Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι αγγλικοί 1-2 μέρες μετά, οι ελληνικοί 4-5 μέρες συνήθως.

και πολύ βάζεις

τρίτη βράδυ έχουμε τους αγγλικούς κ τετάρτη συνήθως και τους ελληνικούς (άντε πέμπτη)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη χτες αρχισε η δευτερη season του Prison Break πιστευω οτι θα ηταν καλυτερο να δημιουργησουμε ξεχωριστο topic για την σειρα
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα πολυ καλο πρωτο επεισοδιο... επιτελους αρχισε....

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

εγω το βραδυ θα το δω κατεβαζω την εκδοση με 5,1 ηχο και αργει.Παντως το περιμενω με αγωνια
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον τον είδε και θέλει να δώσει κάποια πληροφορία παραπάνω μην ξεχάσει να βάλει SPOILERS!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα απο torrent το επεισοδιο ριπαρισμενο απο τους lol.

πολυ ωραια αρχη για το δευτερο κυκλο. το βλεπω να μας κραταει παλι οπως περυσι

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα το επεισοδιο και μπορω να πω πως αξιζε την αναμονη και μπορει ακομα να δειξει πολυ πραμα και να βγαλει ανετα την σεζον χωρις να γινει κουραστικο ειχε και της ανατρεπες του αλλα και την αγωνια του.Γενικα ηταν παρα πολυ καλο :)
Link to comment
Share on other sites

Και ο νέος κύκλος επεισοδίων των σειρών άνοιξε με το Prison Break!

Το βρήκα ιδανικό για αρχή δεύτερης season. Επέστρεψαν οι γνώριμοι χαρακτήρες, οι γνώριμες μουσικές επενδύσεις, η γνώριμη αγωνία. Ηταν λίγο παράξενο να τους βλέπω έξω, είχα συνηθίσει το ελεγχόμενο περιβάλλον της φυλακής. Αφού όμως η σειρά δεν σταμάτησε στην απόδραση και συνεχίζεται, είμαι πολύ περίεργη να δω τη συνέχεια. Ο Michael φαίνεται πως όπως πάντα τα έχει όλα υπό τον έλεγχό του αλλά και ο Alexander Mahone φαίνεται πως δε θα το βάλει κάτω. Πολύ ωραίες και συγκινητικές οι 3 σκηνές τέλους :

η Veronica με το Steadman και ο Lincoln στην άλλη άκρη της γραμμής, όταν η γιατρός βρήκε αυτό που της είχε αφήσει ο Michael και ο τρόπος που πέταξε τις χειροπέδες

 

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

para poli oreo to kainurgio episodio, sinexizete i agonia den kseris ti 8a gini kai tetia alla omos ksenerosa me ti beronika para poli!!!:mad: alla to prison break parameni fobero!!! makari na sinexisi etsi!:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

είχα ανησυχίσει με του ελληνικούς υπότιτλους, νόμιζα ότι σταματήσανε... πάντως για oppening επεισόδιο, το plot twist ήταν ΕΞΕΙΡΕΤΙΚΟ.
Link to comment
Share on other sites

πάντως για oppening επεισόδιο, το plot twist ήταν ΕΞΕΙΡΕΤΙΚΟ.

 

Ποιό plot twist? 2-3 εκπλήξεις αλλά τίποτα ιδιαίτερο.

 

 

Ξενέρωσα με τη Βερόνικα, τη συμπαθούσα. Άλλη περιμέναμε και άλλη μας προέκυψε

 

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Μα... Δε περίμενα

να πεθάνει η Veronica!

wtf?

 

Who did? Δεν είχαμε τέτοιες ενδείξεις!

Πολύ καλά ξεκίνησε πάντως!

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

the doctor is ALIVE

:!::!::yahoo::up:

καλό επεισόδιο...

ο Μιχαλάκης την ψιλιάστικε και πιστεύω

επίτηδες άφησε εκεί τις χειροπέδες για να τους στείλει αλλού

;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

άραγε τι να παίζει με το στυλό

(και πιο συγκεκριμένα με τα χάπια) του detective

? Γιάτι του έδωσε τόση σημμασία ο μιχαλάκης

στο νεκροταφείο

? Γιατί έκανε κοντινό ο σκηνοθέτης

(στο στυλό) πρίν βγεί να μιλήσει στον τύπο

?

Link to comment
Share on other sites

άραγε τι να παίζει με το στυλό

(και πιο συγκεκριμένα με τα χάπια) του detective

? Γιάτι του έδωσε τόση σημμασία ο μιχαλάκης

στο νεκροταφείο

? Γιατί έκανε κοντινό ο σκηνοθέτης

(στο στυλό) πρίν βγεί να μιλήσει στον τύπο

?

 

ίσως είναι κάτι που δεν το ξέρουν oi συνάδελφοι του-απαγορευμένα ίσως- και θα προσπαθήσει να εκμεταλλευτεί αυτή την αδυναμία του ο Μιχαλάκης.

 

 

ίσως λέω λαλακίες αλλά αυτό μου έρχεται στο μυαλό:p:D

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν το επεισόδιο ήταν εξαιρετική αρχή για τη 2η season. Μπράβο τους...

Κατάφεραν να επανορθώσουν για μερικά λαθάκια που είχαν κάνει προς το φινάλε...

Τα σημεία που ξεχώρισα

 

 

- Το ότι υπήρχε εξ'αρχής plan B (κάτι που δε φαινόταν πριν στο φινάλε but anyway)

- Η εν ψυχρώ δολοφονία της Veronica.. περίμενα να την παγιδεύσουν κάπως και να σωθεί απο κάποιον τελευταία στιγμη.... Με τίποτα αυτό που έγινε (είναι ωστόσο πιστό στο κλίμα του PB. -και πολύ έζησε με τέτοιο μυαλό)

- O FBI man, νομίζω ότι έχει και αυτός κάτι παρόμοιο με τον Michael. Υπεραναλύει καταστάσεις... Πάντως είναι πολύ έξυπνος και αυτό είναι καλό... Δικαιολογεί το πως ενώ το μποκλούκι πέφτει συνεχώς στις παγίδες του Scoffield, ο FBI θα είναι πάντα μια ανάσα πίσω απο τους δραπέτες. Τα χάπια θα παίξουν ρόλο.. πιθανότατα αρκετά αργότερα.

- Δεν είδαμε ακόμα την πρόεδρο, τον τρελό και τον tweener (αν και τον tweener και να μην τον ξαναδούμε....καλύτερα)

- Τ' Bag's is BACK !! Yeaheee... με screwdriver και πιθανότατα με ραμμένο χέρι! Αντε αντε να συναντηθεί και με την υπόλοιπη παλιοπαρέα να γουστάρουμε..

 

 

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

 

- O FBI man, νομίζω ότι έχει και αυτός κάτι παρόμοιο με τον Michael. Υπεραναλύει καταστάσεις...

Σε αυτό ακριβώς το συμπέρασμα έχω έρθει κι εγώ. Κάτι του έλεγε του μιχαλάκη η όλη φάση.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι πολύ καλή αρχή. Εμένα μου άρεσε πολύ η επιλογή του συγκεκριμένου ηθοποιού για να κάνει τον πράκτορα του FBI μιας που τον είχα συνηθίσει από το INVASION. Κάθε πότε παίζονται τα επεισόδια?
Link to comment
Share on other sites

καλα ο

fbi man ειναι πανεξυπνος που παει στον ανηψιο του Μιχαλακη

.Τι εχουμε να δουμε παλι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...