου χανόμαστε.. είναι πολιτική της εταιρίας περιοχές όπως η Ναυαρίνου και άλλες που εσείς ξέρετε, να μην έχει λειτουργικό δίκτυο τουλάχιστον σε εξωτερικό χώρο; Γιατί ζητάνε 27€; Για να μην βγαίνει ούτε κλήση; Αυτό μου λέτε και αυτό υποστηρίζεται.

Edited by CaptainNickGR
Link to comment
Share on other sites

Όπως ζητάνε περισσότερα οι άλλοι με ολόκληρα οικοδομικά τετράγωνα στα Γιάννενα και στην ανατολική Θεσσαλονίκη να έχουν Ε στην καλύτερη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πολιτική στησίματος δικτύου πάμε και όπου βγει . Η Vodafone ετσι ήταν το διόρθωσε . Η nova θα το αντιμετωπίσει στο μέλλον 

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα είναι απλά. Υπάρχει η φορητότητα για όσους δεν θέλουν να βασανίζονται.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, p_k said:

Όπως ζητάνε περισσότερα οι άλλοι με ολόκληρα οικοδομικά τετράγωνα στα Γιάννενα και στην ανατολική Θεσσαλονίκη να έχουν Ε στην καλύτερη.

Τουλάχιστον η Cosmote, γιατί για αυτή αναφέρεσαι κάνει αναβαθμίσεις και έχει χειρότερες θέσεις από τις Vodafone/Nova. 
Δευτερα ήμουν στην Avin στο Νέο Ρύσιο εκεί που είναι η πίστα των καρτ και η πίστα για δίκυκλα που κάνουν εξετάσεις για δίπλωμα οδήγησης . Η Cosmote είχε τις τριπλάσιες ταχύτητες από τη Nova και καλυτερο σήμα. Επίσης στο Cosmos και στη Θερμή παίζει καλύτερα από τη Nova. 
Επίσης η Cosmote τόσα χρόνια έχει αφήσει πολύ λιγότερα χωριά με 4G B20 10Mbps. 
Εχω What’s Up Student και πληρώνω Nova Unlimited συμβόλαιο στα 29€ κάθε μήνα. Στο σπίτι μου στη Κύπρου, η Nova έχει 50Mbps από την κεραια του Macedonia Palace. Η Cosmote που είναι πιο κοντά η κεραια της δίνει 700Mbps Download. Στο πατρικο μου, εχω ανεβάσει άπειρες μετρήσεις, τα έχετε δει τα μονοψήφια σε εσωτερικό χώρο. Η Cosmote έχει κεραια δίπλα και παίζει τζαμί… δεν το συγκρίνω αλλά θέλει βελτίωση στη Χαριλάου γενικα. Πέφτω σε μια τρύπα και εγώ.
Απο εκεί και πέρα για τα Ιωάννινα επειδή έχω πολύ καλο φίλο που είναι στη περιοχή η Vodafone παίζει πολύ καλά όπως και η Nova στο κέντρο που πέρασα. Για Cosmote δεν είδα αλλά σίγουρα δεν ήταν τόσο καλή, διότι δοκίμασα και γύρισα πάλι σε Nova. 
Αν με βγάλει ο δρόμος προς Νέο Ρύσιο και Σουρωτή θα μετρήσω Cosmote Vs Nova.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...