Jump to content

Cosmote neo


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδή με ενδιαφέρει να παώ ένα νουμερο από frog σε neo λόγω των απεριόριστων λεπτών, που λεει ότι το πακέτο των 16 € είναι προσωρινό ??

Το μόνο που βλεπω είναι ότι ισχύει η Προσφορά για υφιστάμενους συνδρομητές What’s Up, COSMOKARTA, frog και COSMOTE Neo έως και 29/2/24.

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

επειδή με ενδιαφέρει να παώ ένα νουμερο από frog σε neo λόγω των απεριόριστων λεπτών, που λεει ότι το πακέτο των 16 € είναι προσωρινό ??
Το μόνο που βλεπω είναι ότι ισχύει η Προσφορά για υφιστάμενους συνδρομητές What’s Up, COSMOKARTA, frog και COSMOTE Neo έως και 29/2/24.

Νομίζω πουθενά. Ελπίζω να παραμείνει η χρέωση των 16€ και στο μέλλον.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, taliban said:

Το μόνο που βλεπω είναι ότι ισχύει η Προσφορά για υφιστάμενους συνδρομητές What’s Up, COSMOKARTA, frog και COSMOTE Neo έως και 29/2/24.

αυτό εννοεί. Η τελευταία ενεργοποίηση του πρέπει να γίνει 29/2

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανείς tethering? Το επιτρέπουν? Επίσης υπάρχει κάποιο limiter σε ταχύτητα μετά απο κάποια gb?

Μετά απο πόσες μέρες αφού γίνει η αίτηση λειτουργεί?

Αν ξέρει κάποιος να μου λύσει αυτές τις απορίες γιατί δεν βρίσκω πουθενά κάτι.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα ποτέ θέμα με tethering, ούτε με μείωση ταχύτητας. Μιλάμε βέβαια για λογική χρήση. Αν χαλάς 200gb/μέρα δεν ξέρω τι γίνεται.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα από what's up σε νέο με τα 7gb, διαβάζω εδώ μέσα ότι είναι μέχρι 29/2 η προσφορά με τα 16 ευρώ, μετά δηλαδή τι  θα πληρώνω και τι παροχές θα έχω;

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, arma said:

Σήμερα πήγα από what's up σε νέο με τα 7gb, διαβάζω εδώ μέσα ότι είναι μέχρι 29/2 η προσφορά με τα 16 ευρώ, μετά δηλαδή τι  θα πληρώνω και τι παροχές θα έχω;

Μέχρι τις 29/2 είναι ο διπλασιασμός των gb, εφόσον ανανεώνεις με payzy

Link to comment
Share on other sites

Αν από το πακέτο των 19€ ζητήσεις αλλαγή σε αυτό των 24€, πώς γίνεται η διαχείρηση της χρέωσης; Αλλάζεις ας πούμε πακέτο άμεσα και πληρώνεις τη διαφορά που αναλογεί στον υπολειπόμενο χρόνο ή κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμόζεται η αλλαγή στην επόμενη ανανέωση του πλάνου. Μέχρι την λήξη του παραμένει ίδιο και δεν χρεώνεσαι επιπλέον 

Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση....

από frog πάω neo , μετά από 1-2 μήνες αν θέλω να γυρίσω ξανά σε frog α) μπορώ ? β) ποια είναι η διαδικασία ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, paanos said:

Εφαρμόζεται η αλλαγή στην επόμενη ανανέωση του πλάνου. Μέχρι την λήξη του παραμένει ίδιο και δεν χρεώνεσαι επιπλέον 

Ευχαριστώ. Αv φύγω από τα 16€, θα με αφήσει να επιστρέψω ξανά στα 16€;

16 minutes ago, motoboots said:

Ευχαριστώ. Αv φύγω από τα 16€, θα με αφήσει να επιστρέψω ξανά στα 16€;

Η απάντηση που πήρα από την υποστήριξη της Cosmote:

Εφόσον προχωρήσετε σε αλλαγή του πλάνου σας και στη συνέχεια επιθυμείτε να το τροποποιήσετε εκ νέου θα χρειαστεί να επιλέξετε από τις διαθέσιμες προσφορές πλάνων της δεδομένης χρονικής στιγμής.

Δηλαδή: Αν φύγεις από το πακέτο των 16€ δεν έχει επιστροφή.

23 minutes ago, taliban said:

Eρώτηση....

από frog πάω neo , μετά από 1-2 μήνες αν θέλω να γυρίσω ξανά σε frog α) μπορώ ? β) ποια είναι η διαδικασία ?

SMS την λέξη "ΑΛΠΑΚ" στο 1314.

Edited by motoboots
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, sou_d said:

Μέχρι τις 29/2 είναι ο διπλασιασμός των gb, εφόσον ανανεώνεις με payzy

Άρα φίλε κάθε μήνα αν δεν κάνω κάποια αλλαγή θα έχω 7gb σωστά; Ευχαριστώ!

Edit Το payzy δεν με ενδιαφέρει διότι δεν έχω

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, arma said:

Άρα φίλε κάθε μήνα αν δεν κάνω κάποια αλλαγή θα έχω 7gb σωστά; Ευχαριστώ!

Edit Το payzy δεν με ενδιαφέρει διότι δεν έχω

Σωστά

24 minutes ago, motoboots said:

Ευχαριστώ. Αv φύγω από τα 16€, θα με αφήσει να επιστρέψω ξανά στα 16€;

Ναι, γιατί όχι

30 minutes ago, taliban said:

Eρώτηση....

από frog πάω neo , μετά από 1-2 μήνες αν θέλω να γυρίσω ξανά σε frog α) μπορώ ? β) ποια είναι η διαδικασία ?

Μπορείς, με αλπακ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γνωρίζει κάποιος εάν το unlimited στο neo έχει πολιτική ορθής χρήσης πχ 300gb το μήνα και μετά throttling?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 15/1/2024 at 10:41 ΠΜ, gilberto said:

Καλημέρα γνωρίζει κάποιος εάν το unlimited στο neo έχει πολιτική ορθής χρήσης πχ 300gb το μήνα και μετά throttling?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 

Δεν έχει αναφερθεί κατι

26 minutes ago, mobo said:

Ξέρουμε σε πόσες μέρες ενεργοποιείται απο τη στιγμή της αίτησης?

Μόλις παραλάβεις την κάρτα σε το πολύ 24 ώρες. Το πότε θα την πάρεις εξαρτάται από την περιοχή. Συνήθως 2-3 εργάσιμες.

για μετατροπή από καρτοκινητή εντός της ημέρας 

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια πιστεύετε ότι ο διπλασιασμός δεδομένων με πληρωμη από payzy θα πάρει παράταση; 

ΥΓ: Αν πάρει θα με βολέψει πολυ, γιατί θα μπορώ να εχω 40GB για ταξίδι που θα κάνω ΕΕ μέσα στον Μαρτη, ενώ με το απεριοριστο που εχω τώρα μου δίνει 35GB. 

Link to comment
Share on other sites

Α οκ οπότε είναι φυσιολογικό το ότι έχω απεριόριστα ενεργοποιημένα αλλά δεν μπορώ να πάρω 5 ψήφιο γιατί δεν έχω υπόλοιπο. Από φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

Η αποκλειστική προσφορά (7GB με 16€ το μήνα) για υφιστάμενους συνδρομητές What’s Up, COSMOKARTA, FROG και COSMOTE Neo, ισχύει πλέον έως και 30/06/24.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, arma said:

Μετά το πέρας αυτής τι γίνετε; πόσα gb θα μας δίνει;

Δεν θα αλλάξει κάτι. Απλά το πρόγραμμα δεν θα είναι διαθέσιμο για νέους συνδρομητές και για επιλογή σε αλλαγή. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...