Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

2 ώρες πριν, s_nova said:

Οι Exynos ειχαν παντα δυο  θεματακια 1) με το σημα  κινητης - wifi  2) εφοσον σεταρεις την συσκευη στην πορεια αρχιζει και εχει lag και μικρο-κολληματα.

Στο S21 το μικρό δεν παρατηρώ κάτι από τα δύο. Για την αυτονομία συμφωνώ ότι δεν είναι πλεονέκτημά του.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Serafeim1981 said:

Στο S21 το μικρό δεν παρατηρώ κάτι από τα δύο. Για την αυτονομία συμφωνώ ότι δεν είναι πλεονέκτημά του.

Για να παρατηρησεις πρεπει να παρεις δυο διαφορετικες συσκευες και να πας σε σημεια που χανει ευκολα το 5G  , κρεμαει σε E  κτλ.κανοντας δοκιμες .

Link to comment
Share on other sites

Έχω και το S23 και θα έλεγα ότι καλύτερα "στέκεται" το S21 σε θέμα σήματος.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, s_nova said:

Ολα καλως με την ενημερωση κανενα προβλημα .

Παρομοίως κανένα πρόβλημα με την ενημέρωση ασφαλείας.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάθε φορά που κάνω αναβάθμιση δουλεύουν τα rcs της vodafone και μέσα στην μέρα χάνονται!!???

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε Cosmote Rom η ενημέρωση ασφαλείας Μαρτίου (εορταστική) πριν λίγο. 283,40MB. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ πριν λίγο - μέσω Nova - την ενημέρωση. Το περίεργο είναι ότι πρόκειται για τη δεύτερη ενημέρωση που παίρνω μέσα στο Μάρτιο.

Τώρα είμαι:

 

Screenshot_20240326_100052_Software update.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, green dragon said:

Πήρα και εγώ πριν λίγο - μέσω Nova - την ενημέρωση. Το περίεργο είναι ότι πρόκειται για τη δεύτερη ενημέρωση που παίρνω μέσα στο Μάρτιο.

Τώρα είμαι:

 

Screenshot_20240326_100052_Software update.jpg

Πήρες και του Φεβρουαρίου γι αυτό. Τον Φεβρουάριο δεν έδωσε καμία ενημέρωση. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αν και ρύθμισα να μην εμφανίζονται οι κλήσεις με απόκρυψη, ωστόσο από τότε που πήρα τη συσκευή (1,5 χρόνο) μου εμφάνισε 3-4 φορές κλήσεις με απόκρυψη. Στο Redmi Note 8pro που είχα δεν μου εμφάνισε ποτέ τέτοιες κλήσεις όσο το είχα. Η εφαρμογή κλήσης ή το κινητό φταίει;

Επίσης από χθες σταμάτησε να λειτουργεί και το YouTube revanced. Υπάρχει άλλη διαθέσιμη έκδοση ή να κατεβάσουμε το κανονικό YouTube; 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, evris2013 said:

Αν και ρύθμισα να μην εμφανίζονται οι κλήσεις με απόκρυψη, ωστόσο από τότε που πήρα τη συσκευή (1,5 χρόνο) μου εμφάνισε 3-4 φορές κλήσεις με απόκρυψη. Στο Redmi Note 8pro που είχα δεν μου εμφάνισε ποτέ τέτοιες κλήσεις όσο το είχα. Η εφαρμογή κλήσης ή το κινητό φταίει;

Επίσης από χθες σταμάτησε να λειτουργεί και το YouTube revanced. Υπάρχει άλλη διαθέσιμη έκδοση ή να κατεβάσουμε το κανονικό YouTube; 

Βαλε new pipe και Google dialer που δείχνει και τις εικόνες των επαφών 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, adi32 said:

Βαλε new pipe και Google dialer που δείχνει και τις εικόνες των επαφών 

Google dialer έχω. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, evris2013 said:

Αν και ρύθμισα να μην εμφανίζονται οι κλήσεις με απόκρυψη, ωστόσο από τότε που πήρα τη συσκευή (1,5 χρόνο) μου εμφάνισε 3-4 φορές κλήσεις με απόκρυψη. Στο Redmi Note 8pro που είχα δεν μου εμφάνισε ποτέ τέτοιες κλήσεις όσο το είχα. Η εφαρμογή κλήσης ή το κινητό φταίει;

Επίσης από χθες σταμάτησε να λειτουργεί και το YouTube revanced. Υπάρχει άλλη διαθέσιμη έκδοση ή να κατεβάσουμε το κανονικό YouTube; 

Το youtube ReVanced με ταλαιπώρησε τις τελευταίες μέρες. Το κατέβασα πάλι απ' την αρχή, έκανα όλα τα βήματα που έχει στο παρακάτω βίντεο και δουλεύει απροβλημάτιστα. Τις ίδιες ρυθμίσεις έκανα και στο microG. 


https://youtu.be/rrzA8pv5osw?feature=shared

Νομίζω πως αυτή η ρύθμιση έλυσε το πρόβλημα τελικά. 

 

Screenshot_20240402_181051_Settings.jpg

Edited by andreas545
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, andreas545 said:

Το youtube ReVanced με ταλαιπώρησε τις τελευταίες μέρες. Το κατέβασα πάλι απ' την αρχή, έκανα όλα τα βήματα που έχει στο παρακάτω βίντεο και δουλεύει απροβλημάτιστα. Τις ίδιες ρυθμίσεις έκανα και στο microG. 


https://youtu.be/rrzA8pv5osw?feature=shared

Νομίζω πως αυτή η ρύθμιση έλυσε το πρόβλημα τελικά. 

 

Screenshot_20240402_181051_Settings.jpg

Ποιά έκδοση είναι; 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, evris2013 said:

Ποιά έκδοση είναι; 

Κατέβασα και άνοιξα το manager, από εκεί κατέβασα microG και youtube στις τελευταίες ενημερώσεις που προτείνει 

 

Screenshot_20240402_182406_Opera Mini.jpg

Link to comment
Share on other sites

Διαβαστε εδω σελιδα 16 και ειστε κομπλε για το νεο youtube.---->>>    https://myphone.gr/forum/topic/200889/page/16/

 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την έκδοση revanced το εικονίδιο της εφαρμογής είναι ίδιο με το κανονικό YouTube. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kάποια στιγμή ο s_nova είχε προτείνει ρυθμίσεις για custom equalizer.

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα του ήμουν ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2024 at 8:02 ΜΜ, s_nova said:

Διαβαστε εδω σελιδα 16 και ειστε κομπλε για το νεο youtube.---->>>    https://myphone.gr/forum/topic/200889/page/16/

 

εκανα αυτα που ειπες, αλλα ολα τα βιντεο μετα απο 30 περιπου δευτερολεπτα κολλανε!! υπαρχει καποια λυση?? ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, anetost said:

εκανα αυτα που ειπες, αλλα ολα τα βιντεο μετα απο 30 περιπου δευτερολεπτα κολλανε!! υπαρχει καποια λυση?? ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Κάτι θα έκανες λάθος. Το MicroG το κατέβασες; zip έκανες; Το εικονίδιο της εφαρμογής θα πρέπει να είναι ίδιο με το κανονικό YouTube. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...