Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλύτερα να το πάει πίσω, να έχει και το κεφάλι του ήσυχο. Μπορεί απλά να θέλει αντικατάσταση ο φορτιστής.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

 

Το κινητό το πήγα στο σέρβις στη Θεσσαλονίκη όπου και χαρακτηρίστηκε ελατωματικό και θα μου έρθει καινούριο την Τρίτη (Όπως μου είπαν).

NULix
Link to comment
Share on other sites

Pε παιδια υπενθυμιση γενεθλιων απο τον τηλ. καταλογο υπαρχει?

κανείς;;;; Μα καλά ποιο το νόημα να υπάρχει η δυνατότητα στον τηλεφωνικό κατάλογο να γράφεις τα γενέθλεια και να μην υπάρχει υπενθύμηση; αυτή η δυνατότητα υπήρχε ακόμα και στο v66 που είχα το 2001....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σε ολους.Μια βοηθεια χρειαζομαι!!!!!Που μπορω να βρω το rsd lite 2.6 Εχω φαει το νετ αλλα δεν το βρισκω πουθενα.help!!!!
Link to comment
Share on other sites

ela eukolo einai ... antigrafeis tis epafes sto tilefwno prwta apo ola kai meta mesa se kathe epafi sou dinei mia lista gioa dieythinsiktlp; kapou ekei leei k genethlia (twra simeiwne 1 noembriou perimenw dwro)

Μα δεν έχει υπενθύμιση!!!! Δε χτυπάει να μου θυμίσει ότι κάποιος έχει γενέθλια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έχω το V3ι και θελω μια βοηθεια σχετικα με το παρακατω προβλημα.

 

Στον τηλεφωνικο καταλογο εχω μερικα ονοματα γραμμενα στην Sim με λατινικους αλλα και ελληνικους χαρακτηρες το ιδιο και στην μνημη του κινητου. Το κινητο εμφανιζει τα ονοματα ανακατεμενα και οχι σε σειρα ασχετα απο ελληνικους ή λατινικούς χαρακτηρες δηλαδη

 

Ενω θα επρεπε να δειχνει AΑBΒCΓDΔEΕFΦ....

 

Αυτο δειχνει A...Z και μετα ακολουθουν Α...Ω

 

Φιλικά Γιάννης

Why join the navy if you can be a pirate?
Link to comment
Share on other sites

το πιο σπαστικο απο ολα ειναι οι αναφορές που κάθε φορά πρέπει να τις επιλέγεις!!! πολύ έξυπνο! μπράβο τους!
Link to comment
Share on other sites

Ενα πολύ δύσκολο..:help:

:help: Μπορεί να αυξηθεί η ένταση της εξωτερικής οθόνης ώστε όταν είναι κλειστό και ακουμπισμένο κατω να φαίνεται η ώρα πιο καθαρά?

Link to comment
Share on other sites

το πιο σπαστικο απο ολα ειναι οι αναφορές που κάθε φορά πρέπει να τις επιλέγεις!!! πολύ έξυπνο! μπράβο τους!
Έχεις απόλυτο δίκιο.Το έχει η γυναίκα μου 15 ημέρες και απ'οτι είδα σε σύγκριση με άλλα τηλέφωνα το menu είναι για τα θηρία και γενικά το software.Κι έλεγα να το πάρω.K750i και πάλι k750i.Συγγνώμη παιδιά αλλά καμμιά σύγκριση;)
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Μια ερωτηση μιας και το εχει η γυναικα και θελω να εγκαταστησω καποια παιχνιδακια για να παιζει.

Πως μπορει να γινει εγκατασταση των παιχνιδιων? Πια ειναι η διαδικασια δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο.Το έχει η γυναίκα μου 15 ημέρες και απ'οτι είδα σε σύγκριση με άλλα τηλέφωνα το menu είναι για τα θηρία και γενικά το software.Κι έλεγα να το πάρω.K750i και πάλι k750i.Συγγνώμη παιδιά αλλά καμμιά σύγκριση;)

 

tha mporousate na kratate tis prosopikes sas apopseis k na min tis genikeuete

edw emeis den eimaste ypermaxoi tis motorola

aytin xeroume aytin empisteuomaste

ki oso gia to k750 (ektos tis kameras) exei meinei stasimo sto k700 k mi sou pw akoma se pio palia modela -oson afora to menu

na min anaferw pws sta 16 xronia tis etaireias den tous eipe kapoios oti oi ellines xrisimopoioun k teliko sigma pou gia na to breis se pernei pio poly wra apo to na zitiseis anafora sta moto

(min anaferw k tis psofies mpataries pou koubalan orismenes partides se)

Link to comment
Share on other sites

tha mporousate na kratate tis prosopikes sas apopseis k na min tis genikeuete

edw emeis den eimaste ypermaxoi tis motorola

aytin xeroume aytin empisteuomaste

ki oso gia to k750 (ektos tis kameras) exei meinei stasimo sto k700 k mi sou pw akoma se pio palia modela -oson afora to menu

na min anaferw pws sta 16 xronia tis etaireias den tous eipe kapoios oti oi ellines xrisimopoioun k teliko sigma pou gia na to breis se pernei pio poly wra apo to na zitiseis anafora sta moto

(min anaferw k tis psofies mpataries pou koubalan orismenes partides se)

Ούτε εγώ είμαι υπέρμαχος της sonyericsson και απεναντίας μ'αρέσουν πολύ τα motorola ειδικα το v3i και για αυτό αποκτήθηκε εξ'άλλου.'Οσον αφορά τις προσωπικές μας γνώμες, γι αυτό φαντάζομαι υπάρχουν τα forums,για να τις εκφράζουμε.;) Επειδή εδώ δεν είναι ένα topic όπου να έχουμε μια απ'ευθείας αντιπαράθεση motorola v3i vs k750i σταματώ εδώ.Θα μπορούσα να σου γράψω ένα σωρό όπου η σύγκριση είναι κυριολεκτικά άνιση.Ένα πρός ένα.Όσοι είναι αντικειμενικοί γνωρίζουν καλά.;)Παρεπιπτόντως αύριο θ'αγοράσω το v3x παρά το ότι είναι vodafon live..
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Εν μέσω διακοπών (χε χε!) ζήτησα από τον DXFactor του motox.info και μας ετοίμασε 3 νέες γραμματοσειρές για το V3i στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ!

 

Ιδού:

 

http://i52.photobucket.com/albums/g39/ScpShadow/HandelBold.jpg

01. Handel Bold V3i (LP0317)

 

 

http://i52.photobucket.com/albums/g39/ScpShadow/HandelTallBold.jpg

02. Handel Tall Bold V3i (LP0317)

 

 

http://i52.photobucket.com/albums/g39/ScpShadow/TrebuchetBold.jpg

03. Trebuchet Bold V3i (LP0317)

 

Λειτουργούν άψογα και δείχνουν ακόμα πιο άψογα!Ειδικά η Handel Tall Bold!Enjoy!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Εν μέσω διακοπών (χε χε!) ζήτησα από τον DXFactor του motox.info και μας ετοίμασε 3 νέες γραμματοσειρές για το V3i στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ!

 

Πόσο εύκολα μπαίνουν αυτές οι γραμματοσειρές; :O

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι? σας κάνουν όλα τα πλήκτρα κανονική επαφή? εμένα το πλήκτρο τερματισμού..δεν πιάνει πολύ καλά! πιάνει μόνο οταν το πατάω στο κέντρο. οταν το πατάω στην άκρη δεν πιάνει αν δεν τον πατήσω με σχετική δύναμη. το πήγα πίσω στο πλαίσιο και μου είπαν οτι ειναι φυσιολογικό και να μην ανησυχώ...

για πείτε μου και σεις...

Link to comment
Share on other sites

Πόσο εύκολα μπαίνουν αυτές οι γραμματοσειρές; :O

Πανεύκολα μπαίνουν,με τη διαδικασία του reflash μέσω του RSD Lite.Αλλάζει μόνο η γραμματοσειρά ενώ η διαδικασία δεν πειράζει τίποτα άλλο στο κινητό πέραν της γραμματοσειράς.

 

Αν πάλι δε σου αρέσει η γραμματοσειρά που έβαλες μπορείς να την αλλάξεις με μια από τις παραπάνω ξανά και ξανά ενώ αν τελικά προτιμάς την αρχική της motorola μπορείς να την επαναφέρεις κάνοντας reflash με το stock αρχείο ελληνικής γλώσσας της motorola που μπορείς να βρεις στο motox.info

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι? σας κάνουν όλα τα πλήκτρα κανονική επαφή? εμένα το πλήκτρο τερματισμού..δεν πιάνει πολύ καλά! πιάνει μόνο οταν το πατάω στο κέντρο. οταν το πατάω στην άκρη δεν πιάνει αν δεν τον πατήσω με σχετική δύναμη. το πήγα πίσω στο πλαίσιο και μου είπαν οτι ειναι φυσιολογικό και να μην ανησυχώ...

για πείτε μου και σεις...

Koita logiko isws einai...

An su exei pesei se ammo... kpll...

Dokimase na rixeis yrgo gia katharistiko epafw... :)

Alliws efyge stin MOTOROLA...

:):):)

Autus apo to plaisio dn tus exw k se poly megali ektimisi....

Link to comment
Share on other sites

Koita logiko isws einai...

An su exei pesei se ammo... kpll...

Dokimase na rixeis yrgo gia katharistiko epafw... :)

Alliws efyge stin MOTOROLA...

:):):)

Autus apo to plaisio dn tus exw k se poly megali ektimisi....

piga kai stin motorola mou eipe oti einai fisiologiko. xtes to pira re to kinito. apo to kouti tou to ekane

Link to comment
Share on other sites

piga kai stin motorola mou eipe oti einai fisiologiko. xtes to pira re to kinito. apo to kouti tou to ekane

Egw mi su pw pws 8a ekana k fasaria!

Dn tus paw mia...

An les pws einai k apo to kuti tu...

ORMA!!!

ZITA ALLAGI!!!

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι εδω και λιγες ωρες κατοχος ενος V3i.

Το πηρα 267ε. Καλη τιμη πιστευω.

 

Το απλο V3 ειχε 209. Αλλα πιστευω οτι αξιζε το V3i και η καπως χαμηλη τιμη του.

 

Υπαερχει ενα προβλημα ομως... Δεν μου κανει καρδια να το βγαλω απο το κουτι του.... :O :O :O :O

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!

 

Mphka sto site http://www.motox.info gia na vrw skins. Apo oti vlepw einai se zip morfh k den mporw na ta perasw mesw bluetooth sto kinhto mou(V3i)

 

Ti mporw na kanw? As me voithisei kapoios, pleaseeeeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...