Jump to content

Welcome!


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 678
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρών

 

Καλορίζικο το νέο σπίτι.

Οι δίσκοι μπορεί να crashάρουν, αλλά το μεράκι σου μένει ανέπαφο και αυτό είναι που έχει σημασία. Σ' ευχαριστώ γι όσα έχω μάθει χάρις στο μεράκι σου. Αισθάνομαι ότι σου χρωστάω.

Link to comment
Share on other sites

Παρων κι εγω φυσικα!!!! :) :) :) :) :) Καλοριζικο!!!!! :) :) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το νέο "σπίτι" και το νέο look που ομολογώ είναι πάρα πολύ καλό! Είναι άλλη φάση να φεύγεις από ένα "διαμέρισμα" και να μετακομίζεις στην "μονοκατοικία" σου και στην ησυχία σου... Συνεχίστε την καλή προσπάθεια και προσπαθήστε να κρατάτε κανα backup έστω και manually γιατί είναι κρίμα να χάνονται τόσες πολλές πληροφορίες που θελουν μήνες-χρόνια για να ξανασυγκεντρωθούν. Αν υπάρχει πρόβλημα χώρου PM me να βοηθήσουμε.

 

Keep the goow work :D :) :) :) :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα την Ειρήνη να ποστάρει, να ποστάρω δίπλα της και εγώ αλλά με πρόλαβε ο Παναγιώτης.... ;)

 

ΠΑ.....α....α.....ρΌΟΟΟΟΟΟΟΟΝ ! (Γκντούπ και το δεξι στο πάτωμα..)

 

:rolleyes:

Resurrection
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Tomby

 

Περίμενα την Ειρήνη να ποστάρει, να ποστάρω δίπλα της και εγώ αλλά με πρόλαβε ο Παναγιώτης.... ;)

 

ΠΑ.....α....α.....ρΌΟΟΟΟΟΟΟΟΝ ! (Γκντούπ και το δεξι στο πάτωμα..)

 

:rolleyes:

 

 

Δεν το ξερα... :( :(

Και από εχτές έλεγα να κάνω αυτό το ποστ αλλα όλο κάτι τύχαινε και δεν ολοκλήρωνα το κειμενο...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

 

Καλώς ήλθατε... και επειδή σίγουρα έχετε πολλές απορίες απλά σας παραθέτω το ακόλουθο κείμενο, που δημιουργήθηκε για να δώσει απαντήσεις με το δικό του τρόπο.

 

:) :) :) :)

Parwn

Link to comment
Share on other sites

Παρων! Και μια ευχη για σενα Μάνο...

Σου ευχομαι παντα στη ζωη σου, όταν γονατιζεις να μπορεις παντα να σηκωνεσαι!Ετσι, όπως και τώρα!

Καλό νέο ξεκίνημα!

Μάκης

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

PARON kai ego

 

Kali epityxia MANO

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΩΝ ! Δεν γινόταν να μην ειμαι :)

Αντε καλορίζικο. Λίγο τους σοβάδες να προσέξουμε και το γκαζον στον κήπο και είμαστε έτοιμοι για ΠΑΡΤΥ !

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

Παρών, αλλά έχω μπερδευτεί! Στο http://www.unwired.gr γράφει ότι σε ένα μήνα θα λειτουργεί. Το myPhone.gr δεν είναι η συνέχεια του unwired?

Πάντως το look & feel του site είναι καλύτερο από το unwored παρόλο που δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές. Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...