Jump to content

Hauwei Watch 3 Pro


theopanatha
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, Plakost said:

Καλησπέρα vag1989,

 

Όταν πηγαίνεις μέσω των ρυθμίσεων του ρολογιού στις ενημερώσεις λογισμικού και κάνει έλεγχο δεν σου αναφέρει ότι υπάρχει νεώτερη έκδοση;

 

Δοκίμασες να κάνεις ενημέρωση μέσω της εφαρμογής στην ενότητα Ενημέρωση υλικολογισμικού;

 

Ναι προφανώς τα έχω δοκιμάσει αυτά, και μέσω wifi από το ρολόι απευθείας , και μέσω της αναβαθμισμένης εφαρμογής health , και μετά από ένα reset που έκανα το ρολόι. Έβαλα και VPN στο κινητό για Γερμανία και νέα αναζήτηση μέσω του health αλλά τίποτα ( το ρολόι είναι αγορασμενο από amazon.de ) . Θα το πάω από το service κάποια στιγμή, απλά αναρωτιομουν αν είχε άλλος το ίδιο πρόβλημα 

Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 820 -> Oneplus One -> LG G7 -> Oneplus 8T

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει γράψει κάποιος, απ'όσο ξέρω, ότι αντιμετωπίζει πρόβλημα στις ενημερώσεις.

Ίσως να παίζει κάποιο ρόλο ότι έχει αγοραστεί από Γερμανία και οι ενημερώσεις να έρχονται σύμφωνα με την χώρα που προορίζονταν το ρολόι. (Θεωρητική σκέψη, χωρίς να ξέρω αν έχει κάποια βάση).

Μια επικοινωνία με το τμήμα εξυπηρέτησης ίσως βοηθούσε.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα. Νέος κάτοχος. Αυτό που θέλω να ρωτήσω, αφορά το aod. Επειδή με βολεύει πολύ, αλλά αυτά που βρίσκω στο health δεν μου αρέσουν, υπάρχουν κάπου custom aod όμορφα; Αυτά που βρίσκω είναι πολύ λιτά. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα.

Μήπως κάποιος θα μπορούσε να με βοηθήσει?

Πρόσφατα πήρα κι εγώ το συγκεκριμένο ρολόι αλλά μετά από 1 εβδομάδα μου άρχισε τα προβλήματα. και συγκεκριμένα το bluetooth έχανε την σύνδεση μέχρι που δεν ξανασυνδεθηκε και δεν μπορούσα να ανοίξω το bluetooth. Αποφάσισα να του κάνω ένα restart και από τότε ανοίγει μέχρι την οθόνη που γράφει harmonyOS και μετά μαυρίζει,και ξανακάνει τα ίδια. 

Έχει κανείς καμιά ιδέα, αν μπορώ να του κάνω κάτι?!?

Ευχαριστώ 

 

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, manos_23 said:

Καλησπέρα κι από εμένα.

Μήπως κάποιος θα μπορούσε να με βοηθήσει?

Πρόσφατα πήρα κι εγώ το συγκεκριμένο ρολόι αλλά μετά από 1 εβδομάδα μου άρχισε τα προβλήματα. και συγκεκριμένα το bluetooth έχανε την σύνδεση μέχρι που δεν ξανασυνδεθηκε και δεν μπορούσα να ανοίξω το bluetooth. Αποφάσισα να του κάνω ένα restart και από τότε ανοίγει μέχρι την οθόνη που γράφει harmonyOS και μετά μαυρίζει,και ξανακάνει τα ίδια. 

Έχει κανείς καμιά ιδέα, αν μπορώ να του κάνω κάτι?!?

Ευχαριστώ 

 

το στέλνεις στο service

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μου εκαναν δωρο το watch 3 pro εχω ομως μια ερωτηση θα μπορεσει να συνδεθει με το vivo x fold που εχω ?ειναι κινεζικο με κινεζικη ρομ αλλα εγκατεστημενο κανονικα το goole play store κ.λπ

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, nikolasn80 said:

καλησπερα μου εκαναν δωρο το watch 3 pro εχω ομως μια ερωτηση θα μπορεσει να συνδεθει με το vivo x fold που εχω ?ειναι κινεζικο με κινεζικη ρομ αλλα εγκατεστημενο κανονικα το goole play store κ.λπ

Γιατί δεν το δοκιμάζεις να σου φύγει η απορία; λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, challenge143 said:

Γιατί δεν το δοκιμάζεις να σου φύγει η απορία; λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα. 

Είναι σφραγισμένο και το σκέφτομαι 

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2023 at 7:47 ΜΜ, nikolasn80 said:

Είναι σφραγισμένο και το σκέφτομαι 

Το ρολόι η το κινητό? Το ρολόι αν δεν είσαι σίγουρος ότι σου κάνει και θες να το πουλήσεις σκέψου το διπλα είναι κρίμα να το ανοίξεις. Παραλοαυτα εξακολουθεί να είναι ένα πανέμορφο ρολόι. 

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

χω το ρολογακι εδω και κανα δυο μηνες  ( ειχα πριν το Watch GT 2 )   , ευχαριστημενος πολυ     . . . αλλα . . . . 

εχει καταφερει κανεις να συνχρονισει επαφες ?    ενω μπαινω στο ρολογακι στην επιλογη επαφες  και κανω συνχρονισμο  ( εχοντας ΟΚ τις αδειες )  ,  κανει συνχρονισμο αλλα στο τελος δεν εχει συνχρονισει τιποτα  και δεν υπαρχουν επαφες στο ρολογακι ! ! 

Ουτε στην εφαρμογη υγεια δεν υπαρχει επιλογη στο μενου  για επαφες .

Edited by JimmisKon
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εχω παρει ενα Huawei Watch 3 και αγόρασα μια esim Vodafone,

εχει κάποιος το ιδιο ρολόι με esim vodafone?

μπορεί κάποιος να βοηθήσει πως περνάω την esim ?

στο Huawei Health App (iphone) γραφει:

"H κάρτα SIM δεν υποστηρίζει υπηρεσίες eSIM"

 

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-12-06, 15.37.49.heic

...A-Ge0...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...