Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά αν θέλετε να δείτε σέξυ πρωταγωνίστριες, απλά δείτε Knight Rider.:D

Μην ακούω ότι η Σάρα είναι σέξυ.Και κακώς οι σεναριογράφοι πάνε να βγάλουν κάτι τέτοιο με τη συγκεκριμένη ηθοποιό που δεν της πάει καθόλου.

Το σκηνικό με τον Σούκρε, όντως έβγαλε τρελό γέλιο και θεωρώ τον Κινέζο, τον πιο άχρηστο χαρακτήρα από όλους.Και να μην έπαιζε καθόλου, δε θα άλλαζε τίποτα στο story.

Η Γκρέτσεν επέστρεψε δυναμικά όπως ξέρει, και έτσι για να μην ξεχνιέται έφαγε και άλλον έναν.Ρε παιδιά πόσους έχει ξεπαστρέψει αυτή?Κάθε 2 επεισόδια και από έναν.Χειρότερη και από τον αραπη κατάντηση.Πήγαν να βγάλουν λίγο την ευαίσθητη πλευρά της στο προηγούμενο με το παιδί της, αλλά αυτή τέτοια δολοφόνισσα που είναι, δε μαλακώνει με τίποτα.Με τον κουλοχέρη 1 χαρά ταίριαξε!!:lol:

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σου αρεσε οταν με το τελος της προηγουμενης σεζον μπηκε στη φυλακη ο Σουκρε και βρηκε εκει Τ-Μπαγκ και Μπελικ και εμεις περιμεναμε κινηση του Μιχαλακη να τον βγαλει κλπ κλπ και μετα ξαφνικα τους ειδαμε εξω απο τη φυλακη επειδη επιασε μια φωτια; Απλα τα περνανε ολα στο πολυ φλου χωρις να δινουν σημασια σε καποια πολυ συμαντικα πραγματα. Τετοια λαθη δεν υπηρχαν στις πρωτες 2 σεζον, παρ ολο που ηταν ολα τοσο ιδανικα οπως λες...

 

Aν αυτα ειναι λεπτομεριες τοτε η σειρα ειναι για γκαβους ή καθυστερημενους...

Απλά θέλω να πω οτι πρέπει να μην κοιτάμε έτσι μια σειρά,γιατί γενικώς σχεδόν όλες έχουν παπατζιλίκι μέσα.

Υ.Γ:Πρέπει να δώ το 7ο.:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που έχουν και τον χάκερ τον Κινέζο και κάνει βλακείες για να αποχτήσει λίγο ενδιαφέρον η σειρά. Γιατί αυτό το μηχανηματάκι του ήταν μια πολύ εύκολη λύση. Να δούμε τώρα πως θα κινηθούν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το είδα και εγώ.Κορυφαία σκηνή εκείνη με τον Σούκρε,και τον τύπο.Κορυφαίοι και οι υπότιτλοι.Τον λυπήθηκα τον καημένο τον κύριο,και ας είανι και στην εταιρία.Να έχει τέτοια γυναίκάρα και να μην μπορεί να την ικανοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω.

Γενικά το επεισόδιο ήταν κατά τη γνώμη μου καλύτερο από τα

προηγούμενα, λίγο η σκηνή με τον Σούκρε, λίγο η Γκρέτσεν, ο πάντα

απολαυστικός T-Bag...γενικά μ' άρεσε. Επίσης θετικό που ξεκόλλησαν επιτέλους από το μοτίβο "άντε να πάρουμε άλλη μια κάρτα, έλα σχεδόν την πήραμε, όχι κάτι πήγε στραβά στο 99%,έλα πάμε πάλι, το 'χουμε, όλα καλά το πήραμε,next one".

Και αυτή η Σάρα όντως ρε γμτ...:p Ενώ είχα τέτοιο κόλλημα μαζί της στην

1η σαιζόν, απλά η κοπέλα "δεν το 'χει". Είναι γυναίκα για σπίτι και ησυχία, όχι για σέξυ εμφανίσεις στα καζίνο και στα bars. Φαίνεται "αλλόκοτο" πάνω της αυτό το σέξυ στυλάκι που πάει να πλασάρει...

 

Να σημειώσω πως ο τύπος που έβγαλε τους υπότιτλους απλά τα 'σπασε σ'αυτό

το επεισόδιο...:respect:

 

σημερα καταφερα και ειδα και εγω το 7ο συμφωνω απολυτα με ολα οσα προανεφερες!

 

επισης διαπιστωνω οτι "γουσταρω"με τρελα Γκρετσεν!!!!

και η Σαρα μου αρεσε που την ειδα διαφορετικη!

 

οσο για το θεμα υποτιτλοι.....respect!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχω δει πλέον 6 επεισόδια του 4ου κύκλου τολμώ να πω ότι η σειρά μου αρέσει πάρα πολύ:

1. Ο Μαχόουν είναι μυαλό και το είχε δείξει και στον 2ο κύκλο όταν καταδίωκε τους αδελφούς. Κάνει εκπληκτικές αναλύσεις. Ήταν δικαιολογημένη η συμπεριφορά του γιατί και αυτός έπρεπε να προστατέψει την συμπεριφορά του. :respect:Ήταν και είναι από τους αγαπημένους μου χαρακτήρες και αναφορικά με τους διώκτες των δύο αδελφών ήταν ο καλύτερος, ακουλουθεί ο Κραβέκυ και τελευταία η Γκρέτσεν από θέμα ικανοτήτων.

2. Ο ασιάτης είναι ικανοποιητικός νέος χαρακτήρας και χρήσιμος στην πλοκή.

3. Ο Ραπαπορτ (αστυνόμος σελφ) δεν πιστεύω ότι έχει την απαιτούμενη πυγμή σαν χαρακτήρας λίγο χαλβάς μου κάνει αλλά είναι αντιπροσωπευτικός γραφειοκράτης.

4. Η επιστροφή της Σαρά προσωπικά με ενθουσίασε αλλά μπορώ να πω ότι στον τρίτο κύκλο η απουσία της δεν με ενόχλησε (πρέπει να είμαι από τους λίγους που τους άρεσε ο τρίτος κύκλος και πιστεύω ότι η σειρά την κοιλιά την έκανε στον δεύτερο και όχι στον τρίτο κύκλο).

5. ... ποιος θα σκοτώσει τον Τ-Μπαγκ? :rocket:

Link to comment
Share on other sites

5. ... ποιος θα σκοτώσει τον Τ-Μπαγκ? :rocket:

 

μακαρι κανεις!!!! χωρις αυτον παει η σειρα....:)

Link to comment
Share on other sites

4. Η επιστροφή της Σαρά προσωπικά με ενθουσίασε αλλά μπορώ να πω ότι στον τρίτο κύκλο η απουσία της δεν με ενόχλησε (πρέπει να είμαι από τους λίγους που τους άρεσε ο τρίτος κύκλος και πιστεύω ότι η σειρά την κοιλιά την έκανε στον δεύτερο και όχι στον τρίτο κύκλο).

5. ... ποιος θα σκοτώσει τον Τ-Μπαγκ? :rocket:

4. Θα συμφωνήσω απόλυτα για τον τρίτο και δευτερο κύκλο... Αν και μου έλειψε αρκετά η παρουσία της Σάρας !!! :O:O:D

5. Είχαν την ευκαιρία να το κάνουν άνετα, όταν τον έκλεισαν στο μπουντρούμι της εταιρίας... Αν δεν το κάνουν αυτοί σύντομα, βλέπω να μπουκάρουμε οι θεατές στα γυρίσματα και να τον τρώμε λάχανο... Πραγματικά, όποτε τον βλέπω τον π****η, μου γυρίζει το μάτι...! :mad: Αλλά να μου πεις, αυτή είναι κι η επιτυχία του ρόλου του...! :)

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

μακαρι κανεις!!!! χωρις αυτον παει η σειρα....:)

 

αρνούμαι να πιστέψω ότι το Prison Break στηρίζεται σε αυτόν ... α ρε αμπρούτζι δεν του κοβες το κεφάλι αντί για το χέρι... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε εμένα φαίνεται ότι η επιστροφή της Σάρας είναι τελείως της πλάκας;

Τι άλλο προσφέρει εκτός από 3-4 γλυκανάλατες στιγμές με τον Μιχαλάκη; Πήγε και 2 φορές να το παίξει γκόμενα και έφαγε τα μούτρα της και τις 2. Γελούσανε και τα ψευτοφουσκωμένα στήθη της. Καλύτερα να την είχε αποκεφαλίσει η άλλη, να χαμε και θέμα με τον Μιχάλη...

 

Ο τιμπαγκ ήταν μορφή στους 2 πρώτους κύκλους. Στον 4ο έχει απομυθοποιηθεί τελείως.

Link to comment
Share on other sites

αρνούμαι να πιστέψω ότι το Prison Break στηρίζεται σε αυτόν ... α ρε αμπρούτζι δεν του κοβες το κεφάλι αντί για το χέρι... :lol::lol:

 

αγαπημενοι χαρακτηρες:

Αμπρουτζι

Τ-Μπαγκ

Κελερμαν

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε εμένα φαίνεται ότι η επιστροφή της Σάρας είναι τελείως της πλάκας;

Τι άλλο προσφέρει εκτός από 3-4 γλυκανάλατες στιγμές με τον Μιχαλάκη; Πήγε και 2 φορές να το παίξει γκόμενα και έφαγε τα μούτρα της και τις 2. Γελούσανε και τα ψευτοφουσκωμένα στήθη της. Καλύτερα να την είχε αποκεφαλίσει η άλλη, να χαμε και θέμα με τον Μιχάλη...

 

Ο τιμπαγκ ήταν μορφή στους 2 πρώτους κύκλους. Στον 4ο έχει απομυθοποιηθεί τελείως.

 

Dude,αυτή που βλέπεις δεν είναι η Σάρα.

Η Σάρα είναι νεκρή (την αποκεφάλισε η "άλλη").

Αυτή είναι μια σωσίας που προσπαθεί να παγιδεύσει τον Μαηκλ.

Σεναριακό τρικ σε λέω...:cool:

 

 

ΥΓ.

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΙΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ ΠΟΥ ΒΑΡΑΝΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Ο ΣΟΦΟΚΛΗΣ

011110010110111101110101011101000111010101100010011001010010111001100011011011110110110100101111011101110110000101110100011000110110100000111111011101100011110101101111010010000110011100110101010100110100101001011001010100100100100001000001

00110000

Link to comment
Share on other sites

κριμα που δεν εχει επεισοδιο σημερα...

αναμενουμε την αλλη βδομαδα με ανυπομονησια...

αν και το περιμενα πως και πως λογω οτι το 7ο επεισοδιο μου αρεσε παρα πολυ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ελα πολλα μαζεμενα εβγαλαν και ειχα ανησυχησει....

 

στο 6ο επεισοδιο εκει που πεταει τις διαφημισεις καπο το ειχε παρει το ματι μου οτι νεο επεισοδιο θα εχει τη μεθεπομενη βδομαδα απο εκεινη τη μερα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε καλά νέα και δυστυχώς η πρωταπριλιά απέχει πολύ ακόμα. Μακάρι να μη γράφαμε ποτέ μας αυτήν την ανακοίνωση. Οι υπότιτλοι θα κλείσουν δυστυχώς. Πρόεκυψε νομικό θέμα το όποιο οφείλουμε να διερευνήσουμε. Το forum και το site θα συνεχίσουν να υπάρχουν χωρίς υπότιτλους.

 

Προς το παρόν δεν θα μπούμε σε καμία λεπτομέρεια και παρακαλούμε μην ανακινήσετε το θέμα σε άλλο thread. Θα σας ενημερώσουμε σχετικά όταν παρθούν οι τελικές αποφάσεις για το μέλλον του GreekTVsubS.

 

Ευχαριστούμε για την υποστήριξη

 

http://www.greektvsubs.gr/

 

Το ίδιο συμβαίνει και στα υπόλοιπα ελληνοϋποτιτλάδικα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=220883

:shock: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε ****το , στη Ελλαδίτσα των τόσο προβλημάτων , βρέθηκε επιτέλους τι έφταιγε πραγματικά και πηγαίναμε κατά διαόλου..... ΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ:blink::nuke:

Άντε , η επόμενη κίνηση να μας κόψουν και το ίντερνετ για να μην κατεβάζουμε "παράνομο" υλικό! Ε ρε γλέντια....

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε ****το , στη Ελλαδίτσα των τόσο προβλημάτων , βρέθηκε επιτέλους τι έφταιγε πραγματικά και πηγαίναμε κατά διαόλου..... ΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ:blink::nuke:

Άντε , η επόμενη κίνηση να μας κόψουν και το ίντερνετ για να μην κατεβάζουμε "παράνομο" υλικό! Ε ρε γλέντια....

Για να μη βγούμε οφτόπικ, ας συνεχιστεί η συζήτηση στο κατάλληλο τόπικ που έχει ανοιχθεί.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=220883

 

Δείξτε τη στήριξή σας εκεί. ;)

Link to comment
Share on other sites

Για να μη βγούμε οφτόπικ, ας συνεχιστεί η συζήτηση στο κατάλληλο τόπικ που έχει ανοιχθεί.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=220883

 

Δείξτε τη στήριξή σας εκεί. ;)

 

Ναι , έχεις δίκιο φίλε ... μετά το πρόσεξα το ξεχωριστό θέμα!

Ας το μεταφέρουν οι mod ...!:)

Link to comment
Share on other sites

Kάποιος θα πεθάνει στο prison break!

 

O Αμάουρι Νολάσκο, o συμπαθέστατος Σούκρε στο Prison Break, έκανε μία τρομερή αποκάλυψη στο Entertainment Weekly. Στον τέταρτο κύκλο και πιο συγκεκριμένα στο ένατο επεισόδιο της σειράς, που αυτή τη περίοδο παίζεται στην Αμερική μέσω του Fox και σ΄όλο τον κόσμο μέσω του...διαδικτύου, κάποιος από την ομάδα του Μάικλ Σκόλφιλντ θα σκοτωθεί! Η είδηση αυτή έχει προκαλέσει πανικό στους Prison Breakers και ήδη τα στοιχήματα πέφτουν βροχή για το ποιος από τους εννέα φυγάδες θα "αποδράσει" για τον άλλο κόσμο.

Σύμφωνα με τον Σούκρε πάντως, ο θάνατος αυτός θα ταρακουνήσει τρομερά τον Μάικλ, ο οποίος όντας φύσει και θέσει ευαίσθητος θα το πάρει πολύ βαριά και συνέλθει μετά δυσκολίας.

 

πηγη"troktiko"

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τον Σούκρε πάντως, ο θάνατος αυτός θα ταρακουνήσει τρομερά τον Μάικλ, ο οποίος όντας φύσει και θέσει ευαίσθητος θα το πάρει πολύ βαριά και συνέλθει μετά δυσκολίας.

 

Σάρα :up::dance::yahoo:

011110010110111101110101011101000111010101100010011001010010111001100011011011110110110100101111011101110110000101110100011000110110100000111111011101100011110101101111010010000110011100110101010100110100101001011001010100100100100001000001

00110000

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...