Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτσι, μέχρι κι εγώ έχω τέτοια φωτογράφηση.

 

εκείνη με το μπικίνι λές?

 

Μαρτυριάρη.

 

Ο εφιάλτης στο δρόμο με τα μπικίνι 2

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το είδατε το πρόγραμμα, ε;;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

1 sep?

 

Επιτελους θα βλεπουμε και τιποτα , οχι σαν το Lost που θα αρχισει φευρουαριο...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτος ο σχιστομάτης και αυτή με τη φράτζα μές στη μούρη?:p:p

 

η κακιά (δεν θυμάμαι όνομα τώρα) δεν είναι από την τρίτη σεζόν..? αυτή που κρατούσε όμηρο τη Σάρα;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτή είναι, η Susan. Τώρα ο Ιάπωνας-Κορεάτης-Κινέζος(?) φίλος μας είναι νέος χαρακτήρας...
When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Ο 4ος κύκλος του Prison Break ξεκινάει επίσημα την 1η Σεπτεμβρίου στο FOX με τα δυο πρώτα επεισόδια 4x01 "Scylla" και 4x02 "Breaking and Entering", να προβάλλονται back-to-back.

 

Στο IGN έχει ένα advance review (***προσοχή το link προφανώς περιέχει spoilers για τον 4ο κύκλο***) που κατακεραυνώνει κάπως την αρχή της 4ης season -βαθμολογώντας τη μόλις με 6.5-, αλλά μια και τα επεισόδια θα είναι "εδώ" από Τρίτη, θα κρίνετε και μόνοι σας.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, αυτά είναι όλα υποκειμενικά... Το ίδιο δεν είχε γίνει και με την τρίτη σεζόν, η οποία , ενώ σε άλλους -μεταξύ αυτών κι εγώ- άρεσε φανατικά, άλλοι την έθαψαν με το χειρότερο τρόπο !!! Τα λόγια είναι περιττά !!! Σε δύο μέρες (τρεις για μας...) θα γνωρίζουμε από πρώτο χέρι πώς έχουν τα πράγματα... :)
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Αν η 4η είναι στα επίπεδα της 3ης σαιζόν, μόνο ευχαριστημένοι θα πρέπει να είμαστε. Ευτυχώς η ώρα έφτασε. 2 μέρες μείναν.
Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να το δούμε κάπου ζωντανά?

thanks

 

Φαντάζομαι ναι μέσω sopcast ή κάτι τέτοιο.Δεν το έχω ψάξει περισσότερο.Αλήθεια...πόσες μέρες θα κάνουν να βγουν ελληνικοί υπότιτλοι στο Ιντερνετ?Τους 3 προηγούμενους κύκλους τους είδα μαζεμένους ενώ είχαν ήδη βγεί οπότε δεν έχω ιδέα τι παίζει με αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ναι μέσω sopcast ή κάτι τέτοιο.Δεν το έχω ψάξει περισσότερο.Αλήθεια...πόσες μέρες θα κάνουν να βγουν ελληνικοί υπότιτλοι στο Ιντερνετ?Τους 3 προηγούμενους κύκλους τους είδα μαζεμένους ενώ είχαν ήδη βγεί οπότε δεν έχω ιδέα τι παίζει με αυτό...

 

συνηθως βγαινουν λιγο μετα τα επισοδεια.δλδ τριτη θα ειναι εδω το επισοδειο οποτε το παρα πολυ τεταρτη θα το εχεις δει;)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως οι υπότιτλοι βγαίνουν στο internet 4-5 μέρες αφού παιχτεί το επεισόδιο. (http://www.GreekTvSubs.gr) Δεν θυμάμαι ακριβώς, γιατί ποτέ δεν μπορούσα να περιμένω μέχρι να βρω τους υπότιτλους να δω το episode:p

Εξάλλου δεν είναι και καμιά δυσνόητη σειρά, χρησιμοποιούν αρκετά απλή γλώσσα.

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Όχι 4-5 μέρες. Στις μεγάλες σειρές (βλέπε prison break, lost, 24, heroes κτλ) υπάρχουν πολύ δυνατά team μεαφραστών οι οποίοι πλακώνονται στην δουλειά και μέσα σε λίγες ωρίτσες ανεβάζουν τους υπότιτλους.
Link to comment
Share on other sites

Όχι 4-5 μέρες. Στις μεγάλες σειρές (βλέπε prison break, lost, 24, heroes κτλ) υπάρχουν πολύ δυνατά team μεαφραστών οι οποίοι πλακώνονται στην δουλειά και μέσα σε λίγες ωρίτσες ανεβάζουν τους υπότιτλους.

 

Ναι έτσι ακριβώς είναι..

αν το .avi βγαίνει το πρωί ... μέχρι το μεσημεράκι το .srt είναι έτοιμο!!!

Αν και η συγκεκριμένη σειρά... δεν χρησιμοποιεί κ καμιά ιδιαίτερη διάλεκτο για να μην καταλαβαίνεις τι λένε, σε αντίθεση με το lost ή σειρές με ιατρικό περιεχόμενο χρησιμοποιούνται ορολογίες επιστημονικές, κτλ.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

εγω πολλες φορες το εχω δει και χωρις υποτιτλους αμα βιαζομαι.Αμερικανοι ειναι μωρε,καταλαβαινεις τι λενε.

 

Πιο παλια ειχα μια σειρα αγγλικη(Hornblower)...εποχης...και δεν εβρισκα υποτιτλους και την ειδα ετσι.. Αυτη ηταν εμπειρια..:lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω πολλες φορες το εχω δει και χωρις υποτιτλους αμα βιαζομαι.Αμερικανοι ειναι μωρε,καταλαβαινεις τι λενε.

Ναι εννοείται αυτό. Όταν αποχτήσω τα 2 επεσόδεια, θα κοιτάξω για υπότιτλους, αλλά έτσι και δεν έχουν βγει, θα το δω χωρίς υπότιτλους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...