Jump to content

Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας; (No2)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

38 minutes ago, aektzhs 1 said:

Είπες την κατάλληλη κουβέντα 

Μακάρι μέσα στο 2024 να λυθεί.

Μακάρι φίλε μου, με προσθήκη σταθμών όσους χρειάζεται για κάλυψη σε εσωτερικούς χώρους με πραγματικές 5G ταχύτητες. Ας ελπίσουμε μέχρι το Μάρτη του 2024.

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, memoriesradio said:

Είμαστε άξιοι της μοίρας μας ως λαός, αφού μετά από 35+ χρόνια, ακόμα ταΐζουμε και συντηρούμε το ίδιο "θηρίο" (οικογένειες που κυβερνάνε), ατάραχα και με πλήρη αντίληψη των ευθυνών (ή μήπως όχι); Επίσης είμαστε η μόνη χώρα όπου δεν έχει τιμωρηθεί κανείς (πολιτικός αλλά και απλός πολίτης) για εγκληματικές "πράξεις", "παραλείψεις", "κομπίνες" και όχι μόνο, που έχουν συμβεί και συνεχίζουν να συμβαίνουν όλο και πιο συχνά.
Προσωπικά δεν με εκφράζει κανείς από το συγκεκριμένο πολιτικό σύστημα (και οι 300 είναι κοπριές), και ίσως ούτε και το συγκεκριμένο πολίτευμα.

Το πολίτευμα είναι καλό,εμείς δεν είμαστε άξιοι για να το έχουμε

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να ισοπεδώνουμε τα πάντα, ούτε όλοι έχουν τις ίδιες ευθύνες. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, p_k said:

Δεν πρέπει να ισοπεδώνουμε τα πάντα, ούτε όλοι έχουν τις ίδιες ευθύνες. 

Όλοι έχουν ευθύνες. Το μερίδιο απλά αλλάζει. Δεν υπάρχει καμία κυβέρνηση μετά την μεταπολίτευση που να μην έκανε λάθη που κόστισαν. Επειδή όμως φοβάμαι ότι θα έχουμε κυρώσεις λέω να σταματήσω οριστικά εδώ και αν θέλετε στο chat&fun να δημιουργήσουμε ένα topic με θέμα κοινωνικούς προβληματισμούς 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Gv2008 said:

Καταλαβαίνω ότι δεν θελεις να παραβείς τους κανόνες. Θα το κάνω εγώ, γιατί κινδύνευσε η ζωή τόσων ατόμων και από τύχη γλυτώσαμε όλοι γιατί ήταν και συγγενικά μου πρόσωπα μέσα στα τρένα . Ας περιμένουμε υπομονετικά το 41τακατο να μας λύσει τα προβλήματα και μέχρι τότε ας γίνουμε όλοι ντελιβεραδες αφού το πρότεινε και ο υφυπουργός. ( Δεν θέλω να προσβάλλω τους φίλους ντελιβεραδες σε καμία περίπτωση ), σχολιάζω μόνο τις αστείες δηλώσεις του συγκεκριμένου υφυπουργού.

Το ίδιο κι εγώ. Αυτό που ζήσαμε μέσα στο τρένο ήταν τρομακτικό. Δε μπορούσα να μην το σχολιάσω. Σε συνδιασμό με τον εκτροχιασμό στην Πάτρα μιλάμε για έγκλημα πολλών κυβερνήσεων και όχι μόνο της τρέχουσας 

Τραγικό αυτό με το τρένο. Τουλάχιστον. Τρεμω στην ιδέα…

Οσον αφορά τις κυβερνησεις, όλες έχουν ευθύνες, άλλες μικρότερες άλλες μεγαλύτερες και γενικά αυτά είναι προσωπικές απόψεις του καθενός.

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τα σχόλια περί πολιτικής εν έτος 2023 δυστυχώς υπάρχουνε άνθρωποι που πιστεύουν ακόμα σε ιδεολογίες και άλλες μπαρούφες.  Τα πράγματα είναι πολύ απλά στην πτωχευμένη Ελλάδα όποιος και να βγεί ακολουθεί αυτά που επιβάλει η ΕΕ και οι φραγκάτοι του τόπου 10 οικογένειες που ράβουν και δένουν όποιος και αν είναι στο τιμόνι. Οι υπόλοιποι τουμπεκί ψιλοκομμένο και μαγκιές του καναπέ μέσα από social media κρυμμένοι πίσω από την ανωνυμία τους γιατί στην πραγματική τους ζωή θέλουν να τα έχουν καλά με όλους.

 

Η γελοιότητα της κατάστασης φάνηκε το ποιους ψηφίσαν κάποιοι στις δημοτικές εκλογές. Τενεκέδες ξεγανωτους και του έγλειφαν μπας και .... χρειαστούν κάτι αν τύχει και βγούνε.

Όσο υπάρχει αυτή η κουλτούρα ως απομεινάρι της τουρκοκρατίας μπροστά δεν πρόκειται να πάμε ποτέ.  Φυσικά εκεί μας θέλουν. Πήχτρα στα προβλήματα όλοι ώστε να μην βλέπουμε μπροστά μας τι γίνεται.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Μπορεί να δώσει κάποιος εικόνα για την πληθυσμιακή κάλυψη του 5G των παροχών;; Πέρα του γνωστού 90+% της αξιέπαινης με προ των πυλών το Stand Alone (SA) Cosmote και των τεχνικών της. Βρισκόμαστε προς το τέλος και αυτής της χρονιάς, πώς τα πάνε οι πάροχοι λοιπόν;;

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Καλησπέρα σε όλους! Μπορεί να δώσει κάποιος εικόνα για την πληθυσμιακή κάλυψη του 5G των παροχών;; Πέρα του γνωστού 90+% της αξιέπαινης με προ των πυλών το Stand Alone (SA) Cosmote και των τεχνικών της. Βρισκόμαστε προς το τέλος και αυτής της χρονιάς, πώς τα πάνε οι πάροχοι λοιπόν;;

Καθαρά πληθυσμιακή είναι η κάλυψη και όχι γεωγραφική και αυτή είναι πλασματική γιατί με N1 (2100) στην επαρχία δεν το λες και πραγματικό 5g αλλά για καμπάνια μάρκετινγκ και ισχύει για όλες τις εταιρίες.

Τώρα για τη cosmote όταν ανοίξει το SA και χώσει και μπόλικες n78 όπως φαίνεται να έχει αρχίσει να κάνει τουλάχιστον στις πόλεις θα φτάσει πιο κοντά στην πραγματικότητα. Από την άλλη σε όλες τις μεγάλες πόλεις τις επαρχίας που έχω δείγμα πια έχουν 5g όλες και βλέπω ότι συγκλίνουν σε θέμα ταχυτήτων σε πολλά σημεία οι victusiaνοι με n78 και  ιδιαίτερα βόρεια το βλέπουμε όπως και στην Αθήνα στις περιοχές που κινούμε είναι ξεκάθαρο αυτό. Πριν ένα χρόνο εκεί που ήταν για τα πανηγύρια οι VIctusiaνες πλέον έχουν άλλο αέρα.

Τώρα αν είναι SA ή NSA για το 98% των συνδρομητών χαμπάρι δε θα πάρουν οπότε να είχαμε να λέγαμε. Στην επόμενη χρονιά μέχρι αρχές το 2025 θα έχει αλλάξει η κατάσταση για όλα τα δίκτυα.

Η μεγάλη πληγή παραμένει η περιφέρεια και όχι οι πόλεις που και εκεί άνθρωποι ζούνε άλλα λόγο μικρής πληθυσμιακής βάσης δεν αξίζει να επενδύσουν σε σταθμούς και βλέπουμε τα χάλια που βλέπουμε. 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, cmvr said:

Καθαρά πληθυσμιακή είναι η κάλυψη και όχι γεωγραφική και αυτή είναι πλασματική γιατί με N1 (2100) στην επαρχία δεν το λες και πραγματικό 5g αλλά για καμπάνια μάρκετινγκ και ισχύει για όλες τις εταιρίες.

Τώρα για τη cosmote όταν ανοίξει το SA και χώσει και μπόλικες n78 όπως φαίνεται να έχει αρχίσει να κάνει τουλάχιστον στις πόλεις θα φτάσει πιο κοντά στην πραγματικότητα. Από την άλλη σε όλες τις μεγάλες πόλεις τις επαρχίας που έχω δείγμα πια έχουν 5g όλες και βλέπω ότι συγκλίνουν σε θέμα ταχυτήτων σε πολλά σημεία οι victusiaνοι με n78 και  ιδιαίτερα βόρεια το βλέπουμε όπως και στην Αθήνα στις περιοχές που κινούμε είναι ξεκάθαρο αυτό. Πριν ένα χρόνο εκεί που ήταν για τα πανηγύρια οι VIctusiaνες πλέον έχουν άλλο αέρα.

Τώρα αν είναι SA ή NSA για το 98% των συνδρομητών χαμπάρι δε θα πάρουν οπότε να είχαμε να λέγαμε. Στην επόμενη χρονιά μέχρι αρχές το 2025 θα έχει αλλάξει η κατάσταση για όλα τα δίκτυα.

Η μεγάλη πληγή παραμένει η περιφέρεια και όχι οι πόλεις που και εκεί άνθρωποι ζούνε άλλα λόγο μικρής πληθυσμιακής βάσης δεν αξίζει να επενδύσουν σε σταθμούς και βλέπουμε τα χάλια που βλέπουμε. 

Μαρούσι πάντως υπάρχουν προβλήματα ανά σημεία οδών ακόμη και εξωτερικά. Πχ Αγίου Κωνσταντίνου εάν θες πραγματική κάλυψη και ταχύτητες 5G πας Cosmote (κοντά το Μέγαρο) ο ανταγωνισμός εσωτερικά είναι στην σπηλιά ακόμη με Ε άντε και μια γραμμή 4G+. Δράμα! Στην Δράμα παίζει να έχουν καλύτερο δίκτυο φυσικά μιλάμε για πολύ πιο μικρή πόλη όπως και γεωγραφικά για την κάλυψη του δικτύου. Έχω απογοητευτεί στην περιοχή μου στο Μαρούσι. Φυσικά εάν δεν αλλάξει η κατάσταση θα πάρω τα κουβαδάκια μου (το συμβόλαιο) και σε άλλη παραλία!

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chrischal1908 said:

Μαρούσι πάντως υπάρχουν προβλήματα ανά σημεία οδών ακόμη και εξωτερικά. Πχ Αγίου Κωνσταντίνου εάν θες πραγματική κάλυψη και ταχύτητες 5G πας Cosmote (κοντά το Μέγαρο) ο ανταγωνισμός εσωτερικά είναι στην σπηλιά ακόμη με Ε άντε και μια γραμμή 4G+. Δράμα! Στην Δράμα παίζει βα έχουν καλύτερο δίκτυο, βέβαια μιλάμε για πολύ πιο μικρή πόλη όπως και γεωγραφικά για την κάλυψη του δικτύου. Έχω απογοητευτεί στην περιοχή μου στο Μαρούσι. Φυσικά εάν δεν αλλάξει η κατάσταση θα πάρω τα κουβαδάκια μου (το συμβόλαιο) και σε άλλη παραλία!

Το ίδιο ισχύει και για vf και για Nova;;;;

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ισχύει και για vf και για Nova;;;;

Για αυτές λέει. Αλοίμονο αν δίπλα στα κεντρικά του ΟΤΕ μιλούσε για το σήμα της Cosmote


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πάντως που κάνει η Nova σε κάποιες κεραίες εκτός πόλεων που όταν επιλέγει το κινητό κύρια Β7 χάνουν το 5G και τα κινητά δείχνουν 4G+ εμένα με ξεπερνά σαν άνθρωπο. Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Το εχω δει στα Γιάννενα, στην Ηγουμενίτσα και έχει αναφερθεί και σε άλλες περιοχές. 
Το κάνουν εν γνώσει τους αυτό; Έχουν κάποιο λόγο; Αν ναι ας μας τον εξηγήσουν οι πολυ ειδικοί, γιατί εγώ δεν βρίσκω κανενα λόγο να γίνεται αυτό το πράγμα. Απλά διαλύει στην κυριολεξία τις μπαταρίες των κινητών και όταν γίνεται σε κεραίες που έχουν Ν78, αυτή χάνεται και μειώνονται πολυ οι ταχύτητες αν το δίκτυο έχει κίνηση. 

Για τη Β28 δίνω ένα ελαφρυντικό. Εχω δει σε πολλές κεραίες όταν την επιλεγει για κυρια να κρατάει το εικονίδιο 5G και απλά κάνει NSA Disconnect. Σε άλλες εχω δει να σε ρίχνει σε 4G. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, zerokill said:


Για αυτές λέει. Αλοίμονο αν δίπλα στα κεντρικά του ΟΤΕ μιλούσε για το σήμα της Cosmoteemoji2.png


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk

Εννοώ αν εννοούσε και για τις δύο Victusianes;;;;

Φυσικά και αλίμονο αν η πράσινη δεν γάζωνε στην έδρα της

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Το ίδιο ισχύει και για vf και για Nova;;;;

Ναι το ίδιο πάνω κάτω δυστυχώς! Όποιος μπορεί να μάθει περισσότερα ας το κάνει και ας στείλει πληροφορίες!

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, panos.k2 said:

Αυτό πάντως που κάνει η Nova σε κάποιες κεραίες εκτός πόλεων που όταν επιλέγει το κινητό κύρια Β7 χάνουν το 5G και τα κινητά δείχνουν 4G+ εμένα με ξεπερνά σαν άνθρωπο. Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Το εχω δει στα Γιάννενα, στην Ηγουμενίτσα και έχει αναφερθεί και σε άλλες περιοχές. 
Το κάνουν εν γνώσει τους αυτό; Έχουν κάποιο λόγο; Αν ναι ας μας τον εξηγήσουν οι πολυ ειδικοί, γιατί εγώ δεν βρίσκω κανενα λόγο να γίνεται αυτό το πράγμα. Απλά διαλύει στην κυριολεξία τις μπαταρίες των κινητών και όταν γίνεται σε κεραίες που έχουν Ν78, αυτή χάνεται και μειώνονται πολυ οι ταχύτητες αν το δίκτυο έχει κίνηση. 

Για τη Β28 δίνω ένα ελαφρυντικό. Εχω δει σε πολλές κεραίες όταν την επιλεγει για κυρια να κρατάει το εικονίδιο 5G και απλά κάνει NSA Disconnect. Σε άλλες εχω δει να σε ρίχνει σε 4G. 

Συνήθως τέτοιες κεραίες είναι micro. Είτε με 1800 είτε με 2600. Αυτό έχω παρατηρήσει τουλάχιστον όπου έχω κινηθεί.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Arinos said:

Συνήθως τέτοιες κεραίες είναι micro. Είτε με 1800 είτε με 2600. Αυτό έχω παρατηρήσει τουλάχιστον όπου έχω κινηθεί.

Κι όμως όχι. Στα μάρμαρα στα Γιάννενα είναι massive και κάνει αυτό που προανέφερα. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, panos.k2 said:

Κι όμως όχι. Στα μάρμαρα στα Γιάννενα είναι massive και κάνει αυτό που προανέφερα. 

13700 και αναφορά.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, panos.k2 said:

Αυτό πάντως που κάνει η Nova σε κάποιες κεραίες εκτός πόλεων που όταν επιλέγει το κινητό κύρια Β7 χάνουν το 5G και τα κινητά δείχνουν 4G+ εμένα με ξεπερνά σαν άνθρωπο. Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Το εχω δει στα Γιάννενα, στην Ηγουμενίτσα και έχει αναφερθεί και σε άλλες περιοχές. 
Το κάνουν εν γνώσει τους αυτό; Έχουν κάποιο λόγο; Αν ναι ας μας τον εξηγήσουν οι πολυ ειδικοί, γιατί εγώ δεν βρίσκω κανενα λόγο να γίνεται αυτό το πράγμα. Απλά διαλύει στην κυριολεξία τις μπαταρίες των κινητών και όταν γίνεται σε κεραίες που έχουν Ν78, αυτή χάνεται και μειώνονται πολυ οι ταχύτητες αν το δίκτυο έχει κίνηση. 

Για τη Β28 δίνω ένα ελαφρυντικό. Εχω δει σε πολλές κεραίες όταν την επιλεγει για κυρια να κρατάει το εικονίδιο 5G και απλά κάνει NSA Disconnect. Σε άλλες εχω δει να σε ρίχνει σε 4G. 

Το παρατήρησα χτες στο κέντρο της Αθήνας. Είχε πολύ 4G+ B7

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Gv2008 said:

Το παρατήρησα χτες στο κέντρο της Αθήνας. Είχε πολύ 4G+ B7

Αυτό που είναι οξυμωρο είναι πως πρόκειται για πληρως αναβαθμισμένους σταθμους. Πραγματικά απίστευτο.

 
Αν δεν είναι αναβαθμισμένος σταθμός οκ. Αλλά όταν είναι και δείχνει 4G+ ενώ εχει 5G ο σταθμός, απαράδεκτο. Τι χαζομάρες είναι αυτές; Λειτουργικά είναι τα δεδομένα(πχ στον περιφερειακό στα Γιάννενα με κυρια Β7 δίνει 250-300mbps και με κυρια Ν1 ή Β3 δίνει σχεδόν 500mbps) αλλά γιατί να γίνεται αυτό το παιχνίδι 4G-5G και να εξαντλούνται οι μπαταρίες των κινητών; 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, panos.k2 said:

Αυτό που είναι οξυμωρο είναι πως πρόκειται για πληρως αναβαθμισμένους σταθμους. Πραγματικά απίστευτο.

 
Αν δεν είναι αναβαθμισμένος σταθμός οκ. Αλλά όταν είναι και δείχνει 4G+ ενώ εχει 5G ο σταθμός, απαράδεκτο. Τι χαζομάρες είναι αυτές; Λειτουργικά είναι τα δεδομένα(πχ στον περιφερειακό στα Γιάννενα με κυρια Β7 δίνει 250-300mbps και με κυρια Ν1 ή Β3 δίνει σχεδόν 500mbps) αλλά γιατί να γίνεται αυτό το παιχνίδι 4G-5G και να εξαντλούνται οι μπαταρίες των κινητών; 

Τουλάχιστον στην Vodafone δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Πραγματικά κάτι πρέπει να γίνει. Nova στην Θήβα δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Vodafone ούτε στην Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κι εγώ. Αυτό που ζήσαμε μέσα στο τρένο ήταν τρομακτικό. Δε μπορούσα να μην το σχολιάσω. Σε συνδιασμό με τον εκτροχιασμό στην Πάτρα μιλάμε για έγκλημα πολλών κυβερνήσεων και όχι μόνο της τρέχουσας 
Το τρένο στην Ελλάδα έχει σβήσει. Δε νομίζω να συνέλθει ποτέ από τη κρίση που έχει περιέλθει, δυστυχώς. Και είμαι φανατικός υποστηρικτής, αλλά πλέον έχω αρχίσει να το αποδέχομαι...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

On 25/11/2023 at 9:40 ΜΜ, cmvr said:

Η γελοιότητα της κατάστασης φάνηκε το ποιους ψηφίσαν κάποιοι στις δημοτικές εκλογές. Τενεκέδες ξεγανωτους και του έγλειφαν μπας και .... χρειαστούν κάτι αν τύχει και βγούνε.

Στις δημοτικές εκλογές, μας σιχάθηκα κανονικά. Πολλά πράματα έμειναν ολόιδια ή παραλίγο να μείνουν ολόιδια. Αν κάποιος από εδώ μέσα περάσει ποτέ από Άγιο Δημήτριο εδώ Αθήνα και δει πώς έκανε το δρόμο η νυν δήμαρχος που παραλίγο να την ξαναβγαλουν, θα τραβάει τα μαλλιά του. Μεγάλος δρόμος που τον στενεψαμε για να φτιάξουμε φαρδιά πεζοδρόμια, άχρηστη νησίδα και εκεί που δεν είχαμε ποτέ κίνηση, τώρα κόβεις φλέβα για να προσεγγίσεις ένα μέρος. Επίσης ασθενοφόρα, πυρισβεστικες κλπ, άμα πετύχουν κίνηση, τελείωσαν απλά, κομφούζιο κανονικό. Και ναι, πήγε σε δεύτερο γύρο η κοπέλα αυτή και παραλίγο να βγει (500 ψήφοι διαφορά, κάπου τόσο 😳). Για ποια τρένα μιλάμε τώρα, τα έσβησα από το μυαλό 🤣

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, johnny_htc said:

Το τρένο στην Ελλάδα έχει σβήσει. Δε νομίζω να συνέλθει ποτέ από τη κρίση που έχει περιέλθει, δυστυχώς. Και είμαι φανατικός υποστηρικτής, αλλά πλέον έχω αρχίσει να το αποδέχομαι...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στις δημοτικές εκλογές, μας σιχάθηκα κανονικά. Πολλά πράματα έμειναν ολόιδια ή παραλίγο να μείνουν ολόιδια. Αν κάποιος από εδώ μέσα περάσει ποτέ από Άγιο Δημήτριο εδώ Αθήνα και δει πώς έκανε το δρόμο η νυν δήμαρχος που παραλίγο να την ξαναβγαλουν, θα τραβάει τα μαλλιά του. Μεγάλος δρόμος που τον στενεψαμε για να φτιάξουμε φαρδιά πεζοδρόμια, άχρηστη νησίδα και εκεί που δεν είχαμε ποτέ κίνηση, τώρα κόβεις φλέβα για να προσεγγίσεις ένα μέρος. Επίσης ασθενοφόρα, πυρισβεστικες κλπ, άμα πετύχουν κίνηση, τελείωσαν απλά, κομφούζιο κανονικό. Και ναι, πήγε σε δεύτερο γύρο η κοπέλα αυτή και παραλίγο να βγει (500 ψήφοι διαφορά, κάπου τόσο 😳). Για ποια τρένα μιλάμε τώρα, τα έσβησα από το μυαλό 🤣

Ο παραλογισμός έχει επικρατήσει της λογικής.

Τώρα όσον αφορά τα τραίνα, αλίμονο στα παιδιά που φύγανε και στις οικογένειες τους. Ποτέ στην Ελλάδα δεν πλήρωσε κανένας υπεύθυνος για αυτό συνεχίζεται η διαφθορά.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

επειδή κάποιος έγραψε για Ξάνθη έστειλα το κομάντο το φιλο μου για αναγνωριση. Παζαρι Ξάνθης έστειλε τα παρακάτω. 

Η Νοβάρα πρέπει να έχει βλάβη σήμερα 

Smart-Select-20231130-181525-Opera.jpg


Smart-Select-20231130-181632-Opera.jpg

Smart-Select-20231130-181725-Opera.jpg

Smart-Select-20231130-182849-Opera.jpg

 

Smart-Select-20231130-181846-Opera.jpg
Smart-Select-20231130-182032-Viber.jpg

 

Smart-Select-20231130-182048-Viber.jpg


 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, cmvr said:

επειδή κάποιος έγραψε για Ξάνθη έστειλα το κομάντο το φιλο μου για αναγνωριση. Παζαρι Ξάνθης έστειλε τα παρακάτω. 

Η Νοβάρα πρέπει να έχει βλάβη σήμερα 

Smart-Select-20231130-181525-Opera.jpg


Smart-Select-20231130-181632-Opera.jpg

Smart-Select-20231130-181725-Opera.jpg

Smart-Select-20231130-182849-Opera.jpg

 

Smart-Select-20231130-181846-Opera.jpg
Smart-Select-20231130-182032-Viber.jpg

 

Smart-Select-20231130-182048-Viber.jpg


 

To ping της Νοβάρας είναι too scary

Link to comment
Share on other sites

Ματιές στο μέλλον: Το 5,5G που θα φέρει ευρυζωνικότητα 10Gbps παντού! | Ειδήσεις για την Οικονομία | newmoney

https://www.newmoney.gr/roh/palmos-oikonomias/epixeiriseis/maties-sto-mellon-to-55g-pou-tha-feri-evrizonikotita-10gbps-pantou/

Να πιπιλάμε το μυαλό μας και με άλλα πράγματα να τρώει την μπανανόφλουδα το πόπολο για να ανέβουν οι τιμές και όλα μέλι γάλα 🤣  

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...