Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:!: :!: geia k xara se olous ... tha ithela na rwtisw an xerei kanenas sas kapio programma gia to pc pou na mporw na epexergastw ta video tou w900i px. na allaxw tin fotinotita klp. s.o.s.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dr.love SONY-ERICSSON P1i
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paidia dyo erwtiseis please.. an agorasw metaxeirismeno w900i vodafone live pws borw na to xrisimopoihsw me tim xwris na exw provlima me oles tis ipiresies ths tim? gia tis 3g ipiresies vasika...

episis an to agorasw apo exwteriko xwris elliniko menu borw na to paw stin ericsson kai na mou to perasoun kai an nai me ti xrewsi?

eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

an kapoios lserei pws mporw na anevasw k pou pehnidia as pei..ehw arketa

 

μπες εδω κανε εγγραφη και ανοιξε ενα briefcase.ο χωρος που θα εχεις στην διαθεση σου θα ειναι 12 mb.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia dyo erwtiseis please.. an agorasw metaxeirismeno w900i vodafone live pws borw na to xrisimopoihsw me tim xwris na exw provlima me oles tis ipiresies ths tim? gia tis 3g ipiresies vasika...

episis an to agorasw apo exwteriko xwris elliniko menu borw na to paw stin ericsson kai na mou to perasoun kai an nai me ti xrewsi?

eyxaristw

οπως ειπα και παραπανω η προσθηκη αλλης,επιπλεον Γλωσσας εφοσον το κινητο εχει εγγυηση και σε ολα τα κρατη της Eυρωπαικης Ενωσης ειναι ΔΩΡΕΑΝ!.τωρα για το αλλο που ρωτησες δεν ξερω να σου απαντησω.καλυτερα ομως να πας σε ενα καταστημα της tim και να τους ρωτησεις αυτους καλυτερα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia an kai exo tin idia karta xronia(prin erthei to 3g stin ellada) kai den tin piga sti voda gia na mou tin allaksei afti ine energopiimeni 3g!!!mporei kapios na mou pi tis rithmisis gia na mporo na mpo me 3g se selides apo to til mou?
Link to comment
Share on other sites

paidia an kai exo tin idia karta xronia(prin erthei to 3g stin ellada) kai den tin piga sti voda gia na mou tin allaksei afti ine energopiimeni 3g!!!mporei kapios na mou pi tis rithmisis gia na mporo na mpo me 3g se selides apo to til mou?

 

Αν είναι live η συσκευή σου είναι όλα έτοιμα.:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

paidia dyo erwtiseis please.. an agorasw metaxeirismeno w900i vodafone live pws borw na to xrisimopoihsw me tim xwris na exw provlima me oles tis ipiresies ths tim? gia tis 3g ipiresies vasika...

episis an to agorasw apo exwteriko xwris elliniko menu borw na to paw stin ericsson kai na mou to perasoun kai an nai me ti xrewsi?

eyxaristw

 

 

δε θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα...

το κινητο (ειναι ξεκλειδωτο το ξαναλεμε) για ολα και το μονο που χρειαζεται ειναι να κανεις ενα νεο προφιλ με τις ρυθμισεις της ΤΙΜ και εισαι ετοιμος...

:X
Link to comment
Share on other sites

thnx se osous apantisan :D

kati allo: akousa oti to w810 exei walkman 2.0! (an einai ali8eia) paizei na kataferoume na to baloume sto w900? :P

 

Όχι το w810 δεν έχει walkman 2.0 έχει ακριβώς την ίδια έκδοση

walkman με το W900.

To w850 έχει walkman 2.0.

Και όχι δεν μπορούμε να το περάσουμε στο W900 από το w850

το οποίο βέβαια δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα.

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ειναι ευχρηστο το εξωτερικο ραδιο? Μπορουν να αποθηκευτουν μνημες? (καπου διαβασα πως μπορουν 5, αλλα κανεις δεν ξερει τον τροπο). Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ειναι ευχρηστο το εξωτερικο ραδιο? Μπορουν να αποθηκευτουν μνημες? (καπου διαβασα πως μπορουν 5, αλλα κανεις δεν ξερει τον τροπο). Ευχαριστώ!

 

Φιλε δεν νομιζω να γινεται αυτο που λες δεν μπορουν να αποθηκευτουν σταθμοι....αλλα ειναι παρα πολυ γρηγορη η αναζητηση που κανει οποτε ευκολα μπορεις να εντοπισεις τους σταθμους που θες να ακουσεις.

 

Και εγω εχω μια ερωτηση....Μπορει το ραδιοφωνο να παιξει απο το μεγαφωνο του κινητου???? Η επειδη δεν ειναι ενσωματομενο δεν γινεται???

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

 

Και εγω εχω μια ερωτηση....Μπορει το ραδιοφωνο να παιξει απο το μεγαφωνο του κινητου???? Η επειδη δεν ειναι ενσωματομενο δεν γινεται???

 

Όχι , δεν γίνεται.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

paidia an kai exo tin idia karta xronia(prin erthei to 3g stin ellada) kai den tin piga sti voda gia na mou tin allaksei afti ine energopiimeni 3g!!!

 

Εγώ που είχα κάρτα 2,5 ετών, όταν πήρα το W900i τους το ανέφερα και μου έδωσαν άλλη, η οποία ενεργοποιήθηκε το ίδιο απόγευμα και απενεργοποίησαν την παλία. Κάποιος γνωστός που πήρε το Motorola V10.. κάτι, όταν ανακάλυψε ότι δεν μπαίνει στο 3G πήγε πίσω και του άλλαξαν κάρτα (αφού μόνο έτσι θα είχε πρόσβαση) ΜΟΝΟ με 18 ευρώ.:O

Δεν ξέρω τι πολιτική είναι αυτή:mad:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι πολιτική είναι αυτή:mad:

 

Ευρωεισπρακτική πολιτική:p

Μερικοί πάντως λένε ότι δεν παίζει ρόλο η κάρτα αν είναι ή όχι u-sim

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν....

Σήμερα παρατήρησα ότι το πλήκτρο που βρίσκεται στο κέντρο του πολυπλήκτρου , έχει μερικές μικρές γρατζουνιές...

Μάλλον ξεβάφει λίγο εύκολα, μιας και δεν έχω νύχια...:(

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο: THEjB, αυτο που γραφεις στην υπογραφη σου σιγουρα ισχυει? Ρωταω γιατι μου χε χαλασει πριν 4 μηνες το ακουστικο απο το Χ700 μου και μου το εφτιαξαν (εντος εγγυησης) δωρεαν, το οποίο μετά απο τρεις μηνες ξαναχαλασε και τους το πηγα σημερα, που εχουν περασει 4 μηνες, και μιας και το κινητο ειναι εκτος εγγυησης ρωτησα αν ισχυει αυτο με τον ενα χρονο που γραφεις και μου ειπαν οχι. Αυτοι δινουν 3 μηνες εγγυηση για την εργασια τους και υποθετω και για το ανταλλακτικο. Αν ομως ισχυει αυτο που γραφεις, τοτε οφειλουν να μου ξανααλλαξουν το καλωδιακι που μαλλον τα παιξε νωρις, ετσι δεν ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο: THEjB, αυτο που γραφεις στην υπογραφη σου σιγουρα ισχυει? Ρωταω γιατι μου χε χαλασει πριν 4 μηνες το ακουστικο απο το Χ700 μου και μου το εφτιαξαν (εντος εγγυησης) δωρεαν, το οποίο μετά απο τρεις μηνες ξαναχαλασε και τους το πηγα σημερα, που εχουν περασει 4 μηνες, και μιας και το κινητο ειναι εκτος εγγυησης ρωτησα αν ισχυει αυτο με τον ενα χρονο που γραφεις και μου ειπαν οχι. Αυτοι δινουν 3 μηνες εγγυηση για την εργασια τους και υποθετω και για το ανταλλακτικο. Αν ομως ισχυει αυτο που γραφεις, τοτε οφειλουν να μου ξανααλλαξουν το καλωδιακι που μαλλον τα παιξε νωρις, ετσι δεν ειναι?

 

Ναι φίλε μου ,φυσικά και ισχύει.

Είναι ο γνωστός νόμος για την προστασία του καταναλωτή.

Τώρα, αν οι εταιρίες το δέχονται , είναι άλλο ζήτημα(πολλοί χρωστάνε αλλά δεν δίνουν).Βέβαια , σε εμένα το δέχονται:p

Όφείλω να πώ πάντως , ότι από τις ελάχιστες που το κάνουν από μόνες τους είναι η HP.:)

 

Στείλε μου pm για επιπλέον ανάλυση , αν θέλεις:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!!

Επειδή σκέφτομαι από βδομάδα να αγοράσω το κινητό,μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε εάν είναι πλέον διαθέσιμο σε έκδοση χωρίς vodafone live σε μαύρο χρώμα??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!

Κάτι άλλο..

Έχει προσθέσει κάποιος από σας 2gb κάρτα μνήμης??

Παρατηρούνται κολλήματα όταν η κάρτα γεμίσει??

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!

Κάτι άλλο..

Έχει προσθέσει κάποιος από σας 2gb κάρτα μνήμης??

Παρατηρούνται κολλήματα όταν η κάρτα γεμίσει??

 

Μια 512 που έχω βάλει εγώ και είναι φίσκα , δεν προκαλεί κανένα απολύτως πρόβλημα.

Γενικά , το τηλέφωνο δουλεύει πολύ σταθερά:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Μια 512 που έχω βάλει εγώ και είναι φίσκα , δεν προκαλεί κανένα απολύτως πρόβλημα.

Γενικά , το τηλέφωνο δουλεύει πολύ σταθερά:)

 

Kαλά για 512mb δεν το συζητάω,σίγουρα είναι οκ.Όπως και το 1gb..

Mε τα 2gb τι γίνεται είναι το θέμα,γιατί σκέφτομαι να το γεμίζω με video και mp3 και θέλω πολύ χώρο...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...