Jump to content

Welcome!


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Π Α Ρ Ω Ν Αντε και εψαχνα και εγω παντου καλη δυναμη στην καινουρια σας προσπαθεια ....Μπραβο να κανουμε παλι την κοινοτητα μας
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 678
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρόν και Παρών(δεν ξέρω την διαφορά οπότε...)

 

Καλορίζικος ο νέος server και προσοχή μακριά από maxtor σκληρούς, αυτοί έκαναν την ζημιά την πρώτη φορά.

Mobile Lineup : Nokia 3330 --> SE T300--> SE T630--> SE K750-->SE W960--> HTC Touch--> SE j105--> Nokia 5530 XpressMusic + Nokia C5 --> Huawei Ideos X5--> SE Xperia Neo V + LG Optimus 7-->Samsung Galaxy S4 mini DUOS-->ASUS Zenfone 2 (2GB Ram).Τα καλύτερα Κ750 --> Xperia Neo V-->j105 (έπεσε στην θάλασσα και έσταζε σκουριά)--> Νοκια C5 --> Ideos X5
Link to comment
Share on other sites

Π Α Ρ Ω Ν

και εγω και ελπιζω τα πεδιλα στη βαση του νεου οικοδομηματος να ειναι γερα γιατι προβλεπεται να φτασει ψηλα και να μεινει μαζι μας για οσο θα υπαρχετε ολοι εσεις.

Φιλικα...Παντα...ΒΤ

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΩΝ και ξυρισμένος! Καλορίζικο το νεο σου (μας) σπίτι Μάνο! Να προτείνω απλά να υπάρχει link απο το unwired στο myphone....

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Ο johny του Unwired δηλώνει ΠΑΡΩΝ πλέον ως Johny-B!

Συγχαρητήρια για το νέο μας site! Εύχομαι να πάει ακόμη καλύτερα από το Unwired και να μην υπάρξουν ξανά προβλήματα! :)

 

Πρέπει να γίνει με κάποιον τρόπο γνωστή η αλλαγή από Unwired σε myPhone!

Εγώ δεν θα το μάθαινα αν δεν μιλούσα τηλεφωνικώς με τον Tommorow και φαντάζομαι ότι είναι πολλά τα παλιά μέλη που ίσως περιμένουν (όπως γράφει στο παλιό πλέον Unwired) την επανέναρξη του Unwired :!:

 

To meeting της Θεσσαλονίκης έγινε τελικά;;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Johny-B

 

φαντάζομαι ότι είναι πολλά τα παλιά μέλη που ίσως περιμένουν (όπως γράφει στο παλιό πλέον Unwired) την επανέναρξη του Unwired :!:

 

 

xm malon tha perimenoun polu akoma pantos min agxwneste etsi i allios ta kala nea siga siga mathenonte :)

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον DeathAngel

 

xm malon tha perimenoun polu akoma pantos min agxwneste etsi i allios ta kala nea siga siga mathenonte :)

 

και να ξανανεβει το παλιο unwired πιος ο σκοπος.Ολοι ειναι εδω ,τουλαχιστον οσους ηξερα απο το unwired,.Ετσι και αλλιως δεν ηταν το ονομα που εκανε το unwired αλλα ολοι εσεις/εμεις που ημασταν και το στηριζαμε.

Κακος περιμενουν ,αρα κατα την γνωμη μου...Παντα

Φιλικα...ΒΤ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Johny-B

 

Γεια σε όλους! Ο johny του Unwired δηλώνει ΠΑΡΩΝ πλέον ως Johny-B!

Συγχαρητήρια για το νέο μας site! Εύχομαι να πάει ακόμη καλύτερα από το Unwired και να μην υπάρξουν ξανά προβλήματα! :)

 

Πρέπει να γίνει με κάποιον τρόπο γνωστή η αλλαγή από Unwired σε myPhone!

Εγώ δεν θα το μάθαινα αν δεν μιλούσα τηλεφωνικώς με τον Tommorow και φαντάζομαι ότι είναι πολλά τα παλιά μέλη που ίσως περιμένουν (όπως γράφει στο παλιό πλέον Unwired) την επανέναρξη του Unwired :!:

 

To meeting της Θεσσαλονίκης έγινε τελικά;;;

 

 

καλως ήλθες Γιαννάκη... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nikos_s3

 

καλως ήλθες Γιαννάκη... :)

 

Καλώς σας βρήκα Νίκο! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον gps_sat

 

και να ξανανεβει το παλιο unwired πιος ο σκοπος.Ολοι ειναι εδω ,τουλαχιστον οσους ηξερα απο το unwired,.Ετσι και αλλιως δεν ηταν το ονομα που εκανε το unwired αλλα ολοι εσεις/εμεις που ημασταν και το στηριζαμε.

Κακος περιμενουν ,αρα κατα την γνωμη μου...Παντα

Φιλικα...ΒΤ

 

Συμφωνώ!

Αλλά αν δεν ξέρουν για την αλλαγή, απλά θα νομίζουν ότι δεν έχει αλλάξει τίποτε και θα περιμένουν πότε θα λυθεί το "πρόβλημα με τον σκληρό δίσκο" του server (όπως αναγράφεται στο unwired δηλαδή).

Την αλλαγή θα την καταλάβουν όταν (και αν) ξαναλειτουργήσει το Unwired και δουν ότι ...κάποιοι λείπουν!!! :rolleyes:

Εγώ ήδη ειδοποίησα 3 φίλους μου για την αλλαγή πάντως.

 

Τελικά το meeting στην Θεσσαλονίκη το έχασα, ε; :'(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Johny-B

 

 

Τελικά το meeting στην Θεσσαλονίκη το έχασα, ε; :'(

 

 

Ναι. Το meeting έγινε στη Θεσσαλονίκη την προγραμματισμένη ώρα και ημέρα και ας ήταν κάτω το site.

 

Παρόντες ήταν vampyre,bluesea,agelloz,Ceruithar, coolajami, filth-x,lefty-x,tranquility,pk. (Αν ξέχασα κάποιον ας με συγχωρήσει).

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΩΝ και παλι

 

σας ειχα χασει και ειχα μεινει με τις αποριες μου......

 

Καλά να περνάτε

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Παρών και εγώ αν και άργησα λίγο...

 

Ευχομαι σιδεροκέφαλο το myPhone.gr, με πολλά ενεργά μέλη και θετικές εξελίξεις :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον vampyre

 

Ναι. Το meeting έγινε στη Θεσσαλονίκη την προγραμματισμένη ώρα και ημέρα και ας ήταν κάτω το site.

 

Παρόντες ήταν vampyre,bluesea,agelloz,Ceruithar, coolajami, filth-x,lefty-x,tranquility,pk. (Αν ξέχασα κάποιον ας με συγχωρήσει).

 

Κρίμα. :(

Το κακό είναι ότι δεν είχαμε πει που (παιζότανε για Κρήνη ή Carefour αν θυμάμαι καλά). Δεν είχα και κανένα τηλέφωνο ή email από κάποιο από τα παιδιά, και νομίζωντας ότι θα επανέλθει όπως την προηγούμενη φορά το site σε 2-3 μέρες έμπαινα κάθε τόσο μήπως διορθωνόταν για να μάθω και για την συνάντηση...

Και να σκεφτείς ότι γύρισα Σάββατο βράδυ από Χαλκιδική μήπως μάθω έστω και τελευταία στιγμή για το μέρος της συνάντησης αλλά... Έχασα και το μπλουζάκι... :'(

Next time...

Link to comment
Share on other sites

Παρων και εγω :cool:

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ! :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

oloi mesa loipon...

alla telika ti egine??

etsi TYXAIA hackaristhke to site kai meta "xalase" o sklhros??

 

kai pws vre8hke o MsK xwris to domain unwired.gr??? pws to phre o Saxpatzidis pws ton lene ayton grafei to onoma tou sto uniwred.gr??

yphrxe symvolaio pou desmeye to domain kai to hosting kai eprepe na metavivastei??

o jonathan einai edw ki an oxi ti rolo epai3e se ayth thn istoria?? giati se ayton einai registered to unwired.gr ston hostmaster (ki an 8ymamai kala o Konstantinos Saxpatzidis EINAI o Jonathan...)

htan ola tyxaia h kapoioi skeftontai na karpw8oun ta hits, th diafhmish kai thn fhmh tou unwired.gr dhmiourgwntas ena isws kakektypo ths original douleias exontas pai3ei kapoio diplo paixnidi stis plates OLWN mas??

ki an ola einai OK tote giati DEN grafei o neos webmaster tou unwired oti o pneymatikos pateras kai original webmaster metafer8hke sto neo domain myphone.gr???

mporoume na exoume ANALYTIKES e3hghseis???

giati to arxiko Welcome mynhma se morfh my8istorhmatos de voh8aei kai poly... :rolleyes:

 

kalh synexeia kai bravo sto Mano pou apo thn epoxh ths ODYSSEY BBS ews shmera einai koryfaios sth douleia tou kai panta ena vhma mprosta... :!: :!: :!: :!:

===

!!!update!!! meta apo 10 lepta koita3a kai sto arxaio http://gsm.eos.gr kai oi skepseis mou telika den apexoun kai poly apo thn pragmatikothta...

telika aytos o #$^$%^$#% o jonathan pou panta to epaize xalifhs sth 8esh tou xalifh ftaiei gia ola kai koitazei twra na karpw8ei thn epityxia tou site pou esthse sthri3e kai 3enyxthse o MsK...

pote de ton sympa8hsa ton Jonathan giati eixe katanthsei to unwired sa fthno kanali sta UHF me 0901, SMS, Ringtones kai alles malakies...

mh 3exname vevaia kai thn TERASTIA database me ONOMATA,KINHTA,DIEY8YNSEIS kai alla PROSWPIKA stoixeia pou TYXON exei apo diagwnismous me SMS kai ti mporei na kanei me ayta ... mh 3exname htan armodios gia ola ta kone gia SMS,banners ktl...

===

epimenw se ANALYTIKH perigrafh tou ti pragmatika synevei apo ton MsK...

nomizw prepei na lampsei h alh8eia...

 

ki as mh ftaei 100% o jonathan (an symvainei kati tetoio...)

 

KEEP UP THE GOOD WORK

AMIGANUTS

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MaTRiX57

 

Ο δίσκος του unwired όντως κατέρρευσε, οπότε το site έπρεπε να στηθεί από την αρχή. Δες και στο http://gsm.eos.gr αν δεν σ' αρέσουν τα μυθιστορήματα, για τα περί ιδιοκτησίας των domains. Άλλες εξηγήσεις δεν θα υπάρξουν, δεν υπάρχει λόγος άλλωστε...

Είμαστε όλοι εδώ
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...