Jump to content

Διπλασιασμός κάρτας και άλλες προσφορές στην καρτοκινητή!


arkon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παλια εχιε ερθει και σε μενα αλλα προσφατα μολις πηρα καρτα των 10 Ευρω ειχε 2 λεπτα δωρεαν χρονο ομιλιας....απο το τιποτα...
Link to comment
Share on other sites

εμένα σε ένα παλιό νούμερο που έχω έρχεται κάθε μήνα διπλασιασμός κάρτας και μια φορά είχε έρθει για το 50% μόνο...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

εμένα σε ένα παλιό νούμερο που έχω έρχεται κάθε μήνα διπλασιασμός κάρτας και μια φορά είχε έρθει για το 50% μόνο...

Auto mu eixe erthei k se emena....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kαλησπερα παιδια τι γινετε με αυτο το συστημα τελειωσε πλεον?εχω 3 νουμερα TIM και εχει να μου ερθει μηνυμα για διπλασιασμο η 50 τις εκατο εδω και παρα πολυ καιρο...τι παιζει ρολο σε αυτο?το ποσες καρτες χαλας τον μηνα?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που δεν βάζω συχνά κάρτα (1 φορά τις 30-40 μέρες) δε μου έχει έρθει ΠΟΤΕ... Κ το έχω απο Νοέμβρη...
Link to comment
Share on other sites

Οι αποστολή τέτοιων μηνυμάτων γίνεται τυχαία ;)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου ειχε ερθει διπλασιασμος σε εναν αριθμο που ειχα να τον ανοιξω εναν περιπου μηνα.οποτε οντως πρεπει να ναι τυχαια η αποστολη του μηνυματος.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

εμενα τιποτα! αχχχχχχχχχχ ετσι κι ερθει....50 ευρω θα βαλω!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου ειχε ερθει διπλασιασμος σε εναν αριθμο που ειχα να τον ανοιξω εναν περιπου μηνα.οποτε οντως πρεπει να ναι τυχαια η αποστολη του μηνυματος.

κι εμένα έτσι γίνεται...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Από ότι έχω καταλάβει προυπόθεση για να πάρεις την προσφορά είναι να μην έχεις βάλει κάρτα τους τελευταίους 2 μήνες .

δηλαδή αν έχεις βάλει κάρτα τον Μάρτιο του 2006 θα σου έρθει προσφορά τον Μάιο.

Εννοείτε ότι αν έχεις βάλει κάρτα μέσα στον Μάιο .... δεν πρόκειται να σου έρθει .

Link to comment
Share on other sites

δε νομίζω...εγώ έχω να βάλω κάρτα από το γενάρη..και προσφορα giok..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε προσπαθήσει ξανά να βρούμε αν υπάρχουν κάποια κριτήρια για να στέλνει προσφορά διπλασιασμού, αλλά χωρίς επιτυχία. Αν έρχονται ακόμα σε κάποιους τέτοιες προσφορές, είναι καλό, σημαίνει ότι συνεχίζονται... Οι υπόλοιποι υπομονή, θα έρθει και η σειρά σας...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ekana ena erotima stin tim meso mail:

Για χαρά και καλό σας μηνά , βλέπω σε φίλους μου ότι τους έρχεται ένα μήνυμα όπου αν ανανεώσουν τον χρόνο ομιλίας τους θα τους κάνει αύξηση 100% η 50% από την ανάλογη κάρτα. Το ερώτημα μου λοιπόν είναι αυτό το μήνυμα με τι κριτήρια έρχεται ? τυχαία ? Ευχαριστώ, με εκτίμηση Χρήστος .............................

 

apantisi apo tin tim:Αγαπητέ κύριε Π...........,

 

θα θέλαµε να σας ευχαριστήσουµε που επικοινωνήσατε µαζί µας µέσω της ηλεκτρονικής µας διεύθυνσης.

Σχετικά με το ερώτημά σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η συγκεκριμένες προσφορές αφορούν τους συνδρομητές καρτοκινητής τηλεφωνίας που πληρούν συγκεκριμένα κριτήρια, τα οποία αποτελούν μέρος της Εμπορικής Πολιτικής της Εταιρίας μας και δεν είναι ανακοινώσιμα.

 

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση μπορείτε να επικοινωνήσετε πάλι μαζί μας μέσω της ηλεκτρονικής μας διεύθυνσης.

Με εκτίμηση, Β.......... ΣΟΦΙΑ

http://www.ert.gr/site/news/photos/2005/7/internet_xxxx.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6681/2.0 (3.10.6) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Pisteuo exei na kanei me to 'profil' tou sundr. apo kathe apopsi o,ti ki an auto sunepagetai. p.x. Palaio istoriko grammis, m.o., grammi se adraneia, sunolo gramon, klp. Emfanizei de se mena periodikotita 4 minon. Ara se 10 meres tha prepei na mou erthei sms. Tha enimeroso ti egine.

Link to comment
Share on other sites

exo thn entyposh pox exe4i na kanei kai me to poso suxna ananeoneis..

giati ego persu ananeona sxedon ka8e 2 meres. kai erxontan h prosfora suxna

 

fetos exo na ananeoso apo 12-12-05..kai prosfora tsoukou!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6681/2.0 (3.10.6) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

exo thn entyposh pox exe4i na kanei kai me to poso suxna ananeoneis..

giati ego persu ananeona sxedon ka8e 2 meres. kai erxontan h prosfora suxna

 

fetos exo na ananeoso apo 12-12-05..kai prosfora tsoukou!!

 

Ma auto leo! Exeis polu kalo istoriko! Exei na kanei kai me to an 'tsimpaei to psaraki'... :)

Sunektimontai polloi paragontes. Kai genikotera oi pistoi! An exeis 2+ grammes paei enallaks. Theloun oles oi grammes na kanoun tziro, ara energes. Giati oxi na stis epivaloun kai os kuries. Einai filosofimeni i stratigiki tous...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wirelessly posted (SonyEricssonT630/R601 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia, auti tin periodo poies prosfores paizoun?

Fovamai oti logo tis prosforas me tin online ananeosi, tha argisoun ta minimata 2siasmou :-(

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT630/R601 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia, auti tin periodo poies prosfores paizoun?

Fovamai oti logo tis prosforas me tin online ananeosi, tha argisoun ta minimata 2siasmou :-(

Παίζουν παράλληλα και προσφορές διπλασιασμού ή +50% κανονικότατα :)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT630/R601 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Wirelessly posted (SonyEricssonT630/R601 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia, auti tin periodo poies prosfores paizoun?

Fovamai oti logo tis prosforas me tin online ananeosi, tha argisoun ta minimata 2siasmou :-(

Παίζουν παράλληλα και προσφορές διπλασιασμού ή +50% κανονικότατα :)

 

Diladi i TIM den katalabainei tpt! Kalws tote, tha perimeno pano apo tis othones tΓΈn f2g mou :-D

Link to comment
Share on other sites

Έχω μερικά νουμεράκια στο συρτάρι αλλά δεν έχω λάβει κάποια προσφορά. Απ'όσα ακούγονται εδώ μέσα παίζουν και αυτή την περίοδο. Οπότε υπομονή...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Έγω έχω λάβει προσφορά μια φορά το Πάσχα και έκτοτε... τίποτα. Γιατί συμβαίνει αυτό; Ζήτημα εαν μου έχουν στείλει 2-3 φορές συγκεντρωτικά στα 4-5 χρόνια που έχω καρτοκινητό ΤΙΜ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...