Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ νομίζω ότι πρέπει να μπούν και οι γιαγιάδες στην παρέα, σκεφτείτε την Θεοπούλα σε μυστικές αποστολές...τρελό γέλιο

 

--

Το πρόγραμμα του καναλιού δεν έχει ενημερωθεί ακόμα για την επόμενη εβδομάδα, οπότε αναμένουμε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια τι εγινε χτες γιατι με πειρε ο υπνος και δεν το ειδα απο την αρχη.ειδα εκει που πεζαν τα παιχνιδια οταν ηταν δεμενοι
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι εγινε χτες γιατι με πειρε ο υπνος και δεν το ειδα απο την αρχη.ειδα εκει που πεζαν τα παιχνιδια οταν ηταν δεμενοι

 

Να πούμε στο Μέγκα να προβάλλει πρώτα το Παρά 5 και μετά τα Σύνορα της Απάτης. Και εμένα παραλίγο να με πάρει ο ύπνος που έβλεπα τον Καχραμάν

Link to comment
Share on other sites

Θεικο το χθεσινο επεισοδιο,με τρομερες εναλλαγες γελασα,συγκινηθηκα,εννιωσα εκπληξη!!!!!!!Τελειοοοοοοο!!!!

Νταλια + Θεοπουα = τρελο διδυμο!!!!!!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παιδιά, ο μόνος είμαι εγώ που τα 15-20 περίπου λεπτά που μιλούσαν όταν ήταν δεμένοι, μου φάνηκαν ΑΘΛΙΑ ???? :(

Oxi. Den eisai.

Emena adiaforo mou fanhke. :)

Link to comment
Share on other sites

Oxi. Den eisai.

Emena adiaforo mou fanhke. :)

Εσένα αν δε κάνω λάθος όλη η σειρά σου φαίνεται πάνω κάτω αδιάφορη οπότε η γνώμη σου για τα συγκεκριμένα λεπτά δε πιάνεται :)

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα λεφτά το χθεσινό επεισόδιο! Λύθηκα εκεί που η Ζουμπουλία διηγούνταν το "πανηγύρι" ;) με τον Χαράλαμπο! :D
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Εσένα αν δε κάνω λάθος όλη η σειρά σου φαίνεται πάνω κάτω αδιάφορη οπότε η γνώμη σου για τα συγκεκριμένα λεπτά δε πιάνεται :)

Oλη η σειρά μου φαίνεται αξιόλογη, και ευχάριστη. Απλά όχι άξια τέτοιου «πανζουρλισμού».

Και αααχ η Θεοπούλα, και Θεός ο Καπουτσίδης κλπ κλπ.

 

Την πιάνεις δεν την πιάνεις το ίδιο μου κάνει. ;) :p

Link to comment
Share on other sites

Oλη η σειρά μου φαίνεται αξιόλογη, και ευχάριστη. Απλά όχι άξια τέτοιου «πανζουρλισμού».

Και αααχ η Θεοπούλα, και Θεός ο Καπουτσίδης κλπ κλπ.

+1

Πολύ καλή, αλλά μέχρι εκεί. Έχουν υπάρξει και πολύ καλύτερες.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο συγκινητικό, πιο συναισθηματικό και με την περισσότερη αγωνία επεισόδιο πιστεύω. Άνετα θα μπορούσε να ήταν το τελευταίο επεισόδιο. Πολύ καλό.

Νομίζω ότι ήταν το καλύτερο απ'όλα τα προηγούμενα.

 

ΥΓ: Όσο για τη Ντάλια και την Θεοπούλα, είδε ο γύφτος τη γενιά του κι αναγάλλιασε η καρδιά του!!! :) :) :) :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ontos einai apo ta kalitera epeisodia.epeidi grafo ola ta epeisodia kai ta xanavlepo,einai to mono poy den variemai na vlepo.apo proxthes to exo dei alles tesseris fores kai gelao oso geloysa kai tin proti!!!einai fantastikoi...

kai kati akoma...ipopsiazomai oti i marilena eidopoiise tin zanna gia na einai sto grafeio!!!apla to ipotheto,den eimai sigoyros!!!

Stous 31 Dromous...
Link to comment
Share on other sites

Egw exw mia aporia! H giagia, i Theopoula kai i Amalia mpikan apo mia ANOIXTH porta pou itan plagiws pisw tous! DEN THN EIXAN DEI AYTOI??? Aporia apli! Tha mou peis an ginontan kati tetoio den tha mathainame ta mustika tous!! Polu kalo to episodeio....!!! Tha ithela para polu na dw mia tha valoun na paiksei(an ti valoun) tin konti ti nugfi tis Theopoulas!!! :):):)
Link to comment
Share on other sites

Egw exw mia aporia! H giagia, i Theopoula kai i Amalia mpikan apo mia ANOIXTH porta pou itan plagiws pisw tous! DEN THN EIXAN DEI AYTOI??? Aporia apli! Tha mou peis an ginontan kati tetoio den tha mathainame ta mustika tous!! Polu kalo to episodeio....!!! Tha ithela para polu na dw mia tha valoun na paiksei(an ti valoun) tin konti ti nugfi tis Theopoulas!!! :):):)

Υποτίθεται ότι ήταν δεμένοι χειροπόδαρα. Επομένως το πρόβλημα δεν ήταν από που θα φύγουν αλλά πως θα λυθούν.

Είναι δώδεκα η ώρα είναι η ώρα των σκιών

Κάπου θα σε συναντήσω, κάπου θα σε βρω

Λύκε λύκε είσαι εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορουμε να προβλεψουμε τιποτα σε αυτο το σιριαλ και αυτο ειναι που με κανει να το λατρευω τοσο πολυ!Ειναι η μοναδικη σειρα που δεν εχω χασει ποτε επεισοδιο!!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι ήταν δεμένοι χειροπόδαρα. Επομένως το πρόβλημα δεν ήταν από που θα φύγουν αλλά πως θα λυθούν.

Θα μπορούσαν να προσπαθήσουν να σηκωθουν ή ακόμα και να συρθούν προς τα έξω.

Αλλα ΟΚ δεν χρειάζεται να το ψάχνουμε τόσο πολύ. Κωμική σειρά είναι και αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να βγάζει γέλιο. Δεν είναι αστυνομική. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ξεκάθαρο ότι ΔΕΝ μπορούσαν να μετακινηθούν απο εκεί που ήταν;

Φαντάζεσαι να τους έδεσαν οι τύποι σε ένα κτίριο με μια βόμβα στα 2 μέτρα και μετά να τους άφησαν ελεύθερους να απομακρυνθούν όσο θέλουν απο αυτή; Το ό,τι οι *bad guys* δε μπήκαν στον κόπο να ψάξουν για άλλες εξόδους απο το κτίριο, σημαίνει ότι δεν ανησυχούσαν για το αν οι 5 θα έβγαιναν απο αυτό. Το ό,τι κλείδωσαν την πόρτα (εκτός απο αυτόματη αντίδραση σε μια τέτοια κατάσταση) ήταν ίσως και για να αποθαρρύνουν άλλους περίεργους απο το να μπούν μέσα...

 

Αυτό που ίσως θα μπορούσε να αποφευχθεί στο επεισόδιο αυτό ήταν να δείξουν το τηλεφώνημα που κάνει η γιαγιά μόλις φύγει ο Καπουτζίδης για το γραφείο της σχεδιάστριας. Μετά απο αυτό ήταν σχεδόν προφανές ότι η λύση θα έρθει απο τη γιαγια...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Αν και στην αρχή εμένα προσωπικά μου είχε δημιουργηθεί η εντύπωση ότι η Σοφία ενημέρωσε τη Ζάνα. Βέβαια κάτι τέτοιο δεν ίσχυε!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ίσως θα μπορούσε να αποφευχθεί στο επεισόδιο αυτό ήταν να δείξουν το τηλεφώνημα που κάνει η γιαγιά μόλις φύγει ο Καπουτζίδης για το γραφείο της σχεδιάστριας. Μετά απο αυτό ήταν σχεδόν προφανές ότι η λύση θα έρθει απο τη γιαγια...

 

Κάποιοι λιγότερο οξυδερκείς, όπως εγώ (και αν μου επιτρέπει) και ο φίλος K750i_maniakos μπερδευτήκαμε περισσότερο με αυτή τη σκηνή. Και εγώ φαντάστηκα πως η γιαγιά ειδοποίησε τους κακούς.

ΟΚ, αργότερα ήταν προφανές πως θα τους σώσει αυτή (όταν την είδα να μπαίνει στην αποθήκη το κατάλαβα, ψέματα δε θα πω :fool: )

Είναι δώδεκα η ώρα είναι η ώρα των σκιών

Κάπου θα σε συναντήσω, κάπου θα σε βρω

Λύκε λύκε είσαι εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...