Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Όντως πιο παλιά είχαν διαθεσιμότητα και τις τοποθετουσαν κιόλας. Όταν είχα το S22U και πήγα 2-3 φορές από εκεί, δεν είχαν μου είπαν. Δεν ξέρω τι παίζει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω παω σε i-repair μια φορα το χρονο και ειμαι μια χαρα. Η τελευταια που μου εβαλαν με 10 ευρω αρχες Φλεβαρη ειναι ακομα αψεγαδιαστη παρα τα 40 τουλαχιστον μπανια σε παραλιες με αμμο (αρεσουν στην κορη οποτε....) φετος το καλοκαιρι...

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, GMF80 said:

Εγω παω σε i-repair μια φορα το χρονο και ειμαι μια χαρα. Η τελευταια που μου εβαλαν με 10 ευρω αρχες Φλεβαρη ειναι ακομα αψεγαδιαστη παρα τα 40 τουλαχιστον μπανια σε παραλιες με αμμο (αρεσουν στην κορη οποτε....) φετος το καλοκαιρι...

εβαλα απο i repair αλλα δε μαρεσε γιατι πιανει πολυ βρωμα συνεχεια, και χαλαει πολυ τα χρωματα της οθονης.

adok13
Link to comment
Share on other sites

Στα I-repear έχουν διάφορες ποιότητες. Εγώ βάζω στο i-repear του Γέρακα και έχουν μια που μετά την τοποθέτηση την περνάει από μηχάνημα UV, θα έχει και αλλού φαντάζομαι, όχι παντού γιατί σε άλλο μαγαζί που είχα ρωτήσει δεν είχαν. Είμαι πολύ ευχαριστημένος. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vastegial_74 said:

Στα I-repear έχουν διάφορες ποιότητες. Εγώ βάζω στο i-repear του Γέρακα και έχουν μια που μετά την τοποθέτηση την περνάει από μηχάνημα UV, θα έχει και αλλού φαντάζομαι, όχι παντού γιατί σε άλλο μαγαζί που είχα ρωτήσει δεν είχαν. Είμαι πολύ ευχαριστημένος. 

Πριν κανένα 6μηνο που είχα ρωτήσει να μου βάλουν με αυτό τον τρόπο την ζελατίνα τους που είναι ελάχιστα ποιο ακριβή μου είπαν ότι πλέον δεν θα ξανά φέρουν να τοποθετήσουν με αυτόν τον τρόπο (Κορυδαλλός) πραγματικά δεν ξέρω τι ισχύει.  Κ έχω πάρει διάφορες ζελατίνες από το διαδίκτυο για τις συσκευές κ όσο αντέξουν. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτές είχα τότε και ήμουν πολύ ευχαριστημένος.

Τα έχει και όλα x3 μέσα η συσκευασία.

Edit: Δυστυχως βλέπω ότι δεν είναι διαθέσιμες για αποστολή σε Ελλαδα.

IMG_1962.thumb.jpeg.3d77780ec398769beb7665d6d628daae.jpeg

 

 

Edited by Kostas_Ts_86
Link to comment
Share on other sites

Πλεον εγινε το μακροβιοτερο smartphone που εχει μεινει στα χερια μου... Εκλεισε 26 μηνες ξεπερνωντας τους 25 του S20+... Ελπιζω να το κρατησω αλλους τοσους....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για τις μεμβρανες που λεγαμε, σημερα ξαφνικα ξεκολλησε απο το πλαι του irepair. 7 μηνες την ειχα χωρις το παραμικρο θεμα. Την ξεκολλησα καθως δεν εχω καμια ορεξη να ασχολουμαι να την φτιαχνω συνεχεια...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...