Jump to content

Διπλασιασμός κάρτας και άλλες προσφορές στην καρτοκινητή!


arkon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα μου ηρθε σημερα ενα μηνυμα για διπλασιασμο της καρτας...οποτε εβαλα μια 15αρα..εγινε 30αρα...και στο συνολο εγιναν 54 ευρω! εκανα και ενα tim sharing και με εναν σπαρο 2 τριγωνια!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Και εμενα μου ηρθε για διπλασιασμο, οποτε καλως δεν εβαλα το περασμενο μηνα που μου ηρθε για 50% πανω. Ευγε τιμ :up:
Link to comment
Share on other sites

Ή έρχεται τυχαία, ή πιθανώς ανάλογα με τη χρήση/ανανεώσεις που έχεις κάνει... Στη βόδιφον για παράδειγμα έδιναν συχνά δωρεάν mms το Σαβ/κο σε χρήστες που δεν τα χρησιμοποιούσαν καθόλου...

Θα ήταν ενδιαφέρον αν η επιλογή των τυχερών συνδρομητών γίνεται με βάση κάποια κριτήρια, να προσπαθήσουμε να τα βρούμε...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

ενα κριτηριο ειναι εαν εχεις non stop..και λογικα καποια εξερχομενη κινηση..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ηρθε σημερα ενα μηνυμα για διπλασιασμο της καρτας...οποτε εβαλα μια 15αρα..εγινε 30αρα...και στο συνολο εγιναν 54 ευρω! εκανα και ενα tim sharing και με εναν σπαρο 2 τριγωνια!

Καλύτερα αν έβαζες μια των 30 Ευρώ....

Αν ειναι δύσκολο να βρεθεί πες στα ΑΤΜ της EΘΝΙΚΗΣ με οποιαδήποτε κάρτα και σου τυπώνει μία !!!

Link to comment
Share on other sites

ενα κριτηριο ειναι εαν εχεις non stop..και λογικα καποια εξερχομενη κινηση..

 

Δηλαδή ????

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ????

δηλαδη, εγω ας πουμε δεν ειχα νον στοπ τον προηγουμενο μηνα..τωρα εβαλα νον στοπ και μου ηρθε η προσφορα..

οποτε ενα κριτηριο ειναι αν εχεις νον στοπ.. λεω εγω τωρα.......

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν συμφωνώ.. Είμαι στον 3ο μήνα που έχω νον στοπ (με αριθμό που αγόρασα αποκλειστικά γι αυτό το λόγο) και δεν μου έχει έρθει ποτε το SMS της προσφοράς :(
Link to comment
Share on other sites

Το εχουμε πει πολλες φορες τα κριτηρια τους δεν τα γνωριζει κανεις το μονο που μπορουμε να υποθεσουμε ειναι πως οταν σε καποιο συνδρομητη καρτοκινητης δουν μειωση της μηνιαιας του κινησης στελνουν μηνυματακι για να ανανεωσει το χρονο ομιλιας του!

Ας μας πουν οσοι ελαβαν το μηνυμα αν ισχυει κατι τετοιο!

Το βρισκω πολυ καλο οπως και να χει!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγω το χρησιμοποιω αποκλειστικα για το νον-στοπ και πρεπει να εχω βαλει μονο μια 10ευρη καρτα. Μου ηρθε μηνυμα το προηγουμενο μηνα για 50%, δεν ανανεωσα και μου ηρθε τωρα για 100% οπου θα ανανεωσω :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Το εχουμε πει πολλες φορες τα κριτηρια τους δεν τα γνωριζει κανεις το μονο που μπορουμε να υποθεσουμε ειναι πως οταν σε καποιο συνδρομητη καρτοκινητης δουν μειωση της μηνιαιας του κινησης στελνουν μηνυματακι για να ανανεωσει το χρονο ομιλιας του!

Ας μας πουν οσοι ελαβαν το μηνυμα αν ισχυει κατι τετοιο!

 

Εγώ δεν είμαι ούτε σε NON-STOP, ούτε έχω μπει σε πακέτα Weekend/Sharing/κλπ, ούτε τρελλή κατανάλωση κάνω (μια 9άρα το μήνα σταθερά), απλά έχω μεταφερθεί αυτόματα από παλιότερο πακέτο στο "νέο TIM F2G" (όπως μου λέει και η Μαγκυ!).

 

Το μήνυμα για διπλασιασμό μου έχει έρθει 2 φορές ως τώρα και το έχω χρησιμοποιήσει και τις δύο. Απλά την πρώτη φορά, επειδή μου φαινόταν πολύ καλό για να είναι αληθινό (πχ. έλεγα ότι μάλλον θα πρέπει να καταναλώσεις το διπλασιασμένο χρόνο μέσα σε κάποιο χρονικό διάστημα), είχα βάλει μια 9άρα κάρτα...τη δεύτερη φορά μπήκε η 30άρα και ησύχασα!!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

εμένα μου ήρθε μήνυμα για +50% για την επόμενη κάρτα μέχρι 30/11...Μου είχε έρθει και για διπλασιασμό το καλοκαίρι
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εχω μία κάρτα που δέν την χρησιμοποιώ εδώ και πολύ καιρο και κατα τύχη που εβαλα χθές την κάρτα σε ένα κινητό μου ήρθε το μηνυμα για διπλασιασμο!Δέν έχω καμία υπηρεσία οπως το non-stop.
Link to comment
Share on other sites

Μου ρθε 2ο για 50% μετά από 2 για 100%.... δεν μασάμε... όταν ξανάρθει 100% τα ξαναλέμε...
People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

κι εμένα ήρθε το μήνυμα αυτό σε ένα αριθμό που έχω και δεν έκανα κίνηση για μήνες, απλά τον ανανέωνα για να μην χάσω το νούμερο.ε και δεν έχασα βέβαια ευκαιρία...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον χρειάζονται χρήματα εκεί στην ΤΙΜ για να πληρώσουν το δώρο Χριστουγέννων των υπαλλήλων τους... Οι γνωστές περιστασιακές προσφορές, χαρακτηριστικές της πολιτικής αρπαχτής της ΤΙΜ...

Το νονστοπ πάει 4,2 ευρώ. Τί να τον κάνετε τόσο χρόνο δεσμευμένο σε ένα καρτοκινητό που μπορεί με λίγες κλήσεις να σας τον φάει όλο για πλάκα;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μαζεύουν χρήματα για να εμφανίσουν μεγάλα κέρδη , ώστε να φαίνεται η εταιρεία κερδοφόρα και να μπορεί να πουληθεί πιο εύκολα!!Λέω εγώ τώρα..
http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι, και κάνουν τον κοσμάκη χαρούμενο που έχει 60 ευρώ στο καρτοκινητό του... Με τα οποία μιλάει πόση ώρα είπαμε; Σπεύσατε να βάλετε 30άρες κάρτες, να βοηθήσετε τους τωρινούς έντιμους (;) ιδιοκτήτες της ΤΙΜ να την πουλήσουν ακριβότερα σε όποιον την πάρει... Μιλάμε για δημιουργική λογιστική...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και κάνουν τον κοσμάκη χαρούμενο που έχει 60 ευρώ στο καρτοκινητό του... Με τα οποία μιλάει πόση ώρα είπαμε; Σπεύσατε να βάλετε 30άρες κάρτες, να βοηθήσετε τους τωρινούς έντιμους (;) ιδιοκτήτες της ΤΙΜ να την πουλήσουν ακριβότερα σε όποιον την πάρει... Μιλάμε για δημιουργική λογιστική...

 

Ενώ αν το έκανε η vodafone θα ήταν καταπληκτική προσφορά ο διπλασιασμός του χρόνου ομιλίας.

Αφού όμως δεν το κάνει η vodafone , μπράβο της , γιατί δεν θέλει να εκμεταλλέυται τους συνδρομητές της χαρίζοντάς τους χρήματα. Θέλει απλώς να τους τα παίρνει χωρίς προσφορές.

ή θα μπορούσαμε να πούμε με τόσα φράγκα που έχει η voda γιατί να κάνει προσφορές;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και κάνουν τον κοσμάκη χαρούμενο που έχει 60 ευρώ στο καρτοκινητό του... Με τα οποία μιλάει πόση ώρα είπαμε; Σπεύσατε να βάλετε 30άρες κάρτες, να βοηθήσετε τους τωρινούς έντιμους (;) ιδιοκτήτες της ΤΙΜ να την πουλήσουν ακριβότερα σε όποιον την πάρει... Μιλάμε για δημιουργική λογιστική...

Φυσικά και θα την βάλω την κάρτα κάθε φορά .

Αμέσως μετά αγοράζω το πακέτο των 90 λεπτών με 22 ευρώ ( που μου έχουν στοιχίσει 11 ) και έχω και για τους επόμενους μήνες .

Που αλλού να βρώ 90 λεπτά με 11 ευρώ ??

Link to comment
Share on other sites

mou ksanar8e kai mena to sms

de nomizo ta krithria tous na einai h kinhsh tou pelath ka8os to noumero to xrhsimopoio mono x-mas,pasxa kai kalokairia...kai den uphrxe prosfora pou na mhn mou exei er8ei...

isos to oti eimai palia sundromhtria...de ksero...

ayth th fora pantis 8a thn ekmetalueto thn prosfora...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άνοιξα ένα παλιό νο που έχω και μου ήρθε το μήνυμα. Σίγουρα ένα από τα κριτήρια είναι αν έχεις κάνει ανανέωση πρόσφατα. Πόσο πρόσφατα δεν ξέρω. Με το νονστοπ λογικά δεν σχετίζεται... Πάντως αν ΟΝΤΩΣ θες να βάλεις κάποια χρήματα, ειδικά για τη χρήση του νονστοπ που είναι και ο μόνος σοβαρός λόγος να έχεις f2g, δεν είναι κακό. Αρκεί να μην παρασύρεσαι και βάζεις χρήματα που δεν χρειάζεσαι μόνο και μόνο για να εκμεταλλευτείς την προσφορά... Για συνειδητή χρήση είναι ό,τι καλύτερο !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

de to nomizo...an labeis upopsin sou pos teleutaia ananeosh ego ekana ligo meta to pasxa....

isos skeftontai "ayth de to xrhsimopoiei to kinhto,siga mh diplasiasei..."

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...