Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα το γεμίσω, δεν θα μου γλυτώσει.

Με το καλώδιο τα πέρασα γιατί το card reader απ' ότι φαίνεται έχει πρόβλημαQUOTE]

 

Και πόση ώρα έκανες?:rolleyes:

γιατί εγώ γιανα περάσω με το καλώδιο στο w900(usb 2.0) 450 mb στην κάρτα μνήμης(μια 512 ) έκανε περίπου μισή ώρα:blink:

Βέβαια , στην εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου τα δεδομένα περνάνε πολύ γρηγορότερα.

 

 

Και σε εμένα περίπου τον ίδιο χρόνο με έσενα έκανε για τον ίδιο αριθμό mb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SORRY pou ta phra gia thn istiosanida, apla einai mia ******a pou teinei na ka8ierw8ei, kai sto telos 8a ma8ainoume kai sta paidia mas na serfaroun stis istioselides tou diadyktioy...HMARTON:p

Δεκτό το ... sorry. Αλλά μαζί με τις ανορθογραφίες και τις λάθος διατυπώσεις, εξίσου άσχημα είναι και τα γκρίγκλις. Για την πλειοψηφία τουλάχιστον. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το κινητό? έχει βγεί καινούργια?
Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το κινητό? έχει βγεί καινούργια?

filarako akoma perimenoume gia neo firmware.alithia giati to diko mas kathisterei toso?gia k750 exei bgei edo kai poli kairo

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Απλός κάπου είχα δει μια καινούργια έκδοση για το κινητό, αλλά δεν θυμάμαι που... αλλά μπορεί να ήταν και για άλλο κινητό ΣΕ...
Link to comment
Share on other sites

Απλός κάπου είχα δει μια καινούργια έκδοση για το κινητό, αλλά δεν θυμάμαι που... αλλά μπορεί να ήταν και για άλλο κινητό ΣΕ...

PREPEI NA ITAN GIA TO ADERFAKI TOU TO K750I

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Απλός κάπου είχα δει μια καινούργια έκδοση για το κινητό, αλλά δεν θυμάμαι που... αλλά μπορεί να ήταν και για άλλο κινητό ΣΕ...

Υπάρχει η R1CA021, η οποία εκδόθηκε στις 22/05/06, όμως ακόμη είναι διαθέσιμη μονάχα για το K750.

Για το W800 η τελευταία έκδοση είναι η R1BC002.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνετε να καθαρίσουμε το πορτάκι της Memory Stick??
Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει βρόμικο... έχει αλλάξει το φυσικό του χρώμα.(σκούρο πορτοκαλί είναι τώρα)

-----------

Επίσης μου έφυγε(χάθηκε) το πλαστικό(σιλικόνη, το πορτοκαλί πράγμα στο joystick) από το joystick... μπορώ να αλλάξω το εξωτερικό του joystick μόνο??

 

http://img147.imageshack.us/img147/4465/110un.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ. Αν συνεχίζεται το πρόβλημα και δεν λύνεται με reboot δεν είναι πρόβλημα λογισμικού που λύνεται με αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται να αυξηθεί ο ήχος του εξωτερικού ηχείου όταν ακούμε τραγούδια?

Νομίζω ότι η ένταση του είναι πολύ χαμηλή.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται να αυξηθεί ο ήχος του εξωτερικού ηχείου όταν ακούμε τραγούδια?

Νομίζω ότι η ένταση του είναι πολύ χαμηλή.

 

ρυθμισε την ενταση και παιξε με το εκουαλαιζερ.αν δεν γινει τιποτα τοτε η λυση ειναι :worry: εδω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μου έφυγε(χάθηκε) το πλαστικό(σιλικόνη, το πορτοκαλί πράγμα στο joystick) από το joystick... μπορώ να αλλάξω το εξωτερικό του joystick μόνο??

 

http://img147.imageshack.us/img147/4465/110un.th.jpg

 

Θα αλλάξω τελικά το εξωτερικό του joystick μόνο.Τελική τιμή 10€

Link to comment
Share on other sites

re paidia apo bdomada tha paw plaisio na parw mia 512mb karta gia to k750 ti marka na balw?poia moy proteinete?

Όλες ίδιες είναι φίλε μου...

Πάντως , αν προτιμήσεις μια που δεν είναι sony , τότε ,πριν πάς το κινητό σου για σέρβις(αν και όποτε χρειαστεί)θυμίσου να την αφαιρέσεις προτού τους δείξεις το κινητό.:rolleyes: :rolleyes: (ο νοών νοείτω):)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Που να το γεμίσεις το θηρίο!!

Αν δεν έχεις card reader ,με το καλώδιο θα κάνεις μόνο 4-5 ώρες να περάσεις τόσα data.

oxi re paidia kamia sxesh...gia 600MB peripou emena pire kana tetarto se mia 1GB sony duo pro pou exw panw sto k750, xrhsimopoiwntas to usb kalwdio. to myphoneexplorer edeixne peripou 450k/s rate ti stigmi pou gia metafora sti mnimi tou thlefwnou edine 60k/s.

episis endeiktika anaferw oti i 64ara pou eixe apo ti mana tou itan sandisk kai oxi sony...

Link to comment
Share on other sites

episis endeiktika anaferw oti i 64ara pou eixe apo ti mana tou itan sandisk kai oxi sony...

 

:blink: Λοιπόν , αυτό λέγεται κατάντια...:blink: :(

Τι να σου πώ για τα υπόλοιπα.Εμένα στην κάρτα αργεί πολύ περισσότερο από ότι στο κινητό.Μα μιλάμε για μεγάλη διαφορά!!!

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα στο κινητό μου μια SanDisk 1.0 GB

Το τηλέφωνο λειτουργεί μια χαρά!!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...