Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wtf??

 

Για πλάκα το'χουμε γράψει στην προηγούμενη σελίδα να βάζουμε spoilers;!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Prison.Break.S02E02.HDTV.XviD-LOL is now out! :)

 

Edit (6.27 π.μ.): Μόλις κατέβηκε, θα το δω τώρα :)

 

Edit (7.12 π.μ.): Το 'δα. Ωραίο επεισόδιο, μας δείχνει τι να περιμένουμε να δούμε στα επόμενα επεισόδια.

 

Spoilers inside:

Ο Ινδός κτηνίατρος

ράβει το χέρι του T-Bag το οποίο είναι πλήρως λειτουργήσιμο μέσα σε λεπτά μετά το τέλος της επέμβασης. O T-Bag ευχαριστά τον γιατρό όπως αυτός ξέρει :p

 

 

 

Ownage

στον Bellick

από αυτόν τον φύλακα που τον ενοχοποίησε ο Michael στο πρώτο season πως τον έκαψε, πως τον λέγανε; Καρφώνει τον Bellick πως πούλησε τα δικαιώματα για το PI στον John. To αποτέλεσμα επί της οθόνης σας :p

 

 

 

Απόπειρα να δραπετεύσουν τον

LJ

κάνουν τα δύο αδέρφια. Ξανά, το outcome θα το δείτε μόνοι σας.

 

 

Ανατρίχιασα προς το τέλος εκεί που ο Bellick

γεμίζει την καραμπίνα...

 

 

Αναμένω ότι σε αυτή τη season θα έχουμε

manhunt (doh) αλλά και rat race για τα λεφτά.

Ελπίζω να αγγίξει τα επίπεδα της πρώτης σεζον. Είδομεν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κυκλοφορησε σε κανενα απο τα γνωστα μερη?Απο εκει που κατεβαζω εγω παντως δεν εχει κυκλοφορησει σιγουρα οποτε οποιος ξερει που μπορω να το βρω ας μου στειλει ενα PM...Ευχαριστω εκ των προτερων οποιον μπει στη διαδικασια...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κυκλοφορησε σε κανενα απο τα γνωστα μερη?Απο εκει που κατεβαζω εγω παντως δεν εχει κυκλοφορησει σιγουρα οποτε οποιος ξερει που μπορω να το βρω ας μου στειλει ενα PM...Ευχαριστω εκ των προτερων οποιον μπει στη διαδικασια...

 

Eγώ το βρήκα στη Mininova. Η σελίδα του eztv είναι down εδώ και 3 μέρες αν εννοείς αυτό, αλλά τα torrents τους υπάρχουν κανονικά στις μηχανές αναζήτησης.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Στο mininova απ' ότι είδα κυκλοφόρησε μισή-μια ώρα μετά που βγήκε το release στη σκηνή.

 

Εγώ το κατέβασα από ιδιωτικό tracker (filelist dot org). Δυστυχώς δεν δέχεται άλλες εγγραφές προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

ένα μεγάλο μπράβο και στα παιδιά που ετοίμασαν κιόλας του υπότιτλους!!!

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις, εγώ μόλις το είδα με αγγλικούς!

 

Tα παιδιά αυτή τη φορά ήταν ταχύτατα :up: Υπάρχουν ήδη ελληνικοί στη γνωστή ιστοσελίδα :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε εντύπωση

που ο Bellick ενώ ήταν έτοιμος να αυτοκτονήσει μόλις άκουσε για τα χρήματα το σταμάτησε αμέσως. Για μια φορά ακόμα μας έδειξε τι χαρακτήρα έχει.

Link to comment
Share on other sites

η σειρα ειναι καταπληκτικη, καθε εβδομαδα μας δτελνουν αδιαβαστους.....
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω!!!!

 

ΥΓ: να πω για άλλη μια φόρα τι τέλειος που είναι ο Μιχαλάκης!!!!!:love:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: να πω για άλλη μια φόρα τι τέλειος που είναι ο Μιχαλάκης!!!!!:love:

 

den einai apla teleios...einai kati parapanw alla den exw ti lexi...tespa,to episodeio apla apsogo..http://wentworthmillergq074ao.....ton agapw..

Link to comment
Share on other sites

A ρε Μιχαλακη σφαζονται οι γυναικες για παρτη σου :lol:

 

Παντως το επεισοδειο ηταν αρκετα καλο

καλα το επομενο που μαλλον θα συναντηθουν ολοι θα ειναι κορυφη

 

Link to comment
Share on other sites

A ρε Μιχαλακη σφαζονται οι γυναικες για παρτη σου :lol:

 

Παντως το επεισοδειο ηταν αρκετα καλο

καλα το επομενο που μαλλον θα συναντηθουν ολοι θα ειναι κορυφη

 

 

 

utah reunion τόσο νωρίς?

 

Link to comment
Share on other sites

παντως η δευτερη σεζον αν συνεχησει ετσι θα ειναι ολα τα λεφτα...

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

Δεν το περίμενα, αλλά μάλλον η σειρά θα συνεχίσει να είναι κορυφαία και στο 2ο κύκλο.

Ξενέρωσα πάντως με

την παιδέρα που του κόβουνε το χέρι με τσεκούρι χάνει 10 μπουκάλια αίμα τρέχοντας στις βουνοπλαγιές, του το "κολλάει" ένας κτηνίατρος (με Whiskas το κόλλησε; ), χωρίς αναισθησία, τον οποίο μετά απειλεί με το κλασικό κατσαβίδι!!!

 

Κατά τα άλλα η σειρά ξεκίνησε πολύ καλά. Εν αναμονή και των επόμενων επισοδείων τώρα.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει να φύγει ο Τ-Μπαγκ από το σήριαλ...είναι χαρακτηριστική φιγούρα!

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το 2ο επεισόδιο μου άφησε πικρή γεύση. Με απογοήτευσε.

- Κατ'αρχήν

μπήκε ξανά στο παιχνίδι το βλαμμένο το κορφί ο Tweener.

- O Τ-Bag και το χέρι του. Πιθανότατα το σενάριο έλεγε σε μια γραμμή "T-Bag gets his hand back"...Και να τα αποτελέσματα. Μη ρεαλιστική, βιαστική και άγαρμπη εκτέλεση με ένα σωρό λάθη (λογικά και σκηνοθετικά).

- Το να πάνε για τον L-J ήταν μεγάλη βλακεία. Το να του τηλεφωνήσουν ακόμα μεγαλύτερη.

- Αυτός ο Lincoln που το χαρακτηριστικό του είναι το ξυρισμένο κεφάλι του και η όλη ντουλαποειδής κατασκευή του, γιατί πάει και μπαστακώνεται με ελάχιστη μεταμφίεση σε σημεία με μεγάλη κίνηση ή απλά ύποπτα (εξω απο την είσοδο καταστήματος) και ΚΟΙΤΑΕΙ ΕΠΙΜΟΝΑ τους περαστικούς; Μήπως να αγοράσει και μια ΤΑΜΠΕΛΑ που θα γράφει: "Ε, ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΡΑΠΕΤΗΣ"

- Τέλος ο FBI agent είπαμε να είναι συνεχώς στο trail, αλλά αν αυτά τα tet-a-tet συνεχιστούν σε κάθε επεισόδιο σύντομα θα χαθεί κάθε suspense και θα γίνει βαρετό.

 

 

 

Στα θετικά

 

 

- H όλη φάση με τον Bellick, εκτός ίσως απο την κατάληξή της (εκεί που το μετανιώνει).

- Το ό,τι διασκορπιστήκανε ... επιτέλους. Και προφανώς θα έχουμε καλύτερη δράση στο εξής

 

 

 

Don't let me down PB...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...