Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μαγκες μια ερωτηση. Μηπως ξερει κανεις ποσο παει καινουριο το -superspecial- handsfree του w900 γιατι τo υπαρχον δικo μου εχουν παραδωσει πνευμα...

 

Νομιζω οτι υπαρχει διαθεσιμο ακομα για δες εδω:

http://www.pds.com.gr/index.asp?mod=eshop_item&ID=140&p=3930

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νομιζω οτι υπαρχει διαθεσιμο ακομα για δες εδω:

http://www.pds.com.gr/index.asp?mod=eshop_item&ID=140&p=3930

Ενδιαφερον site! εχει τα παντα απο ανταλλακτικα.ηδη μπηκε στα αγaπημενα μου..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες sos!! Το κινητο μιας φιλης μου ενα W900i εκανε "μπανιο" και παπαλα, το θεμα ειναι πως οταν το παταει να ανοιξει αναβει για λιγο το φως της οθονης και του πληκτρολογιου, υπαρχει περιπτωση να "ζησει"?? Λεω να της το παρω και να της το παω στα σερβις της SE...η γνωμη σας???

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες sos!! Το κινητο μιας φιλης μου ενα W900i εκανε "μπανιο" και παπαλα, το θεμα ειναι πως οταν το παταει να ανοιξει αναβει για λιγο το φως της οθονης και του πληκτρολογιου, υπαρχει περιπτωση να "ζησει"?? Λεω να της το παρω και να της το παω στα σερβις της SE...η γνωμη σας???

 

Δες αυτό το λινκ. http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=134448

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστω φιλε για τις οδηγιες πραγματι χρησιμες τωρα δεν ξερω κατα ποσο θα το επιχειρησω μιας και το τηλεφωνο δεν ειναι δικο μου οποτε μαλλον θα της το στειλω σε σερβις της SE!! Απλως ηθελα να ρωτησω πως επειδη αναβουν εστω και για λιγο η οθονη και το πληκτρολογιο υπαρχει περιπτωση να σωθει!!

 

Επισης το μαγαζι της SE στην Καλλιθεα(κοντα στην Αγ. Ελεουσα) ξερει κανεις αν λειτουργει ακομα???

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε για τις οδηγιες πραγματι χρησιμες τωρα δεν ξερω κατα ποσο θα το επιχειρησω μιας και το τηλεφωνο δεν ειναι δικο μου οποτε μαλλον θα της το στειλω σε σερβις της SE!! Απλως ηθελα να ρωτησω πως επειδη αναβουν εστω και για λιγο η οθονη και το πληκτρολογιο υπαρχει περιπτωση να σωθει!!

 

Επισης το μαγαζι της SE στην Καλλιθεα(κοντα στην Αγ. Ελεουσα) ξερει κανεις αν λειτουργει ακομα???

 

Το χειρότερο που μπορείς να κάνεις είναι να το ανάβεις. γιατί βραχυκυλώνεται. πρέπει να το αφήσεις να στεγνώσει και να το βάλεις ακομα και στο ρύζι που τραβά υγρασία. Μετά πάρτους το.

 

Δες εδώ το λινκ με όλα τα τηλέφωνα και πάρτους να δεις αν είναι

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=160794&highlight=%EF%E8%FC%ED%E7

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το τηλεφωνο στα χερια μου τωρα το απογευμα και ειπα να δω τι παιζει με τα δικα μου ματια και οχι με τις περιγραφες. Πηρα το τηλεφωνο και εβαλα την μπαταρια με το που του βαζω την μπαταρια η οθονη "φωτιζει" καπως,(φαινεται πολυ αχνα σαν ενα φασμα που κινειται απο το ενα ακρο της οθονης στο αλλο) οπως και τα πληκτρα. Μολις παταω το κουμπι της εναρξης κανει κανονικα την μικρη δονηση αλλα η οθονη εξακολουθει να ειναι οπως πριν(μαλλον εχει καει).:!: Προσπαθησα να το συνδεσω με το καλωδιο του υπολογιστη και να εχω το τηλεφωνο σαν συσκευη Usb αλλα δεν επιασε παντως μολις το συνδεω το φωτακι αναβει και δινει και ηχο οπως κανει οταν φορτιζει. Υπαρχει περιπτωση να το σωσουμε?? Ή τουλαχιστον να παρουμε τα αρχεια που εχει μεσα??:O :worry: Καπου νομιζω οτι βραχυκυκλωνει.

 

Ενα αλλο παραξενο που κανει ειναι πως χωρις καρτα SIM, βαζοντας την μπαταρια και πατωντας το πληκτρο να ανοιξει αφου κανει την δονηση μετα απο 20 περιπου δευτερολεπτα το ηχειο παιζει μουσικη, οχι mp3(δεν νομιζω δηλαδη να ειναι). Οταν θα το παω στο σερβις και μου ειπε οτι ναι φτιαχνεται, μεχρι ποσα αξιζει να διαθεσω???:!: :!:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το τηλεφωνο στα χερια μου τωρα το απογευμα και ειπα να δω τι παιζει με τα δικα μου ματια και οχι με τις περιγραφες. Πηρα το τηλεφωνο και εβαλα την μπαταρια με το που του βαζω την μπαταρια η οθονη "φωτιζει" καπως,(φαινεται πολυ αχνα σαν ενα φασμα που κινειται απο το ενα ακρο της οθονης στο αλλο) οπως και τα πληκτρα. Μολις παταω το κουμπι της εναρξης κανει κανονικα την μικρη δονηση αλλα η οθονη εξακολουθει να ειναι οπως πριν(μαλλον εχει καει).:!: Προσπαθησα να το συνδεσω με το καλωδιο του υπολογιστη και να εχω το τηλεφωνο σαν συσκευη Usb αλλα δεν επιασε παντως μολις το συνδεω το φωτακι αναβει και δινει και ηχο οπως κανει οταν φορτιζει. Υπαρχει περιπτωση να το σωσουμε?? Ή τουλαχιστον να παρουμε τα αρχεια που εχει μεσα??:O :worry: Καπου νομιζω οτι βραχυκυκλωνει.

 

Ενα αλλο παραξενο που κανει ειναι πως χωρις καρτα SIM, βαζοντας την μπαταρια και πατωντας το πληκτρο να ανοιξει αφου κανει την δονηση μετα απο 20 περιπου δευτερολεπτα το ηχειο παιζει μουσικη, οχι mp3(δεν νομιζω δηλαδη να ειναι). Οταν θα το παω στο σερβις και μου ειπε οτι ναι φτιαχνεται, μεχρι ποσα αξιζει να διαθεσω???:!: :!:

Αστα τα ανοιγματα γιατι περισσοτερο κακο του κανεις.μεχρι 100 ευρο να δωσεις.αν και πολλα λεφτα ειναι,δεν νομιζω να σου κοστισει τοσο η επισκευη!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αστα τα ανοιγματα γιατι περισσοτερο κακο του κανεις.μεχρι 100 ευρο να δωσεις.αν και πολλα λεφτα ειναι,δεν νομιζω να σου κοστισει τοσο η επισκευη!

 

Ωραιος φιλε! Εγω θα ρωτησω πανω κατω ποσο θα παει και αν αξιζει μην της το φτιαξουν της κοπελιας για 1-1,5 μηνα γιατι δεν εχει νοημα!;)

 

Και κατι τελευταιο ξερετε αν γινετε αμεσως ελεγχος στα SE service ωστε να σου πουν τι εχει και πανω κατω ποσο κοστιζει η επιδιορθωση???:rolleyes:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος φιλε! Εγω θα ρωτησω πανω κατω ποσο θα παει και αν αξιζει μην της το φτιαξουν της κοπελιας για 1-1,5 μηνα γιατι δεν εχει νοημα!;)

 

Και κατι τελευταιο ξερετε αν γινετε αμεσως ελεγχος στα SE service ωστε να σου πουν τι εχει και πανω κατω ποσο κοστιζει η επιδιορθωση???:rolleyes:

Θα αφησεις το κινητο σου...και θα συνενοηθεις μαζι τους για το κοστος επισκευης.εγω ετσι εχω "καθαρισει" με ενα παλιο κινητο.κανενας δεν θα ασχοληθει αμεσως με την βλαβη.εδω για μια απλη αναβαθμιση και κανουν 2μερες να την περασουν :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πηγα στα service αλλα μου ειπαν οτι δυστυχως το κινητο "τεζαρισε"!! Εεε δεν πειραζει καλα να ειναι η κοπελα να παρει αλλο:happy: ....Η πλακα ηταν πως πριν του πω τι εχει, και πριν του το δωσω στα χερια του μου λεει ο υπευθυνος "Βραχηκε εε??":lol: :lol:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Η πλεον μονιμη αιτια! για να χαλασει ενα κινητο!

Παντως κριμα για ενα τοσο καλο κινητο :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia poso paizei na broume auto to kinito se metaxeirismeno?300 euro einai kali timi?

πολυ ακριβη! 200 ευρο μια χαρα ειναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και με 170 Ευρω βρισκεις φιλε μου καπου εκει παιζει η τιμη του 170-210 Ευρω... 300 που λες ειναι αρκετα ακριβη, οχι πως δεν τα αξιζει αλλα για μεταχειρισμενο ειναι πολλα!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Και με 170 Ευρω βρισκεις φιλε μου καπου εκει παιζει η τιμη του 170-210 Ευρω... 300 που λες ειναι αρκετα ακριβη, οχι πως δεν τα αξιζει αλλα για μεταχειρισμενο ειναι πολλα!!!

basika den einai metaxeirismeno.einai se stock dld i bitrinas i epeidi einai katirgimeno montelo.

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

basika den einai metaxeirismeno.einai se stock dld i bitrinas i epeidi einai katirgimeno montelo.

 

Ααα τοτε αλλο αυτο αμα ειναι του "κουτιου" ενταξει για τις δυνατοτητες του και για την ποιοτητα του 300 Ευρω ειναι καλη τιμη. Το μονο μειονεκτημα σε σχεση με αλλα κινητα φιλε costas_pro ειναι πως δεν βγαινει στην παραγωγη...

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

basika den einai metaxeirismeno.einai se stock dld i bitrinas i epeidi einai katirgimeno montelo.

Αν το θελεις τοσο πολυ αγορασε'το! αλλα με τα ιδια λεφτα βρισκεις καλυτερο κινητο...αλλα γουστα ειναι αυτα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κ800 κιαυτο μονο στην καμερα(φωτο).

 

κατασκευη, βιντεο, μενου γουοκμαν, ισως μπαταρια, μνημη, φτηνοτερες καρτες, βολικοτερο χ.φ, σταθεροτητα, ταχυτητα, δεν εχει τζοιστικ....

 

παρτο

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Κ800 κιαυτο μονο στην καμερα(φωτο).

 

κατασκευη, βιντεο, μενου γουοκμαν, ισως μπαταρια, μνημη, φτηνοτερες καρτες, βολικοτερο χ.φ, σταθεροτητα, ταχυτητα, δεν εχει τζοιστικ....

 

παρτο

 

w900>>>>>>>>>>>>>>>>>>k800

 

στα παντα εκτος της καμερας (και του 900 βεβαια τελεια ειναι ;) )

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

το κ800 έχει καλύτερη μπαταρία

 

Ναι, πραγματικά έχει καλύτερη μπαταρία το κ800, αλλά χειρότερο βίντεο και χειρότερη κατασκευή+ το joystick

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στο W800 εχω δει φωτος οπου οταν τις περναμε στον υπολογιστη στην ακρη φαινεται η ημερομηνια που τραβηχτηκε, υπαρχει τετοια δυνατοτητα για στο δικο μας W900i???

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...