Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχεις CosmOTE ένα sms στο 1651 που να γράφει MMS E είναι αρκετό.

 

Αν τα έχεις ήδη ενεργοποιημένα στην κάρτα sim αλλά δεν έχεις τις ρυθμίσεις στο κινητό τότε στη σελίδα της SE υπάρχει settings configurator: http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps3&zone=ps

και παλι ευχαριστω... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις τον τροπο να σταματησει αυτο το ενοχλητικο με το κουμπακι της εντασεις που αντι ν'αλλαξει τραγουδι ανοιγει η καμερα???
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα παιχνιδι σε .jar αλλα μεσα του εχει πολλα αρχεια. Παω να το περασω στο κινητο και βγαζει οτι δεν μπορει να το στειλει. Κατι τετοιο τελοσπαντων. Με λιγα λογια αυτου του τυπου παιχνιδια δεν τα παιρνει; (λεει οτι ειναι του κ750 τα παιχνιδια αυτα)

 

ΑΚΥΡΟ - το βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να στειλω μηνυμα και μου βγαζει φραγη μηνυματων! Που θα το κοιταξω αυτο; Στη συσκευη η στην Vodafone? :!: :!: :!: :!: :!:
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να στειλω μηνυμα και μου βγαζει φραγη μηνυματων! Που θα το κοιταξω αυτο; Στη συσκευη η στην Vodafone? :!: :!: :!: :!: :!:

στην vodafone.η συσκευη δεν εχει μεσα απο το menu ενεργοποιηση φραγης μηνυματων!

μηπως σου τελειωσαν οι μοναδες :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πω ειναι πρωτη φορα που μου τελειωνει η καρτα απο τοτε που πηρα το κινητο! :lol: Χμ παντως η CU δεν με ενημερωσε οτι τελειωνε η καρτα :mad:

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Πω ειναι πρωτη φορα που μου τελειωνει η καρτα απο τοτε που πηρα το κινητο! :lol: Χμ παντως η CU δεν με ενημερωσε οτι τελειωνε η καρτα :mad:

 

Ευχαριστω!

παρακαλω πολυ :) και την επομενη φορα να εισαι πιο προσεκτικη :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pedia mporo na kanw simpiesi oloklirh tenia kai na tin pe3w se full screen sthn othoni toy?

Το θέμα εδώ δεν είναι αν μπορείς να το κάνεις. Το θέμα είναι γιατί να το κάνεις αυτό. Εκτός αν είσαι μαζοχιστής:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το w800 έχει καλύτερη λήψη video απο το κ750?

Σου έχω απαντήσει στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1397627#post1397627

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερετε μηπως πως βαζω ηχο σε ομαδα επαφων?Μηπως δε γινεται?

Νομίζω οτι δεν γίνεται , και πρέπει να βάζεις στο κάθε άτομο ξεχωριστά .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum του W800i.

Μία ερώτηση.

Γιατί δεν δουλεύουν οι ταχείες κλήσεις;

Έχω βάλει πχ στο 2 κάποιον αριθμό για ταχεία κλήση, αλλα όταν το πατάω, σε κατασταση αναμονής, παρατεταμένα,με πάει στις επαφές γενικά και όχι στον συγκεκριμένο αριθμό.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum του W800i.

Μία ερώτηση.

Γιατί δεν δουλεύουν οι ταχείες κλήσεις;

Έχω βάλει πχ στο 2 κάποιον αριθμό για ταχεία κλήση, αλλα όταν το πατάω, σε κατασταση αναμονής, παρατεταμένα,με πάει στις επαφές γενικά και όχι στον συγκεκριμένο αριθμό.

Αυτό δεν είναι η ταχεία κλήση. Για την ταχεία κλήση πάτάς το 2 πχ (όχι παρατεταμένα) και το κλήση. Και καλεί το νούμερο που έχεις αποθηκεύσει στο 2. Αν πατήσεις μόνο το 2 παρατεταμένα θα σε πάει στο πρώτο γράμμα του καταλόγου που αντιστοιχεί στο 2.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε geofil.

Και έχω να πώ και κάτι ακόμη : ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ, ΞΥΠΝΑ Γ@Μ... ΤΗΝ...ΠΤΝ... ΜΟΥ. (Συγνώμη ρε παιδιά αλλα... είναι αγανάκτηση:angry: )

Και κάτι ακόμη πιό ήρεμο. Τί ανάλυση πρέπει να έχουν οι εικόνες (ιδανική) για να μπούν σε αναγνώρηση κλήσης;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε geofil.

Και έχω να πώ και κάτι ακόμη : ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ, ΞΥΠΝΑ Γ@Μ... ΤΗΝ...ΠΤΝ... ΜΟΥ. (Συγνώμη ρε παιδιά αλλα... είναι αγανάκτηση:angry: )

Και κάτι ακόμη πιό ήρεμο. Τί ανάλυση πρέπει να έχουν οι εικόνες (ιδανική) για να μπούν σε αναγνώρηση κλήσης;

Άστα να πάνε φίλε. Προτιμώ να μην μιλάω για τον ΠΑΟΚ γιατί γίνομαι :mad:

 

Δεν έχει σημασία η ανάλυση. Έτσι και αλλιώς δεν είναι full screen.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...