Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν το βλεπω το σοου αλλα απο οτι μου λενε οι φιλοι μου πρεπει να εχει πολυ πλακα:p
exei trelo gelio den einai show einai mia komodia peripetias

Nευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει κάστρα στον αέρα. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.

http://i17.photobucket.com/albums/b63/votris/tttt.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα πρέπει να αποκλείσουμε και την πιθανότητα να είναι ο υπουργός που πέθανε ο κακός της ιστορίας [όπως έχει ειπωθεί απο μερικά παιδιά]νομίζω,γιατι σε καποιο σημείο στο 2ο επεισόδιο -κ συγκεκριμένα- σε μια συζήτηση μεταξύ των 2 κακών,ο ''μικρός'' αναφέρεται στη γυναίκα του αποθανώντος[?] υπουργού σε γ' ενικό πρόσωπο και οχι σε β' όπως θα έπρεπε αν μίλαγε με τον ίδιο. :dizzy:

Παιδιά σίγουρα δεν είναι ο υπουργός που πέθανε ο ΜΑΓΑΛΟΣ.Επίσης δεν είναι ούτε ο μπαμπάς του Φώτη(απόψεις που έχουν υποθεί απο πολλούς.Και εγώ είχα πει παλιότερα οτι ο μεγάλος είναι δίδυμος αδελφός του υπουργού:X !)Ο Καπουτζίδης του ξεκαθάρισε.Δεν κρίβει τον ΜΕΓΑΛΟ γιατί είναι κάποιος που τον έχουμε δει...απλά έχει επιρρεαστεί απο τον αστυνόμο Σαϊνη:blink: .Αυτό είναι όλο.:) ΄΄Οσο για το επεισόδιο της Δευτέρας.Μερικές σκηνές ήταν όλα τα λεφτά(Με την Θεωπούλα και τον πίνακα κυρίως "το ξέρω βρε Θεοπούλα μου, αφού έχεις ζωγραφίσει και το Βόδι.Κτηνοτροφική περιοχή" αλλά και με το steak out)αλλά είχε και μερικές πολύ βαρετές σκηνές.

Link to comment
Share on other sites

i mana mou mou eipe oti exei tin theopoula na paizei golf

Άντε. Θα λιώσουμε πάλι. Πάντως στο προηγούμενο επεισόδιο η καλύτερη σκηνή για μένα ήταν με την παντομίμα μέσα στο δοκιμαστήριο.!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δείχνει που πιάνει ο κακός τη Ζούμπι και κάνουν συγκέντρωση όλων των δυνάμεων και παίρνει ο Σπύρος τη Γιαγιά να πάνε με τη Θεοπούλα εκεί και τους λέει αφήστε τα όλα και ελάτε εδώ και η Γιαγιά, όλα;; Και το μίνι γκολφ;; και δείχνει τη Θεοπούλα με τα σύνεργα!!

Βέβαια η καλύτερη ατάκα είναι της Ντάλιας που ρωτάει, αυτή η φούσκα που είχαμε στους Ολυμπιακούς;; εννοώντας το ζέπελιν...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!βλέπω φανατικά παρα5 .. αναζητάτε τη φωνή που όλο πινει ουίσκι και δίνει εντολές? λοιπόν έχω σοβαρές υποψίες (?) ότι πρόκειται για έναν πολύ συγκεκριμένο ηθοποιο -δεν έχει παίξει ακόμη στο παρα5- όμως έπαιζε τον Περσίδη στο " ειμαστε στον αέρα -όσοι το θυμάστε- χμμμ ελπίζω να καταλάβατε ποιόν εννοοω!! καλησπέρα σας!!
πείσμα εσείς, ΠΕΙΣΜΑ κι εγώ...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ο κακος ειναι αυτος που κανει την διαφημιση της κοσμοτε... το εχουμε πει ξανα..
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ο κακος ειναι αυτος που κανει την διαφημιση της κοσμοτε... το εχουμε πει ξανα..

Μόνο ξανά; έχει ειπωθεί ένα σωρό φορές και ο καθένας κάνει ακόμα εικασίες...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ο κακος ειναι αυτος που κανει την διαφημιση της κοσμοτε... το εχουμε πει ξανα..

Ton idio lete me th moutzoura.

AYtos p[ou ekane ton persidh sto "eimaste ston aera" einai aytos ths diafhmishs ths cosmote. :p :happy:

Link to comment
Share on other sites

ego pou de exo dei oute th seira oute th diafhmish??kapoios 8a anebasei kamia foto tou??>
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλαδα σε ποιο επεισοδειο ειστε?Tο τελευταιο που ειδα ηταν αυτο με τον δυναμιτη που τους παγιδευσαν σε ενα ερημο μερος. Παντως δε χανω επεισοδιο, το βλεπω με μανια και στις επαναληψεις. Και για να ξιγιομαστε η Καρυδη ειναι δικη μου. Εχουμε πλατωνικο ερωτα, αλλα λογω αποστασεως δεν μπορει να μου πει ποσο με θελει.:O :love: :love: :love: :love:

Επειδη ξερω οτι εδω δεν ειναι ο καταλληλος χωρος για αυτα ας μου στελει καποις pm για το ποτε θα ανοιξει ξανα το blue white τις εγγραφες.

Link to comment
Share on other sites

paidia o kakos einai aytos sigoura!!!!

 

kapoia stigmi pou edei3e kati vraveia prin kana mina itan se ena trapezi olo to cast kai kapoia stigmi pou pige i kamera gia diloseis ton edei3e alla kati tou eipe i zoumpoulia sto ayti kai aytos efige-kryftike!!!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλαδα σε ποιο επεισοδειο ειστε?.
thn perasmenh deytera edeikse to 14o...

ego bebaia to eida extes alla de bariesai :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

i mana mou mou eipe oti exei tin theopoula na paizei golf
καλά, μέχρι το τέλος της σειράς η Θεοπούλα θα έχει γίνει μέλος της διαστημικής αποστολής της NASA :lol: :p

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

+βαλε...:lol: :D

Αντε σημερα καινουριο επεισοδιακι!!Για να δουμε τι θα δουμε!;)

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

TO ΦΑΓΚΡΙ βγαινει και σε αλλα χρωματα !!! φαΜΩΒ ....:lol:

 

Απο ''Δ'' Δικηγορος:wacko: -Δασολογος:wacko: -Δερματολογος:wacko: ....αυτος

..... σαν Δολοφονος ειναι!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

α ρε θεοπούλα αθάνατη

"Ευτυχώς στη γειτονία μας είμαστε όλες λεσβίες..."

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...