Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την Δευτέρα θα προβάλλεται στον Αντ1 το 30 μέρες προσθεσμία, ένα σήριαλ γραμμένο απο τον δημιουργό των S1ngles, και ακούστηκε ότι θα προβάλλεται την ίδια ώρα με το Παρα 5 μήπως το "χτυπήσουνε".
Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα θα προβάλλεται στον Αντ1 το 30 μέρες προσθεσμία, ένα σήριαλ γραμμένο απο τον δημιουργό των S1ngles, και ακούστηκε ότι θα προβάλλεται την ίδια ώρα με το Παρα 5 μήπως το "χτυπήσουνε".

Καλά ο Ant1 κάνει απεγνωσμένες προσπάθειες φέτος,

 

Μετά το «Νύχτα θα φύγουμε» για να χτυπήσει Αννίτα και I Love Tv, μετά την πατάτα «Αφτή είναι η Ζωή σου» τις 2 εκπομπές αντιγραφή Ευαγγελάτου και το καινούργιο που ετοιμάζει «Έχεις Γράμμα» που αποτι ακούγεται θα είναι ίδιο με το αντίστοιχο του Alpha ετοιμάζει και αντι-Παρα-5??? καμιά καλή ιδέα για κάτι φρέσκο και καινούργιο δεν παίζει στον Αντ1???

----------------------------------

 

Play Hard - Go Pro

Link to comment
Share on other sites

kati asxeto to 50-50 pote ti ores to exei giati mou arese tora pou to eida stis epanaleipseis

 

Καθε Δευτερα στις 22:00.

Enjoy

 

Bayern7 για το 50-50 ρωτάει ο άνθρωπος όχι για το παρά5!

Κάθε Παρασκευή στις 21.00 προβάλεται!Πρέπει να είναι αρκετά καλό έργο πάντως, δε το είδα παρά ελάχιστα στις επαναλήψεις, αλλά κι απ΄το λίγο μου φάνηκε αρκετά καλό, θα το δω full στις καλοκαιρινές επαναλήψεις!

 

Ο αντ1 αρχικά είχε ανακοινώσει ότι απέναντι στο παρά5 θα βάλει το κλεμμένο από τον alpha "έχεις γράμμα" και αυτό είχε δώσει στα περιοδικά αλλά τελικά βλέπω στο site ότι έχει εκείνη τη βλακεία με τα αυτοτελή "Γάμος με τα όλα του" και το "Έχεις Γράμμα" το έβαλε τελικά Παρασκευή στις 21.00 απέναντι στο 50-50!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Bayern7 για το 50-50 ρωτάει ο άνθρωπος όχι για το παρά5!

Κάθε Παρασκευή στις 21.00 προβάλεται!Πρέπει να είναι αρκετά καλό έργο πάντως, δε το είδα παρά ελάχιστα στις επαναλήψεις, αλλά κι απ΄το λίγο μου φάνηκε αρκετά καλό, θα το δω full στις καλοκαιρινές επαναλήψεις!

 

Ο αντ1 αρχικά είχε ανακοινώσει ότι απέναντι στο παρά5 θα βάλει το κλεμμένο από τον alpha "έχεις γράμμα" και αυτό είχε δώσει στα περιοδικά αλλά τελικά βλέπω στο site ότι έχει εκείνη τη βλακεία με τα αυτοτελή "Γάμος με τα όλα του" και το "Έχεις Γράμμα" το έβαλε τελικά Παρασκευή στις 21.00 απέναντι στο 50-50!

 

Ε, το Mega έχει μανία με τον αριθμό 5 φέτος... δεν εξηγείται αλλιώς! Λαμβάνοντας υπόψη ότι και στις δύο σειρές παίζει ο Άλκης Παναγιωτίδης, ο οποίος μάλιστα και στις δύο σειρές πεθαίνει, είναι λογικό ο άνθρωπος να μπερδεύεται!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν είπα ότι ο Ρώμας δεν έχει γόητρο. Τόσα χρόνια στην TV άλλωστε πως ξεχνιούνται; Ο Καπουτζίδης όμως φανταστείτε ότι από "προυπηρεσία στην τηλεόραση" μόνο τις Σαββατογεννημένες έχει κάνει και με το δεύτερο του έργο (που κι εγώ τον Καπουτζίδη πριν αρχίσει το Παρα Πέντε ούτε ακουστά δεν τον είχα-ούτε τους τίτλους αρχής των Σαββατογεννημένων δεν πρόσεχα ποτέ-) έχει κατακτήσει την κορυφή της ελληνικής τηλεόρασης και βρίσκεται ακόμα στην αρχή.

Και ο Ρώμας αν ξεκινούσε μία άλλη σειρά φυσικά και θα ήταν σε μεγαλύτερη θέση απ'τον Καπουτζίδη. Την τράβηξε όμως πολύ κι απ'ότι φαίνεται της έβγαλε και την περούκα.

Όντως.Έχεις πολύ δίκιο.Ας μην ξεχνάμε την προυπηρεσία του Ρώμπα και το οτι ο Καπουτζίδης είναι ένα φρέσκο πρόσωπο.Και όσο για την τηλεθέαση, βοηθούν τα μικρά παιδιά, γιατί τα ξαδερφάκια μου μόνο το καφέ προλαβαίνουν να δούν γιατί κοιμούνται νωρίς και αυτό με το ζόρι γιατί έχουν κουραστεί.Την ώρα που παίζει το καφέ, έχει απέναντί του τα σύνορα της αγάπης.Πώς να μην κάνει τηλεθέαση το καφέ, αφού τα παιδιά(αφού μόνο παιδιά το βλέπουν)έλκονται περισσότερο απο κάτι εγχώριο.

Link to comment
Share on other sites

Ε, το Mega έχει μανία με τον αριθμό 5 φέτος... δεν εξηγείται αλλιώς! Λαμβάνοντας υπόψη ότι και στις δύο σειρές παίζει ο Άλκης Παναγιωτίδης, ο οποίος μάλιστα και στις δύο σειρές πεθαίνει, είναι λογικό ο άνθρωπος να μπερδεύεται!

καλα para5, μες στο μυαλο μου εισαι!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

To 50-50 θα το έχει κάθε Παρασκευή στις 21.00, μην παραπληροφορούμε και τον κόσμο!

Συμφωνώ με τον para5 ότι ο MEGA έχει μανία με το 5. 5 ολόκληρες εβδομάδες θα κάνουμε για να δούμε καινούργιο επεισόδιο του Παρά 5! Εκεί να δεις κιτσαριό και κατάντια!!!!!!!!

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ετσι θα παει για δευτερο χρονο... θα το ξανακοψουν γυρω στις αποκριες, θα το ξανακοψουν το πασχα... θα το δειξουν σε τηλεταινια... ε ολο και καποια επεισοδια θα περισσεψουν για του χρονου πριν τελειωσει....

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ετσι θα παει για δευτερο χρονο... θα το ξανακοψουν γυρω στις αποκριες, θα το ξανακοψουν το πασχα... θα το δειξουν σε τηλεταινια... ε ολο και καποια επεισοδια θα περισσεψουν για του χρονου πριν τελειωσει....

Δε νομίζω το ΜΕΓΚΑ να αρχίσει την κοπτοραπτική.Αφού η σειρά μπορεί να διαρκέσει μέχρι και τέλος Ιουνίου αρχές Ιουλίου όπως και οι Σαββατογεννημένες.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω, αυτο το "Ρώμπα" αντί για το επιθετο του ανθρώπου , πολυ κιτσαριό βρε παιδί μου. :wacko:

Πίστεψέ με. Το Χάρη Ρώμα τον εκτιμώ πολύ απο τις τηλεοπτικές δουλειές του(βλέπε Οι μέν και οι δέν, Κωνσταντίνου και Ελένης), αλλά τα τελευταία δύο χρόνια νομίζω και έτσι πιστεύω οτι οι εμφανίσεις του στην τηλεόραση είναι παρισσότερες απο ότι θα έπρεπε.Και σαν να μήν έφτανε αυτό, μας μοστράρει και το μουσικό του ταλέντο και νάσου τον κάθε εβδομάδα και σε διαφορετική εκπομπή. Έχει καταλήξει μαϊντανός. Άσε δε που όποια στιγμή κι αν βάλεις ΑΝΤ1 θα δείς ή το καφέ ή θα ακούς τα τραγουδάκια τα γνωστά με τον πολύ φιλοσοφημένο στίχο, που ενδεικτικά αναφέρω, που τραγουδά η Δόμνα "Σήκωσε αέρα και τα μαλλιά σου γέμισαν άμμο".Και μια ερώτηση για το τέλος. Το MyPhone ειναι χορηγός σε καμια εκπομπή του ΑΝΤ1; Γιατί τις προάλλες που έβλεπα μια εκπομπή, το Θα βρείς τον δάσκαλό σου αν θυμάμαι καλά, έγραψε στο τέλος τους χορηγούς και μέσα σε όλους ήταν και το My phone.

Link to comment
Share on other sites

Το MyPhone ειναι χορηγός σε καμια εκπομπή του ΑΝΤ1; Γιατί τις προάλλες που έβλεπα μια εκπομπή, το Θα βρείς τον δάσκαλό σου αν θυμάμαι καλά, έγραψε στο τέλος τους χορηγούς και μέσα σε όλους ήταν και το My phone.

 

Kai mena simera epese stin antilipsi mou otan teliose to Loufa kai Paralagi

----------------------------------

 

Play Hard - Go Pro

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι οτι ξερετε οτι υπαρχει πλεον και επισημο club ετσι;

 

h**p://people.freenet.de/greeksmile/stoparapente/

 

h**p://stoparapente.proboards75.com/index.cgi

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

1) patsiou_baltsa καλύτερα δεν θα μπορούσες να τα είχες πει!!!!!!

2) Πήρα τηλ. στο MEGA και μου είπαν ότι τελικά στις 23/1 έχει καινούριο επεισόδιο. ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ;;;;;;;;;;;;;;

3) Υπάρχει και φόρουμ αποκλειστικά για το Παρά Πέντε: h**p://stoparapente.15.forumer.com

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχε το πρωί τον Καπουτζίδη και τον Αγγέλου στην εκπομπή "Σαββατοκύριακο" (νομίζω ότι έτσι λέγεται) του MEGA, τους είδατε;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

patsiou_baltsa δεν αντιλέγω σ' αυτά που γραφεις. Προσωπικά ο Ρώμας δεν μ' αρεσε ποτέ, κάπου έχω γράψει ότι και το Κωνσταντίνου κι Ελένης, που όλοι τρελαίνονται, εγώ το βρίσκω χοντροκοπιά. Οσο για το καφέ, αυτο κι αν δε με αφορά καθόλου. Αλλοι το προτιμούν, γουστα ειναι αυτά. Απλά, δε μου αρέσει καθόλου, η παράφραση του ονοματος: Ρώμπας _ Ρώμας και τα παρεμφερή. Μα καθόλου. Αυτο ειναι όλο.

Αν δεν κανω λάθος, ένα επεισόδιο έμεινε που δεν εχει δειξει ακόμα, έτσι δεν είναι? Μας άφησε (εμάς που δεν το έχουμε δει) εκεί που τη γλύτωσαν απο τη βόμβα. Ενα μενει ακομα ή έχει κι άλλα?

Link to comment
Share on other sites

patsiou_baltsa δεν αντιλέγω σ' αυτά που γραφεις. Προσωπικά ο Ρώμας δεν μ' αρεσε ποτέ, κάπου έχω γράψει ότι και το Κωνσταντίνου κι Ελένης, που όλοι τρελαίνονται, εγώ το βρίσκω χοντροκοπιά. Οσο για το καφέ, αυτο κι αν δε με αφορά καθόλου. Αλλοι το προτιμούν, γουστα ειναι αυτά. Απλά, δε μου αρέσει καθόλου, η παράφραση του ονοματος: Ρώμπας _ Ρώμας και τα παρεμφερή. Μα καθόλου. Αυτο ειναι όλο.

Αν δεν κανω λάθος, ένα επεισόδιο έμεινε που δεν εχει δειξει ακόμα, έτσι δεν είναι? Μας άφησε (εμάς που δεν το έχουμε δει) εκεί που τη γλύτωσαν απο τη βόμβα. Ενα μενει ακομα ή έχει κι άλλα?

Όντως ο Ρώμας είναι απαίσιος. Αλλά και άλλοι εδώ στο φόρουμ συνηθίζουν να λένε Καπουτσίδης αντί για Καπουτζίδης. Το Ρώμπας σε πείραξε; :blink: :blink:

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Εν πρώτοις εγώ δεν είπα οτι ο Ρώμας είναι απαίσιος. Είπα ότι εμένα δε μου αρέσει. Αλλο το ένα, άλλο το άλλο.

Κι ύστερα, αν δεν καταλαβαίνεις τη διαφορα μεταξύ " Καπουτσίδης αντί για Καπουτζίδης" και Ρώμπα, αντι για Ρώμα, εγώ δεν μορώ να κάνω τπτ γι' αυτό.:rolleyes:

Τέλος του off topic απο μενα :p

Link to comment
Share on other sites

Το όντως ο Ρώμας είναι απαίσιος πήγαινε για τον patsiou_baltsa κι όχι για σένα. Κι ύστερα εσένα τι σε πείραξε για το Ρώμπα; Συνεχίζω να αναρωτιέμαι. Αλλά δε χρειάζεται να απαντήσεις, ξέρεις πολύ καλά τι εννοώ.

Τέλος οφ-τόπικ κι από μένα.

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Εν πρώτοις εγώ δεν είπα οτι ο Ρώμας είναι απαίσιος. Είπα ότι εμένα δε μου αρέσει. Αλλο το ένα, άλλο το άλλο.

Κι ύστερα, αν δεν καταλαβαίνεις τη διαφορα μεταξύ " Καπουτσίδης αντί για Καπουτζίδης" και Ρώμπα, αντι για Ρώμα, εγώ δεν μορώ να κάνω τπτ γι' αυτό.:rolleyes:

Τέλος του off topic απο μενα :p

2 γάϊδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα!!!:lol: :lol:(ελπίζω να μη παρεξηγηθείτε, πλάκα κάνω).

Ρ επαιδιά το θέμα μας είναι η σειρά και όχι άλλες σειρές, οι δημιουργοί τους ή τα νούμερα τους.

Επαναφέρω την τάξη με ένα κρίσιμο ερώτημα.....Πως περνάει η βδομάδα για να δούμε new επεισόδιο την άλλη δευτέρα!!!! :wacko::wacko: :cry: :cry:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...