Jump to content

[ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ] Γυναίκες οδηγοί


tsolakas
 Κοινοποίηση

Τι πιστεύετε για τις γυναίκες οδηγούς??  

309 members have voted

  1. 1. Τι πιστεύετε για τις γυναίκες οδηγούς??

    • Είναι καλύτερες στην οδήγηση απο τους άντρες
      28
    • Είναι χειρότερες στην οδήγηση απο του άντρες
      61
    • Καλές είναι, χαζεύουμε και "κάτι" απο το παράθυρο οταν καβαλάμε μηχανάκια..!!
      47
    • Νυχτα το πήρες το δίπλωμα..???
      34
    • Αντε πλύνε κανα πιάτο ΜΩΡΗ...!!!
      92
    • "Αγάπη μου" που είναι ο προφυλακτήρας....?????
      47


Recommended Posts

Πολυ καλα εκανες.Και αυτο δεν ειναι ρουφιανια,ειναι κατι το λογικο.Εκανε ζημια θα την πληρωσει
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 392
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μια φορα κι ενα καιρο ημουν καλοκαιρακι καπου σε μια γειτονια,ξαφνικα σκαει μυτη μια με ενα φιατ παντα,ε τι να κανω βαζω τα χερια μου στα καγκελα του μπαλκονιου και περιμενω να παρκαρει......δε σας κανω πλακα περιμενα καπου 10 λεπτα,εμπαινε εβγαινε εμπαινε εβγαινε εμπαινε εβγαινε,μιλαμε για πολυ γελιο,ειχε σχηματιστει μια ουρα απο 20 αυτοκινητα περιπου,ε αφου απελπιστηκα και γω ο ιδιος της λεω,κυρια μου να κατεβω να σας το παρκαρω;μου λεει ΝΑΙ......μα ειναι δυνατον ρε παιδια να υπαρχει χωρος ακομα και για cls και αυτη η κυρια να μη μπορει με τιποτα να το παρκαρει,ακομα και καθετα με το δρομο το εφερε το φιατ χαχαχαχα :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

κατι παραπλησιο ειχα παθει εγω πριν κανα μηνα.ενας νεαρος προσπαθουσε να παρκαρει(δεν ειχε απλα εδω που τα λεμε,τσιμα τσιμα τα πραγματα)..εγω εψαχνα για παρκινκ και ετυχε να περασω απο εκει..ε,περιμενα να παρκαρει για να φυγω(ειχε κλεισει τον δρομο) ..μπρος πισω,μπρος πισω,σε μια φαση τον βλεπω να κατεβαζει το παραθυρο και κατι να λεει..κατεβασα κι εγω το δικο μου και ακουω το θεικο"ρε φιλαρακι μπορεις να βοηθησεις επειδη ειμαι νεος οδηγος;"

 

ε τι να κανω,κατεβηκα και του το παρκαρα.βεβαια αυτος με το που με ειδε να κατεβαινω μαλλον ντραπηκε,καθως ειδε μια κοπελιτσα με μινι και ψιλοτακουνη μποτα(ενω περιμενε καποιον μαντραχαλα).καθομαι λοιπον στην θεση του οδηγου,αυτος ειχε παει στην θεση του συνοδηγου,και ρωταω" η οπισθεν προς τα πισω ειναι;" και μου λεει "να εδω ειναι!!"και μου δειχνει τον λεβιε!

 

:lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κατι παραπλησιο ειχα παθει εγω πριν κανα μηνα.ενας νεαρος προσπαθουσε να παρκαρει(δεν ειχε απλα εδω που τα λεμε,τσιμα τσιμα τα πραγματα)..εγω εψαχνα για παρκινκ και ετυχε να περασω απο εκει..ε,περιμενα να παρκαρει για να φυγω(ειχε κλεισει τον δρομο) ..μπρος πισω,μπρος πισω,σε μια φαση τον βλεπω να κατεβαζει το παραθυρο και κατι να λεει..κατεβασα κι εγω το δικο μου και ακουω το θεικο"ρε φιλαρακι μπορεις να βοηθησεις επειδη ειμαι νεος οδηγος;"

 

ε τι να κανω,κατεβηκα και του το παρκαρα.βεβαια αυτος με το που με ειδε να κατεβαινω μαλλον ντραπηκε,καθως ειδε μια κοπελιτσα με μινι και ψιλοτακουνη μποτα(ενω περιμενε καποιον μαντραχαλα).καθομαι λοιπον στην θεση του οδηγου,αυτος ειχε παει στην θεση του συνοδηγου,και ρωταω" η οπισθεν προς τα πισω ειναι;" και μου λεει "να εδω ειναι!!"και μου δειχνει τον λεβιε!

 

:lol:

 

 

τελικα πως εληξε η φαση??? σ ζητησε κ τηλ???:p:p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατι παραπλησιο ειχα παθει εγω πριν κανα μηνα.ενας νεαρος προσπαθουσε να παρκαρει(δεν ειχε απλα εδω που τα λεμε,τσιμα τσιμα τα πραγματα)..εγω εψαχνα για παρκινκ και ετυχε να περασω απο εκει..ε,περιμενα να παρκαρει για να φυγω(ειχε κλεισει τον δρομο) ..μπρος πισω,μπρος πισω,σε μια φαση τον βλεπω να κατεβαζει το παραθυρο και κατι να λεει..κατεβασα κι εγω το δικο μου και ακουω το θεικο"ρε φιλαρακι μπορεις να βοηθησεις επειδη ειμαι νεος οδηγος;"

 

ε τι να κανω,κατεβηκα και του το παρκαρα.βεβαια αυτος με το που με ειδε να κατεβαινω μαλλον ντραπηκε,καθως ειδε μια κοπελιτσα με μινι και ψιλοτακουνη μποτα(ενω περιμενε καποιον μαντραχαλα).καθομαι λοιπον στην θεση του οδηγου,αυτος ειχε παει στην θεση του συνοδηγου,και ρωταω" η οπισθεν προς τα πισω ειναι;" και μου λεει "να εδω ειναι!!"και μου δειχνει τον λεβιε!

 

:lol:

 

ενταξει αυτος ηταν νεος και τα παραδεχτηκε αυτη ομως ηταν ολοκληρη κυρια καπου στα 40-50 και ηταν υπερβολικα τσαντισμενη επειδη της κορναραν περιπου 20 αυτοκινητα χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

τελικα πως εληξε η φαση??? σ ζητησε κ τηλ???:p:p:p

ΧΑΧΑΧΑ..ολο εκει το νου σας!!!

ενταξει αυτος ηταν νεος και τα παραδεχτηκε αυτη ομως ηταν ολοκληρη κυρια καπου στα 40-50 και ηταν υπερβολικα τσαντισμενη επειδη της κορναραν περιπου 20 αυτοκινητα χαχαχαχαχαχα

νομιζω πως σε αυτες τις περιπτωσεις η κορνα ειναι οτι χειροτερο..

λες να μην ξερει οτι μπλοκαρει την κινηση;;η κορνα απλα θα την ανχωσει-εκνευρισει-τσιτωσει.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ..ολο εκει το νου σας!!!

 

νομιζω πως σε αυτες τις περιπτωσεις η κορνα ειναι οτι χειροτερο..

λες να μην ξερει οτι μπλοκαρει την κινηση;;η κορνα απλα θα την ανχωσει-εκνευρισει-τσιτωσει.

 

ναι αλλα απο τη στιγμη που δε μπορει να κανει το απλο (να παρκαρει σε θεση που χωραει ακομα και μια cls) τι το θελει το τιμονι;εγω πιστευω το καλυτερο γι'αυτην θα ηταν η κουζινα :p

Link to comment
Share on other sites

εδω προκυπτει αλλο ζητημα: ποιος της εδωσε διπλωμα χωρις να ξερει να παρκαρει(ενταξει,την απαντηση ολοι την ξερουμε).και πιστεψε με εδω δεν τιθεται ζητημα φυλου.

 

το τσουβαλιασμα ποτε δεν ηταν καλο,σε καμια περιπτωση.δε βλεπω λοιπον τον λογο να γινει μια εξαιρεση τωρα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εδω προκυπτει αλλο ζητημα: ποιος της εδωσε διπλωμα χωρις να ξερει να παρκαρει(ενταξει,την απαντηση ολοι την ξερουμε).και πιστεψε με εδω δεν τιθεται ζητημα φυλου.

 

το τσουβαλιασμα ποτε δεν ηταν καλο,σε καμια περιπτωση.δε βλεπω λοιπον τον λογο να γινει μια εξαιρεση τωρα

 

δεν ειναι η εξαιρεση,καθε ανθρωπος ΠΡΕΠΕΙ να εχει αυτογνωσια,εγω παραδειγμα,οταν δε ξερω κατι δεν ανοιγω το στομα μου να το παιξω ξερολας,πραγμα που κανουν πολλοι ανθρωποι ετσι.....το ζητημα ειναι ο καθε ανθρωπος να γνωριζει καλα τι ζηταει και αν δε γνωριζει αυτο που ζηταει το καλυτερο θα ηταν να το παρατησει.

Link to comment
Share on other sites

εννουσα το τσουβαλιασμα "ολες οι γυναικες ειναι κακες οδηγοι","ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια" κτλ κτλ
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εννουσα το τσουβαλιασμα "ολες οι γυναικες ειναι κακες οδηγοι","ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια" κτλ κτλ

 

μα για τις γυναικες ισχυει αυτο,το οτι ολες ειναι το ιδιο αντε να βρεις στις 1000 κανα δυο που να ξερουν να οδηγουν,καταλαβες;:p

Link to comment
Share on other sites

μα για τις γυναικες ισχυει αυτο,το οτι ολες ειναι το ιδιο αντε να βρεις στις 1000 κανα δυο που να ξερουν να οδηγουν,καταλαβες;:p

 

 

Τσ τσ τσ!

Τα παραλές κ με στεναχωρείς!

Χρονιάρες μέρες! :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θα κάνω και τα συμπεράσματα δικά σας.

 

Γιατί δεν έχω δει μέχρι τώρα γυναίκες οδηγούς αγώνων(σε οποιοδήποτε όχημα εννοείται) ?

 

Μη μου πείτε ότι είναι αντρικό άθλημα.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θα κάνω και τα συμπεράσματα δικά σας.

 

Γιατί δεν έχω δει μέχρι τώρα γυναίκες οδηγούς αγώνων(σε οποιοδήποτε όχημα εννοείται) ?

 

Μη μου πείτε ότι είναι αντρικό άθλημα.

 

Εχω δει.Βασικα δεν θυμαμαι που το ειχα δει αλλα ηταν τρεις οδηγοι αγωνων μεσα στους οποιους και μια Γερμανιδα οδηγος και οδηγουσαν απο μια αγωνιστηκη mercedes ο καθενας.Δεν καναν αγωνα αλλα ενα τεστ.Στοχος ηταν να τους φτασει και να τους περασει ο Alonso με τη mclaren(πραγμα που καταφερε) ο οποιος ειχε ξεκινησει σχεδον ενα λεπτο πισω απο αυτους.Και επισης ειχα δει στο topgear αλλη μια Γερμανιδα οδηγο αγωνων που προσπαθουσε να κανει καλο χρονο στο nurburgring με ενα φορτηγακι.Βεβαια αυτα ειναι μεμονομενες περιπτωσεις(στις 1000 κανα δυο που λεει και ο kostakis) και πιστευω πως οι αγωνες ταχυτητας ειναι αντρικο αθλημα και θα πρεπει οι γυναικες να το σεβαστουν και να μην προσπαθουν να γινουν οδηγοι αγωνων.Και για να μην με λετε εσεις οι γυναικες του φορουμ κακο θα σας πω τι ειδα εχθες το βραδυ με ανδρα οδηγο(και εδω ομως μεμονομενη περιπτωση).Ηταν ενας τυπος ηλικιας 21-24 χρονων και προσπαθουσε να παρκαρει μια 3αρα bmw τετραθυρη.Ο χωρος που ειχε ηταν συν το μισο του αυτοκινητου του και ομως με 15 και βαλε κινησεις το μονο που καταφερε ηταν να το αφησει σχεδον στη μεση του δρομου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θα κάνω και τα συμπεράσματα δικά σας.

 

Γιατί δεν έχω δει μέχρι τώρα γυναίκες οδηγούς αγώνων(σε οποιοδήποτε όχημα εννοείται) ?

 

Μη μου πείτε ότι είναι αντρικό άθλημα.

 

η Giovanna Amati στις αρχες της δεκαετιας του 90 ειχε κανει καποιες επισημες δοκιμες στη F1(δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω δεν ειχε συμμετασχει σε γκραν πρι..ακομα η μισελ μουτον δεν τα ειχε παει διολου ασχημα παλαιοτερα στα ραλι....

ολες αυτες βεβαια ειναι λαμπρες εξαιρεσεις..δε θα μπορουσα να φανταστω τη μεση ελληνιδα γυναικα οδηγο σε πιστα για hotlap...:p

Link to comment
Share on other sites

ολες αυτες βεβαια ειναι λαμπρες εξαιρεσεις..δε θα μπορουσα να φανταστω τη μεση ελληνιδα γυναικα οδηγο σε πιστα για hotlap...:p

Ενώ το μέσο Έλληνα οδηγό θα μπορούσες να τον δεις... :p

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το μέσο Έλληνα οδηγό θα μπορούσες να τον δεις... :p

 

δε θα εφτανε καν στη διαδικασια hotlap..θα ειχε γινει disqualified απο τους κανονισμους...:p

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θα κάνω και τα συμπεράσματα δικά σας.

 

Γιατί δεν έχω δει μέχρι τώρα γυναίκες οδηγούς αγώνων(σε οποιοδήποτε όχημα εννοείται) ?

 

Μη μου πείτε ότι είναι αντρικό άθλημα.

 

 

Εγω είμαι! :O:O:O:O

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει.Βασικα δεν θυμαμαι που το ειχα δει αλλα ηταν τρεις οδηγοι αγωνων μεσα στους οποιους και μια Γερμανιδα οδηγος και οδηγουσαν απο μια αγωνιστηκη mercedes ο καθενας.Δεν καναν αγωνα αλλα ενα τεστ.Στοχος ηταν να τους φτασει και να τους περασει ο Alonso με τη mclaren(πραγμα που καταφερε) ο οποιος ειχε ξεκινησει σχεδον ενα λεπτο πισω απο αυτους.Και επισης ειχα δει στο topgear αλλη μια Γερμανιδα οδηγο αγωνων που προσπαθουσε να κανει καλο χρονο στο nurburgring με ενα φορτηγακι.Βεβαια αυτα ειναι μεμονομενες περιπτωσεις(στις 1000 κανα δυο που λεει και ο kostakis) και πιστευω πως οι αγωνες ταχυτητας ειναι αντρικο αθλημα και θα πρεπει οι γυναικες να το σεβαστουν και να μην προσπαθουν να γινουν οδηγοι αγωνων.Και για να μην με λετε εσεις οι γυναικες του φορουμ κακο θα σας πω τι ειδα εχθες το βραδυ με ανδρα οδηγο(και εδω ομως μεμονομενη περιπτωση).Ηταν ενας τυπος ηλικιας 21-24 χρονων και προσπαθουσε να παρκαρει μια 3αρα bmw τετραθυρη.Ο χωρος που ειχε ηταν συν το μισο του αυτοκινητου του και ομως με 15 και βαλε κινησεις το μονο που καταφερε ηταν να το αφησει σχεδον στη μεση του δρομου

Sabine Schmitz!!

 

Εχει κανει δοκιμες και με Toyoya F1 οπως θα διαπιστωσετε αν βαλετε το ονομα της στο Google και δειτε τις εικονες που εμφανιζει...

 

Ειναι γνωστη ομως για τις βολτες που προσφερει με μια BMW ///M5 E60 (Ring Taxi) στο Nurburgring σε αγωνιστικες ταχυτητες για εμας τους κοινους θνητους!!

Link to comment
Share on other sites

Sabine Schmitz!!

 

Εχει κανει δοκιμες και με Toyoya F1 οπως θα διαπιστωσετε αν βαλετε το ονομα της στο Google και δειτε τις εικονες που εμφανιζει...

 

Ειναι γνωστη ομως για τις βολτες που προσφερει με μια BMW ///M5 E60 (Ring Taxi) στο Nurburgring σε αγωνιστικες ταχυτητες για εμας τους κοινους θνητους!!

ναι αυτη ειναι

Εγω είμαι! :O:O:O:O

 

σοβαρα:blink::blink::blink:και σε τι αγωνες τρεχεις???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτη ειναι

 

 

σοβαρα:blink::blink::blink:και σε τι αγωνες τρεχεις???

 

 

αααα μη φανταστεις τπτ σπουδαίο..

σε ερασιτεχνικους αγώνες δίπλα στον Vovo κ σε αλλους..

Όπως επίσης μέσω κ κάποιων club που ειμαι μέλος. :)

Πάντως ο καλύτερος τρόπος για να μάθει κάποιος οδήγηση είναι να πάρει το αμαξάκι του κ να κλειστεί σε μια αλάνα για μια εβδομάδα!! κ μέτα φυσικά, μια βόλτα απο λιαμανάκια μεριά!!! :lol:

 

Α! Επίσης, ασχολούμαι κ με drift! K σύντομα.. τρέμε κόσμε του Τόκιο!!!!

Ουπς, μήπως βγήκα λιγάκι :offtopic:

Sorryyyyyyyy :confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

αααα μη φανταστεις τπτ σπουδαίο..

σε ερασιτεχνικους αγώνες δίπλα στον Vovo κ σε αλλους..

Όπως επίσης μέσω κ κάποιων club που ειμαι μέλος. :)

Πάντως ο καλύτερος τρόπος για να μάθει κάποιος οδήγηση είναι να πάρει το αμαξάκι του κ να κλειστεί σε μια αλάνα για μια εβδομάδα!! [highlight]κ μέτα φυσικά, μια βόλτα απο λιαμανάκια μεριά!!![/highlight] :lol:

 

Α! Επίσης, ασχολούμαι κ με drift! K σύντομα.. τρέμε κόσμε του Τόκιο!!!!

Ουπς, μήπως βγήκα λιγάκι :offtopic:

Sorryyyyyyyy :confused::confused::confused:

Εδώ μου το χάλασες... :( Δεν μπορώ να φανταστώ ερασιτέχνη ή επαγγελματία οδηγό αγώνων, να κάνει «κόντρες» ή έστω να οδηγεί σαν τρελός/ή στα λιμανάκια όπου μπορεί να πάρει και αθώο στο λαιμό του... ;)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

αααα μη φανταστεις τπτ σπουδαίο..

σε ερασιτεχνικους αγώνες δίπλα στον Vovo κ σε αλλους..

Όπως επίσης μέσω κ κάποιων club που ειμαι μέλος. :)

Πάντως ο καλύτερος τρόπος για να μάθει κάποιος οδήγηση είναι να πάρει το αμαξάκι του κ να κλειστεί σε μια αλάνα για μια εβδομάδα!! κ μέτα φυσικά, μια βόλτα απο λιαμανάκια μεριά!!! :lol:

 

Α! Επίσης, ασχολούμαι κ με drift! K σύντομα.. τρέμε κόσμε του Τόκιο!!!!

Ουπς, μήπως βγήκα λιγάκι :offtopic:

Sorryyyyyyyy :confused::confused::confused:

 

Καλα αμα νομίεις οτι με το να κλειστεις σε αλανα μαθαινεις να οδηγας...:ninja:Αφου λες οτι εισαι μελος σε club, δεν διοργανωνεται track days σε κοντινες πιστες(π.χ Καρτοδρομο, Μεγαρα κλπ) για εκπαιδευση? :worry:παρα να εισαι σε αλανα...:!:

και οπως ειπε ο φιλος πιο πανω κανενας <<οδηγος>> αγωνων :!:και ποσο μαλλον εσυ που εισαι διπλα στον Βοβο, παροτρινεις τον κοσμακη να πηγαινει στα Λιμανακια, Βουτα, κλπ για επιδειξη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα αμα νομίεις οτι με το να κλειστεις σε αλανα μαθαινεις να οδηγας...:ninja:Αφου λες οτι εισαι μελος σε club, δεν διοργανωνεται track days σε κοντινες πιστες(π.χ Καρτοδρομο, Μεγαρα κλπ) για εκπαιδευση? :worry:παρα να εισαι σε αλανα...:!:

και οπως ειπε ο φιλος πιο πανω κανενας <<οδηγος>> αγωνων :!:και ποσο μαλλον εσυ που εισαι διπλα στον Βοβο, παροτρινεις τον κοσμακη να πηγαινει στα Λιμανακια, Βουτα, κλπ για επιδειξη!!!

 

συμφωνω,τι μπορεις να μαθεις σε μια αλανα,το μονο που μπορεις να κανεις εκει ειναι μπαντιλικια και να μυρισεις λιγο λαστιχο:p:p:p Και οσο για τα λιμανακια αν μιλας σοβαρα εισαι πολυ λαθος.Κανενας οδηγος αγωνων η καποιος που μαθαινει αγωνιστικη και ασφαλη οδηγηση δεν θα παροτρινε καποιον να παει εκει.Και δεν καταλαβαινω ρε παιδια τι το ιδιαιτερο εχει αυτη η στροφη που μαζευεστε ολοι,κοιτατε να περναει με λιγα παραπανω χλμ μια σκωτοστρα σαξοραλλο η οτιδηποτε αλλο και φωναζετε ΟΟΟΟΟΟΟΟΟ τον π**στη τι εκανε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...