Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια με το πσ3 μπορεις κανονικα να σερφαρεις στο διαδικτυο οπως στον υπολογιστη;;;;;

ρωταω για επιβεβαιωση γιατι το εχει ενας φιλος μου(που δεν σκαμπαζει αλλα ουτε εγω ξερω μιας και δεν εχω ασχοληθει με το πσ3,ουτε προκειται) και του ειπα οτι μπορει να σερφαρει κανονικα με το καλωδιο απο το μοντεμ οπως στο πισι. καλα του ειπα;;;:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια με το πσ3 μπορεις κανονικα να σερφαρεις στο διαδικτυο οπως στον υπολογιστη;;;;;

ρωταω για επιβεβαιωση γιατι το εχει ενας φιλος μου(που δεν σκαμπαζει αλλα ουτε εγω ξερω μιας και δεν εχω ασχοληθει με το πσ3,ουτε προκειται) και του ειπα οτι μπορει να σερφαρει κανονικα με το καλωδιο απο το μοντεμ οπως στο πισι. καλα του ειπα;;;:D

 

Ναι, μπαίνεις κανονικά αλλά ο browser είναι ψιλοχάλια.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μπαίνεις κανονικά αλλά ο browser είναι ψιλοχάλια.

 

Όταν λες "ψιλό"....;;;; :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες "ψιλό"....;;;; :p

 

Ήταν χοντροχάλια, μετά υποστήριξε το flash 9.0 και απέκτησε σωστή απεικόνιση των ελληνικών και έγινε ψιλοχάλια. :)

 

Παρεμπιπτόντως ξεκίνησα το Fallout 3 και είναι καταπληκτικό.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι. Προσωπικά, το εισαγωγικό βίντεο του παιχνιδιού ήταν το καλύτερο τέτοιο βίντεο που έχω δει ποτέ.

 

PS: Το κείμενο στο link της υπογραφής σου έχει τρελό γέλιο! χαχαχα

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι. Προσωπικά, το εισαγωγικό βίντεο του παιχνιδιού ήταν το καλύτερο τέτοιο βίντεο που έχω δει ποτέ.

 

Ναι, είναι καλό. Ο Liam Neeson έχει δανείσει τη φωνή του στον πατέρα.

 

PS: Το κείμενο στο link της υπογραφής σου έχει τρελό γέλιο! χαχαχα

 

Κάποιος μου έδωσε το link μια μέρα και έκατσα και τα διάβασα όλα! :lol:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Στο PS3 χρησιμοποιώ σκληρό δίσκο εξωτερικό για να βλέπω ταινίες, σήμερα δοκίμασα να δω και από ένα στικάκι που πήρα 32GB αλλά δεν το διαβάζει. Έχει συνδέσει κανείς στικάκι στο Sony ;
Link to comment
Share on other sites

Στο PS3 χρησιμοποιώ σκληρό δίσκο εξωτερικό για να βλέπω ταινίες, σήμερα δοκίμασα να δω και από ένα στικάκι που πήρα 32GB αλλά δεν το διαβάζει. Έχει συνδέσει κανείς στικάκι στο Sony ;

 

Πρέπει να είναι και αυτό φορμαρισμένο σε fat32 και μετά κάνεις τα γνωστά πάς απο το ps3 στο usb πατάς το τρίγωνο και show all

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Συγνώμη, αν και έχω την κονσόλα κάποιους μήνες, και την χρησιμοποιώ κυρίως για αναπαραγωγή ταινιών BluRay λόγω έλλειψης χρόνου για παιχνίδια, πως αποθηκεύουμε φωτογραφίες και τραγούδια στην μνήμη του;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις το Street Figther 4 να παιξουμε κανενα online?

To online-ID μου ειναι alotrwsi.

 

@panpara6

Εχω καιρο να το κανω,αν θυμαμαι καλα βαζεις το stickaki σου με photos αλλα οχι με φακελους χυμα και πατας σε μια μια τριγωνο για να βγαζει επιλογες.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις το Street Figther 4 να παιξουμε κανενα online?

To online-ID μου ειναι alotrwsi.

 

@panpara6

Εχω καιρο να το κανω,αν θυμαμαι καλα βαζεις το stickaki σου με photos αλλα οχι με φακελους χυμα και πατας σε μια μια τριγωνο για να βγαζει επιλογες.

Οκ ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ανακοίνωσαν λοιπόν...

Όπως διάβασα και σε ένα site που το σχολίαζαν το PS3 Slim ήταν το χειρότερο "μυστικό" της Sony. Το ήξεραν όλοι πριν καν το ανακοινώσει.

 

Όσο για το WiFi, δε νομίζω να το αφαιρούσαν αυτό.

Αυτό που δε θα έχει (και ίσως να ενδιαφέρει μερικούς) είναι η δυνατότητα εγκατάστασης άλλου λειτουργικού (όπως π.χ. Linux) - άκυρη κίνηση της Sony, χωρίς ιδιαίτερο νόημα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,

 

μηπως ξερει κανεις αν το καινουργιο ps3 slim θα εχει Wifi κανονικα σαν το αλλο?

 

Δεν έχει αλλάξει τίποτα σε σχέση με το μοντέλο των 40/80 GB (δηλ. έχει Wi-fi, οι θύρες USB είναι 2, δεν παίζει παιχνίδια του PS2 και δεν έχει card reader) που κυκλοφορούσε από πρόπερσι, πέρα από το μέγεθος του σκληρού βέβαια και τη διακοπή της επίσημης υποστήριξης linux. Επίσης ο σκληρός δίσκος παραμένει αναβαθμίσιμος από τον χρήστη, πράγμα για το οποίο υπήρχαν αμφιβολίες.

 

ΥΓ. Το PSP Go ήταν το χειρότερα κρατημένο μυστικό νομίζω. Μέχρι και εσωτερικό promo video διέρρευσε πριν το ανακοινώσουν :lol:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς το κάνουν για λόγους ασφαλειας.Εγκαθιστώντας άλλο λογισμικό ίσως είναι πιο ευάλωτο και τρύπιο σε hack λογισμικού παιχνιδιών κτλ κτλ
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα επισημα linux ? γιατι εγω ξερω απο πολυ καλη πηγη οτι ''Cannot install other OS''

 

Το μήνυμά μου δεν ήταν ξεκάθαρο. Η επιλογή Other OS δεν θα υπάρχει στο Slim, όπως σωστά άκουσες.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αλλάξει τίποτα σε σχέση με το μοντέλο των 40/80 GB (δηλ. έχει Wi-fi, οι θύρες USB είναι 2, δεν παίζει παιχνίδια του PS2 και δεν έχει card reader) που κυκλοφορούσε από πρόπερσι, πέρα από το μέγεθος του σκληρού βέβαια και τη διακοπή της επίσημης υποστήριξης linux. Επίσης ο σκληρός δίσκος παραμένει αναβαθμίσιμος από τον χρήστη, πράγμα για το οποίο υπήρχαν αμφιβολίες.

 

ΥΓ. Το PSP Go ήταν το χειρότερα κρατημένο μυστικό νομίζω. Μέχρι και εσωτερικό promo video διέρρευσε πριν το ανακοινώσουν :lol:

 

Μπα...επιμένω. PS3 Slim is the worst kept secret in Sony's history. ΟΛΟΙ ξέραμε πως θα συμβεί, από την ημέρα κυκλοφορίας του PS3 κιόλας, όλοι ξέραμε περίπου πως θα είναι και όλοι ξέραμε πως τώρα θα το ανακοίνωνε η Sony. Tουλάχιστον το Go (αν και το υποψιαζόμασταν) το μάθαμε λίγες μέρες πριν την επίσημη ανακοίνωσή του.

 

Το marketing της Sony έχει χάσει το παιχνίδι, για εμένα. Μήπως να τους έστελναν προς Infinite Loop μεριά για ένα σεμινάριο; :p

 

Σιγουρα επισημα linux ? γιατι εγω ξερω απο πολυ καλη πηγη οτι ''Cannot install other OS''

 

Μάλλον κάτι μπέρδεψες. ΔΕΝ υποστηρίζει άλλα OS είπαμε και εμείς :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μπα...επιμένω. PS3 Slim is the worst kept secret in Sony's history. ΟΛΟΙ ξέραμε πως θα συμβεί, από την ημέρα κυκλοφορίας του PS3 κιόλας, όλοι ξέραμε περίπου πως θα είναι και όλοι ξέραμε πως τώρα θα το ανακοίνωνε η Sony. Tουλάχιστον το Go (αν και το υποψιαζόμασταν) το μάθαμε λίγες μέρες πριν την επίσημη ανακοίνωσή του.

 

Ακριβώς, δεν ήταν και τόσο μυστικό. Όταν έχουν κυκλοφορήσει slim εκδόσεις για όλες τις προηγούμενες κονσόλες (PSOne, PS2 slim, PSP-2000) είναι μια δεδομένη πρακτική.

BTW προβλέπω κι άλλη διάιτα στο μέλλον γιατί το PS3 Slim είναι περίπου στο μέγεθος του αρχικού PS2, μάλλον και λίγο μεγαλύτερο.

 

Το marketing της Sony έχει χάσει το παιχνίδι, για εμένα. Μήπως να τους έστελναν προς Infinite Loop μεριά για ένα σεμινάριο;

 

Σαν το Apple tablet εννοείς; :rolleyes:

 

Πάντως νομίζω ότι αν δω τον Krazy Ken με ζιβάγκο και τα πλήθη από κάτω να σκίζουν τα ρούχα τους δε θα το αντέξω.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως θα το δεις ποτέ. Οι Apple fans είναι...κολλημένα άτομα. Οι Sony fans δεν φτάνουν σε τέτοια άκρα :p

 

Το Apple Tablet είναι αναπόφευκτο. Αλλά και πάλι συνήθως τα mock-ups στην Apple δεν είναι σχεδόν ποτέ το τελικά προϊόν. Οπότε έχουμε κάτι να περιμένουμε :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμά μου δεν ήταν ξεκάθαρο. Η επιλογή Other OS δεν θα υπάρχει στο Slim, όπως σωστά άκουσες.

 

 

Καλα ρε παιδια μην βαρατε , οκ !!! απο τιμη εχουμε κανενα νεο ?

Link to comment
Share on other sites

Γινεται να συνδεσω το SE K750i με το PS3 για να το φορτησω???Υπαρχει περιπτωση να δημιουργηθει καποιο προβλημα στην κονσολα???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...