Jump to content

Realme GT 2 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10 μήνες κάτοχος της συσκευής, κανένα πρόβλημα και το εκτιμώ κάθε μέρα και περισσότερο. Η σχέση τιμής-αξίας του είναι νομίζω κορυφαία. Περιμένουμε Android 14 ως τα τέλη του έτους.

WOLFGUARD OF ANGBAND
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 424
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τις τελευταίες μέρες θερμαίνεται πολύ το κινητό. Δεν έχω εγκαταστήσει κάποια νέα εφαρμογή. Ακόμα και μετά την τελευταία αναβάθμιση δεν διορθώθηκε. Το έχει κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα; 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, pektis7 said:

Τις τελευταίες μέρες θερμαίνεται πολύ το κινητό. Δεν έχω εγκαταστήσει κάποια νέα εφαρμογή. Ακόμα και μετά την τελευταία αναβάθμιση δεν διορθώθηκε. Το έχει κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα; 

Καλημέρα...Είχα poco f4 GT με snap gen 1 και είχα τα ίδια προβλήματα.!Πολύ υπερθέρμανση!Πιστεύω είναι θέμα επεξεργαστή .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κάτοχος εδώ και κάτι μήνες του συγκεκριμένου κινητού (12/256) και έχω να πω ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το κινητό και τα χρήματα που έδωσα γι αυτό, κανένα θέμα μέχρι τώρα, παρόλο που ήρθε με κινέζικη rom και του φλάσαρα την ευρωπαική. έχουν περασει σχεδόν όλα τα poco από τα χέρια μου και αυτό ήταν εώς τώρα το πιο απροβλημάτιστο κινητό. Κανένα κόλλημα, πολύ βαριά χρήση με πάρα πολλές εγκατεστημένες εφαρμογές και δεν έχει κάνει κιχ εως τωρα. ξανά σε realme θα πάω .....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ηθελα να ρωτήσω αν το  GT2 PRO υποστηρίζει cast σε τηλεόραση που δεν είναι smart, με καλώδιο HDMI. Αν δεν υποστηρίζει, πως μπορώ να κάνω cast όταν δεν έχω internet παρά μόνο με data. Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Έχει βάλει κανεις gcam και να δουλεύει απροβλημάτιστα; Να υποστηρίζει και τις λειτουργίες που έχει η stock camera? 

Link to comment
Share on other sites

On 26/11/2023 at 8:21 ΜΜ, athanasios1112 said:

Ενημέρωση λογισμικού δεν υπάρχει;

Κανονικά υπάρχει και στο 8μηνο που το έχω έχει κάνει τουλάχιστον 3.

 

18 minutes ago, geoman74 said:

Καλημερα. Έχει βάλει κανεις gcam και να δουλεύει απροβλημάτιστα; Να υποστηρίζει και τις λειτουργίες που έχει η stock camera? 

Με έχει αφήσει ικανοποιημένο η κυρία κάμερα του κ δεν ασχολήθηκα καν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ηθελα να ρωτήσω αν το  GT2 PRO υποστηρίζει cast σε τηλεόραση που δεν είναι smart, με καλώδιο HDMI. Αν δεν υποστηρίζει, πως μπορώ να κάνω cast όταν δεν έχω internet παρά μόνο με data. Σας ευχαριστώ πολύ
Τελικά γνωρίζει κάποιος από τους φίλους να μου απαντήσει?

Στάλθηκε από το RMX3301 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλή χρονιά σε όλους. Καλωσορίζουμε το Android 14 στο κινητό μας! 

On 10/2/2023 at 6:20 ΜΜ, stratos_21 said:

 

On 3/8/2023 at 2:00 ΜΜ, athanasios1112 said:

 

Edited by carcaroth
WOLFGUARD OF ANGBAND
Link to comment
Share on other sites

Ναι, σήμερα το πρωί, δε φαίνεται κάποιο πρόβλημα ως τώρα. 

WOLFGUARD OF ANGBAND
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά.

Ενημέρωση σε android 14/ μεγάλο αρχείο,, 5,46gb., το έβαλα να φορτίσει, έκανε ένα κόλλημα, δεν δούλευε το play store, μετά εντάξει.

Κανονικά πρέπει να θέλει factory reset, .., είναι μεγάλο update..

Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2024 at 12:43 ΠΜ, BEBAKOS said:

Συμφωνω αλλά ποιος καθεται και το ξαναστείνει απο την αρχή emoji1.png

Στάλθηκε από το RMX3301 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το έκανα factory reset.

Link to comment
Share on other sites

@Darmian

Δεν πρόσεξα διαφορά, εκτός από την αλλαγή της ταπετσαρίας κλπ.

(Έχετε υπόψη, ότι το έχω ως 2ο κινητό), δεν το χρησιμοποιώ,, και δεν έχω τέτοιες γνώσεις, ώστε να καταλάβω μικροδιαφορές..

Γνώμη μου είναι, ότι δουλεύει σωστά, και μετά από ενημέρωση μεγάλη, είναι καλό το factory reset, .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος. Πριν το update υπήρχε στο sidebar το εικονίδιο για το GT mode. Τώρα πλέον δεν υπάρχει και δεν μπορώ να βρω και τον τρόπο να το προσθέσω. Καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, JimBlack said:

Ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος. Πριν το update υπήρχε στο sidebar το εικονίδιο για το GT mode. Τώρα πλέον δεν υπάρχει και δεν μπορώ να βρω και τον τρόπο να το προσθέσω. Καμία ιδέα;

Αν και έχω το GT Master Edition, είδα ότι και εμένα λείπει από το sidebar. Υπάρχει σαν επιλογή στις ρυθμίσεις > μπαταρία > λειτουργία gt λείπει η συντόμευση για να μπει πάλι όπως ηταν.

Για τσέκαρε, κατεβάζεις τελείως το sidebar, πάνω δεξιά έχει τις 3 γραμμές, πατάς επεξεργασία πλακιδίων και στην κάτω πλευρά θα πρέπει να το εμφανίζει (εμένα δεν το εμφανίζει αλλά μέχρι πριν κάνα μήνα το είχε, είχα λάβει μια ενημέρωση από τότε όμως και τώρα που το κοίταξα δεν υπάρχει).

Τελικά το βρήκα και το πρόσθεσα πάλι στο sidebar.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ την γραμμή εργαλείων που την κατεβάζεις από πάνω αλλά το sidebar, την μικρή μπάρα που ανοίγει από το πλάι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχει παρατηρήσει κανείς να έχει το βράδυ draining issues με την μπαταρία;

Δεν συμβαίνει συχνά αλλά κάποιες φορές (όπως χθες για παράδειγμα) κοιμήθηκα με 20% και όταν σηκώθηκα το πρωί είχε μόλις 5%!. Εδώ να πω πως πάντα κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ κλείνω όλες τις εφαρμογές που τρέχουν όπως και το wifi. Το μόνο που είναι ανοιχτό είναι το BT που είναι συνδεμένο το ρολόι που δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό, κατέβασε μόνο του την νύχτα, ενημέρωση λογισμικού, και απλά πάτησα εγκατάσταση, 

Και νομίζω είναι το android 14.(;).

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχε ενημέρωση ασφαλείας Φεβρουαρίου κοντά στα 1,3GB.

Μέχρι στιγμής όλα καλά, δεν έχω δει καμία διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημερα.μετα την αναβαθμιση σε android 14 παρατηρησα και δεν μπορω να βρω την επιλογη αυτοματη εκκινηση εφαρμογων μετα την εκκινηση. ξερει κανεις που ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...