Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε να βγούνε μέχρι το βράδυ, να τα απολαύσουμε και τα 2 επεισόδια μαζί. Ζεσταίνω απο τώρα τον projector :)
Ti na balw twra edw.. den kserw!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο λόγος που έγιναν nuked τα propers της CTU είναι επειδή βγήκαν χωρισμένα στα δύο και όχι σαν ενιαίο δίωρο αρχείο. Κοινώς δε μας #$%^&@. Όποιοι κατέβαζαν CTU ας τα συνεχίσουν.

 

Btw, αν τα σημερινά επεισόδια δεν βλεπονται σαν τα περσινά, Prison Break τέλος για μένα.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Απλως υποφερτα να μην πω τιποτα χειροτερο....

Δεν ξερω γιατι επεσε τοσο η σειρα...

 

 

ΥΓ: Αν σε καποιους αρεσε, μη με φατε....:p Τη γνωμη μου λεω....;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Απλως υποφερτα να μην πω τιποτα χειροτερο....

Δεν ξερω γιατι επεσε τοσο η σειρα...

 

 

ΥΓ: Αν σε καποιους αρεσε, μη με φατε....:p Τη γνωμη μου λεω....;)

Απλά αν το καλοσκεφτεί κανείς και προσπαθήσει να δει σφαιρικά όλες τις σεζόν, θα κάνει τον συλλογισμό ότι ο Ρωχάμης ήταν άγιος μπροστά στον Σκόφιλντ και την παρέα του. Τι ζωή κι αυτή. Μπαίνουν, βγαίνουν φυλακές, εγγυητικές, μαφία, company, αντι-company, «Σάρες», Μάρες, κουκουνάρες...

Link to comment
Share on other sites

Αν βγουν ελληνικοί για τη CTU ας τους ποστάρει κάποιος.
Link to comment
Share on other sites

Αν βγουν ελληνικοί για τη CTU ας τους ποστάρει κάποιος.

 

http://www.subs4u.gr/download-18677.html

 

Prison Break S04E01 {GR} [PROPER 720p HDTV x264-CTU]

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο μου άρεσε περισσότερο. Όπως και νά'χει, είναι ωραίο που έχουμε πάλι κοντά μας το prison break.
Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν Ελληνικοί υπότιτλοι για το δεύτερο? Δε βρίσκω κάτι στα γνωστά sites....
Ti na balw twra edw.. den kserw!
Link to comment
Share on other sites

Aπό GreekTVsubs.gr

 

Ο ΥΠΟΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ 2ο ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ PRISON BREAK ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΚΟΜΑ.

 

ΔΕΝ ΑΝΑΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 23:50-00:00.

 

Και ξαναθυμίζουμε… δεν χρειάζεται να βλέπετε συνεχώς αν θα βγει ο νέος υπότιτλος του Prison Break. Αν συνεχίσουν ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ REFRESH τις σελίδας ανά λίγα δευτερόλεπτα το μόνο που θα γίνει είναι να μην μπείτε ποτέ και για πολύ ώρα και θα παραλάβετε τον υπότιτλο πολύ αργότερα από το αν υπήρχε λογική χρήση της σελίδας. Και το χειρότερο ότι ούτε και εμείς θα μπορούμε να ανεβάσουμε τον υπότιτλο .

 

Δείτε αν βγήκε ο υπότιτλος και ξαναμπείτε σε 15’ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ ο κόσμος αν παραλάβετε τον υπότιτλο 15’ αργότερα, όμως ΧΑΘΗΚΕ αν εκατοντάδες χρηστές ελέγχουν συνεχώς αν βγήκε ο υπότιτλος ΑΝΑ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ.

 

ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΤΙΤΛΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΜΕ ΕΣΑΣ ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟ SITE ..

 

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΦΟΡΤΩΝΕΙ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ… ΜΗΝ ΔΙΑΚΟΠΤΕΤΕ ΤΟ LOAD ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ REFRESH. ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΒΓΑΛΕΙ PAGE ERROR.

 

Χρειάζεται λίγη προσοχή σε τέτοιες καταστάσεις.

E τους καημένους τι έχουν πάθει. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμ, έπεσαν όλοι πάνω στην σελίδα, κι εγώ ο καημένος που πήγα να κατεβάσω τους υπότιτλους για το πρώτο δέν μπορεσα... Όμως το καλό το παλικάρι, ξέρει κι άλλο μονοπάτι (το οποιό ακούει στο όνομα TVsubtitles.net, και έχουν τους Ελληνικούς για 4x01, και Αγγλικούς για 4x02 όποιος ενδιαφέρεται)

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Και το Greektvsubs λειτουργεί κανονικά πλέον.

Εμένα μου άρεσε το πρώτο επεισόδιο. Μου φαίνεται ο 4ος κυκλος θα είναι πάλι γεμάτος δράση, και ίσως καλύτερος απο τους προηγούμενους 2 (ο πρώτος ήταν μακράν ο καλύτερος, και δέν νομίζω να υπάρξει κάτι που θα μου αλλάξει την γνώμη)

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Το 1ο επεισοδιο μαπα. Ειναι σαν να παρακολουθεις τρειλερ μιας σεζον. Γινονται τοσα πολλα που ανετα θα μπορουσαν να τα μεταφερουν σε 3-4 επεισοδια ή και παραπανω.

 

Το 2ο δεν το ειδα ακομα. Ελπιζω να ειναι καλυτερο...

Link to comment
Share on other sites

Ο ορισμός του δεν έχω τι άλλο να δείξω, ας κάνω έναν αχταρμά και όσο πουλήσει. Απογοήτευση και από τα 2 επεισόδια...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ο τροπος με τον οποιο τελειωσε το 2ο επεισοδιο με σοκαρε...

Τι παιζει?

Προκειται για ομοιωμα της Σαρας?

 

 

Δεν είναι η Σάρα. Η Γκρέτσεν νομίζω είναι.

 

 

Ο ορισμός του δεν έχω τι άλλο να δείξω, ας κάνω έναν αχταρμά και όσο πουλήσει. Απογοήτευση και από τα 2 επεισόδια...

 

Συμφωνώ απόλυτα. Δεν "κόβομαι" πλέον να το δω. Μάλλον με Fringe θα την βγάλω μέρχι το Φεβρουάριο και όταν μαζεύονται 5-6 Prison θα τα βλέπω.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Αμ το αλλο:p

 

 

τους βλεπουμε 1 σεζον να σαπιζουν στη Sona και σε ενα επεισοδιο καταφεραν οχι μονο να τους πιασουν ολους αλλα τους ελευθερωνουν κιολας. Και ερωτω: Ο αστυνομικος οπως ειπε 5 χρονια ασχολειται με την Εταιρια. Δεν μπορουσε να τους βγαλει πιο πριν απο την Sona?

 

Link to comment
Share on other sites

[5 χρονια ασχολειται με την Εταιρια. Δεν μπορουσε να τους βγαλει πιο πριν απο την Sona?

 

Όπως είπε ο πράκτορας, δεν θέλει να το κάνει μέσω της νόμιμης οδού γιατί εμπλέκονται πολλοί μέσα στην υπηρεσία και δεν ξέρει ποιούς να εμπιστευθεί.

Άρα, τώρα που τους έπιασε του παρουσιάστηκε αυτή η ευκαιρία να τους χρησιμοποιήσει. Αυτό στέκει.

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν στεκει ακριβως καθως τον Λινκ τον επιασαν στον Παναμα για φονο. Και οπως λεει εκανε συμφωνια με τους Παναμεζους για να τον φερουν στην Αμερικη. Αυτο μπορουσε να γινει και στην 3η σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αφού στην 3η σεζόν ο πιτσιρίκος έπρεπε να είναι μέσα για να βγάλει τον τυπά με το βιβλίο. Άρα γιατί να τον μεταφέρει αλλού;
Link to comment
Share on other sites

Και τι να κάνει μόνος του ο Λινκ; Δες τι έγραψα στο προηγουμενο ποστ.

 

Ρε παιδιά αφού στην 3η σεζόν ο πιτσιρίκος έπρεπε να είναι μέσα για να βγάλει τον τυπά με το βιβλίο. Άρα γιατί να τον μεταφέρει αλλού;

 

 

Παιδες, πιανουν τον Λινκ στον Παναμα για φονο. Και με μεγαλη ανεση τον φερνουν Αμερικη.

 

Στην 3η σεζον δεν μπορουσαν να κανουν το ιδιο για τον Μιχαλακη? Το γιατι ηταν στην Sona δεν μας ενδιαφερει αυτη την στιγμη. Το θεμα ειναι οτι 1 ολοκληρη σεζον δεν υπηρχε ο αστυνομος να τον βγαλει απο εκει. Και ξαφνικα σε 1 επεισοδιο, σωνει τον Λινκ.

 

Δεν τα εκαναν μπαχαλο λιγο οι σεναριογραφοι?

 

Link to comment
Share on other sites

Στην 3η σεζον δεν μπορουσαν να κανουν το ιδιο για τον Μιχαλακη?

 

Για τον Λινκ, έκανε συμφωνία ο πράκτορας ωστε να εκτίσει την ποινή του στην Αμερική. Οι Παναμέζοι δέχτηκαν (δεν γνωρίζουμε και δεν μας ενδιαφέρουν τα σχετικά της συσμφωνίας). Το θέμα είναι όμως οτι δεν εμπλέκεται η εταιρία.

 

Γιατί στην περίπτωση του Μαικλ, τα πράγματα περιπλέκονται μιας και η εταιρία τον έριξε στην Σόνα με την προοπτική να βγάλει τον Γουίστλερ.

 

Πρέπει να καταλάβεις οτι οι πόροι του Ντον Ζελφ δεν είναι απεριόριστοι. Θα χρησμοποιήσουν ανεξάρτητους υποστηρικτές για να χρηματοδοτήουν την ομάδα του Μάικλ.

 

Και προπαντώς, όλα γίνονται ανεπίσημα. Άρα, σε καμία περίπτωση δεν μπορούσε να μεσολαβήσει και να βγάλει τον Μάικλ απο την Σόννα γιατί θα γινόταν αντιληπτός απο την Εταιρία.

 

Έτσι όπως μας τα παρουσιάζουν, όλα έχουν μια λογική.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...