Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

K egkefaliko na pathei... tha zisei k egw akousa oti den tha figei apo ti seira...isws malista me to egkefaliko, sto nosokomeio na parousiastei h KONTH!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η θεοπουλα ειναι πολυ γερο χαρτι ρε παιδια.....μπορει να παθει κατι αλλα να πεθανει και να φυγει απο τη σειρα μου φαινεται πολυ παραξενο...

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οτι και αν γινει εγω περιμενω να το δω!Οποια και αν ειναι η συνεχεια!!!!

Ειναι τοσο απροβλεπτος που ολα μου φαινονται πιθανα!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

angelina_22 sosti!

 

oloi ayto perimenoume na doume!!!

alloste den pistevo oti xanetai i mageia an apokalyfthei ti tha ginei!!!

 

off_topic:ego giayto den vazo ilikia sto nickname!!!

angelina_22

Ηλικία: 23

 

:P

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

K egkefaliko na pathei... tha zisei k egw akousa oti den tha figei apo ti seira...isws malista me to egkefaliko, sto nosokomeio na parousiastei h KONTH!!

 

Kαταλαβες τι ειπες;:wacko:

Εχεις συναισθηση του τι ειναι ένα εγκεφαλικό και τι συνέπειες έχει;:cry:

Σιγά μην έχουνε την ηθοποιό που παιζει τη Θεοπούλα στο νοσοκομειο και παραδιπλα 2-3 καμερες και να γυρίζουν...:X

Ημαρτον.

Link to comment
Share on other sites

με εχει πρηξει η αδερφη μου ποιο ειναι το ζωδιο της ζετας μακρυπουλιας.. ελεος δλδ!!

 

για πειτε λιγο.!

Link to comment
Share on other sites

Kαταλαβες τι ειπες;:wacko:

Εχεις συναισθηση του τι ειναι ένα εγκεφαλικό και τι συνέπειες έχει;:cry:

Σιγά μην έχουνε την ηθοποιό που παιζει τη Θεοπούλα στο νοσοκομειο και παραδιπλα 2-3 καμερες και να γυρίζουν...:X

Ημαρτον.

 

Μήπως όμως εννοούσε τον χαρακτήρα "Θεοπούλα" και όχι την ηθοποιό; Γιατί το να πάθεις εγκεφαλικό δεν σημαίνει αυτόματα ότι πεθαίνεις. Anyway, δεν πιστεύω ότι η Θεοπούλα θα πάθει κάτι. Μάλλον

θα της κάνουν κάτι, σύμφωνα και με την περίληψη του επόμενου επεισοδίου...

 

Link to comment
Share on other sites

η θεοπουλα ειναι πολυ γερο χαρτι ρε παιδια.....μπορει να παθει κατι αλλα να πεθανει και να φυγει απο τη σειρα μου φαινεται πολυ παραξενο...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΣΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ....ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ 80% ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ

Link to comment
Share on other sites

:worry: filaraki kala tha kaneis na min les pragmata pou den mporeis na stiri3eis kai na apodei3eis giati kapoioi einai etoimoi na sou tin pesoun idi!!!

 

ego prosopika as poume den se pistevo kai sto leo sta isia:ninja:

 

ΟΚ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ........ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ....ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ......ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΕΣ ΜΟΥ (ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΤΕ);)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μη μαλωνεται για το τι θα γινει!

Ο sourvaivor εχει καποες βασιμες -απο οτι φαινεται- πληροφοριες για τα επομενα επεισοδια και μας τις μετεφερε μη κολλαμε σε αυτα τα πραγματα εδω ολα ανατρεπονται σε καθε επεισοδιο!Χαλαρωστε και απολαυστε τη σειρα!

 

off topic: sourvaivor μπορεις να γραφεις με μικρα γραμματα γιατι με τα κεφαλαια ειναι σαν να φωναζεις....

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ........ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ....ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ......ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΕΣ ΜΟΥ (ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΤΕ);)

oraia re file kai etsi na einai omos protimo na to do parakato!

 

an kai den pistevo oti tha einai etsi afou to pragma fainetai na pigainei allou!!!

 

asxeto: i karydi ta xei parei me tin makrypoulia leei giati egine ayti proti firma kai i ntalia emeine stin ape3o!!!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Μήπως όμως εννοούσε τον χαρακτήρα "Θεοπούλα" και όχι την ηθοποιό; Γιατί το να πάθεις εγκεφαλικό δεν σημαίνει αυτόματα ότι πεθαίνεις. Anyway, δεν πιστεύω ότι η Θεοπούλα θα πάθει κάτι.

Δεν είπα οτι πεθαίνεις. Απλά σίγουρα δεν είσαι σε θέση να κάνεις γυρίσματα.

Ας ελπίσουμε να ειναι περαστικο.:cry:

Link to comment
Share on other sites

Έμαθα (δηλαδή μου μετέφεραν) πως η Σμαράγδα Κ. μάλωσε τώρα με ποιους δεν ξέρω και αποχώρησε από την σειρά...λέτε να συνδυάζεται με το γεγονός που δεν είδαμε καινούργιο επεισόδιο τις προάλλες και μάλλον Κ. Δευτέρα δεν θα παίξει νέο επεισόδιο...:(
http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης

Εγώ λέω ότι η πολύ τηλεόραση ...σας πείραξε! Έχετε μπλέξει την πραγματικότητα με το σενάριο και ...καλά κρασιά!

 

Από δω και πέρα δεν ξαναμπαίνω σε αυτό το τόπικ και απλά θα απολαμβάνω τη σειρά σύμφωνα με τις ορέξεις του σεναριογράφου!

 

 

Α! και κάτι άλλο: μου είπε ένας τρίτος ξάδερφος που είναι μπατζανάκης με την ανηψιά του θείου του Καπουτζίδη, ότι στο τέλος θα αποδειχθεί ότι

όλοι οι χαρακτήρες δεν ήταν πραγματικοί και ήταν σε έναν εικονικό κόσμο στο σκληρό δίσκο ενός υπολογιστή και ο "κακός υπουργός" λέγεται ΜΟΡΦΕΑΣ!

 

:lol: :rolleyes: :ninja: :X

Link to comment
Share on other sites

Έμαθα (δηλαδή μου μετέφεραν) πως η Σμαράγδα Κ. μάλωσε τώρα με ποιους δεν ξέρω και αποχώρησε από την σειρά...λέτε να συνδυάζεται με το γεγονός που δεν είδαμε καινούργιο επεισόδιο τις προάλλες και μάλλον Κ. Δευτέρα δεν θα παίξει νέο επεισόδιο...:(

 

Για κ.Δευτέρα έχει ανακοινωθεί κανονικά νέο επεισόδιο και επίσης έχει διαφημιστεί.

Link to comment
Share on other sites

Α! και κάτι άλλο: μου είπε ένας τρίτος ξάδερφος που είναι μπατζανάκης με την ανηψιά του θείου του Καπουτζίδη, ότι στο τέλος θα αποδειχθεί ότι

όλοι οι χαρακτήρες δεν ήταν πραγματικοί και ήταν σε έναν εικονικό κόσμο στο σκληρό δίσκο ενός υπολογιστή και ο "κακός υπουργός" λέγεται ΜΟΡΦΕΑΣ!

 

:lol: :rolleyes: :ninja: :X

Συμφωνώ και επαυξάνω. Τέλος η παραφιλολογία με τα συγγενικά πρόσωπα. Και ο πατέρας μου είδε χθες στη 1μμ τον Καπουτζίδη στο Παγκράτι, δε συμαίνει οτι εγώ ξέρω και τι θα γίνει μεχρι το πρότελευταίο επεισόδιο. Φληναφήματα και πομφόλυγες όλη αυτή η σεναριολογία και η παραφιλολογία σχετικά με την πλοκή της σειράς. Καθίστε αναπαυτικά στον καναπέ δευτέρα στις 10μμ, χαλαρώστε και απολαύστε.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ μετέφερα πρώτος κάτι από γνωστό (συγκεκριμένα ότι η κοπέλα ενός φίλου μου κάνει μαθήματα σε ένα κοριτσάκι του οποίο η αδερφή είναι κολλητή με την ανηψιά του καμεραμάν), θα σας παρακαλέσω την ειρωνία να την κρατήσετε για τον εαυτό σας.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έμαθα (δηλαδή μου μετέφεραν) πως η Σμαράγδα Κ. μάλωσε τώρα με ποιους δεν ξέρω και αποχώρησε από την σειρά...

Αν συμβαίνει αυτό τότε :( :( :( :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ άκουσα οτι υπάρχουν προβλήματα με τη Καρύδη, γιατί προβάλλουν περισσότερο την Μακρυπούλια και αυτή μένει πίσω.

Βεβαια ολα αυτα μπορει να ειναι και ραδιο αρβύλα.

Ποιος ξέρει.....

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ άκουσα οτι υπάρχουν προβλήματα με τη Καρύδη, γιατί προβάλλουν περισσότερο την Μακρυπούλια και αυτή μένει πίσω.

Βεβαια ολα αυτα μπορει να ειναι και ραδιο αρβύλα.

Ποιος ξέρει.....

 

Σε συνέντευξή της πάντως στο τηλεοπτικό περιοδικό του Βήματος σήμερα, δεν αναφέρει τίποτε σχετικό, ούτε καν μια μπηχτή..., ποιος ξέρει;

Link to comment
Share on other sites

"πήρε το αυτί μου", "δεν το διάβασα αλλά κάποιος μου το είπε", "η θεία του ξαδέρφου της φίλης του καφετζή της γειτονιάς του καπουτζίδη". Καταλαβαίνετε γιατί η ειρωνία μας βγαίνει αυτόματα...

 

Και για να προσφέρω και κάτι στη συζήτηση, ο Καπουτζίδης έχει πει σε συνέντευξη ότι δεν έχει ιδέα για το πως θα εξελιχθούν τα πράγματα μέχρι το τέλος. (δεν είναι οτι ακολουθεί και κάποιο βιβλίο, ή έχει γράψει όλο το σενάριο εξ'αρχής). Σε πολλές σειρες και δη ελληνικες τα επομενα επεισόδια αποφασίζονται δυναμικά, όσο προχωράει η σειρά. Το ίδιο συμβαίνει και με το τέλος, που σχεδιάζεται τελευταία στιγμή. Δε λέω ότι σώνει και καλά ο Καπουτζίδης δεν έχει σκεφτεί κάποιο τέλος ακόμα, αλλά είναι ένα σοβαρό ενδεχόμενο (ειδικά αν η σειρά παει για 2ο κύκλο με τους ίδιους χαρακτήρες και όχι την παρέα των 5 της Αμαλίας ;) )

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

και πιστευεις πως ο καπουτζιδης θα ελεγε ποτε δημοσια, ναι παιδια, ξερω το τελος της σειρας, κτλ? ολοι ετσι λενε, πως δεν το εχουμε σκεφτει, δεν το εχουμε σχεδιασει, η πορεια θα δειξει, κτλ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...