Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ω ναι αυτό ήταν σε ευχαριστώ πολύ. Όσο κι αν έψαξα αυτό δεν το είδα. 😂

 

Όσο αφορά το θέμα λέγεται επακριβώς The Dawn II επειδή αν το γράψεις με "2" δεν το βρίσκει. 😀

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

9 minutes ago, Athlos_PDA said:

Ω ναι αυτό ήταν σε ευχαριστώ πολύ. Όσο κι αν έψαξα αυτό δεν το είδα. 😂

 

Όσο αφορά το θέμα λέγεται επακριβώς The Dawn II επειδή αν το γράψεις με "2" δεν το βρίσκει. 😀

Ούτε έτσι το βγάζει 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, siberiantiger said:

Έχεις δοκιμάσει μέσω των ρυθμίσεων από το ξυπνητήρι; Το πρώτο λέγεται Blue Sapphire και το δεύτερο The Dawn 2

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


576c41d91a58a84e68aea35bee0c44b4.jpg

Σ' ευχαριστώ παικταρεε

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ήδη εδώ και 2 χρόνια σχεδόν στη συσκευή.

Δεν θυμάμαι λεπτομέρειες... sorry.

Link to comment
Share on other sites

Τα ψάχνω στα themes δεν τα βρίσκω... εσείς που τα βρήκατε? 
Μάλλον δεν είναι συμβατό με το OneUI 6

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, tsiou55 said:

Εγώ είμαι με την 5.1 και δεν  το βρήκα 

 

Κι εγώ το έχω κατεβάσει εδώ και καιρό, είμαι ακόμα με 5.1 και το βρίσκω κανονικά.

Κάνω αναζήτηση " The Dawn II " και μου βγάζει διάφορα θέματα και μέσα είναι κι αυτό.

Edited by granazias
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, christos_087 said:

Τα ψάχνω στα themes δεν τα βρίσκω... εσείς που τα βρήκατε? 

The Dawn 2 new το εχει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μετα την αναβαθμιση σε 6.0 παρατηρησα οτι δεν αναβει η οθονη οταν ερχεται μια ειδοποιηση.Επισης οταν ανοιγω το youtube ολη η οθονη γινεται μια μπλε μια κιτρινη μια κοκκινη,καθε φορα που το ανοιγω.Τα εχει παρατηρησει καποιος?Λετε με καινουργια αναβαθμιση να διορθωθουν?Αν ξερει καποιος φιλος ας μου πει.Ευχαριστω.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αλλο ένα θέμα, μετά την αναβάθμιση σε nova beta 8.0.9 πάω στις ρυθμίσεις / για προχωρημένους/μεθοδος κλειδώματος  και επιλέγω προσβασιμότητα / ενεγοποίηση προσβασιμότητας και μου αναφέρει επιλέξτε nova , όμως εκεί η επιλογή δεν είναι διαθέσιμη και όταν πατώ επάνω μου αναφέρει ΄΄ρυθμιση περιορισμένης πρόσβασης΄΄ και να πάω στην ενότητα ΄΄περισσοτερες επιλογές για συγκεκριμενες εφαρμογές'' από το μενού ρυθμίσεις/ εφαρμογές, όμως τέτοια ένδειξη εκεί δεν υπάρχει.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Για προγράμματα τρίτων ειδικά beta έκδοση δε νομίζω ότι είναι υποχρέωση της Sam ή άλλης εταιρίας η πλήρης συμβατότητα σε android 14, το αντίθετο συμβαίνει η εταιρία θα πρέπει να ελέγχει αν το πρόγραμμα της λειτουργεί σωστά, γιατί δεν χρησιμοποιείς τη stable έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Για προγράμματα τρίτων ειδικά beta έκδοση δε νομίζω ότι είναι υποχρέωση της Sam ή άλλης εταιρίας η πλήρης συμβατότητα σε android 14, το αντίθετο συμβαίνει η εταιρία θα πρέπει να ελέγχει αν το πρόγραμμα της λειτουργεί σωστά, γιατί δεν χρησιμοποιείς τη stable έκδοση;
Με δεν το ανέφερα ως αρνητικό της sammy απλά ρώτησα για το εάν υπάρχει κάτι που εγώ έκανα λάθος

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Ενημέρωση ασφαλείας Δεκεμβρίου με το που άνοιξα το κινητό!

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Xrixal said:

Καλησπερα.Μετα την αναβαθμιση σε 6.0 παρατηρησα οτι δεν αναβει η οθονη οταν ερχεται μια ειδοποιηση.Επισης οταν ανοιγω το youtube ολη η οθονη γινεται μια μπλε μια κιτρινη μια κοκκινη,καθε φορα που το ανοιγω.Τα εχει παρατηρησει καποιος?Λετε με καινουργια αναβαθμιση να διορθωθουν?Αν ξερει καποιος φιλος ας μου πει.Ευχαριστω.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Για τις ειδοποιήσεις  δεν γνωρίζω γιατί δεν σου έρχονται αλλά στο YouTube είναι της εφαρμογής κ όχι λόγο αναβαθμιση. Έτσι πλέον θα το δείχνει όταν το πρώτο ανοίγεις την εφαρμογή.  Κ στα 3 κινητά το ίδιο μου κάνει. Όσο για τις ειδοποιήσεις θες να κάνεις ένα clear cache για αρχή κ βλέπεις. 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, taliban said:

αλλο ένα θέμα, μετά την αναβάθμιση σε nova beta 8.0.9 πάω στις ρυθμίσεις / για προχωρημένους/μεθοδος κλειδώματος  και επιλέγω προσβασιμότητα / ενεγοποίηση προσβασιμότητας και μου αναφέρει επιλέξτε nova , όμως εκεί η επιλογή δεν είναι διαθέσιμη και όταν πατώ επάνω μου αναφέρει ΄΄ρυθμιση περιορισμένης πρόσβασης΄΄ και να πάω στην ενότητα ΄΄περισσοτερες επιλογές για συγκεκριμενες εφαρμογές'' από το μενού ρυθμίσεις/ εφαρμογές, όμως τέτοια ένδειξη εκεί δεν υπάρχει.

κι εγω θυμαμαι σε καποιες εφαρμογες επρεπε να πας στις ρυθμισεις μετα στις 3 τελειες πανω και να κανεις enable 

Αλλα τωρα δεν μπορω να το βρω 

Ελπιζω να μην το εκοψαν με το update 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, adi32 said:

κι εγω θυμαμαι σε καποιες εφαρμογες επρεπε να πας στις ρυθμισεις μετα στις 3 τελειες πανω και να κανεις enable 

Αλλα τωρα δεν μπορω να το βρω 

Ελπιζω να μην το εκοψαν με το update 

 

ναι υπήρχε σίγουρα , το θυμάμαι και εγώ. Πάντως ο nova Beta στην προηγούμενη έκδοση του 8.0.8 λειτουργούσε κανονικά το κλέιδωμα με 2πλο tap στο UI 6.0

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, taliban said:

ναι υπήρχε σίγουρα , το θυμάμαι και εγώ. Πάντως ο nova Beta στην προηγούμενη έκδοση του 8.0.8 λειτουργούσε κανονικά το κλέιδωμα με 2πλο tap στο UI 6.0

Άρα σου αποκλείουν κάποιες εφαρμογές που ήδη είχες. 

Γι αυτό δε θέλω να κάνω updates. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, s_nova said:

Ενημερωση δεκεμβριος 2023.

Ολα καλος.:classic_biggrin:

Screenshot_20231220_053952_Settings.jpg

Όντως την έχω εδώ και κάνα 2 μέρες περίπου και δεν είδα διαφορά!Οπότε πλέον περιμένουμε τα τις 3μηνες αναβαθμίσεις?

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, taliban said:

ναι υπήρχε σίγουρα , το θυμάμαι και εγώ. Πάντως ο nova Beta στην προηγούμενη έκδοση του 8.0.8 λειτουργούσε κανονικά το κλέιδωμα με 2πλο tap στο UI 6.0

βρηκες καμια ακρη ή θα την πατησουμε ?

Link to comment
Share on other sites

βρηκες καμια ακρη ή θα την πατησουμε ?
Ακόμα τίποτα, έχω στείλει μήνυμα και στον dev του nova, θα ενημερώσω όταν και θα έχω κάτι

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, taliban said:

Ακόμα τίποτα, έχω στείλει μήνυμα και στον dev του nova, θα ενημερώσω όταν και θα έχω κάτι

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Με την παλια εκδοση δουλευει ?

Το θεμα ειναι μη γινεται και με αλλες εφαρμογες που εχουμε και αχρηστευτουν

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, adi32 said:

Με την παλια εκδοση δουλευει ?

Το θεμα ειναι μη γινεται και με αλλες εφαρμογες που εχουμε και αχρηστευτουν

 

να πω την αλήθεια δεν έχω δοκιμάσει, σκέφτομαι την απεγκατάσταση και στήσιμο από την αρχή και διστάζω . . .. . 

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...