Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Galaxy


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα chat S3350.Πάνω σε διαδικασία firmware upgrade (μέσα από το kies) σταμάτησε και πέταξε το πρόγραμμα ένα unexpected error,ενώ και το emergency firmware που προσπάθησε να μου βάλει μετά δεν έμπαινε.Οπότε τώρα το κινητό δεν ανοίγει (μόνο μια οθόνη βγάζει που δείχνει να συνδέεται ένας υπολογιστής με ένα κινητό).

Μπορεί να μπει καινούριο firmware (μόνος μου ή και μέσω του service αν κ δεν είναι στην εγγύηση) ή να το κλάψω το κινητάκι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Έχω ένα πρόβλημα με το i9100.Δεν έχει στο μενού την επιλογή ενημερώσεων.Έπισης όταν το συνδλεω μέσω kies μου βγάζει ένα μύνημα ''your device does not support software upgrading via kies''.Μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό?

 

(το κινητό δεν το έχω ''πειραξει'' καθόλου,ούτε εχω αλάξει κατι τους 2 μήνες που το έχω...)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

τα περισσότερα κινητά έχουν κάποιο thread στο οποίο μπορεί να απευθυνθεί ο καθένας ώστε να πει την άποψη του ή να κάνει τις ερωτήσεις του.

Το Galaxy SII GT-I9100 για παράδειγμα έχει ολόκληρο subforum!

 

Κοιτάζετε πρώτα αν υπάρχει κάποιο thread για το κινητό σας και αν δεν υπάρχει θέστε την ερώτηση σας εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! αντιπετοπιζω ενα προβλημα με το κινητο μου κ χρειαζομαι την βοηθεια σας! εχω το galaxy s κ εχω περασμενη την XXJVP for Galaxy S i9000 – Android 2.3.4 ROM with latest version of Gingerbread rom επανω! σημερα το πρωι προσπαθησα να απεγκαταστησω το go launcher ex με τη γρηγορη μεθοδο που πιεζεις το εικονιδιο της εφαρμογης μεχρι να σου βγαλει την ενδειξη Χ επανω της κ τη διαγραφεις! Όταν τελειωσα με την απεγκατασταση μαυρισε η οθονη του κινητου κ δεν μπορουσα να κανω τπτ περαν της γραμμης ειδοποιησεων κ της διαχειρησης εφαρμογων! Προσπαθησαν καξαναπερασω τη rom μεσω recovery mode κ ενώ τελειωσε ξανα την εγκατασταση της όταν προσπαθησα να κανω reboot το κινητο εκλεισε κ όταν ανοιξε κολλησε στο λογοτυπο της Samsung κ δεν ανοιγε!προσπαθησα να περασω την rom με odin ξανα από την αρχη αλλα όταν πατησα το start για να αρχισει τη διαδικασια, η τελευταια δεν αρχισε ποτε με αποτελεσμα να εχω ένα κινητο κολλημενο! Ξερει κανεις σας τι μπορω να κανω για να φτιαξει το κινητο ή εστω που μπορω να απευθυνθω? Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Να πει κανείς ότι δεν έχω γράψει ένα μήνυμα πιο πάνω τι πρέπει να κάνετε ώστε να βρείτε βοήθεια...!

Τέλος πάντων. Το Galaxy S GT-I9000 έχει και αυτό δικό του subforum στο οποίο θα μπορέσεις να βρεις λύσεις στα προβλήματα σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην θελω να πω οτι το εψαξα πολυ , και δεν βρηκα καποιο thread , με το συγκεκριμενο κινητο , κι ετσι θεωρησα σωστο να ποσταρω εδω το προβλημα μου.

Αν ωστοσο , ισως να μην ποσταρα σωστα , ζητω εκ των προτερων συγνωμη , και αν τελικα υπαρχει thread , τοτε να μεταφερθει εκει το θεμα μου , αφου ενημερωθω , για να το παρακολουθησω.

Στο θεμα μας.

Αγορασα σημερα απο το πλαισιο την συγκεκριμενη συσκευη , SAMSUNG STAR 3 DUOS GT-S5222 , αλλα δυστυχως , το πρωτο θεμα που υπαρχει ειναι με την καμερα , μολις την ανοιγω στην ουσια δεν ανοιγει , απλα βγαζει μια οθονη πρασινη με γραμμες κ.λ.π. σαν χαλασμενη οθονη δηλαδη καπως :(, και το δευτερο θεμα μου , ειναι οτι δεν τραβαει για αποθηκευση εικονων και ηχων στις επαφες για παραδειγμα , απο την καρτα μνημης , αλλα πρωτα τα κανει αντιγραφη στο τηλεφωνο , :blink:με αποτελεσμα , φυσικο , η μνημη της συσκευης να μπουκωσει , κι εγω να φουντωσω , που δεν μπορω να βαλω σε ολες τις επαφες μου , φωτο και ηχο.:(

Και ενα τελευταιο ερωτημα , αν ξερετε.

Πρεπει να επιστραφει στο καταστημα Πλαισιο που αγοραστηκε , Η σε οποιοδηποτε Πλαισιο?

Ευχαριστω πολυ.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΕΑΝ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΣΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ! Υ.Γ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΩΔΙΚΟΣ! ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ! :-)

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην θελω να πω οτι το εψαξα πολυ , και δεν βρηκα καποιο thread , με το συγκεκριμενο κινητο , κι ετσι θεωρησα σωστο να ποσταρω εδω το προβλημα μου.

Αν ωστοσο , ισως να μην ποσταρα σωστα , ζητω εκ των προτερων συγνωμη , και αν τελικα υπαρχει thread , τοτε να μεταφερθει εκει το θεμα μου , αφου ενημερωθω , για να το παρακολουθησω.

Στο θεμα μας.

Αγορασα σημερα απο το πλαισιο την συγκεκριμενη συσκευη , SAMSUNG STAR 3 DUOS GT-S5222 , αλλα δυστυχως , το πρωτο θεμα που υπαρχει ειναι με την καμερα , μολις την ανοιγω στην ουσια δεν ανοιγει , απλα βγαζει μια οθονη πρασινη με γραμμες κ.λ.π. σαν χαλασμενη οθονη δηλαδη καπως :(, και το δευτερο θεμα μου , ειναι οτι δεν τραβαει για αποθηκευση εικονων και ηχων στις επαφες για παραδειγμα , απο την καρτα μνημης , αλλα πρωτα τα κανει αντιγραφη στο τηλεφωνο , :blink:με αποτελεσμα , φυσικο , η μνημη της συσκευης να μπουκωσει , κι εγω να φουντωσω , που δεν μπορω να βαλω σε ολες τις επαφες μου , φωτο και ηχο.:(

Και ενα τελευταιο ερωτημα , αν ξερετε.

Πρεπει να επιστραφει στο καταστημα Πλαισιο που αγοραστηκε , Η σε οποιοδηποτε Πλαισιο?

Ευχαριστω πολυ.:)

 

EDIT:

Τελικα την αλλαξα την συσκευη , και πηρα αλλη την Υ DUOS S6102

Ευχαριστω , για την μινι φιλοξενια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια και χαρά σας

 

Θα ήθελα τη βοήθειά σας γιατί σε όσους "αρμόδιους-σχετικούς" έχω απευθυνθεί έως σήμερα όλοι ....μα όλοι, αφοιύ κάνουν τον γκουρού, μου αλλάζουν όλες τις ρυθμίσεις-παραμέτρους, αλλά το πρόβλημα παραμένει!!!

 

Μιλάμε για το GT-C3212, με το εργοστασιακό F/W C3212.03.

 

Όταν το πήρα για πρώτη φορά στα χέρια μου έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, για να μην μπερδευτούν οι παλιές ρυθμίσεις-παράμετροι με τις νέες.

 

Του έχω εγκαταστήσει 2 SIMs (1 Cosmote WhatsUp & 1 Vodafon CU). Φωνητικά λειτουργεί κανονικότατα. Στο Internet μπαίνει από την 1η SIM (άσχετα αν φορτώνει σε 5 λεπτά μία σελίδα).

 

Έχω εγκαταστήσει τα αρχεία παραμέτρων που μου έστειλαν οι πάροχοι.

 

Μου το δώρησε ο αδελφός μου και μέχρι την τελευταία στιγμή δεν υπήρχε τέτοιο θέμα:

 

Παρουσιάζει ανά 10 δευτερόλεπτα ένα μύνημα "Μη διαθέσιμη υπηρεσία DNS"... εξαιρετικά εκνευριστικό, γιατί διακόπτει ό,τι κι να κάνω και τρώει και την μπαταρία!!!

 

Μήπως κάποιος έχει κάποια καλή ιδέα πως να το αντιμετωπίσω;;;

 

Αν μου πείτε να μιλήσω με τους πάροχους.... χμ.... αφενός το έχω κάνει 3 φορές ήδη κι αφετέρου δεν ξέρουν την τύφλα τους!!!

 

Η Samsung πάντως με παραπέμπει στους πάροχους...

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για το GT-C3212, με το εργοστασιακό F/W C3212.03.

 

Παρουσιάζει ανά 10 δευτερόλεπτα ένα μύνημα "Μη διαθέσιμη υπηρεσία DNS"... εξαιρετικά εκνευριστικό, γιατί διακόπτει ό,τι κι να κάνω και τρώει και την μπαταρία!!!

 

Μήπως κάποιος έχει κάποια καλή ιδέα πως να το αντιμετωπίσω;;;

 

Καλησπέρα φίλε μου! Κάπου είχα διαβάσει ότι τα dns errors είναι αποτελεσμα κακοστημένου ή μη υπαρκτού email account. Δοκίμασε να κάνεις ένα email account ακολουθώντας τις οδηγίες αυτού του link http://www.patchworkoftips.com/samsung-gt-c3212-email-configuration-settings/140/

 

Αν δεν δουλέψει αυτό και θελήσεις απλά να απενεργοποιήσεις το μήνυμα λάθους που σου βγάζει, ο τρόπος για το d500 ήταν ο εξής:

 

1) μενού

2) μηνύματα

3) email

4) ρυθμίσεις

5) ρυθμίσεις παραλήπτη (ή κατι ανάλογο)

6) Είχε μια επιλογή που έλεγε "έλεγχος εισερχομένων" οπου επιλέγεις να μην είναι ενεργή!

7) Τέλος στην επιλογή ανάγνωση απάντησης (κάτι τέτοιο) επιλέγεις όχι και σώζεις!

 

Αυτό δούλευε στο D500. Ελπίζω να δουλέψει και στο δικό σου!

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

έχω ένα Samsung I5500 Galaxy 5 με σπασμένη οθόνη και θέλω να κανω ανάκτηση των επαφών.

με Usb δεν μπορώ να το συγχρονίσω με το pc γιατί δεν είναι τσεκαρισμένη η επιλογή usb debugging.

 

Ήθελα αν κάποιος έχει την ίδια συσκευή και μπορούσε να ανέβαζε κάποια screenshots με τα βήματα που χρειάζονται για να ενεργοποιήσω την ρύθμιση .

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το [Επίσημο] Samsung Galaxy 5 (I5500) στο οποίο μπορείς να κάνεις τις ερωτήσεις σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Στο συγκεκριμένο θέμα, θα γράφουμε όλα τα προβλήματα και τις απορίες που έχετε σχετικά με την συσκευή σας.

 

(πρόβλημα με GALAXY NOTE)

 

καλησπέρα σε όλους!!! έχω ένα αγορασμένο galaxy note από ελβετία και δεν μπορώ να πάρω την αναβάθμιση σε ICS ενώ όλα τα υπόλιπα την έχουν, μου είπαν σε ένα μαγαζί πως πρέπει να το στείλω αθήνα (θεσσαλονίκη μένω) και να πληρώσω 30 ευρώ, όμως δεν θέλω να το στείλω γιατί το χρειάζωμε το τηλέφωνο και θα ήθελα αν μπορούσε κάποιος να μου πει τον τρόπο να το κάνω root και να περάσω μόνος μου την ICS... αν μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα πάρα πολύ ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ,ειμαι καινουριο μελος και θα ηθελα μια πληροφορια σχετικα με την καινουρια συσκευη samsung Duos που πηρα σημερα.Οπως βλεπουμε το κινητο επανω εκει που ειναι το ακουστικο εχει δυο στρογγυλες κουκιδες ..Μηπως ξερετε τι ειναι αυτες? Edited by moira
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια εμαι καινουργιοσ στο φορουμ και γραφτηκα γιατι εχω ενα προβλημα και ειπα μηπως βρω λυση

 

εχω ενα samsung sgh-i520 και εβαλα τον κωδικο κλειδωματος 5 φορες λαθος και τωρα μπλοκαρε και δν ανοιγει

το πηγα σε ενα καταστημα sony ericson service point kai moy zhthse 10 ευρω αλλα και παλι δν καταφερε να το ξεκλειδωσει

μετα μου ειπε πως θελει 20 ευρω για να το στειλει καπου αλλου....

 

τωρα τι μπορω να κανω υπαρχει καποιο προγραμμα η κατι αλλο που πρεπει να κανω????

please help!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω ένα Samsung Nexus S και ξαφνικά κόλλησε και έβγαλα την μπαταρία για να ξεκολήσει και από τότε δεν ανοίγει με τπτ! Ούτε σε Boot Mode δεν μπαίνει! Έχει κανείς καμιά ιδέα του τι μπορεί να έχει πάθει? Με ενδιαφέρει βέβαια να πάρω και τα αρχεία που έχω μέσα στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους...

 

Έστειλα ένα Samsung στην Smartec (επίσημο κεντρικό service της Samsung) επειδή μου έκανε συνέχεια Freezes και Hot Restarts, ακόμα και με πλήρη επαναφορά, χωρίς SIM, χωρίς SDcard, χωρίς Google Λογαριασμό, χωρίς κανένα 3rd App εγκατεστημένο...

H βλάβη αναγνωρίστηκε από την Smartec και ο υπεύθυνος που μίλησα μου είπε ότι θα κάνουν Αλλαγή Πλακέτας...

 

Το ερώτημα μου είναι τι ακριβώς σημαίνει Αλλαγή Πλακέτας (δεν σκαμπάζω και πολλά από hardware και ηλεκτρονικά...)

 

Η λεγόμενη "Πλακέτα" αποτελεί μόνο το ολοκληρωμένο κύκλωμα της συσκευής ή όταν λένε "Αλλαγή Πλακέτας" αναφέρονται σε όλο το hardware??? Δηλαδή η "Αλλαγή Πλακέτας" αναφέρεται και στην μνήμη και στον εσωτερικό σκληρό και στην κεραία και στην κάμερα και γενικά σε όλο το hardware??? Ή αφορά μόνο το ολοκληρωμένο κύκλωμα που είναι πάνω του συνδεδεμένα όλα τα υπόλοιπα hardware parts??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ώρα σας, ώστε να μου φύγει αυτή η απορία που είχα πάντα, τι ακριβώς σημαίνει η περιβόητη "Αλλαγή Πλακέτας"???

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα παιδια εχω το s2 εκτος του οτι εμπλεξα γιατι το πηρα μεταχειρισμενο αλλα τεσπα.ειχα καποια προβληματα το πηγα στο σερβις αλλα καποια εξακολουθουν να υπαρχουν.τωρα ομως μου εκανε και κατι αλλο.αρχιζει να αναβοσβηνει η οθονη για περιπου 20 φορες και μετα απο αρκετη ωρα το ξανακανει και ξανα και ξανα.μηπως ξερει κανεις τι ειναι;ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα!!! θελω να ρωτισο πως μπορει κανεις να ενεργοποιησει και να απενεργοποιησει τα δεδομενα στο google nexus s?

γιατι μερικες φορες δεν θελω να καταναλωνω δεδομενα..

 

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Όπως οι περισσότεροι απο εμάς γνωρίζουμε, η σειρά Galaxy της Samsung, χρησιμοποιεί τα λεγόμενα csc codes ( consumer software customisation), τα οποία είναι χαρακτηριστικό της κάθε συσκευής και φανερώνει την χώρα για την οποία προορίζεται να πουληθεί ... Ο κωδικός csc, έχει άμεση σχέση με τα firmware updates, τα οποία βγαίνουν για κάθε ένα csc code ξεχωριστά εμπεριέχοντας ουσιαστικά ακριβώς το ίδιο περιεχόμενο, παραμετροποιήμένο όμως με τα τοπικά χαρακτηριστικά της κάθε χώρας (πχ Ζώνη Ώρας κτλ)...

Για τον παραπάνω λόγω, όταν ψάχνουμε να βρούμε καινούρια ρομ για την συσκευή μας, βλέπουμε διάφορες εκδόσεις με ενα κωδικό τριών γραμμάτων (αυτός ο κωδικός είναι το csc).. έτσι λοιπόν έχουμε :

 

Algeria ALG, ALR

Argentina ANC, ARO, CTI, PSN, UFN

Aruba ARU

Australia HUT, OPP, OPS, TEL, VAU, XSA

Austria AOM, ATO, DRE, MAX, MOB, MOK, ONE, OXX*, TRG

Baltick SEB

Belarus OXE*, OXX*, MTB, VEL

Belgium BAE, BSE, PRO, XEB

Bosnia and Herzegovina BHO, BHT, TEB

Brazil BTA, BTM, TMR, ZTA, ZTM, ZTO, ZVV

Bulgaria CMF, GBL, MTE, MTL, OMX, OXX*, PLX, VVT

Cambodia RCG

Canada BMC, RGS, TLS

Chile CHB, CHE, CHL, CHT

China CHN, CMC, CUH, INT, M00, TEC, TIY

Colombia CGU, COB, COL, COM

Costa Rica ICE

Croatia CRO, OXX*, TRA, TWO, VIP

Cyprus CYV

Czech ETL, KBN, O2C, OSK, OXX*, TMZ, VDC, XCS, XEZ

Denmark DTL

Dominican Republic CDR, TDR

Dominica CST, DCN, DOR

Ecuador BBE

Egypt EGY

El Salvador DGC, TBS

Finland ELS, SAU

France AUC, BOG, COR, DIX, FTM, NRJ, OFR, ORC, ORF, OXA*, SFR, UNI, VGF, XEF

Germany DBT, DTM, DUT, EPL, MAN, MBC, OXA*, VD2, VIA, XEG

Ghana SPN

Greece AOC, COS, CYO, EUR, GER, OXX*, TGR, VGR

Guatemala PCS

Hong Kong TGY

Hungary OXX*, PAN, TMH, TMO, VDH, WST, XEH

 

Αρα, κάποιος που έχει ελληνική συσκευή με csc EUR, αντί να περιμένει να βγει η τελευταία ρομ για EUR ενώ κυκλοφορεί ήδη η τελευταία ρομ για Κύπρο (CYV), μπορεί απλά να αλλάξει το csc απο EUR σε CYV... Με τον τρόπο αυτό, το KIES software θεωρεί οτι συνδέθηκε μια "κυπριακή" συσκευή και ψάχνει για το τελευταίο "κυπριακό" ρομ... άρα κάνει κανονικότατα την αναβάθμιση ...

 

Για να δείτε το csc της συσκευής σας αλλά και να το αλλάξετε, μπορείτε απλά να δώσετε στο πληκτρολόγιο κλήσεων τα εξής : *#272*IMEI# (όπου ΙΜΕΙ ο αριθμός ΙΜΕΙ της συσκευής σας ο οποίος φανερώνεται εαν δώσετε *#06#) .. Να σημειώσω οτι μετά την αλλαγή του csc, η συσκευή επανέρχεται στις εργοστασιακές ρυθμίσεις, οπότε φροντίστε να πάρετε αντίγραφο πρώτα..

 

όλα τα παραπάνω τα γράφω με επιφύλαξη όσον αφορά τη διατήρηση ή όχι της εγγύησης της συσκευής..

 

**εαν περάσετε κάποια custom rom, είναι πολύ πιθανό να σας αλλάξει το αρχικό csc της συσκευής σας, με αποτέλεσμα εαν ποτέ χρειαστεί να το επαναφέρετε πίσω στην εργοστασιακή ρομ, να μην ξέρετε πιο csc φορούσατε αρχικά.. Για τον λόγο αυτό, καλό θα είναι να έχετε κάπου κρατημένες τις απαραίτητες πληροφορίες

Edited by SalonikateD
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

 

Αντιμετωπίζω ενα πρόβλημα εδω και λιγες ημέρες και παρόλο που έχω ψαξει αρκετά, δεν έχω βρεί κάτι..

Στο samsung apps εμφανίζεται ειδοποίηση (1) πάνω δεξια στο εικονιδιάκι,δεν φεύγει με τίποτα...όποιος

μπορεί η έχει συναντήσει αυτό το πρόβλημα, please help!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν ρωτήσεις στο [Επίσημο] Samsung Galaxy S III θα πάρεις γρηγορότερα απάντηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπέρα μια ερώτηση όποιος μπορεί να με βοηθήσει όταν κάνω σύνδεση το κινητό με το pc στο pc δεν μου εμφανίζει της φωτογραφίες πρέπει να πατήσω κλικ πάνω και να την ανοίξω με το πρόγραμμα του υπολογιστή με αποτέλεσμα να μην μπορώ να της βλέπω σε μικρογραφία για να μπορώ να διαλέξω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχω το μοντέλο που αναφέρω στον τίτλο και θέλω να μπω στον bootloader να του κάνω Factory Reset. Παλεύω με τα VolumeUp, VolumeDown, HomeButton, PowerButton, αλλά δεν βγάζω άκρη! Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Μπαταρία: Οι εμπειρίες σας με τα Samsung Galaxy Z flip Fold 3 5Γ
  • The title was changed to Samsung J1
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...