Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:X

είναι κρίμα να λες τέτοια πράγματα για έναν άνθρωπο που στο επόμενο επεισόδιο θα φύγει από την ζωή....:X

:X

 

Αυτό τελικά που το άκουσες ότι θα γίνει τέτοιο σκηνικό?

Εμένα πάντως έχει αρχίσει μετά το 12 και μου τι δίνει τρελά ο Ουίσλερ.Θέλει πνίξιμο με αυτά που κάνει..

 

 

Επίσης τον Μαχόουν αφού ήθελε να τον καθαρίσει ο LINK, γιατί δεν τον σκότωνε στην παραλία ή δεν τον έπνιγε (για να μη ξοδέψει και σφαίρες)??

 

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει ως το 3.12 δεν εχω δει αν εχει κατεβει το 3.13......Αντε να δουμε τι θα γινει επιτελους !!!
What comes around, goes around ! So, beware your Karma:)
Link to comment
Share on other sites

εγω τα λεγα οτι ειναι ζωντανη....

διαλογος Μαχον-Γουισλερ

 

ο Μαχον λεει..

''Because if she has done, what you think she has -Sara- , she's the weak link.

And he will find her. And then Scofield will find you, and me, etc etc..''

Link to comment
Share on other sites

to 3x13 einai teleftaio gia fetos? i teleftaio pros to paron? dld profanos na diksoun kapia meta apo 1-2 mines?

 

To 3x13 αναφέρεται ως winter finale (Fox schedule). (και αλλού ως season finale). Ακόμα δεν έχει επιβεβαιωθεί ότι η season τελειώσε επίσημα ή ότι θα υπάρξει επόμενη ή αν η επόμενη "season" θα είναι απλά το δεύτερο μέρος της τρίτης. Όλα είναι βεβαίως πολύ πιθανά παρ'ολ'αυτά.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Kαλό επεισόδιο. Είχε τις στιγμές του.

 

Εγώ θα έλεγα... ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ ... :)

 

 

P.S. Τα downloads των υποτίτλων στο greektvsubs έφτασαν τα... 3.000 σε μόλις μερικές ώρες !!!!! :w00t:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

εγω τα λεγα οτι ειναι ζωντανη....

διαλογος Μαχον-Γουισλερ

 

ο Μαχον λεει..

''Because if she has done, what you think she has -Sara- , she's the weak link.

And he will find her. And then Scofield will find you, and me, etc etc..''

 

Δεν παιζει να ειναι ζωντανη.... Το θεμα ειναι μηπως εχει κανει κατι τελευταιο πριν την πιασουν....

Ρε μπας και εννοει τη Γκρεντσεν?? Στην προηγουμενη προταση ο Μαχοουν αναφερεται στο μελαχρινακι και μετα το "she" λογικα ειναι γι'αυτη... Αρα η Γκρεντσεν ειναι το weak link...

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

το τελευταίο ήταν ωραίο αλλά πολύ χειρότερο από το προτελευταίο :(

http://tsakos.blogspot.com/

Διαβάστε τα πάντα με τα μάτια των CARTOON καινούριο μέλος ο Ταινιάς ρωτήστε τον τα πάντα από ταινίες τα ξέρει όλα:lol:. O Μπάλακ και ο Μπαλάκης κάνουν την εμφάνισης τους . Τα βιογραφικά αναρτημένα στο blog. Yποσχονται πως θα σας πάνε ταμείο

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει να ειναι ζωντανη.... Το θεμα ειναι μηπως εχει κανει κατι τελευταιο πριν την πιασουν....

Ρε μπας και εννοει τη Γκρεντσεν?? Στην προηγουμενη προταση ο Μαχοουν αναφερεται στο μελαχρινακι και μετα το "she" λογικα ειναι γι'αυτη... Αρα η Γκρεντσεν ειναι το weak link...

+1 ...κ εγω αυτο καταλαβα

Παντως ο Τ-Μπαγκ πολυ "ευκολα" (αν κ κουλος) επνιξε το "αφεντικο".

Λατρεψα τον Σουκρε !!! ΘΕΟΣ :up:

Τελος η ατακα του Μιχαλακη περι "quality time" πολυ καλη !!! (αν κ εχει τις ριζες της απο την ταινια "Bad Boys" ;) )

Πολυ καλο επεισοδιο παντως

Link to comment
Share on other sites

Τελος η ατακα του Μιχαλακη περι "quality time" πολυ καλη !!! (αν κ εχει τις ριζες της απο την ταινια "Bad Boys" ;) )

 

Ηταν πολυ πετυχημενη!!!:up:

 

Οπως και το σχολιο απο τα παιδια στο greektvsubs:

T-Bag: Ειναι γνωστο οτι εχω ενα προβληματακι με τα νευρα μου...

-Σώπα καλε!!!:lol:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Με τα λόγια του ο Μαχόν αφήνει το ενδεχόμενο να δούμε ξανά την Σάρα. Παρόλο που αυτό που λέει είναι το αντίθετο. Οτι δηλαδή η Γκρέντσεν, με το να σκοτώσει τη Σάρα, τσάντισε τον Μάικλ και θα τους κυνηγήσει. Αλλά, απο την άλλη, θα μππορούσε να το πει καθαρά. Δεν το λέει όμως. Έτσι, αφήνει το υπονοούμενο οτι, η Γκρέτσεν, με το να την κρατήσει ζωντανή, θα προκαλέσει τον Μάικλ να τους κυνηγήσει. Γι'αυτό και είναι ο αδύναμος κρίκος.

 

Περιμένω την συνέχεια με μεγάλη αγωνία.

Link to comment
Share on other sites

καλα ο λινκ ρε παιδια ποσο ηληθιος ειναι,του λεει ο lj οτι η βαλιτσα ειναι κατω απο το κρεβατι...πανε σπιτι με τον αδερφο του και αρχιζει και ψαχνει την ντουλαπα :knife:

μαλλον το iq του γι αυτην την season το χρησιμοποιησε ολο στο επεισοδειο της αποδρασης :lol:

 

 

 

 

 

υγ:το μονο που μου την εσπασε ηταν η τελευταια κουβεντα του mahone...τωρα ολοι οι fan της σαρας θα αρχισουν τις νεκροαναστασεις :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Next season on Prison Break:

 

Mahone: Δηλαδή μου λες ότι στο σάκο αυτό, είναι το ακέφαλο πτώμα της Sarah;

Whistler: Κοίτα δεν είμαι και σίγουρος. Δεν γνώρισα ποτέ την Sarah. Για ρίξε και συ μια ματια.

Mahone (με δραματικό ύφος): Ναιπ. Η Sarah είναι. Γιατί το κουβαλάτε το λείψανο;

Whistler (με αινιγματικό ύφος): Φίλε δεν έχεις ιδέα σε τι Company έμπλεξες ε.

Sarah's Headless Body: "ουρπ. Αρρργκ... Γκρρρρ".

 

*CUT*

An all new Prison Break, coming soon on FOX.

 

Sarah

IS NOT DEAD

fans: YEaaaaaaaeeeeee! :p

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Απογοητεύτηκα από το επεισόδιο, αλλά κυρίως απογοητεύτηκα από τον τρόπο που 'πλασαρίστηκε' τις τελευταίες μέρες η επιστροφή του Kellerman - η οποία τελικά δεν έγινε.

 

Τι μας είπε το επεισόδιο; ότι ο Sucre θα κατέληγε στη Sona το υποψιαζόμασταν από την προηγούμενη βδομάδα, δεν υπήρχαν και πολλές εναλλακτικές. Ότι θα πέθαινε ο Lechero; Και να μην τον έπνιγε ο 'Θεόδωρος' ήταν ήδη στο δρόμο για τα θυμαράκια από το πυροβολισμό. Το ότι το μυστήριο δεν θα λυνόταν φάνηκε από τη στιγμή που έχασε το βιβλίο ο Whistler, οπότε και εκεί είχαμε συμβιβαστεί. Ο δε Scofield είχε όλη την άνεση να της την μπουμπουνίσει της Grechen, ωστόσο προτίμησε να την κυνηγήσει για μια Season 4 μπας και βρει το κουράγιο τότε. Φυσικά η βαλίτσα που περιμέναμε 4 επεισόδια να μάθουμε τι είχε, μας έδωσε απλώς ένα νέο όνομα για να έχουμε να σκεφτόμαστε (...), και κατά τα άλλα ο συμπαθής μπασκετόφιλος νέος απλώς γύρισε στην οικογένειά του χωρίς να μάθουμε το έγκλημά του - και ίσως να μην το μάθουμε ποτέ. Και όπως επισημάνατε ήδη πολλοί, ο Λινκ απέδειξε για άλλη μια φορά ότι ΔΕΝ είναι το μυαλό της οικογένειας :)

Το μόνο ίσως ανατρεπτικό ήταν το ότι ο Mahone τα έκανε πλακάκια με τον Whistler, αν και ψιλοφάνηκε από το τέλος του προηγούμενου επεισοδίου που έκανε αντιπερισπασμό για να φύγει ο τελευταίος. Και η επανα-αναβάθμισή του σε 'κακό' για την επόμενη season (μιας και ο ρόλος του θύματος δεν του πολυ-πήγε) ήταν κάτι που δεν το περιμέναμε. Αλλά κατά τα άλλα, καμία εξέλιξη, καμία αποκάλυψη - και η περίτεχνη φράση του Mahone για να χαρούν οι Sarah-fans ακόμα και αυτή φαίνεται πόσο fake είναι.

 

Πολύ μέτριο επεισόδιο, δεν ήταν αντάξιο των προσδοκιών μου για κάποιες απαντήσεις, έστω και σε επίπεδο winter finale.

sakis for the masses, θου for the few

Link to comment
Share on other sites

Αν και το τρίο Μαχόουν Γκρέτσεν Γουΐστλερ μου άρεσε, ξενέρωσα με την τελική τροπή και τον Μιχαλάκη να τους κυνηγάει. Άσε που δεν ξεμπέρδεψαν ακόμα με την (μπλιάχ) Σόνα.

Δεν θα με φάει τουλάχιστον το περίμενε :-)

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Απογοητεύτηκα από το επεισόδιο, αλλά κυρίως απογοητεύτηκα από τον τρόπο που 'πλασαρίστηκε' τις τελευταίες μέρες η επιστροφή του Kellerman - η οποία τελικά δεν έγινε.

 

 

Πως πλασαριστηκε το comeback του Kellerman???

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να πω ότι το 13 ήταν καλό επεισόδιο, ειδικά η όλη φάση στο μουσείο ήταν πολύ καλοφτιαγμένη. Άλλα το καλύτερο που αφήνει το επεισόδιο είναι ότι η σειρά συνεχίζεται και δεν τελειώνει εδώ (γιατί έτσι είχαν πει ότι μπορεί να είναι το τελευταίο επεισόδιο της σειράς με το θάνατο του ενός αδελφού!). Για τη Σάρα πιστεύω ότι όντως θα ζωντανέψει, μιας και είχα ακούσει ότι τα βρήκε τελικά στα λεφτά με τη Fox για τη συμμετοχή της σε επόμενα επεισόδια. Και το στηρίζω αυτό όχι μόνο στην φράση του Μαχόνι άλλα και στο ότι έδειξε τη φάτσα της στο πλάνο που θυμόταν από το παλιά ο Μάικλ με το τριαντάφυλλο (σ' όλη την 3η σεζόν δεν μας την είχε δείξει καθόλου, διορθώστε με αν κάνω λάθος). Αυτά.
:blink:
Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν καταλαβα τι εγινε εκει με τις συντεταγμενες μεσα στο μουσειο. Γιατι ελεγε η Σοφια στον Γουισλερ να τις δωσει και η Γκρετσεν δεν τις ηθελε;; Αρχικα πηγε το μυαλο μου οτι ηταν απλα η προφαση για να φανει ο Γουισλερ ως θυμα, ενω στην ουσια ηταν μελος της εταιριας και απλως ηθελαν να τον βγαλουν εξω. Μετα ομως ειδαμε οτι τελικα τις ηθελαν τις συντεταγμενες. Τι να πω, μπερδευτηκα....
Link to comment
Share on other sites

Η Σάρα ζει τελικα!!!(αν και κάπως λειψή). Παραθέτω μια αποκλειστική φοτογραφία απο τα γυρίσματα ενός επόμενου επισοδείου.

http://img129.imageshack.us/img129/2753/saravk7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απορώ γιατί είστε σίγουροι ότι αυτές οι φώτο/γενικά τα νέα που έχουν ειπωθεί είναι 100% έγκυρες/έγκυρα
Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν καταλαβα τι εγινε εκει με τις συντεταγμενες μεσα στο μουσειο. Γιατι ελεγε η Σοφια στον Γουισλερ να τις δωσει και η Γκρετσεν δεν τις ηθελε;; Αρχικα πηγε το μυαλο μου οτι ηταν απλα η προφαση για να φανει ο Γουισλερ ως θυμα, ενω στην ουσια ηταν μελος της εταιριας και απλως ηθελαν να τον βγαλουν εξω. Μετα ομως ειδαμε οτι τελικα τις ηθελαν τις συντεταγμενες. Τι να πω, μπερδευτηκα....

 

Δεν υπήρχαν ποτέ συντεταγμένες, προφανώς :wacko:. Κόλπο ήταν για να δείχνει ο Whistler αθώος στον Scoff (του οποίου ως γνωστόν δεν του ξεφεύγει καμιά λεπτομέρια αλλά φέτος του ξέφυγαν ελέφαντες) και πως η εταιρεία τον εκβιάζει γιατί έχει κάτι να πάρει απ'αυτόν (οπότε τοποθετείται στην ίδια θέση με τον Scoff). (ναι το βλέπω και εγώ ότι η θεωρία αυτή μπάζει, αλλά οι writers μάλλον με Drambuie αγκαλιά γράφαν τα επεισόδια οπότε no worries).

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα τη σκηνή που έλεγε ο T-Bag πως θα τους βγάλει από εκεί, και μετά ο Λετσέρο κατάλαβε πως θα τον σκοτώσει όταν ο άλλος κοίταξε το τραπέζι.

 

 

btw έχουν αρχίσει και γίνονται εκνευριστικές και καθόλου αστείες αυτές οι σημειώσεις των μεταφραστών :down:

 

Sarah

IS NOT DEAD

fans: YEaaaaaaaeeeeee! :p

 

Η Σάρα ζει τελικα!!!(αν και κάπως λειψή). Παραθέτω μια αποκλειστική φοτογραφία απο τα γυρίσματα ενός επόμενου επισοδείου.

http://img129.imageshack.us/img129/2753/saravk7.th.jpg

 

καλα ο λινκ ρε παιδια ποσο ηληθιος ειναι,του λεει ο lj οτι η βαλιτσα ειναι κατω απο το κρεβατι...πανε σπιτι με τον αδερφο του και αρχιζει και ψαχνει την ντουλαπα :knife:

μαλλον το iq του γι αυτην την season το χρησιμοποιησε ολο στο επεισοδειο της αποδρασης :lol:

 

 

 

 

 

υγ:το μονο που μου την εσπασε ηταν η τελευταια κουβεντα του mahone...τωρα ολοι οι fan της σαρας θα αρχισουν τις νεκροαναστασεις :wacko:

lmao :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

+1 Αλλά μπορείς να κάνεις edit τους υπότιτλους.

 

Πολύ ωραίο, αλλά αφήνει πάλι πολλά κενά όσο αφορά το τρίο που έγινε και ποιο

είναι αυτό το όνομα.

Αλλά γενικά, ήταν πολύ καλό.

 

Το επόμενο πότε είναι;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...