Jump to content

Redmi Note 11 Pro 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Γεια σας, μολις μου ηρθε ...

MIUI 13 - 13.0.6.0 - SKCEUXM

Screenshot_2023-06-01-08-42-10-197_com.android.updater.jpgScreenshot_2023-06-01-09-04-01-297_com.android.settings.jpg

Edited by cbarbas
Χριστόφορος
Link to comment
Share on other sites

Το βασικο

της αναβαθμισης "MIUI 13 - 13.0.6.0 - SKCEUXM" ειναι οτι ηταν προυποθεση για να λαβει το κινητο την "MIUI 14".

Οποτε μπορουμε να πουμε οτι μπηκαμε στη σειρα για αναβαθμιση στη MIUI 14 βασισμενη στο Android 13.

Τουλαχιστο ετσι γραφει στο "xiaomiui.net".

Edited by cbarbas
Χριστόφορος
Link to comment
Share on other sites

Η 14 για το δικο μας μεσω του ιδιου του κινητου, θα μπει στο τριτο τριμηνο. Εχει ανακοινωθει εδω και καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ξερω

το διαβασα και αυτο προσφατα, απλα ειπα να "μη τους βαλω φωτια" ... !

Χριστόφορος
Link to comment
Share on other sites

ισχύει ότι δεν έχει πάρει αναβάθμιση, αλλά το 11 είναι πολύ πιο σταθερό και ακριβώς όπως αγοράστηκε πριν 2 μήνες.... και έχω και τα δύο κινητά αυτά στα χέρια μου....το 10 ήταν το προηγούμενο βασικό μου κινητό.

Πάντα κοιτάω τις αναβαθμίσεις, αλλά είναι το μόνο κινητό, που δεν έχω ανησυχησει που καθυστερεί να τις πάρει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/6/2023 at 9:00 ΠΜ, bdros said:

ισχύει ότι δεν έχει πάρει αναβάθμιση, αλλά το 11 είναι πολύ πιο σταθερό και ακριβώς όπως αγοράστηκε πριν 2 μήνες.... και έχω και τα δύο κινητά αυτά στα χέρια μου....το 10 ήταν το προηγούμενο βασικό μου κινητό.

Πάντα κοιτάω τις αναβαθμίσεις, αλλά είναι το μόνο κινητό, που δεν έχω ανησυχησει που καθυστερεί να τις πάρει.

Απο θεμα καμερας ποιο θα ελεγες οτι υπερτερει,και που?Ρωταω γιατι θελω να προχωρησω κι εγω απο το 10 Προ,αλλά δεν μου πολυαρεσει η σειρα 12 με τα κουτσουρεματα της και φυσικα δεν προκειται ποτέ να παω να δωσω 450ευρω για το Plus μοντέλο,οπότε με βλεπω κι εμενα στο 11...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Οι κάμερες πάνω κάτω ίδιες είναι..στις κριτικές υπερτερεί το 10, πολύ λίγο αν ισχύει, ανεπαίσθητη διάφορα.

Το 11 φαίνεται πιο αργό στον επεξεργαστή από το 10, αλλά δεν έχει φάει ούτε ένα κόλλημα 2 μήνες τώρα...το 10 θα μου είχε κολλήσει 3 φορές με τέτοια χρήση κ θα ήθελε επανεκκίνηση.

Η μεγάλη διαφορά είναι στην μπαταρία.με το 10 έβγαζε μιση ημέρα σχεδόν,κ λίγο, το 11 βγάζει η μπαταρία του όλη την μέρα.στα θετικά επίσης το 11 έχει 5g.

Το 11 από τις κριτικές πρέπει να έχει καλύτερη κατανάλωση μπαταρίας και από το 12.

Link to comment
Share on other sites

Μολις

ειδα αναρτηση και screenshot απο Ελληνα/νες στο Φατσαμπουκ οτι τους ηρθε η MIUI 14!

Καποιος μαλιστα ανεφερε οτι προηγουμενως ειχε παρει και την "MIUI 13 - 13.0.7.0 - SKCEUXM"!

Μου κανει εντυπωση γιατι πριν λιγες ημερες διαβασα οτι παει για Σεπτεμβριο λογο προβληματων που εχει η αναβαθμιση για ή με τη συσκευη!


ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Ηδη αναφερουν προβληματα!!!

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Μολις ηρθε ...

Screenshot_2023-06-26-13-08-08-409_com.android.updater.jpg

Edited by cbarbas
Χριστόφορος
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, cbarbas said:

Μολις

ειδα αναρτηση και screenshot απο Ελληνα/νες στο Φατσαμπουκ οτι τους ηρθε η MIUI 14!

Καποιος μαλιστα ανεφερε οτι προηγουμενως ειχε παρει και την "MIUI 13 - 13.0.7.0 - SKCEUXM"!

Μου κανει εντυπωση γιατι πριν λιγες ημερες διαβασα οτι παει για Σεπτεμβριο λογο προβληματων που εχει η αναβαθμιση για ή με τη συσκευη!


ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Ηδη αναφερουν προβληματα!!!

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Μολις ηρθε ...

Screenshot_2023-06-26-13-08-08-409_com.android.updater.jpg

Ποια είναι τα προβλήματα που αναφέρουν;

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Για τα social εγραφε οτι δε λειτουργουσαν οπως πρεπει να μηνυματα του!

Προσωπικα απο Δευτερα και βαλε θα την εγκαταστησω γιατι τη χρειαζομαι τη συκευη για δουλεια, μη παθουμε καμια πλακα και τρεχω!

Edited by cbarbas
Χριστόφορος
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, costasibiza84 said:

13.0.6 είναι το δικό μου τίποτα ακόμα

Ρυθμισεις, Σχετικα με το τηλεφωνο, κλικ εκει πανω, κλικ αριστερα που εχει την εκδοση MIUI, σωστα.

Κλικαρε εκει επανω και μετα ξανα κατω για ελεγχο εαν θυμαμαι καλα.

Και σε μενα δε την εβγαζε και μολις κλικαρα εκει την εβγαλε, δε ξερω εαν ηταν τυχαιο αλλα δοκιμασε.

6 ώρες πριν, bdros said:

Εγώ έχω ακόμα την 13.0.5

Δεν έχει έρθει καμμία αναβάθμιση ακόμη.

Κανε το ιδιο ισως σου βγαλει την 13.0.6, αλλιως αναμονη με τη σειρα!

Edited by cbarbas
Χριστόφορος
Link to comment
Share on other sites

On 26/6/2023 at 4:58 ΜΜ, cbarbas said:

Για τα social εγραφε οτι δε λειτουργουσαν οπως πρεπει να μηνυματα του!

Προσωπικα απο Δευτερα και βαλε θα την εγκαταστησω γιατι τη χρειαζομαι τη συκευη για δουλεια, μη παθουμε καμια πλακα και τρεχω!

Φυσικά, αν υπάρχει πιθανότητα να μην δουλεύει σωστά... 

Έχω το απλό note 11 και ίσως περάσω την αναβάθμιση όταν εμφανιστεί.

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,

εγκατεστησα την αναβαθμιση MIUI 14, να πω την αληθεια δε καταλαβα και τιποτε, δε παρατηρησα καμια τρομερη αλλαγη, τουλαχιστο στη χρηση που το κανω εγω ετσι και δε παρατηρησα καποια δυσλειτουργεια!

Τωρα δε ξερω εαν μου φαινεται αλλα μου δημιουργει την εντυπωση οτι η οθονη εγινε πιο sharp προς το καλυτερο, απο το sharpness, επαναλαμβανω οτι ισως ειναι ιδεα μου!

Χριστόφορος
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πως γίνεται η αναβάθμιση, σε ευχαριστώ. Αναμένω.Δινεται τμηματικά πάντα η αναβάθμιση κ όχι σε όλους μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, πρόσφατα άλλαξα κάρτα sim και από Cosmote βρέθηκα στην Vodafone! Το κινητό μου άρχισε ξαφνικά να μου εμφανίζει ειδοποιήσεις για το wifi calling, μπορείτε να μου πείτε πως να σταματήσω αυτές τις ενοχλητικές ειδοποιήσεις; 

 

Screenshot_2023-06-22-19-43-03-061_com.miui.home.jpg

-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

Εχω επιλέξει ως χώρα την Ινδία. Σήμερα μου ήρθε ειδοποίηση για την 14. 

Κατεβαίνει ακόμα, γιατί είναι 3,6GB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...