Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πάω να σβήσω από card reader όλα τα περιεχόμενα του memory stick(το sandisk

512mb) που είχε το κινητό, αλλά δεν μου διαγράφει το φάκελο Media files που είναι μέσα στον φάκελο MSSEMC.

Μου βγάζει μήνυμα που λέει:

 

Δεν είναι δυνατή η κατάργηση του φακέλου Media files: Χρησιμοποιείται από άλλο χρήστη ή πρόγραμμα.

Κλείστε όλα τα προγράμματα που μπορεί να χρησιμοποιούν το αρχείο και ξαναδοκιμάστε.

 

Τι να κάνω; Θέλω να χρησιμοποιήσω την μνήμη σε psp.

Link to comment
Share on other sites

Πάω να σβήσω από card reader όλα τα περιεχόμενα του memory stick(το sandisk

512mb) που είχε το κινητό, αλλά δεν μου διαγράφει το φάκελο Media files που είναι μέσα στον φάκελο MSSEMC.

Μου βγάζει μήνυμα που λέει:

 

Δεν είναι δυνατή η κατάργηση του φακέλου Media files: Χρησιμοποιείται από άλλο χρήστη ή πρόγραμμα.

Κλείστε όλα τα προγράμματα που μπορεί να χρησιμοποιούν το αρχείο και ξαναδοκιμάστε.

 

Τι να κάνω; Θέλω να χρησιμοποιήσω την μνήμη σε psp.

 

Λύθηκε το πρόβλημα με μια επανεκκίνηση του υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που λενε για την διπλασιαση της μνημης δεν ειναι αληθεια.Ετσι το βλεπει ο υπολογιστης αλλα το τηλεφωνο δεν περνει περισσοτερα αρχεια!

ετσι το βλεπεις εσυ.υπαρχουν αναλυτικες οδηγιες που αυτο το κολπο το εχουν πετυχει πολλοι.προσπαθησε'το και μετα ελα και postαρε..:!:

επισης δεν γινεται σε ολες τις μαρκες...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα: έχω σβήσει όλα τα τραγούδια από το κινητό, αλλά αυτό εξακολουθεί να βλέπει playlist! Τη σβήνω, κάθε φορά που πατάω το μεσαίο κουμπί (W) το κινητό κολλάει. Μόνο άμα βγάλω την μπαταρία ξαναδουλεύει. 'Εχω την τελευταία έκδοση software (internet).
http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

ετσι το βλεπεις εσυ.υπαρχουν αναλυτικες οδηγιες που αυτο το κολπο το εχουν πετυχει πολλοι.προσπαθησε'το και μετα ελα και postαρε..:!:

επισης δεν γινεται σε ολες τις μαρκες...

ti lete twra einai dunaton na diplasiaseis tin mnimi me mono ekeina ekei ta arxeia p svineis ? eimaste kala ???

Link to comment
Share on other sites

ti lete twra einai dunaton na diplasiaseis tin mnimi me mono ekeina ekei ta arxeia p svineis ? eimaste kala ???

Εσυ δεν εισαι καλα...διαβασε εδω και θα :worry: οτι πολλα ατομα το καταφερανε..απλα ειναι τα πραγματα.εγω το προσπαθησα και δεν εκανα τιποτα,ενας φιλος το προσπαθησε και το πετυχε :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα: έχω σβήσει όλα τα τραγούδια από το κινητό, αλλά αυτό εξακολουθεί να βλέπει playlist! Τη σβήνω, κάθε φορά που πατάω το μεσαίο κουμπί (W) το κινητό κολλάει. Μόνο άμα βγάλω την μπαταρία ξαναδουλεύει. 'Εχω την τελευταία έκδοση software (internet).

Βγάλε την καρτούλα μνήμης και ξαναβάλτην, το πρόβλημα θα διορθωθεί... :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτισω κατι ασχετο...?Αν παω στο servise της ericsson και τους πω να μου βαλουν στο W800 το πληκτρολογιο του W700.... θα μου το βαλουν???Αν ναι ποσο θα πληρωσω?[ATTACH]8461[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

hello!! brhka apo ena forum...sto iphone sugkekrimena oti ginetai na allaksei h emfanish tou media player..leei oti ta arxeia prepei na ta antigrapsoume edo: tpa/system/multimedia/mp. alla den uparxei auto to folder sthn karta m.. mhpws gnwrizete ti prepei na ginei? thanks! :)
I LOVE MY MOBILE
Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη στιγμη εχω αντικαταστιση την 512 του W800 μου με 1GB pro duo sony.Το τηλεφωνο δουλευει σχετικα καλα αν και αργει καπως...!Αν του βαλω 2GB θα ζωριστει ακομα πιο πολυ το τηλεφωνο?Αν βαλω 2GB pro duo high speed θα δω μεγαλη διαφορα?Αξιζει?Εχει βαλει κανεις 2GB σε W800?:blink:

Keep friends close and enemies closer...

Link to comment
Share on other sites

hello!! brhka apo ena forum...sto iphone sugkekrimena oti ginetai na allaksei h emfanish tou media player..leei oti ta arxeia prepei na ta antigrapsoume edo: tpa/system/multimedia/mp. alla den uparxei auto to folder sthn karta m.. mhpws gnwrizete ti prepei na ginei? thanks! :)

Δεν είναι στην κάρτα, αλλά στο σύστημα αρχείων του κινητού τηλεφώνου. Για να έχεις πρόσβαση σ' αυτό η απλούστερη και δωρεάν λύση είναι να κάνεις χρήση του καλωδίου DCU60 και των προγραμμάτων FAR Manager και SEFP.

Φυσικά εφ' όσον μιλάμε για το σύστημα αρχείων του κινητού, χρειάζεται μεγάλη προσοχή κάθετι που θα κάνεις!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Με το myphone explorer, μπορείς όταν δέχεσε μια κλήση, να μιλάς μέσω του υπολογιστή?Ρωτάω, γιατί όταν έχω συνδεμένο το τηλέφωνο στον υπολογιστή και δέχομαι μια κλήση, μου βγάζει πως έχω μια κλήση, και αν θέλω να απαντήσω. Γίνετε να μιλας μέσω του υπολογιστή??(αντί να μιλάς από το τηλέφωνο, να χρησιμοποιείς τα ηχεία και το μικρόφωνο την υπολογιστή)
Link to comment
Share on other sites

και εγω καποτε ειχα αναρωτηθει το ιδιο πραγμα και δεν μπορεσα να τα καταφερω..ισως δεν εκανα κατι σωστο :( αλλα μου φαινεται και δυσκολο.:cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με το myphone explorer, μπορείς όταν δέχεσε μια κλήση, να μιλάς μέσω του υπολογιστή?Ρωτάω, γιατί όταν έχω συνδεμένο το τηλέφωνο στον υπολογιστή και δέχομαι μια κλήση, μου βγάζει πως έχω μια κλήση, και αν θέλω να απαντήσω. Γίνετε να μιλας μέσω του υπολογιστή??(αντί να μιλάς από το τηλέφωνο, να χρησιμοποιείς τα ηχοία και το μικρόφωνο την υπολογιστή)

Παρόλο που ούτε εγώ το δοκίμασα, (μόνο sms στέλνω μέσω myphone explorer), δεν βλέπω τον λόγο να μην γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν ωραία αν γινότανε...Εμένα θα μου ήτανε πολύ χρήσιμο αυτό, καθώς είμαι πολύ ώρα στον υπολογιστή και μιλάω πολύ... δεν θέλω να έχω συνέχεια το κινητό δίπλα στο κεφάλι μου
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται τελικά. Μπορείς να κάνεις την κλήση μέσω του myphone explorer αλλά θα μιλήσεις από το κινητό. Για να μιλήσεις από το μικρόφωνο του υπολογιστή μέσω bt υπάρχουν αρκετά προγράμματα αλλά κανένα free.
Link to comment
Share on other sites

κατι τελειως ασχετο , εχω φαει ολο το forum να βρω ποιος απο εμας εγραφε στο avatar του οτι πουλαγε δυο ms 1g k 2g σε αρκετα χαμηλες τιμες

τελικα ποιος ειναι ??

Link to comment
Share on other sites

ποση διαρκει η αναβαθμιση ? εχει κολλησει στο τελος και λεει ακομα μην αγγιζετε το τηλεφωνο.ενω η μπαρα εχει φορτωσει εντελως.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...