Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

2. mikro provlima sto joystick stin kinisi pros ta panw. kapoies fores kollaei kai otan pas na to kouniseis pros ta panw to pairnei san ok. (isws einai akomi kainourio kai strwsei... den to kanei panta alla otan to pianei mou spaei ta neyra)

 

 

gia to joystick pou les,kai egw otan to agorasa kainourgio diskolevotan na pigenei pros ta epanw ,san to diko sou,to piga stin antiprosopia kai se 1 ora itan etimo,to exo panw apo 1 mina to kinito kai to joystick tou doulevei teleia,opote petaksou kai esi, ladoma mou eipan oti ithele,min perimeneis na ftiaksi mono tou...

Link to comment
Share on other sites

θέλω να σας ρωτήσω αν αντιμετωπίζετε πρόβλημα στην ένταση του ακουστικού κατα τη διάρκεια μιας κλήσης? Είχα πολλά χρόναι sony ericsson και ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα με το ακουστικό. Με αυτή τη συσκευή όμως ιδίως όταν οδηγώ και μιλάω στο κινητό δεν ακούω σχεδόν τίποτα. Τι άποψη έχετε?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχετε αναφερει τιποτα για την καινουργια αναβαθμιση επειδη μου κολαγε και εχει τεραστια διαφορα απο πριν.Εκτος απο τη βελτιωση του βιντεο ειναι γενικα πιο γρηγορο(ειχα την πρωτη εκδοση):D
Link to comment
Share on other sites

θέλω να σας ρωτήσω αν αντιμετωπίζετε πρόβλημα στην ένταση του ακουστικού κατα τη διάρκεια μιας κλήσης? Είχα πολλά χρόναι sony ericsson και ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα με το ακουστικό. Με αυτή τη συσκευή όμως ιδίως όταν οδηγώ και μιλάω στο κινητό δεν ακούω σχεδόν τίποτα. Τι άποψη έχετε?

Εγω μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετοπισει κανενα τετοιο προβλημα.Μονο οταν δεν εχο καλο σημα δεν ακουω κατι που φανταζομαι ειναι λογικο.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες πειτε μ κατι, οταν συνδεεται τα ακουστικα σας τα διαβαζει με την μια?εγω πρεπει να τα βαλω κ να τα βγαλω 10 φορες να τ5α φυσηξω κλπ για να τα διαβασει... :mad:αναφερθηκε πριν (δν θυμαμαι απο ποιον) οτι το joystick θελει λαδωμα (ελπιζω να μην το ελεγε μεταφορικα;) ) πως γινεται ? κ κατι τελευταιο αραγε οι τιμες για μια καρτα 2 gb να εχουν πεσει ?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες πειτε μ κατι, οταν συνδεεται τα ακουστικα σας τα διαβαζει με την μια?εγω πρεπει να τα βαλω κ να τα βγαλω 10 φορες να τ5α φυσηξω κλπ για να τα διαβασει... :mad:αναφερθηκε πριν (δν θυμαμαι απο ποιον) οτι το joystick θελει λαδωμα (ελπιζω να μην το ελεγε μεταφορικα;) ) πως γινεται ? κ κατι τελευταιο αραγε οι τιμες για μια καρτα 2 gb να εχουν πεσει ?

 

Σχετικά με τα ακουστικά: Δες τις επαφές της βάσης (ίσως θέλουν λίγο "ξύσιμο" με μια καρφίτσα για να κάνουν επαφή - Κάνε "ελάχιστα" ότι κάνεις, γιατί μπορεί να έχει πρόβλημα η συσκευή...

Το "λάδωμα" γίνεται εύκολα αν πας στο Γερμανό π.χ.

Οι τιμές είναι σχετικές πάντα για τις μνήμες ( Ελλάδα βρισκόμαστε :Ρ )

Κάνε μια αναζήτηση εδώ:

http://www.skroutz.gr

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω να μπω κανα μηνα στο φορουμ. τωρα που διαβασα για την εκδοση R1NA005 λενε οτι ειναι προβληματικη. για το προβλημα με τα mp3 που εξαφανιζονται απο την καρτα οταν πας να τα περασεις μου εχει τυχει κι σε μενα.

 

να το κανω ypdate sthn epomenh version? τους drivers ktl den τους εχω αλλαξει απο τοτε που εκανα αναβαθμιση σε R1NA005. πρεπει να κατεβασω πιο καινουργιους?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ρε παιδια.μπορει καποιος να μου πει εαν υπαρχει προβλημα με την καινουργια εκδοση του λογισμικου? θελω να την βαλω, αλλα περιμενω να βαλω γρηρορο ιντερνετ η να βρω καποιον που να εχει γρηγορη συνδεση για να την κανω. :( εαν το παω στην vodafone η στο mobitel center γνωριζετε ποσο θα μου παρουνε και αν αξιζει να την κανω εκει? σας παρακαλω πειτε μου. ευχαριστω(ας γινουμε ολοι φιλοι και ας γνωριστουμε μεταξυ μας)
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας αν υπάρχει δυνατότητα να μη φορτίζει το κινητό όταν το συνδέουμε με το usb?Γιατί βάλε βγάλε κάποια στιγμή θα τα παίξει και η μπαταρία ή κάνω λάθος...?
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

πήρα ένα της Fujitsu siemens 19 ευρώ από Γερμανό και παίζει την κάρτα memory stick duo του W800i μια χαρά κανένα πρόβλημα.
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα.Μου ηρθε χτες απο το εξωτερικο η θηκουλα που περιμενα και πλεον το κινητο ειναι προστατευμενο.Θηκη σιλυκονης μαυρη χωρις να καλυπτεται το πληκτρολογιο και screen protector για την οθονη...:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Link to comment
Share on other sites

:!: ΧΘΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ UPDATE (ΕΜΕΑ3) AΠΟ ΤΗΝ SONY ERICSSON,

ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΩ ΤΟ USB KAI NA ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ... ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ... ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΥΠΝΟΣ ΒΑΡΥΣ!!! ΚΑΠΟΥΤ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ακόμα και μετά το firmware upgrade, μου παρουσιάστηκε το ίδιο αρχικό πρόβλημα.

Θα παρακαλούσα όποιον έχει κάποια ιδέα, να μην ντραπεί να το πει.

 

Αγοράζω το κινητό, πάω το απόγευμα στο σπιτάκι μου,το ανοίγω και όλο χαρά το μπριζώνω στο pc. Πάω να βάλω ένα mp3 δοκιμαστικό, στο δεύτερο file transfer, ΧΛΑΑΑΤΣ, κόβεται το transfer, πετάει error "cannot do something" κολλάει ο explorer (και ο nautilus, το έπαθα μία σε WIN και μία σε linux) και μετά μην το είδατε το memory stick..................

 

 

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παιδεύεστε με updates στο σπίτι και δώστου προγράμματα και δώστου πρηζώματα? Η SE κάνει αναβαθμίσεις δωρεάν εντός εγγύησης. Πήγα το W800 και K750 για αναβάθμιση και τα πήρα την ίδια μέρα. Τα τηλέφωνα λειτουργούν απρόσκοπτα δίχως το παραμικρό πρόβλημα.

 

Κάτι άλλο επειδή πολλοί δυσκολεύονται με τις φώτο το ρώτησα και μου είπαν ότι και τα 2 μοντέλα δυσκολεύονται να εστιάσουν όταν υπάρχει χαμηλός φωτισμός στο χώρο (αυτό γίνεται και με κανονική κάμερα αν δεν διαθέτει ματάκι με υπέρυθρες)

Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Ξερει κανενας να βοηθησει διαβασα και μου ειπαν κιολας οτι απο το κινητο μας μπορουμε να διαχειριστουμε το pc κατι τετοιο ισχυει και τι ρυθμισεις πρεπει να κανω απο την μερια του κινητου και τι απο το pc

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα.Μου ηρθε χτες απο το εξωτερικο η θηκουλα που περιμενα και πλεον το κινητο ειναι προστατευμενο.Θηκη σιλυκονης μαυρη χωρις να καλυπτεται το πληκτρολογιο και screen protector για την οθονη...:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

καλησπερα

ποσο κοστισαν ολα αυτα και απο που τα πηρες?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Ξερει κανενας να βοηθησει διαβασα και μου ειπαν κιολας οτι απο το κινητο μας μπορουμε να διαχειριστουμε το pc κατι τετοιο ισχυει και τι ρυθμισεις πρεπει να κανω απο την μερια του κινητου και τι απο το pc

 

ευχαριστω

Προφανώς θα εννοείς τον απομακρυσμένο έλεγχο μέσω των .hid. Άλλος τρόπος δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ποσο κοστισαν ολα αυτα και απο που τα πηρες?

 

Καλησπερα.Τα πηρα απο το ebay και συγκεκριμενα απο Κινα και κοστισαν μαζι με τα μεταφορικα 15€.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...