Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαχα. Είδες γιατί το 850 είναι καλύτερο απτο 900? Το 900 είναι δημόσιος κίνδυνος. Μπορεί να πέσει στα χέρια τρομοκρατών και με ραδιοκύματα να το ριξουν.

:lol::p:lol:

 

Πάντως δε θα πιάνει τπτ εκεί πάνω, πιο πολλές ελπίδες έχεις να πιάσεις ράδιο εξωγήινων. Αλλά είναι χρήσιμο για την καθημερινη χρήση

 

Δεν το έχω δοκιμάσει.

Γενικά δεν πολυχρησιμοποιώ το flight mode, μόνο σε ώρες που δεν περιμένω τηλεφωνήματα και θέλω να ακούσω μουσική χωρίς να τρώω ακτινοβολία;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά το μενού του είναι αργό, λέτε να είναι θέμα κάποιας αναβάθμισης;

ισως..:blink: Αλλα μπορει να θελει και η μνημη του κινητου αδειασμα..κανε μια επαναφορα ρυθμισεων αλλα κανε πρωτα ενα μπακαπ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ισως..:blink: Αλλα μπορει να θελει και η μνημη του κινητου αδειασμα..κανε μια επαναφορα ρυθμισεων αλλα κανε πρωτα ενα μπακαπ!

 

Αδερφέ δέν νομίζω να ειναι θέμα μνήμης, τα χριστούγεννα το πήρα και δέν έχει και τίποτα σπουδαίο μέσα. Για αναβάθμιση ξέρεις που μπορώ να το πάω και άν γίνεται την ίδια μέρα; δέν θα ήθελα να τους αφήσω το κινητό και να φύγω.!!

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ δέν νομίζω να ειναι θέμα μνήμης, τα χριστούγεννα το πήρα και δέν έχει και τίποτα σπουδαίο μέσα. Για αναβάθμιση ξέρεις που μπορώ να το πάω και άν γίνεται την ίδια μέρα; δέν θα ήθελα να τους αφήσω το κινητό και να φύγω.!!

ευχαριστώ.

 

SE service points.Αναλογα το καταστημα..αλλα παραπανω απο μια μερα δεν νομιζω να κανει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

SE service points.Αναλογα το καταστημα..αλλα παραπανω απο μια μερα δεν νομιζω να κανει.:)

 

Ανάλογα με το κατάστημα μπορεί να κάνει και 3 μέρες(αλλά όχι πιο πολύ).

Γενικά, αν μπορεί κάποιος να αποφύγει την Omnitech καλό θα ήταν...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα me to flight mode στα s.e ειναι πολύ πίσω σε σχέση με αλλες εταιρειες..Δεν ειναι καθολου βολικο..και μονο μουσικη ακους..

Ενω σε sharp,nokia,motorola απλα αλλάζεις προφιλ,και χρησιμοποιεις κανονικα το κινητο σου.

Link to comment
Share on other sites

Ενω σε sharp,nokia,motorola απλα αλλάζεις προφιλ,και χρησιμοποιεις κανονικα το κινητο σου.

 

Έχουμε και από αυτά:lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ε?

...............

 

Τι ε?:worry:

Έχω και μότο που το flight mode είναι όπως λες.

Αλλά έτσι και αλλιώς πόσες φορές θα το χρειαστείς?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τι ε?:worry:

Έχω και μότο που το flight mode είναι όπως λες.

Αλλά έτσι και αλλιώς πόσες φορές θα το χρειαστείς?

 

ιατί έχεις μότο? είναι αρκετά χρήσιμο, και για την ακτινοβολια και για την μπαταρία.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ιατί έχεις μότο? είναι αρκετά χρήσιμο, και για την ακτινοβολια και για την μπαταρία.

 

 

Κοίτα το avatar Μου:)

Εντάξει, προσωπικά δεν το χρησιμοποιώ το flight mode.Σε άλλους μπορεί να είναι χρήσιμο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα το avatar Μου:)

Εντάξει, προσωπικά δεν το χρησιμοποιώ το flight mode.Σε άλλους μπορεί να είναι χρήσιμο.

 

Moto:p , σε αυτό το μότο κατα τη γνώμη μου το flight mode είναι άχρηστο για καθημερινή χρήση. Να ακούς μουσική?:shifty: Αν θα το κρατούσα θα τοχα για τηλέφωνο. Ενώ το 850 κάνει και για μουσική :rolleyes:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Moto:p , σε αυτό το μότο κατα τη γνώμη μου το flight mode είναι άχρηστο για καθημερινή χρήση. Να ακούς μουσική?:shifty: Αν θα το κρατούσα θα τοχα για τηλέφωνο. Ενώ το 850 κάνει και για μουσική :rolleyes:

 

Σε πληροφορώ ότι ακούς μια χαρά μουσική στο v3xx.:)

Anyway, όπως είπες το flight mode δεν είναι μόνο για μουσική(εσύ το είπες.:p)

 

(και μην είσαι προκατειλημμένος με τις μάρκες;))

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σε πληροφορώ ότι ακούς μια χαρά μουσική στο v3xx.:)

Anyway, όπως είπες το flight mode δεν είναι μόνο για μουσική(εσύ το είπες.:p)

 

(και μην είσαι προκατειλημμένος με τις μάρκες;))

 

Ακούς τα 50 αγαπημένα σου. πχ. Είναι και για βίντεο:p .... (και για να γλυτώνεις μπαταρία.) Αλλά τι να την κάνεις την μπαταρία σαυτό το κινητό, είναι κλασσικο fone. και κάθε νύχτα θα το έβαζα εγώ. Και θα είχα και ένα ματσο εισερχομενα μηνύματα και κλήσεις και δεν θα μπορόυσα να το βάλω στο flight mode. ενώ το 850 ειναι για μοναχικούς καβαλάριδες. Το αφήνω στο flight mode δυο τρεις μέρες και δεν έχω μηνύματα οταν το ανοίξω :cry: :blink: :) :lol:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Βγαίνουμε βέβαια λιγάκι οφ αλλά θέλω να το πω!

Και γιατί δεν παίρνεις έναν Mp3 player καλύτερα?Εγώ όταν μου χαλούσε το κινητό μου ( ένα νόκια που είχα παλιά και χαλούσε 3-4 φορές τον χρόνο ) όποτε έβαζα τη σιμ μου σε άλλο κινητό για να δω τα μηνύματα δεν προλάβαινα να απαντάω!Μου φαίνεται πολύ παράξενο αυτό που λες.Τέσπα.Κι εγώ πάντως με το w900 1 χρόνο τώρα που το έχω,άντε να το έχω βάλει 3 φορές σε flight mode.Άλλωστε στα Sony Ericsson κρατάει πολύ η μπαταρία οπότε...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Βγαίνουμε βέβαια λιγάκι οφ αλλά θέλω να το πω!

Και γιατί δεν παίρνεις έναν Mp3 player καλύτερα?Εγώ όταν μου χαλούσε το κινητό μου ( ένα νόκια που είχα παλιά και χαλούσε 3-4 φορές τον χρόνο ) όποτε έβαζα τη σιμ μου σε άλλο κινητό για να δω τα μηνύματα δεν προλάβαινα να απαντάω!Μου φαίνεται πολύ παράξενο αυτό που λες.Τέσπα.Κι εγώ πάντως με το w900 1 χρόνο τώρα που το έχω,άντε να το έχω βάλει 3 φορές σε flight mode.Άλλωστε στα Sony Ericsson κρατάει πολύ η μπαταρία οπότε...

 

τί σου φαίνεται παράξενο? οτι δεν έχω μηνύματα?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ναι!!!

 

Εμένα να δεις. αλλά ετσι είναι η ζωή. μμ... μπορεί να έχει και 4 μήνες να πάρω μήνυμα, Εξαιρούνται τα μηνύματα. Ρε θα πάμε για μπάσκετ?

Anw ξεφύγαμε όντως

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Τι ε?:worry:

Έχω και μότο που το flight mode είναι όπως λες.

Αλλά έτσι και αλλιώς πόσες φορές θα το χρειαστείς?

Κοίταξε στο κ750(w800 στην ουσια)δεν με βολευει καθολου να κλεινω το κινητο μου για να μπω στην μουσικη,δεν το ειχα χρησιμοποιήσει ποτέ.

Αντίθετα οταν ειναι το flight mode οπως στα moto,sharp,νοκια ειναι πιο βολικο,για πχ οταν κοιμάμαι βάζω συνηθως το προφιλ εκτος σύνδεσης,και στο sharp το ιδιο έκανα,εβαζα λειτουργια πτήσης.

Το s.e ομως θα το κλεισεις,δεν θα βάλεις flight mode στην μουσική.

Εμένα μου είναι χρήσιμο,απο οτι να κλεινω το κινητο μου πάντως.΄

 

Και συμφωνώ με τον drr2 Άγγελε,τι σημαίνει επειδη ειναι μοτο μαθαμε οτι ειναι μονο για το βραδυ για design?Νομίζεις δεν μπορει να παίξει καλά μουσική?και το 903 που ειχα δεν ηταν μουσικο τηλ,αλλα σε πληροφορώ δεν ειχε να ζηλέψει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Αντίθετα οταν ειναι το flight mode οπως στα moto,sharp,νοκια ειναι πιο βολικο,για πχ οταν κοιμάμαι βάζω συνηθως το προφιλ εκτος σύνδεσης,και στο sharp το ιδιο έκανα,εβαζα λειτουργια πτήσης.

 

 

Και γιατί ας πούμε δεν τοι έκλεινες???:wacko:

Τι κέρδιζες βάζοντάς το σε λειτουργία πτήσης?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί ας πούμε δεν τοι έκλεινες???:wacko:

Τι κέρδιζες βάζοντάς το σε λειτουργία πτήσης?

Και το sharp αλλα και το nokia που έχω τώρα κανουν παρα πολύ ωρα να ανοίξουν..

Με βολευει περισσότερο.Το τηλ, επανέρχεται αμεσως στην κατασταση απο την λειτουργια πτήσης.

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera paidia i8ela na m peite tin gnomi sas gt to w 900 m kanei pollapla "restart" sto doukou...pou ofeiletai?den pisteuo na einai i bataria gt auti einai 2 ebdomadon....lete na 8elo neo firmware?

euxaristo gia ton xrono sas :)

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera paidia i8ela na m peite tin gnomi sas gt to w 900 m kanei pollapla "restart" sto doukou...pou ofeiletai?den pisteuo na einai i bataria gt auti einai 2 ebdomadon....lete na 8elo neo firmware?

euxaristo gia ton xrono sas :)

 

Ντι ντι. Και μένα το 850 το ίδιο έκανε. Είναι πολλά που πρέπει να κοιτάξεις. ίσως νανε τελικά νεα αναβάθμιση. εγώ πέρασα ξανά την ίδια πάνω και ως τώρα δεν ξανα έκανε (20 ώρες)

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Kalhspera paidia i8ela na m peite tin gnomi sas gt to w 900 m kanei pollapla "restart" sto doukou...pou ofeiletai?den pisteuo na einai i bataria gt auti einai 2 ebdomadon....lete na 8elo neo firmware?

euxaristo gia ton xrono sas :)

 

Αν σου κάνει πολλά restart θα πρέπει να του κάνεις αναβάθμιση.

Αλλά όχι από το internet μόνος σου.

Πήγαινε σε κάποιο σέρβις, πες τους το πρόβλημά σου και θα σου κάνουν από την αρχή επανεγκατάσταση του λογισμικού.

Το w900 δεν έχει προβλήματα με το λογισμικό γενικά

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...