Jump to content

Welcome!


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον kikis2002

 

PARON

 

 

ALLA DE MARESEI KATHOLOY ETSI RE MSK!! DEN EXEIS KANENA BACK UP??

 

 

ELPIZO NA STREPSEIS TO DESIGN KAI OLH THN IDEOLOGIA STO PALIO KALO UNWIRED kai elpizo na energopoiiseis kai ekeino to domain!!

 

UNWIRED FOR EVER

 

 

Όχι ρε γιατί το λες αυτό ο Μsk κάνει μια καινούργια αρχή και πρέπει να τον επιβραβεύσουμε για αυτό. Μπράβο Msk πάντα τέτοια, άντε να κάνουμε και κανένα meeting .......

There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 678
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρών και εγώ!Καλορίζικο και καλοτάξιδο,συγχαρητήρια σ'όσους δούλεψαν για να το στήσουν,με μια πρώτη ματιά φαίνεται αρκετα καλύτερο και στο χέρι μας είναι τα υπόλοιπα!
dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Από όσο έχουμε ακούσει όλοι μας ο σκληρός δίσκος έχει καταστραφεί εντελώς με αποτέλεσμα να μην είναι δυνατή η ανάκτηση οποιυδήποτε αρχείου

 

Καλή Συνέχεια! :D

Link to comment
Share on other sites

Parwn ki egw.

Kaloriziko kai panta on line to kainourio site.

Para poly kales oi allages (aisthitikes + leitourgiwn), sygxaritiria s' olous.

An ginetai file MSK kane kati gia na ginetai redirect apo to uwired.gr stin kainouria dieythinsi giati polys kosmos den to exei parei eidisi akoma (den einai kai poly kako ayto bebaia - kidding).

 

Tis kalyteres mou eyxes se olous!

 

FilthX

 

PS Good to be back...

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ξεκλειδωσε το σωστο τοπικ :)

 

Παρον & Παρων κι εγω, αλλα μην λεμε παλι τα ιδια...

 

Παντος λυπαμαι που χασαμαι τοσες καταχωριμενες ωρες ψαξιματος, δοκιμων και ανακοινωσεων :(

Οχι τοσο για εμας μου τα γραφαμε, αλλα για ολους οσους δεν θα τα μαθουν πλεον...

 

Αντε μεγεια μας και "σιδερενιο" !!! :alien:

Link to comment
Share on other sites

παρων κ εγω (πρωην αναγνωριστικο μου για παλιοτερους? μα φυσικα arianos99 speaking) τελοσπαντων αφου αναγνωρισθηκα κ εγω καλη αρχη κ απο μενα στην καινουρια αυτη προσπαθεια!ποσες μερες περιμενα το UNWIRED RELOADED!!!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Κάθε αρχή και δύσκολη λένε...

Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός... *

 

Καλή αρχή λοιπόν και καλή συνέχεια!

 

* Αυτός είναι και ο λόγος που αυτή η κοινότητα έχει κάνει την επανάστασή της τόσες φορές. Αισίως έχουμε φτάσει στα 2 καθώς είχαμε 4 αρχές από 1/2 η καθεμιά.

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΟΝ ΠΑΡΟΝ!!!!Αντε γιατι αυτές τις μέρες χωρίς unwired επαθα Σ.Σ.U.Κ.Ν.Μ. (συνδρομο στέρησης unwired και νύν myphone)...

By all means marry; if you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher. :X :whistle:

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Παρών και καθε αρχή καλή....!

"Πάντως άσε την καινούρια διεύθυνση στο παλιό σπίτι για το ταχυδρομείο όχι για κανένα άλλο λόγο...." :) :)

Αν τα γεγονότα δεν ταιριάζουν στη θεωρία, άλλαξε τα γεγονότα. Albert Einstein

Ακόμα κι αν πενήντα εκατομμύρια άνθρωποι πουν την ίδια ανοησία, δεν παύει να

είναι μια ανοησία.Bertrand Russell

Oι υπολογιστές είναι άχρηστοι. Tο μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να δίνουν απαντήσεις...Pablo Picasso

Link to comment
Share on other sites

Παρών και καλή τύχη.

 

Ελπίζω οτι σε αυτό το iteration θα αποφευχθούν τα λάθη και οι ατυχίες του παρελθόντος.

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

Παρών και εγώ.

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...