Jump to content

Hauwei Watch 3 Pro


theopanatha
 Κοινοποίηση

Recommended Posts



Πες μας λίγο αγαπητέ τι ρολόι έχεις apple η Samsung..??
1.Φωνητική πληκτρολογηση στα αγγλικά τουλάχιστον έχει ελληνικά με το μαμά όχι αλλά θα δοκιμασω και το Google gboard με Tts θα ξαναγράψω και θα σας πω..
2.Έχει nfc χωρίς υποστοριξη αλλά πληρωμή στα galaxy 5 Pro πληρωμή με nfc θέλει να έχεις συνέχεια κλείδωμα στο ρολόι δλδ να το ανοίξεις με pin δεν αξίζει ούτε για να κάνεις τον έξυπνο και φιγουρατζη.. Αρα δεν έχει νόημα.. 
3) Φωνιτικη βοηθώ δεν έχει άλλα και στα galaxy που έχει ο φωνητικό βοηθό μόνο Bixby της Google δεν δουλεύει.
Εμάς έχει και σκέτο YouTube Vanced που από μαμά το 5pro δεν το έχει.. Και What's Up και Firefox και και και... 
Εγώ είπα είναι πλήρης πλέον στα ουσιαστικά αν θες να το τριχεισεις ούτε το 5 Pro είναι πλήρης ούτε τα Apple.. Όλα έχουν τα συν και τα πλην τους.. 


Ότι γράφω το γράφω φιλικά. Εσύ λίγο σαν να το παρεξηγήσεις.
1. Περιμένω να μας πεις.
2. Οι ανέπαφες πληρωμές σε όλα τα ρολόγια δουλεύουν με τον ίδιο τρόπο. . Βάζεις μια φορά κωδικό. Όσο το φοράς ΔΕΝ ξαναζητάει. Και φυσικά δεν είναι για φιγούρα. Πχ πηγαίνεις για τρέξιμο, θέλεις νερό πληρώνεις με το ρολόι.
3. Φυσικά και δουλεύει ο βοηθός της Google. Έρχεται πλέον εγκατεστημένος. Με ότι αυτό σημαίνει για όποιον γνωρίζει. Κάνεις ότι θέλεις με google home από το ρολόι.
4. Πραγματικά προσπαθώ να καταλάβω ποιος άνθρωπος θα δει YouTube στο ρολόι του ή θα σερφάρει σε αυτό. Φυσικά μπορώ κι εγώ να τα εγκαταστήσω αλλά δεν βλέπω τον λόγο. Κοντεύω τα 50, με το ζόρι βλέπω στο κινητό :)
Έχω το Watch 5.
Ξαναλέω το Huawei watch 3 pro είναι φανταστικό ρολόι. Η ποιότητα κατασκευής του κάνει τα samsung να φαίνονται παιδικά ΑΛΛΑ smart watch ΔΕΝ είναι. Δεν μπορεί να πληρώνεις από το ρολόι με Garmin και όχι με Huawei. Σου τα γράφω αυτό έχοντας περάσει από τα χέρια μου τα τελευταία 2 χρόνια περισσότερα από 15 ρολόγια. Από Huawei είχα gt2e, gt2 pro Huawei watch 3 pro, gt3 active και τελευταίο το gt3 pro. Έστειλα πολλά μηνύματα στην huawei. Τους έγγραφα ότι το ρολόι έχει nfc, έχετε συνεργασία με την curve, γιατί δεν μας δίνετε ανέπαφη πληρωμή; Δεν έλαβα καμία απάντηση.
Ελπίζω ο καθένας να χαίρεται με την αγορά που έκανε. Βασίλης.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ο καθένας πράττει κ αγοράζει με τις ανάγκες του και τι τον καλύπτει. 

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη είπα ότι δεν είναι τέλειο. Απλά ότι κάνει πάρα πολλά και είναι πλήρης (αυτό είναι σχετικό για τον καθένα). Μην δείτε ένα άνθρωπο να ασχολείται με κάτι ώστε να βοηθήσει άλλους. Και μιας και ο κολλητός μου έχει 5 pro και ξέρω πολύ καλά τα μειονέκτηματα του εγώ δεν πήγα δίπλα στο νήμα του 5 pro να γράφω δεν είναι πλήρης κλπ (που δεν είναι) και στην τελική το smart για τον καθένα είναι σχετικό. Όπως σε πάρα πολλά είναι καλύτερο από το 5 Pro έτσι σε κάποια είναι και χειρότερο. 

Παρεπιπτόντως δεν έχω στραβώσει απλά αναρωτιέμαι με μερικούς που με την πρώτη ευκαιρία πάνε και σχολιάζουν αρνητικά στο νήμα άλλου οταν οι ίδιοι ιστερουν σε πολύ περισσότερα πράγματα από αυτά τα 1-2 που υπερέχουν. Και στην τελική ότι παραπάνω λιεουργειες έχει κανείς καλοδχουμενες είναι άσχετα αν της χρειάζεται κάποιος ή όχι. Τελειώνει εδώ από εμένα. 

Στα του ρολογιού 

1. To gboard δουλεύει μια χαρά κι η φωνιτικη πληκτρολόγηση όχι ακόμη στα ελληνικά η τουλάχιστον η έκδοση που βρήκα. 

2. Οι ανέπαφες καλό είναι να υπήρχαν για ώρα ανάγκης αλλά και σε άλλα ρολόγια που το έχω δει δεν είναι εύχρηστα για μένα οπότε δεν είναι απαραίτητο εντελώς. Και τρέξιμο να πάω που λέει ο λόγος τσακ μπαμ με το κινητό.

3. Έβαλα την Alexa αλλά δεν πρόλαβα να την ενεργοποιήσω κλπ θα δείξει. 

4. Οπως είπα και ποιο πάνω καλό είναι να έχουμε κάποια πράγματα και ας μην τα δουλεύουμε όλα κάθε μέρα. Στην τελική αυτό που θέλουμε είναι ένα όμορφο ρολόι που είναι τοπ να απαντά μηνύματα και κλήσεις και να έιναι βοηθός στο τρέξιμο στης ασκήσεις κλπ. 

Αυτά τα ολίγα νομίζω ότι είμαστε σχεδόν κομπλέ. 

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Η όλη μας "συζήτηση" ξεκίνησε από το "δεν του λείπει τίποτα σε σχέση με το Watch 5 pro". Σωστά; Εεε τι να κάνουμε φίλε μου αυτό είναι λάθος. Δυστυχώς του λείπουν αρκετά. Και όλα στο smart κομμάτι. Αν δηλαδή κάποιος απλά διάβαζε το μήνυμα σου, χωρίς να το ψάξει περισσότερο, θα τον είχες βοηθήσει; Πως; Ξέρει πως το samsung έχει ανέπαφες, βοηθό, και φωνητική πληκτρολόγηση. Ανοίγει το Huawei και βλέπει πως δεν τα έχει.
Αν έβλεπες να γράφω στο θέμα του samsung πως το ρολόι μου έχει κάτι που δεν ισχύει φυσικά και να έγραφες.
Το ξαναγράφω. Το Watch 3 pro είναι φανταστικό ΑΛΛΑ η huawei δεν το υποστηρίζει όσο θα έπρεπε. Ανέπαφες τουλάχιστον θα μπορούσε εύκολα να δώσει.
Και νομίζω πως σε κανένα μήνυμα μου δεν έκανα σύγκριση μεταξύ των δύο ρολογιών. Εννοείται πως ξέρω σε ποια σημεία είναι καλύτερο το huawei. Πχ στο αθλητικό κομμάτι. Μέρα με τη νύχτα.
Καλό βράδυ και καλή συνέχεια.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να πιστεύω ότι δεν του λείπει τίποτα ουσιαστικό σε σχέση με τον ανταγωνισμό για Android Watch πάντα μιλάμε και ας πονάει η αλήθεια σε όλα τα αλλά υπερέχει το Huawei Watch 3 Pro και αφήνει εκτός ανταγωνισμού τους υπόλοιπους και σε 2-3 πράγματα που υστερεί όπως ειπώθηκε ανέπαφες (μελλοντικά μπορεί να αλλάξει) βοηθό έχει κανονικά (πλέον έχω βάλει alexa) και φωνητική πληκτρολόγηση που εφόσον έχει στα αγγλικά είναι θέμα χρόνου και τα ελληνικά τα καλύπτει σαν σύνολο με όλα τα υπόλοιπα που υπερτερεί αυτή είναι η άποψη μου δεν νομίζω ότι λέω κάτι λάθος. 

Ήμουν και εγώ ανάμεσα στο να διαλέξω το 5 Pro η το 3 Pro μιας και προέρχομαι από το 2ερο Galaxy Watch που το είχα χρόνια κιόλας και τελικά διάλεξα για ολόκληρη την συνολική εμπειρία που προσφέρει και κυρίως το μέγεθος, την ποιότητα υλικών, την αυτονομία, έχει e-Sim (με cosmote δουλεύει) και σε συνδιασμό με της τεχνικές δυνατότητες του που ας μην γελιόμαστε όλοι όσοι έχουν Smartwatch κλήσεις απαντάμε και μηνύματα από social κλπ το 80-90% στην καθημερινότητα μας αντε και τίποτα αθλητικές λειτουργίες να διαλέξουμε το κατάλληλο πρόγραμμα κλπ όλα τα άλλα είναι ναχαμε να λέγαμε. Ας γράφουμε εδώ όσοι θέλουν να μιλάμε με πραγματικό ενδιαφέρον για το ρολόι τις Huawei όσοι θέλουν να μιλάνε για άλλες μάρκες ας πάνε στο κατάλληλο νήμα το δικό τους. 

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από έναν χρόνο χρήσης του ρολογιού με esim cosmote(με όποια μικρά bugs εχει)δεν μετανιώνω στιγμή την αγορά.Το μόνο που μου λείπει είναι οι ανέπαφες συναλλαγές με Google wallet ή όποιον άλλο τρόπο.Εχει βρει κάποιος τρόπο?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mkirmizis said:

Μετά από έναν χρόνο χρήσης του ρολογιού με esim cosmote(με όποια μικρά bugs εχει)δεν μετανιώνω στιγμή την αγορά.Το μόνο που μου λείπει είναι οι ανέπαφες συναλλαγές με Google wallet ή όποιον άλλο τρόπο.Εχει βρει κάποιος τρόπο?

Το ψάχνω και εγώ για της ανέπαφες συναλλαγές. Εάν μάθω κάτι θα το γράψω εδώ σίγουρα. 

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει κάτι πού δουλεύει εδώ. Υπάρχουν λύσεις με τράπεζες του εξωτερικού αλλά δεν κάνουν για εμάς. Είναι θέμα καθαρά αδειών και συμφωνιών τουλάχιστον η τεχνολογική υποστήριξη σαν δυνατότητα υπάρχει στο ρολόι και βλέπουμε.

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 22/2/2023 at 2:17 ΜΜ, kfytilis said:

καλησπέρα. πως μπορώ να συνδέσω viber, email και άλλες εφαρμογές στο ρολόι; το προτεινόμενο app έχει ελάχιστες εφαρμογές. 

Πατάς επάνω στις ειδοποιήσεις και σου ανοίγει ένα μενού όπου επιλέγεις εσύ ποιες θες να είναι ανοιχτές ....

Ποιος είναι καλός γνώστης - διαθέσιμος να ρωτήσω ??? Γιατί δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις?? Ενώ τις έχω όλες ανοιχτές. Συνδεδεμένο το ρολόι... Αν κάνω εύρεση από το ρολόι να βρω το κινητό μου χτυπάει ο ήχος στο κινητό.... Αλλά δεν χτυπάει στις ειδοποιήσεις 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, STATYSS said:

Πατάς επάνω στις ειδοποιήσεις και σου ανοίγει ένα μενού όπου επιλέγεις εσύ ποιες θες να είναι ανοιχτές ....

Ποιος είναι καλός γνώστης - διαθέσιμος να ρωτήσω ??? Γιατί δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις?? Ενώ τις έχω όλες ανοιχτές. Συνδεδεμένο το ρολόι... Αν κάνω εύρεση από το ρολόι να βρω το κινητό μου χτυπάει ο ήχος στο κινητό.... Αλλά δεν χτυπάει στις ειδοποιήσεις 

Τα έχεις κάνει επανεκκίνηση κ το ρολόι κ το κινητό μήπως έχει φάει καμία φρίκη; κ το τελευταίο που προτείνω αν δεν στρώσει με επανεκκίνηση τότε καντού μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων του ρολογιού κ θα είσαι κομπλέ. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, challenge143 said:

Τα έχεις κάνει επανεκκίνηση κ το ρολόι κ το κινητό μήπως έχει φάει καμία φρίκη; κ το τελευταίο που προτείνω αν δεν στρώσει με επανεκκίνηση τότε καντού μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων του ρολογιού κ θα είσαι κομπλέ. 

τα εκανα αυτα.. μαλιστα κατεβασα και πιο παλια εκδοση απκ.. εκανα καθαρισμο data cache.. εκανα επαναφορα το ρολοι.. τπτ.. ολα ανοιχτα και δεν ερχετε τπτ.. Αυτο που παρατηρησα ειναι το εξης.. καλω απο ενα σταθερο στο κινητο ... ανοιγοκλεινω εκεινη την στιγμη το bluetooth του κινητου και τσουπ χτυπαει και το ρολοι μολις κανει επανασυνδεση...

κλεινω το σταθερο. ξαναπαιρνω.. μουγκο παλι..ενω ειναι συνδεμενο απο πριν το BLuetooth

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Plakost said:

Μήπως έχεις κατεβάσει την εφαρμογή της Huawei από το play store και δεν συγχρονίζει καλά;

οχι appgalery.. 5 διαφορετικες εκδοσεις εβαλα τα ιδια

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τότε ίσως έχει θέμα το ρολόι, μιάς και ούτε με την επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων επανήλθε.

Ίσως πρέπει να το δουν στο service της Huawei, ειδικά αν είσαι ακόμα εντός εγγύησης. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Plakost said:

Τότε ίσως έχει θέμα το ρολόι, μιάς και ούτε με την επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων επανήλθε.

Ίσως πρέπει να το δουν στο service της Huawei, ειδικά αν είσαι ακόμα εντός εγγύησης. 

μεχρι πριν μια βδομαδα στο 10 pro επαιζε... στο 11 μου κανει μαγκιες... αλλα και σε ενα xiaomi που το συνδεσα επαιζε κανονικα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν είχε θέμα με τα άλλα τηλέφωνα είναι θετικό γιατί σημαίνει ότι το ρολόι είναι εντάξει.

Πιθανόν υπάρχει θέμα συνδεσιμότητας με το 11 ή της συγκεκριμένης συσκευής τηλεφώνου.

Αυτό θα μπορούσες να το δεις εάν έχεις την δυνατότητα να το συνδέσεις με μια άλλη αντίστοιχη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κάτι παίζει με το κινητό δεν είναι του ρολογιού το πρόβλημα. 😖

Το θέμα είναι πως θα λύσει το πρόβλημα. Εκτός κ έρθει σύντομα η ενημέρωση του ρολογιού κ διωρθωθει η συνδεσημοτητα 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Plakost said:

Το ότι δεν είχε θέμα με τα άλλα τηλέφωνα είναι θετικό γιατί σημαίνει ότι το ρολόι είναι εντάξει.

Πιθανόν υπάρχει θέμα συνδεσιμότητας με το 11 ή της συγκεκριμένης συσκευής τηλεφώνου.

Αυτό θα μπορούσες να το δεις εάν έχεις την δυνατότητα να το συνδέσεις με μια άλλη αντίστοιχη συσκευή.

Άλλο 11 δεν έχω διαθέσιμο....το κινητό πήρε ενημέρωση .. η εφαρμογή υγεία πήρε ενημερωση ... Με σπάσε τα νευρα

30 minutes ago, challenge143 said:

Ναι κάτι παίζει με το κινητό δεν είναι του ρολογιού το πρόβλημα. 😖

Το θέμα είναι πως θα λύσει το πρόβλημα. Εκτός κ έρθει σύντομα η ενημέρωση του ρολογιού κ διωρθωθει η συνδεσημοτητα 

Αυτό είναι το θέμα.. έμεινε κολλημένη στο harmony is 2..+.. πάρα πολύ πήραν το harmony 3.0..δεν ξέρω τι άλλο να δοκιμάσω...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει ενημερωθεί στο HarmonyOS 3.

Η συγκεκριμένη ενημέρωση δεν είναι διαθέσιμη ούτε μέσω εφαρμογής ούτε στο μέσω του ρολογιού;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Plakost said:

Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει ενημερωθεί στο HarmonyOS 3.

Η συγκεκριμένη ενημέρωση δεν είναι διαθέσιμη ούτε μέσω εφαρμογής ούτε στο μέσω του ρολογιού;

Ναι έτσι είναι... Ούτε στην εφαρμογή ούτε στο ρολοι...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω 2.1.0.405 ακόμα σε gt3 ellite. Αλλά δουλεύει υποδειγματικά και πραγματικά γίνει δεν γίνει ενημέρωση δεν πολύ καίγομαι, αλλά ούτε έχω κοιτάξει αν υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση, λογικά αν θυμάμαι καλά την κάνει αυτόματα, έτσι έγινε όταν το πήρα. 

9 ώρες πριν, STATYSS said:

Ναι έτσι είναι... Ούτε στην εφαρμογή ούτε στο ρολοι...

Το να κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων στο κινητό θα σου ήταν εύκολο; η έχεις ένα σωρό πράγματα μέσα κ βαριέσαι το στήσιμο από την αρχή;. Ποιο πολύ για το γαμωτο μην τυχών κάτι δεν έχει πάει καλά. Η κάποια Τρίτη εφαρμογή που έχεις βάλει εμποδίζει το όλο σκηνικό 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, challenge143 said:

Εγώ έχω 2.1.0.405 ακόμα σε gt3 ellite. Αλλά δουλεύει υποδειγματικά και πραγματικά γίνει δεν γίνει ενημέρωση δεν πολύ καίγομαι, αλλά ούτε έχω κοιτάξει αν υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση, λογικά αν θυμάμαι καλά την κάνει αυτόματα, έτσι έγινε όταν το πήρα. 

Το να κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων στο κινητό θα σου ήταν εύκολο; η έχεις ένα σωρό πράγματα μέσα κ βαριέσαι το στήσιμο από την αρχή;. Ποιο πολύ για το γαμωτο μην τυχών κάτι δεν έχει πάει καλά. Η κάποια Τρίτη εφαρμογή που έχεις βάλει εμποδίζει το όλο σκηνικό 

Στο 10 προ που ειχα μεχρι πριν 10 μερες  δουλευε μπαλα// Στο 11 μου κανει μαγκιες.. Για να ξανα στησω το κινητο απο την αρχη δεν παιζει.. αυτο που εκανα ομως πριν 3 πηρες πηρε αναβαθμιση το κινητο..την κατεβασα και την περασα φουλ ολοκληρη την ρομ 5,5 gb απο πανω.. Λογικα οτι σφαλμα και να ειχε θα το ειχε διορθωσει η ενημερωση.. 

παταω ευρεση τηλεφωνου απο το ρολοι στο κινητο.. χτυπαει κανονικα.. αρα ειναι συνδεδεμενο..επισης αυτο που ειπα με το bluetooth ειναι πολυ περιεργο......τι να κανω αλλο δεν ξερω...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κυριοι,

Απεκτησα εχθες το GT3 Pro Titanium το οποίο ζευγοποιησα με το iPhone 13 Pro.

Δυστυχώς την πάτησα διότι πρώτου προβώ στην αγορά, δεν είχα ψάξει επαρκώς, ώστε να γνωρίζω ότι δεν υποστηρίζει το ρολόι πληρωμές και επίσης ότι δεν απαντάει σε μηνύματα από διάφορες εφαρμογές τύπου Viber messenger κτλ.

Ένα δεύτερο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι το γεγονός ότι εχθές το απόγευμα με κάποιον τρόπο βρήκα τυχαία και έκανα μέτρηση της αρτηριακής πίεσης πράγμα το οποίο απεικονιζόταν και στο ρολόι αλλά και στην εφαρμογή στο κινητό αλλά σήμερα ενώ ήθελα να το επαναλάβω σαν διαδικασία δηλαδή να ξανά μετρήσω την πίεση μου δυστυχώς δεν έχω βρει ούτε από το ρολόι αλλά ούτε από το κινητό το που βρίσκεται έτσι ώστε να το ξανακάνω. Θα παρακαλούσα αν κάποιος γνωρίζει να μου το υπόδειξει.

Ένα δεύτερο πράγμα που προσπαθώ να βρω είναι το wallpaper αυτό που έχει στη φωτογραφία του ρολογιού επάνω στο κουτί όταν το αγοράζεις την χρυσαφί..δεν υπάρχει κάπου μέσα στις επιλογές. Επίσης αν γνωρίζει κάποιος να μου υποδείξει που μπορώ να το βρω ή με ποιον τρόπο θα του είμαι υπόχρεος.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα lesa19822,

 

Δεν γνωρίζω αν κάποια από τα παιδιά μπορούν να σε βοηθήσουν στα ερωτήματά σου, εύχομαι να υπάρχουν.

Οι περισσότεροι έχουμε το Huawei watch 3 pro μιάς και το τόπικ αφορά το συγκεκριμένο ρολόι και όχι το Gt3 pro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...