Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ ωραίο το επεισόδιο ως τώρα. Μόνο ένα δεν κατάλαβα: Τα 24hrs self video clubs είναι άπειρα φαντάζομαι. Πως διαλέξαν ένα συγκεκριμένο για παρακολούθηση;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατι λιγοτερο βλακωδες απο το να ανεβουν τις σκαλες δεν μπορουσαν να κανουν; να δουν τα κουδουνια στην εισοδο ας πουμε;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

H Νταλια το βρηκε το κουδουνι!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

αχαχααχαχαχαχχααχαχαχαχ!!!!

 

Παντως μου κανει εντυπωση που αυτο το επεισοδιο το γυρισαν την προηγουμενη τεταρτη με τα χιονια. (το ανεφερε ενα παλικαρι απο εδω)

Μονο μια εβδομαδα πισω ειναι τα γυρισματα?

 

Στο επομενο ειναι που πανε νοσοκομειο την "Ζουμπι" και σκαει μυτη η "Αμαλλλια" !:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το σημερινό!

Και πάλι μας έκοψε στο καλύτερο σημείο...πάω να δώ μήπωςε γράφει το mega τπτ

Link to comment
Share on other sites

αχαχααχαχαχαχχααχαχαχαχ!!!!

 

Παντως μου κανει εντυπωση που αυτο το επεισοδιο το γυρισαν την προηγουμενη τεταρτη με τα χιονια. (το ανεφερε ενα παλικαρι απο εδω)

Μονο μια εβδομαδα πισω ειναι τα γυρισματα?

 

Στο επομενο ειναι που πανε νοσοκομειο την "Ζουμπι" και σκαει μυτη η "Αμαλλλια" !:lol:

Λάθος. Το επεισόδιο με τα χίονια είναι πολύ μετά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατι λιγοτερο βλακωδες απο το να ανεβουν τις σκαλες δεν μπορουσαν να κανουν; να δουν τα κουδουνια στην εισοδο ας πουμε;

 

Να τα δουν τα κουδούνια... Αλλα τι ακριβως να δουν σε αυτά; Ουτε το όνομα του ξερουν, μπορει να μην έγραφε καν τον όροφο ανα κουδούνι (να τα πατούσαν ΟΛΑ;), ούτε είναι σίγουρο οτι θα αναγνώριζαν φωνή...

 

Btw, άπαιχτο το σημερινο

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Λάθος. Το επεισόδιο με τα χίονια είναι πολύ μετά.

 

Αφου ειχε χιονια στο δρομο...:wacko:

Τελος παντων, οπως και να εχει το σημερινα ηταν μια χαρα!!

Link to comment
Share on other sites

αυτη η κλωτσια πρεπει να πονεσε πολυ παντως:lol: :lol: :lol:

εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τρεχουν ολοι μαζι μεσα στη μεση του δρομου σε αποσταση αναπνοης απο τον αλλο..λιγο να γυρισει πισω,τετοιο τσουρμο δεν το χανεις+να το θες:D :p

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 15ο (απο το προγραμμα του mega)

΄Ενας συνδυασμός θάρρους και θράσους θα τους οδηγήσει στο εσωτερικό της πολυκατοικίας όπου μοιραία θα κινδυνεύσουν.

Η αρπαγή της Ζουμπουλίας θα τους τρομοκρατήσει και στην ανάγκη τους να τη σώσουν, θα καλέσουν έκτακτο συμβούλιο με όλους τους αγαπημένους αλλά έως τώρα αμέτοχους στο κυνηγητό συμπρωταγωνιστές τους.

 

 

παντος ειχε πολυ καλες ατακες αυτο το επεισοδειο!!

Link to comment
Share on other sites

αυτη η κλωτσια πρεπει να πονεσε πολυ παντως:lol: :lol: :lol:

εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τρεχουν ολοι μαζι μεσα στη μεση του δρομου σε αποσταση αναπνοης απο τον αλλο..λιγο να γυρισει πισω,τετοιο τσουρμο δεν το χανεις+να το θες:D :p

E, είναι το χιουμοριστικό του πράγματος.

 

geovass, μπορείς σε παρακαλώ να σταματήσεις τα spoilers;:angry:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το σημερινό αλλά σε αντίθεση με προηγούμενα δε βιαζόταν καθόλου να ξεδιπλώσει την ιστορία... πήγαιναν αργά, αργά...
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Οι καλύτερες ατάκες του επεισοδείου:

 

Ζουμπουλία (στη Ντάλια): Καλά μωρή, ντιπ αναίσθητη είσαι; Εγώ ήμουνα σε κώμα κι εσύ μου έκανες βαφτίσια; (ρεζίλι το έκανε το αχλαδοχώρι πάλι... τι μου, με εκανες είναι το σωστό)

 

Φώτης: Δεν είναι επικίνδυνος, πάμε για το μεγάλο χτύπημα!!

Ζουμπουλία: Ναι, του κεφαλιού μας!

 

Φώτης: Μα είναι πιο σύντομος αυτός ο δρόμος!

Ζουμπουλία: Και για να πας απο τον 5ο στον 2ο υπάρχει πιο σύντομος δρόμος αλλά όλος ο κόσμος το ασανσέρ παίρνει!

 

Ντάλια:Πρέπει να κάνω κάτι με το μαλλί να μη φαίνεται τόσο φουντωτό. Τι μου προτείνεις;

Αλέξης:Τη μηχανή του γκαζόν

 

Δράκουλας: Ήταν η Γκέλη, η Τιτίνα και η Ντότι για καφέ, ευτυχώς που δεν σε είδανε...

Ζουμπουλία: Τι είναι αυτές, σκυλιά;

 

Κορυφαίο

(ο Σπύρος προσπαθεί να πείσει τη γιαγιά του ότι η Θεοπούλα χρειάζεται γιατρό)

Σοφία: Ε και τι έγινε, κι άλλοι τα ζωγραφίσαν αυτά (τη μόνα λίζα και τη γκουερνικα)

Σπύρος: Ναι, αλλά αυτοί τα κάνανε πρώτοι!

Σοφία: Ακόμη χειρότερα!!!

 

Φώτης: Τι έγινε;

Ζουμπουλία: Τι να γίνει, τον πιάσαμε, του δώσαμε ένα χέρι ξύλο, δυο κουτουλιές και υποσχέθηκε να μην το ξανακάνει...!

ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΟΟΟ

Από πού παν για την πόλη; :blink:
Link to comment
Share on other sites

ισως το καλύτερο απ'ολα τα προηγούμενα επεισόδια αλλά το σημερινό μου αφησε την εντύπωση πως δεν θα υπάρξει δεύτερος κύκλος.

Για πόσο ακόμα θα τους παγηδεύουν κι αυτοί θα γλυτώνουν την τελευταία στιγμή;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερος κύκλος δε θα υπάρξει ούτως ή άλλως, το έχει πει ο Καπουτζίδης στη συνέντευξή του. Εντωμεταξύ αόύ ξέρουμε όπως κάποιος ανέφερε ότι στο επόμενο παέι η Ζουμπουλία στο νοσοκομείο λογικά τραυματίζει αυτός την Ζουμπουλία φαντάζομαι... Αλλλά οι άλλοι πώς θα γλιτώσουν και να γίνει αυτό δε μπορώ να φανταστώ. Εκτός κι αν τον πιάσουν αυτόν στο φιλότιμο και τον ''γυρίσουν" αλλά δε νομίζω πια...

Επίσης πολύ καλό ήταν αν προσέξατε το κομμάτι στην αρχή στο δοκιμστήριο. Πού όλοι προσπαθούσαν να συνενοηθούν με νοήματα και η κλασική Νταλια.... ρωτούσε με νοήματα αν τους άρεσε η τάδε ταινία...!Κάτω απ' τα γέλια είχα πέσει!!!:lol:

H μουσική μιμείται τον αόρατο χαρακτήρα της ψυχής...

Σωκράτης-απομνημονεύματα του Ξενοφώντος.

Link to comment
Share on other sites

Eξαιρετικο επεισοδιο που τα ειχε ολα.Χιουμορ,ατακες,δραση και ροη της ιστοριας.

 

Μα καλα εκει που τον κλωτσησε η Νταλια αντι να τρεξουν δεν εμπαιναν μεσα να τον πλακωσουν και οι 5 για να τα ξερασει ολα?:D

Link to comment
Share on other sites

re paidia kserei kanenas pws katevazoume apo to GT? einai enas xamos ekei pera,me ta torrents ktl,kai enas pou den exei idea apo tetoia,xanetai pragmatika.kai sto "how to" den eksigei tipota. kaneis prothimos na voithisei? :cry:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εκεί που λύθηκα ήταν το όνειρο του Φώτη που ονειρευόταν ότι ήταν ο Μαγκάιβερ και παρουσίαζε τους πρωταγωνιστές του σήριαλ με εκείνο το χαζό-αμερικάνικο τρόπο (δίνουν μπουνιές, κλωτσιές, πηδούν από ταράτσες και μετά χαμογελούν στην κάμερα)... λοοοολ!
Link to comment
Share on other sites

ισως το καλύτερο απ'ολα τα προηγούμενα επεισόδια αλλά το σημερινό μου αφησε την εντύπωση πως δεν θα υπάρξει δεύτερος κύκλος.

Για πόσο ακόμα θα τους παγηδεύουν κι αυτοί θα γλυτώνουν την τελευταία στιγμή;

Μπα μην το λές. Αν αποφασίσει ο Καπ να ενδώσει στις πιέσεις του MEGA (ελπίζω όχι), τρόπος θα βρεθεί. Δεν βλέπεις π.χ. «Καφέ της Χαράς» που το τραβάνε και το τραβάνε και το τραβάνε και...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

κατι λιγοτερο βλακωδες απο το να ανεβουν τις σκαλες δεν μπορουσαν να κανουν; να δουν τα κουδουνια στην εισοδο ας πουμε;

 

Δεν υπάρχουν σε όλες τις πολυκατοικίες ενδείξεις για το πού μένει ο καθένας. Ούτε και νομίζω πως ο κακός κύριος θα έβαζε το όνομα στο κουδούνι του. Οπότε...

 

P.S. Είναι ιδέα μου, ή κάθε φορά που παίζει το τραγουδάκι του Inspector Gadget και προσπαθούν να το παίξουν πράκτορες, την πατάνε;

Link to comment
Share on other sites

ωραιο το επεισοδιο χτες...οντως ηλιθιο που τον ακολουθησαν μεχρι εκει πανω,αλλα ο παρορμητισμος τους φαινεται ηταν ισχυροτερος απο τη λογικη εκεινη την ωρα...:p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...