Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πραγματι το w900 ήταν ενα απο τα καλυτερα,μην πω και το καλυτερο ισως μοντελο της s.e.την καλυτερη ποιοτητα κατασκευης απο την se μεχρι τωρα και με ελαχιστα προβλήματα.το καλο σε αυτα τα κινητα ειναι οτι ειναι μεγαλα,όπως και το v903 μου και τα εχουμε λιγοι,και δεν γεμιζει ο κοσμος όπως με τα k750 και με το κ800 τώρα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

brika enan tropo gia na dynamwneis tin entasi twn mp3s (mono otan akous apo akoustika giati apo to hxeio xalaei poli o hxos). Logika oi pio polloi to exoun brei idi, apla to lew gia osous den to 3eroun :)

sto walkman -> prostheta->isostathmistis->xeirokinito->kai anebaste ta ola sto terma->telos. :D

opws eipa etc xalaei poli o hxos apo to hxeio alla apo ta akoustika einai mia xara :p

Link to comment
Share on other sites

πραγματι το w900 ήταν ενα απο τα καλυτερα,μην πω και το καλυτερο ισως μοντελο της s.e.την καλυτερη ποιοτητα κατασκευης απο την se μεχρι τωρα και με ελαχιστα προβλήματα.το καλο σε αυτα τα κινητα ειναι οτι ειναι μεγαλα,όπως και το v903 μου και τα εχουμε λιγοι,και δεν γεμιζει ο κοσμος όπως με τα k750 και με το κ800 τώρα.

μου φαινεται οτι τα παραλες..:wacko: Συμφωνω κι εγω οτι ειναι καλο μοντελο αλλα αυτο που λες για το v903 ειναι ακυρο.Τα k750 και k800 ειναι κινητα τεχνολογιας και προσφερονται σε τιμη ελκυστικοτατη και ο λογος που τα εχει πολυς κοσμος ειναι αυτος.δηλαδη το k700i που το ειχε ολη η Ελλαδα τι σημαινει ,οτι δεν ηταν καλο κινητο?:blink:

 

η SE μπορει να το αποσυρει για λογους marketing.αλλωστε το τελευταιο 3μηνο εχει ανακοινωσει 6 νεα μοντελα.αλλωστε το w900i δεν πουλησε και τα αναμενομενα :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι μην ανυσηχεις ολα αυτα τα εχω ξανα κανει τοσες φορες το εκανα και αυτο με το bluetooth βρεθηκαν μεταξυ τους οι συσκευες Pc-Mobile phone

 

To γαμ........... προβλημα ειναι οτι εχω Server2003 και εκει χτυπανε οι drivers οταν συνδεω το κινητο στο pc για αυτο τον λογο ανεβασα τα screenshots

 

Με το w800i ειχα βρει και δουλευε κανονικα μενει να βρω τωρα και το w900i για αυτο και ρωτησα αν ξερει καποιος

 

ετσι ωστε να μπορει να συγχρονιστει μετα το MyphoneExplorer και γενικα να γινει σωστα η ολη φαση

 

Μηπως εχουμε κατι νεοτερο ???

 

:worry:

Link to comment
Share on other sites

Total video converter φίλε μου.

Το καλύτερο για όλων των ειδών τα βιντεάκια εκτός από dvd.Για αυτά υπάρχει το I'm too dvd to 3gp converter :)

an thes file dose mas kai tin diefthinsi gia to programmataki!!!:O

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

an thes file dose mas kai tin diefthinsi gia to programmataki!!!:O

 

Δεν την θυμάμαι δυστυχώς , αλλιώς θα την είχα ήδη δώσει.:O

Αλλά θυμάμαι ότι το είχα βρεί στο θέμα του nokia n80 κάπου στις πρώτες σελίδες:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

brika enan tropo gia na dynamwneis tin entasi twn mp3s (mono otan akous apo akoustika giati apo to hxeio xalaei poli o hxos). Logika oi pio polloi to exoun brei idi, apla to lew gia osous den to 3eroun :)

sto walkman -> prostheta->isostathmistis->xeirokinito->kai anebaste ta ola sto terma->telos. :D

opws eipa etc xalaei poli o hxos apo to hxeio alla apo ta akoustika einai mia xara :p

 

Γιατί , εσύ πώς άκουγες τόσο καιρό?:p

Η ένταση με τον ισοσταθμιστή στο φούλ είναι κατά 95% ίδια με των περισσοτέρων mp3 της αγοράς(έχω κάνει τεστάκι για αυτό)ενώ η ποιότητα παραμένει κορυφαία.:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Afto me ton isostathmisti palio kolpo...to eixa kanei post afto to kolpaki apo tote pou vgikan ta kxxx.Oson afora to w900 itan ontws ena modelo peiramatismou kai pote i SE den skopeve na to kanei mass production model, ase pou to swivel mechanism egatalifthike pleon apo tin SE.Proswpika eime se anamoni gia to w850 kai psilopernaw me ena p900.Skeftome na agorasw w900 i w810 mexri na erthei to w850.To megethos den me enoxlei idietera, i timi tous eine peripou i idia.Esis ti protinete? w900 vs w810?
Link to comment
Share on other sites

Και εγω προτεινω το W900 πολυ καλο σε ολα!!!!! Ασε που τωρα εχει και συλλεκτηκη αξια....θα το βλεπουν σε λιγο καποιοι και θα λενε ''Πιο κινητο ειναι αυτο???" και θα λες εσυ '' Βγηκε για εκλεκτους ανθρωπους'':p :p :p :p

 

Τωρα ομως περα της πλακας ειναι απο τα καλυτερα μοντελα που εχει βγαλει!!!! ;) ;) ;)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειναι κουραστικο να το επαναλαμβανω το ξερω αλλα θελω να περασω ολες τις επαφες μου στο w900 μεσα απο το MyphoneExplorer και δεν συχρονιζεται δεν βρισκει την συσκευη και θελω καποιους drivers αλλα αυτους που εχει η SE στο site δεν ειναι συμβατοι με τα Server 2003 τι γινεται τωρα ? και με το bluetooth δεν ειναι ρυθμισμενο λεει το πρωτοκολλο που δειχνει στην 1 απο τις 2 φωτο που εχω ανεβασει
Link to comment
Share on other sites

Afto me ton isostathmisti palio kolpo...to eixa kanei post afto to kolpaki apo tote pou vgikan ta kxxx.Oson afora to w900 itan ontws ena modelo peiramatismou kai pote i SE den skopeve na to kanei mass production model, ase pou to swivel mechanism egatalifthike pleon apo tin SE.Proswpika eime se anamoni gia to w850 kai psilopernaw me ena p900.Skeftome na agorasw w900 i w810 mexri na erthei to w850.To megethos den me enoxlei idietera, i timi tous eine peripou i idia.Esis ti protinete? w900 vs w810?

 

Σκέφτεσαι να πάρεις ένα w900 μέχρι να έρθεί το w850?:blink:

Και εγώ σκέφτομαι να πάρω μια bmw για όσο θα επισκευάζω το fiatάκι μου:p

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτεσαι να πάρεις ένα w900 μέχρι να έρθεί το w850?:blink:

Και εγώ σκέφτομαι να πάρω μια bmw για όσο θα επισκευάζω το fiatάκι μου:p

Δεν πολυκαταλάβω που είναι το αστείο φίλε.......Ότι αξιόλογο κινητό ΣΕ βγεί στην αγορά το παίρνω.Και τα ορισμένα ούτε καν τα μεταπουλώ αλλά τα βάζω στην συλλογή μου.Επίσης δεν νομίζω ότι η διαφορά των 2 κινητών είναι μεγάλη.Και τα δύο έχουν τα υπέρ και τα κατά τους συγκρινόμενα μεταξύ τους.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πολυκαταλάβω που είναι το αστείο φίλε.......Ότι αξιόλογο κινητό ΣΕ βγεί στην αγορά το παίρνω.Και τα ορισμένα ούτε καν τα μεταπουλώ αλλά τα βάζω στην συλλογή μου.Επίσης δεν νομίζω ότι η διαφορά των 2 κινητών είναι μεγάλη.Και τα δύο έχουν τα υπέρ και τα κατά τους συγκρινόμενα μεταξύ τους.

 

Και πολύ καλά κάνεις και δεν τα μεταπωλείς.

Το θέμα για μένα δεν είναι να έχεις το πιο καινούριο αλλά το καλύτερο.Και το w900 είναι πολύ καλύτερο από το w850(ακόμα και το w810 καλύτερο από το w850)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί , εσύ πώς άκουγες τόσο καιρό?:p

Η ένταση με τον ισοσταθμιστή στο φούλ είναι κατά 95% ίδια με των περισσοτέρων mp3 της αγοράς(έχω κάνει τεστάκι για αυτό)ενώ η ποιότητα παραμένει κορυφαία.:)

e kale twra 8ymi8ika na to grapsw! :oops:

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη πίκρα.... η ΤΙΜ σταμάτησε να το φέρνει και στο καπάκι έμαθα ότι το LG KG920 πάει στα 660 €, με βλέπω με Κ800 ΜΑΜΏΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ:cry: :cry:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη πίκρα.... η ΤΙΜ σταμάτησε να το φέρνει και στο καπάκι έμαθα ότι το LG KG920 πάει στα 660 €, με βλέπω με Κ800 ΜΑΜΏΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ:cry: :cry:

γιατι το Κ800 σου πεφτει λιγο δηλαδη.:blink: :cry: παντως με μια αναζητηση σε μερικα καταστηματα ΤΙΜ μπορει να βρεις κανενα ξεχασμενο κομματι.το μονο σιγουρο ειναι οτι σε e-shop θα βρεις σιγουρα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι το Κ800 σου πεφτει λιγο δηλαδη.:blink: :cry: παντως με μια αναζητηση σε μερικα καταστηματα ΤΙΜ μπορει να βρεις κανενα ξεχασμενο κομματι.το μονο σιγουρο ειναι οτι σε e-shop θα βρεις σιγουρα.:)

den sigkrinetai to kinitaki mas me to k800i :love:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση?

Εχει παρατηρησει κανεις σας καποια περιεργη συμπεριφορα στο ξυπνητηρι?

 

Εγω εχω βαλει ως ηχο ξυπνητηριου το Office Phone και μερικες φορες οταν εχω κλειστο το κινητο χτυπαει με αλλον ηχο!Δεν εχω βρει ακομα ποια μελωδια ειναι, μαλλον η default της SE αλλα ειναι πολυ περιεργο. Το εχω παρατηρησει μονο οταν εχω κλειστο το κινητο ωστοσο.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ειδα μια διαφημηση του ''Γερμανου'' που εδειχνε ενα τηλεφωνο ΣΕ(οχι το W900i) και εδινε δωρο εξωτερικα φορητα ηχεια....Ηθελα να ρωτησω αν αυτα τα ηχεια κανουν και για το δικο μας τηλεφωνο??? Και αν ναι αξιζει να δωσε καποιος χρηματα για να τα αποκτησει ή θα ειναι αδικος κοπος ???

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ειδα μια διαφημηση του ''Γερμανου'' που εδειχνε ενα τηλεφωνο ΣΕ(οχι το W900i) και εδινε δωρο εξωτερικα φορητα ηχεια....Ηθελα να ρωτησω αν αυτα τα ηχεια κανουν και για το δικο μας τηλεφωνο??? Και αν ναι αξιζει να δωσε καποιος χρηματα για να τα αποκτησει ή θα ειναι αδικος κοπος ???

ναι κανουν κανονικα τα ηχεια και γενικοτερα ολα τα αξεσουαρ απο το k750i και μετα...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι το Κ800 σου πεφτει λιγο δηλαδη.:blink: :cry: παντως με μια αναζητηση σε μερικα καταστηματα ΤΙΜ μπορει να βρεις κανενα ξεχασμενο κομματι.το μονο σιγουρο ειναι οτι σε e-shop θα βρεις σιγουρα.:)

 

Λίγο δεν μου πέφτει αλλά λόγω επιδότησης δεν μπορώ να το πάρω από αλλού εκτός από ΤΙΜ, στο e-shop το έχουν 438 € και το φέρνουν σε 1-2 εργάσιμες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν , από σήμερα το κινητό μου απλά παρέδωσε πνεύμα.:cry:

Σταμάτησε να δουλεύει.Δεν ενεργοποιείται καθόλου.

Από το πρωί είναι στο sevice.

Για να δούμε...:rolleyes:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν , από σήμερα το κινητό μου απλά παρέδωσε πνεύμα.:cry:

Σταμάτησε να δουλεύει.Δεν ενεργοποιείται καθόλου.

Από το πρωί είναι στο sevice.

Για να δούμε...:rolleyes:

 

γιατι ρε συ?

εκανες τιποτα?

περασες κανενα προγραμμα?

ετσι ξαφνικα?

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε συ?

εκανες τιποτα?

περασες κανενα προγραμμα?

ετσι ξαφνικα?

 

Άρχισε να κολλάει στον file explorer(εκεί που είναι όλα τα αρχεία) και να κάνει restart.

Λέω ότι θα φταίει που έχω παραγεμίσει το memory stick και έτσι άφησα 25 mb ελεύθερα.

Αλλά συνέχισε να κολλάει.

Του κάνω ένα reset(επαναφορά ρυθμίσεων>διαγραφή όλα)και μετά αρχίζω να του τα ξαναπερνάω όλα τα δεδομένα.

Μόλις τελείωσα τη μεταφορά , αποσυνδέω το usb , πάει να κάνει restart το κινητό και βγάζει άσπρη οθόνη και μένει εκεί.

Βγάζω μπαταρία και sim , τα ξαναβάζω , πάλι το ίδιο , λευκή οθόνη και τίποτα παραπάνω.

Αφαιρώ πάλι μπαταρία ,την ξαναβάζω και μετά δεν άνοιγε καθόλου.Απολύτως ΤΙΠΟΤΑ.Πατάς το κουμπί να ανοίξει και δεν κάνει τίποτα.(πλακέτα μου μυρίζει)

 

By the way , εσύ mad με την 1gb έχεις κανένα πρόβλημα?Την έχεις τελείως γεμάτη?

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...