Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νεα εκδοση λογισμικου,επιπεδο επιδιορθωσης ασφαλειας Απριλιου 24,μεγεθος 299.60mb....

Tην περασα,ολα καλα......

Edited by Candiaman
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

3 ώρες πριν, Candiaman said:

Νεα εκδοση λογισμικου,επιπεδο επιδιορθωσης ασφαλειας Απριλιου 24,μεγεθος 299.60mb....

Tην περασα,ολα καλα......

Αρκετά νωρίς αυτό το μήνα. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρήτε αν εχει συζητηθεί αλλα δεν το βρησκω .. το κινητό οταν αρχίζει και ζεστένεται  μιώνεται η φωτεινότητα κατα πολύ σε βαθμό που δεν βλέπω τιποτα στον ήλιο.

Εγώ που το δουλεύω να πεταω και drone δεν βλέπω τίποτα

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, panosKJ said:

Με συγχωρήτε αν εχει συζητηθεί αλλα δεν το βρησκω .. το κινητό οταν αρχίζει και ζεστένεται  μιώνεται η φωτεινότητα κατα πολύ σε βαθμό που δεν βλέπω τιποτα στον ήλιο.

Εγώ που το δουλεύω να πεταω και drone δεν βλέπω τίποτα

Μην γραφεις "πεταω drone".Μετα τα χτεσινα θεωρειται επικινδυνο σπορ....

Οχι σοβαρα τωρα εγω δεν πεταω drone με το κινητο,αλλα με εντατικη χρηση Gps το καλοκαιρι με 40αρια,ποτέ δεν μου εχει ανεβασει θερμοκρασιες,πολυ περισσοτερο τοσο ωστε να χαμηλωνει η φωτεινοτητα της οθονης απο μονη της!

Edited by Candiaman
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τέτοια πιθανότητα. Από τη πολύ ζέστη να μειώνεται η φωτεινότητα της οθόνης; 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, evris2013 said:

Υπάρχει τέτοια πιθανότητα. Από τη πολύ ζέστη να μειώνεται η φωτεινότητα της οθόνης; 

Δεν το μου εχει κανει στο Α52s (γιατι δεν το εχω υποβαλει σε ακραιες θερμοκρασιες) αλλα μου το εχει κανει σε αλλο κινητο που το δουλεψα πρωι σαν gps πανω σε μηχανη. (κατακαλοκαιρο, νταλα ηλιο κλπ)

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, runner70 said:

Δεν το μου εχει κανει στο Α52s (γιατι δεν το εχω υποβαλει σε ακραιες θερμοκρασιες) αλλα μου το εχει κανει σε αλλο κινητο που το δουλεψα πρωι σαν gps πανω σε μηχανη. (κατακαλοκαιρο, νταλα ηλιο κλπ)

Μειώνεται η φωτεινότητα ή σβήνει τελείως η οθόνη; Γιατί εγώ ξέρω ότι το δεύτερο συμβαίνει. Μου έτυχε σε τάμπλετ κι αυτό ως GPS. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, evris2013 said:

Μειώνεται η φωτεινότητα ή σβήνει τελείως η οθόνη; Γιατί εγώ ξέρω ότι το δεύτερο συμβαίνει. Μου έτυχε σε τάμπλετ κι αυτό ως GPS. 

Μειωνεται η φωτεινοτητα, τουλαχιστον αυτο εχω συναντησει εγω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε κι εμένα η ενημέρωση ασφαλείας Απριλίου. Σαν να κολλούσε στην αρχή λίγο. Με 4η προσπάθεια μπήκα στο φόρουμ. Αλλά και οι άλλες σελίδες καθυστερούσαν. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο λίγο google search βρήκα λίγα post απο εξωτερικό που επιβεβαιώνουν οτι στον ήλιο μετα απο λίγο η φωτεινότητα πέφτει στα 400 nits. Είναι κρίμα γιατί ακόμα και σε πολύ φθηνότερα κινητά που είχα δεν συνέβαινε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...