Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, panos.k2 said:


Έφτιαξε πάντως, πάτησα το κουμπί αύξησης, το κουμπί μείωσης (έντασης) και παρατεταμένα το πλαϊνό μέχρι να κλείσει. 
 

 

εφαγα σκαλωμα . δηλαδη επανεκκινηση????

Edited by fotisbasm_
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 hour ago, fotisbasm_ said:

εφαγα σκαλωμα . δηλαδη επανεκκινηση????

Πάτησα τα κουμπιά που ειπα, Έκλεισε και άνοιξε μόνο του. Ουσιαστικά επανεκκίνηση.
Ειπα να γράψω ακριβώς τι έκανα σε περίπτωση που συμβεί και σε κάποιον άλλο γιατί μόνο έτσι έφτιαξε. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, panos.k2 said:

Πάτησα τα κουμπιά που ειπα, Έκλεισε και άνοιξε μόνο του. Ουσιαστικά επανεκκίνηση.
Ειπα να γράψω ακριβώς τι έκανα σε περίπτωση που συμβεί και σε κάποιον άλλο γιατί μόνο έτσι έφτιαξε. 

Επανεκκίνηση είναι αυτό 

Μπορει να κόλλησε κάτι από τον πυρήνα του λειτουργικού και σου έκανε αυτά τα θέματα 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν πουθενα (σε αψογη αναλυση)  ή εαν μπορει καποιος να ανεβασει τα "μαμα" wallpapper που εχει το iphone 13 pro max ?  , ειχα το iphone 11  και απο τα backup/restore  εφτασα να εχω το iphone 13pro max  και εχω ακομα τα wallpapper απο το 11

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, fotisbasm_ said:

Υπαρχουν πουθενα (σε αψογη αναλυση)  ή εαν μπορει καποιος να ανεβασει τα "μαμα" wallpapper που εχει το iphone 13 pro max ?  , ειχα το iphone 11  και απο τα backup/restore  εφτασα να εχω το iphone 13pro max  και εχω ακομα τα wallpapper απο το 11

Πήγαινε στις ρυθμίσεις / wallpaper και βάλε όποιο θες  αφού έχεις το 13 pm 😉

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, αξιζει η αγορα του ακομα,η ειναι προτιμοτερο το 14 σαν πιο καινουργιο?Σκεφτομαι σοβαρα να παω αμεσα σε ενα μεταχειρισμενο(θελω και καλυτερη μπαταρια απο αυτη που εχει η συσκευη που πηρα προσφατα).
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ψάχνω κι εγώ ένα 256gb. Αν ενδιαφέρεται κάποιος να δώσει το δικό του ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Ευχαριστώ 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Με το iOS 17 ενα θέμα που έχω ειναι πως όταν απενεργοποιήσω την συσκευή και την ενεργοποιησω πάλι συνδέεται στον WiFi αλλά δεν έχει ίντερνετ και δεν βγάζει ούτε το σήμα στην οθόνη. Πρέπει να κλείσω και να ξανανοιξω το WiFi από τις ρυθμίσεις και είναι οκ μετά!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ερωτηση προς κατοχους, οσοι εχετε την μπαταρια σε ποσοστο υγειας κατω του 90% , πως ειναι η αυτονομια σας?

Βγαινει η μερα με εντονη χρηση, η χρειαζεται και φορτιση ενδιαμεσα?

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, jkidd13 said:

Καλημερα, ερωτηση προς κατοχους, οσοι εχετε την μπαταρια σε ποσοστο υγειας κατω του 90% , πως ειναι η αυτονομια σας?

Βγαινει η μερα με εντονη χρηση, η χρειαζεται και φορτιση ενδιαμεσα?

εγω έχω 87%. Αναλογα τι εννοείς έντονη χρήση. ο Καθένας χρησιμοποιεί διαφορετικά πράγματα και εφαρμογές...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, koutsis said:

εγω έχω 87%. Αναλογα τι εννοείς έντονη χρήση. ο Καθένας χρησιμοποιεί διαφορετικά πράγματα και εφαρμογές...

Σωστο,εγω κανω βαρια χρηση,και στη δουλεια με αρκετα τηλεφωνα και whatsapp,και μετα με social media, browsing,youtube κλπ.
Η μερα χοντρικα βγαινει?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, jkidd13 said:

Σωστο,εγω κανω βαρια χρηση,και στη δουλεια με αρκετα τηλεφωνα και whatsapp,και μετα με social media, browsing,youtube κλπ.
Η μερα χοντρικα βγαινει?

Με το ζόρι βγαίνει. Επίσης εξαρτάται πολύ απο το αν εχεις καλό σημα ή οχι. Αν το σήμα είναι χάλια πέφτει πολύ η μπαταρία.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με 92% υγεία βγάζει διήμερο με μέτρια προς ελαφρια χρήση. Το φορτιζω κάθε δεύτερο βραδυ. Το βάζω στην πρίζα πριν πέσει κατω από 20. 
Το κινητό είναι αγορασμένο τον Φεβρουάριο του 22

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

Έχω υγεία 85%, σε μια τυπική μέρα (100%στις 6 το πρωί, χρήση μέσα στην μέρα μόνο με δεδομένα συνήθως σε χώρους γραφείου ) γυρίζω κατά τις 5 το απόγευμα σπίτι με ένα 40%. Αν πρέπει να δουλέψω και έξω και κάνω και χρήση κάμερας (φώτο -βιντεο) κατά τις 2 το μεσημέρι είμαι κάτω από 40% και το κουμπωνω στο power bank.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν υπάρχει νομίζω ένας γενικός κανόνας... Από πότε πρέπει να σκεφτόμαστε την αλλαγή μπαταρίας;

Όταν κατέβει από το 80%; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν σου βγάλει στο μενού υγεία μπαταρίας service ή όταν εσύ θεωρείς ότι η διάρκεια της δεν σε ικανοποιεί 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, chocbhed_6630 said:

Όταν σου βγάλει στο μενού υγεία μπαταρίας service ή όταν εσύ θεωρείς ότι η διάρκεια της δεν σε ικανοποιεί 

Ευχαριστώ φίλε μου, να ξέρω δηλαδή τι με περιμένει στο κινητό του γιου και να προετοιμαστω. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, p_k said:

Αν και δεν υπάρχει νομίζω ένας γενικός κανόνας... Από πότε πρέπει να σκεφτόμαστε την αλλαγή μπαταρίας;

Όταν κατέβει από το 80%; 

Μόνο όταν έχεις πρόβλημα φανερό 

Σκεψου είχα iPhone X που έπεσε η υγεία της μπαταρίας στο 16% και ήμουν μια χαρά 

Μονο στις ακραίες παγωνιές έπεφτε ξαφνικά η μπαταρία από το 90% στο 10% και δεν δούλευε το κινητό και κολλούσε 

Αυτο όμως στο χιονοδρομικό με -10

Κατα τα αλλά δεν είχα προβλήματα 

Αρα όταν έχεις πρόβλημα τότε θα την αλλάξεις 

Προβλημα δεν θεωρώ ότι είναι αντί για 7 ώρες να βγάζει 5 

Το φορτίζεις λίγο πιο συχνά σιγά 

Και τα 100€ δεν τα λες και λίγα για μια μπαταρία κινητού 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Λίγα δεν είναι αλλά αν έχεις σκοπό να κρατήσεις χρόνια το τηλέφωνο μια χαρά αξίζουν! 

Αν κρίνω από γνωστούς που έχουν σε χρήση iphone 7 εδώ και πόσα χρόνια και έχουν σκοπό να το κρατήσουν όσο πάει....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
13 ώρες πριν, p_k said:

Αν και δεν υπάρχει νομίζω ένας γενικός κανόνας... Από πότε πρέπει να σκεφτόμαστε την αλλαγή μπαταρίας;

Όταν κατέβει από το 80%; 

Όταν αρχίσει να δυσλειτουργεί η συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, από αύριο εκτός απροόπτου θα είμαι και εγώ κάτοχος της συσκευής.Θελω να το ρωτήσω το εξής, η τελευταία έκδοση του ios τρέχει απροβληματιστα, αξίζει το update?Η καλύτερα να μείνεις στην 16?

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, jkidd13 said:

Καλημέρα σε όλους, από αύριο εκτός απροόπτου θα είμαι και εγώ κάτοχος της συσκευής.Θελω να το ρωτήσω το εξής, η τελευταία έκδοση του ios τρέχει απροβληματιστα, αξίζει το update?Η καλύτερα να μείνεις στην 16?

Εννοείται να κάνεις update.  

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, koutsis said:

Εννοείται να κάνεις update.  

Αν ο προηγουμενος κατοχος ειχε αναβαθμισει ηδη στην 17,με την επαναφορα του τηλεφωνου που θα κανει, θα εχει επανελθει και το λογισμικο στην αρχικη του εκδοση, η θα παραμεινει στην τελευταια αναβαθμιση που εκανε ο χρηστης?

Link to comment
Share on other sites

Αν ο προηγουμενος κατοχος ειχε αναβαθμισει ηδη στην 17,με την επαναφορα του τηλεφωνου που θα κανει, θα εχει επανελθει και το λογισμικο στην αρχικη του εκδοση, η θα παραμεινει στην τελευταια αναβαθμιση που εκανε ο χρηστης?

Θα παραμείνει στην τελευταία έκδοση
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...