Jump to content

Ένα απλό κινητό. Πολλά ζηταω;


Memorex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλήθεια είναι ότι χαζεψα ανάλογα θέματα αλλά δε βρήκα την απάντηση που ψάχνω.

Έσπασα το κινητό μου και χρειάζομαι καινούργιο.

 

 

1) Το χρηματικό ποσό που διαθέτουμε. Μαξ 180-200

2) Το μέγεθος οθόνης που προτιμούμε. Όχι μικρό, όχι τεράστιο σαν κάτι κινητά που η οθόνη μοιάζει με ταμπλετ

3) Το θέλουμε απο Ελλάδα ή και απο Κίνα/Ευρώπη; Με 2ετη εγγύηση αντιπροσωπείας ή μας αρκεί και η εγγύηση του καταστήματος; Μου αρκεί να έχει όσο τ δυνατόν μεγαλύτερη εγγυηση

4) Χρειαζόμαστε 800αρα μπάντα ώστε να χουμε σε περισσότερα μέρη 4g; (επαρχία χωρις 800αρα έχεις σοβαρό θέμα) Μένω σε επαρχία έτσι κι αλλιώς, οπότε θα προτιμούσα να έχει.

5) Το θέλουμε dual? Χρειαζόμαστε ραδιόφωνο, ir ή nfc? Μπα. Θέλω να έχει fingerprint τουλαχιστον

6) Χρειαζόμαστε ελληνικό μενου; Αν ναι, πειράζει αν χρειαστεί φλασαρισμα; Ελληνικό μενού, Ναι. Αλλά δε θέλω να μπλέξω με φλασαρισματα.

7) Μας ενδιαφέρει ο καλός ήχος ή/και η καλή οθόνη; Αν ναι θέλουμε amoled (και) stereo ή μας αρκεί lcd (και) mono. LCD οθόνη μια χαρά είναι. Ψιλοαδιαφορη η ποιότητα του ήχου, αν και αναρωτιέμαι, υπάρχει εκεί έξω κινητό που δεν έχει ήχο stereo;;

8) Βάλτε σε σειρά προτεραιότητας τα εξής: ταχύτητα, βαρύ gaming, κάμερα, αυτονομία. ταχύτητα, αυτονομία, κάμερα, gaming

9) Ποια είναι η τωρινή σας συσκευή. NOKIA 8

 

Για να μη σας κουράζω, θέλω ένα κινητό 100-200€, ειμαι επιχειρηματίας και δουλεύω όλες τις εφαρμογές των ελληνικών τραπεζών, εφαρμογές διαχείρισης τουριστικών καταλυμάτων, γενικά δηλαδή θα μου ήταν χρήσιμο και δεδομένο βασικά οι 8 πυρήνες και τουλάχιστον 4αρα ΡΑΜ. Όσον αφορά τη κάμερα, έχω μια DSLR και τραβάω τις φωτογραφίες μου, δε περιμένω από το κινητό , αλλά εννοείται ότι αν για 20-30€ υπάρχει κινητό με καλύτερη κάμερα, εννοείται ότι θα τα δώσω, αλλά ποτέ πάνω από 200€.

Ξέρω θα με κοροιδεψετε, αλλά κοιτούσα το G20 της NOkia. (Βαράτε ελέυθερα)

Α και κάτι ακόμα. Αν κατάλαβα καλά, κάποια από τις μεγάλες εταιρείες κατήργησε το play store και έχει δικό της, ή κάτι τέτοιο. Θέλω το play store της Android με τα full pansion που έλεγε και η διαφήμιση.

 

Edit: Το ΝΟΚΙΑ 8 είναι η οθόνη 5,3 ίντσες. Ας είναι και μεγαλύτερο, εκεί στα 6 περίπου.

Όπως επίσης, είδα κάπου αλλού και πρότειναν το TCL 10L και μου φαίνεται εξαιρετικό.

Edited by Memorex
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλό το TCL 10 L αλλά εάν μπορούσες να πάρεις το 10 Plus η ακόμα καλύτερα το 10 Pro, πίστεψε με δεν θα το μετανιώσεις. Με λίγα παραπάνω χρήματα θα πάρεις μια εκπληκτική συσκευή και πανέμορφη. Βέβαια τωρα που έχει πέσει πολυ η τιμή του, στο Σκρουτζ, το 10 5G είναι πολύ καλή περίπτωση και φυσικά 5G. Edited by CaptainChris
Link to comment
Share on other sites

Από Σκρουτζ παίρνεις το POCO X3 οριακά στα 200€. Πολύ ανώτερο από το TCL 10. Το μείον είναι ότι έχεις μόνο εγγύηση καταστήματος και όχι επίσημης αντιπροσωπείας. Εναλλακτικά κοίτα το Realme 7 με 3 χρόνια επίσημη εγγύηση. Edited by Nnoutas
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια είναι ότι χαζεψα ανάλογα θέματα αλλά δε βρήκα την απάντηση που ψάχνω.

Έσπασα το κινητό μου και χρειάζομαι καινούργιο.

 

 

1) Το χρηματικό ποσό που διαθέτουμε. Μαξ 180-200

2) Το μέγεθος οθόνης που προτιμούμε. Όχι μικρό, όχι τεράστιο σαν κάτι κινητά που η οθόνη μοιάζει με ταμπλετ

3) Το θέλουμε απο Ελλάδα ή και απο Κίνα/Ευρώπη; Με 2ετη εγγύηση αντιπροσωπείας ή μας αρκεί και η εγγύηση του καταστήματος; Μου αρκεί να έχει όσο τ δυνατόν μεγαλύτερη εγγυηση

4) Χρειαζόμαστε 800αρα μπάντα ώστε να χουμε σε περισσότερα μέρη 4g; (επαρχία χωρις 800αρα έχεις σοβαρό θέμα) Μένω σε επαρχία έτσι κι αλλιώς, οπότε θα προτιμούσα να έχει.

5) Το θέλουμε dual? Χρειαζόμαστε ραδιόφωνο, ir ή nfc? Μπα. Θέλω να έχει fingerprint τουλαχιστον

6) Χρειαζόμαστε ελληνικό μενου; Αν ναι, πειράζει αν χρειαστεί φλασαρισμα; Ελληνικό μενού, Ναι. Αλλά δε θέλω να μπλέξω με φλασαρισματα.

7) Μας ενδιαφέρει ο καλός ήχος ή/και η καλή οθόνη; Αν ναι θέλουμε amoled (και) stereo ή μας αρκεί lcd (και) mono. LCD οθόνη μια χαρά είναι. Ψιλοαδιαφορη η ποιότητα του ήχου, αν και αναρωτιέμαι, υπάρχει εκεί έξω κινητό που δεν έχει ήχο stereo;;

8) Βάλτε σε σειρά προτεραιότητας τα εξής: ταχύτητα, βαρύ gaming, κάμερα, αυτονομία. ταχύτητα, αυτονομία, κάμερα, gaming

9) Ποια είναι η τωρινή σας συσκευή. NOKIA 8

 

Για να μη σας κουράζω, θέλω ένα κινητό 100-200€, ειμαι επιχειρηματίας και δουλεύω όλες τις εφαρμογές των ελληνικών τραπεζών, εφαρμογές διαχείρισης τουριστικών καταλυμάτων, γενικά δηλαδή θα μου ήταν χρήσιμο και δεδομένο βασικά οι 8 πυρήνες και τουλάχιστον 4αρα ΡΑΜ. Όσον αφορά τη κάμερα, έχω μια DSLR και τραβάω τις φωτογραφίες μου, δε περιμένω από το κινητό , αλλά εννοείται ότι αν για 20-30€ υπάρχει κινητό με καλύτερη κάμερα, εννοείται ότι θα τα δώσω, αλλά ποτέ πάνω από 200€.

Ξέρω θα με κοροιδεψετε, αλλά κοιτούσα το G20 της NOkia. (Βαράτε ελέυθερα)

Α και κάτι ακόμα. Αν κατάλαβα καλά, κάποια από τις μεγάλες εταιρείες κατήργησε το play store και έχει δικό της, ή κάτι τέτοιο. Θέλω το play store της Android με τα full pansion που έλεγε και η διαφήμιση.

 

Edit: Το ΝΟΚΙΑ 8 είναι η οθόνη 5,3 ίντσες. Ας είναι και μεγαλύτερο, εκεί στα 6 περίπου.

Όπως επίσης, είδα κάπου αλλού και πρότειναν το TCL 10L και μου φαίνεται εξαιρετικό.

 

Δεν έχω την ίδια ακριβώς αναζήτηση, αλλά επιτέλους κάποιος που ψάχνει κάτι τέτοιο. Νομίζω πως πλέον οι συζητήσεις στο φόρουμ επιλογής συσκευής είναι πολύ λιγότερες απ'ότι παλιότερα (ίσως τα online reviews έκαναν τον κόσμο να απομακρυνθεί από τέτοιες θεματικές).

 

Σε εμένα είχαν προταθεί Realme 7 pro (226€) και Poco X3 (200€). Ωστόσο, ιδανικά θα ήθελα και εγώ κάτι με λιγότερα, καθώς το mi8lite που είχα στα 180€ με είχε αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο με αντίστοιχη χρήση με τη δική σου.

Edited by psilikatzis
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω την ίδια ακριβώς αναζήτηση, αλλά επιτέλους κάποιος που ψάχνει κάτι τέτοιο. Νομίζω πως πλέον οι συζητήσεις στο φόρουμ επιλογής συσκευής είναι πολύ λιγότερες απ'ότι παλιότερα (ίσως τα online reviews έκαναν τον κόσμο να απομακρυνθεί από τέτοιες θεματικές).

 

Σε εμένα είχαν προταθεί Realme 7 pro (226€) και Poco X3 (200€). Ωστόσο, ιδανικά θα ήθελα και εγώ κάτι με λιγότερα, καθώς το mi8lite που είχα στα 180€ με είχε αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο με αντίστοιχη χρήση με τη δική σου.

 

Με λιγότερα πας όπως είπα και πιο πάνω στο TCL 10L

Εξαιρετικό software και οθόνη τεχνολογίας nxtvision που δεν θα βρεις πουθενά αλλού.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλό χρυσό το poco x3 αλλά είναι γκουμουτσα. Από αυτά το realme 7 pro είναι το μικρότερο σε μέγεθος νομίζω. Και το a51 αλλά δεν αξίζει σ αυτά τα χρήματα
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι λίγο βαρύ το poco x3 αλλά βρείτε μου γρηγορότερο (και γενικά καλύτερο) κινητό μέχρι 200 ευρώ. Η εναλλακτική μου είναι (πάντα με βάση το ταβάνι των 200 ευρώ, το realme 7. Δύο ταχύτητες πάνω από το tcl 10l. Edited by Nnoutas
Link to comment
Share on other sites

Στο Σκρούτζ, έχει το TCL 10 5G με λίγο περισσότερο από €200 με τον 765 Snapdragon επεξεργαστή, γρήγορο, 5G και εξαιρετικές φωτογραφίες.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, η ανταπόκρισή σας, είναι τουλάχιστον συγκινητική.

Πάω επιτόπου να τα κοιτάξω αυτά που προτείνατε και επιστρέφω με edit για να σας πω νεότερους προβληματισμούς ή απορίες.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, θεωρείτε καλύτερο το Poco γιατί έχει καλύτερη (σε mpx) κάμερα και λίγο καλύτερα specs σε μπαταρία.

Επίσης, έχει τον snapdragon που είναι εγγύηση ο άτιμος, η αλήθεια είναι, αλλά νομιζω οτι τα άλλα 2 που προτάθηκαν, TCL και Realme, είναι εξίσου εξαιρετικά κινητά και με -σχεδόν- 50 ευρώ λιγότερα.

 

Αληθεια είναι οτι θεωρώ πιο όμορφο το TCL αλλά πιο καλό το Realme.

Τώρα αρχίζουν λοιπόν τα δύσκολα...

 

Προτείνει με θέρμη κάποιος το ένα απο τα 2;;

 

EDIT: Γιατί όμως οχι το Realme 8??

Edited by Memorex
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, θεωρείτε καλύτερο το Poco γιατί έχει καλύτερη (σε mpx) κάμερα και λίγο καλύτερα specs σε μπαταρία.

Επίσης, έχει τον snapdragon που είναι εγγύηση ο άτιμος, η αλήθεια είναι, αλλά νομιζω οτι τα άλλα 2 που προτάθηκαν, TCL και Realme, είναι εξίσου εξαιρετικά κινητά και με -σχεδόν- 50 ευρώ λιγότερα.

 

Αληθεια είναι οτι θεωρώ πιο όμορφο το TCL αλλά πιο καλό το Realme.

Τώρα αρχίζουν λοιπόν τα δύσκολα...

 

Προτείνει με θέρμη κάποιος το ένα απο τα 2;;

 

EDIT: Γιατί όμως οχι το Realme 8??

 

Αν είναι να πάρεις το TCL 10l, (το απλό, όχι το 5g που κάνει πάνω από 200€) , καλύτερα να πάρεις το Realme 7 με 6/64 που έχει μεν επεξεργαστή mediatek αλλά πολύ καλύτερο σε ταχύτητα από τον 665 του tcl που μπορεί να είναι τίμιος αλλά το 2021 θα κάνει μόνο τα πιο απλά. Το realme το παιρνεις στα 190€ περίπου με εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας 3 χρόνια. Το Realme 8 το βρίσκεις κάτω από τα 200€ μόνο με 4gb ram που νομίζω δεν αξίζει εφόσον έχει τον ίδιο επεξεργαστή με το 7.

Edit: Βέβαια το Realme 8 είναι καλύτερο σχεδιαστικά (ελαφρύτερο, πιο "μαζεμένο") και με super amoled οθόνη. Οπότε κρίνεις εσύ τι σε καλύπτει.

Edited by Nnoutas
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να πάρεις το TCL 10l, (το απλό, όχι το 5g που κάνει πάνω από 200€) , καλύτερα να πάρεις το Realme 7 με 6/64 που έχει μεν επεξεργαστή mediatek αλλά πολύ καλύτερο σε ταχύτητα από τον 665 του tcl που μπορεί να είναι τίμιος αλλά το 2021 θα κάνει μόνο τα πιο απλά. Το realme το παιρνεις στα 190€ περίπου με εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας 3 χρόνια. Το Realme 8 το βρίσκεις κάτω από τα 200€ μόνο με 4gb ram που νομίζω δεν αξίζει εφόσον έχει τον ίδιο επεξεργαστή με το 7.

Edit: Βέβαια το Realme 8 είναι καλύτερο σχεδιαστικά (ελαφρύτερο, πιο "μαζεμένο") και με super amoled οθόνη. Οπότε κρίνεις εσύ τι σε καλύπτει.

 

Άκου τώρα ένα δίλημμα ακόμα. Realme 7 Pro ή Realme 8? Ξέρω η τιμή είναι πάνω από 200

Link to comment
Share on other sites

Άκου τώρα ένα δίλημμα ακόμα. Realme 7 Pro ή Realme 8? Ξέρω η τιμή είναι πάνω από 200

 

Εγώ θα πήγαινα στο 7 pro. Αλλά λίγο πάνω από τα 200€ παίζει και το poco x3 pro με τούμπανο επεξεργαστή. Ότι πιο vfm για εμένα σε αυτή την κατηγορία τιμής και για κινγτι

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκου τώρα ένα δίλημμα ακόμα. Realme 7 Pro ή Realme 8? Ξέρω η τιμή είναι πάνω από 200

 

Εγώ θα πήγαινα στο 7 pro. Αλλά λίγο πάνω από τα 200€ παίζει και το poco x3 pro με τούμπανο επεξεργαστή. Ότι πιο vfm για εμένα σε αυτή την κατηγορία τιμής και για κινητό 4g. Είναι λίγο "γκουμούτσα" βέβαια. :)

Πρόσεχε όμως. Τα realme και poco έχουν επίσημη εγγύηση μόνο αν τα πάρεις από αλυσίδα (π.χ. Κοτσωβολος ή eshop)

Edited by Nnoutas
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πήγαινα στο 7 pro. Αλλά λίγο πάνω από τα 200€ παίζει και το poco x3 pro με τούμπανο επεξεργαστή. Ότι πιο vfm για εμένα σε αυτή την κατηγορία τιμής και για κινγτι

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εγώ θα πήγαινα στο 7 pro. Αλλά λίγο πάνω από τα 200€ παίζει και το poco x3 pro με τούμπανο επεξεργαστή. Ότι πιο vfm για εμένα σε αυτή την κατηγορία τιμής και για κινητό 4g. Είναι λίγο "γκουμούτσα" βέβαια. :)

Πρόσεχε όμως. Τα realme και poco έχουν επίσημη εγγύηση μόνο αν τα πάρεις από αλυσίδα (π.χ. Κοτσωβολος ή eshop)

 

Θα πάω αύριο στο ΠΛΑΙΣΙΟ να τα πιάσω στο χέρι μου να δω πιο μου κάθεται καλύτερα και θα αποφασίσω. Να πω την αμαρτία μου, μου φαίνεται καλό το Poco που περιγράφεις. Αλλιώς μετά θα μπλέξω τα μπούτια μου με Realme 8 ή Realme 7 Pro... Θα μπλέξω άσχημα να αποφασίσω εκεί. Το TCL φαίνεται πολύ καλή επιλογή πάντως ομολογώ, αλλά τα άλλα νομιζω οτι ειναι 1-2 σκάλες πιο πάνω

Link to comment
Share on other sites

Τα tcl σε εμπειρία χρήσης είναι και αυτά πάρα πολύ καλά.αφου θα πας από εκεί πιάσε και ένα τέτοιο δεν χάνεις τίποτα. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω αύριο στο ΠΛΑΙΣΙΟ να τα πιάσω στο χέρι μου να δω πιο μου κάθεται καλύτερα και θα αποφασίσω. Να πω την αμαρτία μου, μου φαίνεται καλό το Poco που περιγράφεις. Αλλιώς μετά θα μπλέξω τα μπούτια μου με Realme 8 ή Realme 7 Pro... Θα μπλέξω άσχημα να αποφασίσω εκεί. Το TCL φαίνεται πολύ καλή επιλογή πάντως ομολογώ, αλλά τα άλλα νομιζω οτι ειναι 1-2 σκάλες πιο πάνω

 

Σήμερα βρήκα το TCL plus, δυστυχώς κλειστό-χωρίς μπαταρία, και αν και η μπροστινή πλευρά ήταν πολύ όμορφη και ποιοτική η πίσω μου φάνηκε πολύ φθηνή και εύκολο να χαλάσει. Φαντάζομαι (ελπίζω) το 10 pro δεν είναι έτσι, αλλά δυστυχώς δεν το βρήκα.

 

Το Poco το δοκίμασα επίσης και αν και πράγματι κάθεται καλά κτλ κτλ με προβληματίζει πως στο βίντεο, όπως και τα καινούρια xiaomi, έχει έναν μόνιμο θόρυβο/βόμβο ακόμα και σε συνθήκες ησυχίας. Δεν θα με πείραζε να είχε λίγο χειρότερο βίντεο, ο θόρυβος όμως με απογοητεύει και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αναφέρεται σε ελάχιστες κριτικές.

 

Realme δυστυχώς δεν έχω βρει.

 

Αναμένω και εγώ νέα σου, μήπως με κατευθύνεις καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να ανέβεις σε πόσο, κοίταξε το mi11lite

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να ανέβεις σε πόσο, κοίταξε το mi11lite

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα σε όλους.

 

Τι εννοείς ρε αδερφέ να ανέβω σε ποσό ; Στα 300? Βγαίνει πολύ ψηλά το μανίκι.Αν υποθέσουμε ότι ανεβαίνω πιο πάνω, θα ήταν στα 250, γιατί θα το πάρω το κινητό με αποφορολογηση, οπότε θα πέσει κάπου στα 200, αλλά προτιμώ να βρω καπου στα 200 για να κατεβώ στα 150

Link to comment
Share on other sites

Κάπου το είδα να παίζει στα 230κατι. Από Κίνα μεριά όμως. Δεν πρόσεξα ότι το θες από Ελλάδα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/27034110/Realme-7-5G-128GB-Baltic-Blue.html

Αυτό θα σε καλύψει πλήρως, παρά πολύ δυνατή συσκευή.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μάγκες, καλησπέρα και πάλι.

 

Πήγα σήμερα όπως ειπα στο ΠΛΑΙΣΙΟ και τσέκαρα κάποιες από τις συσκευές που ήταν διαθέσιμες για να τις ψαχουλέψω. Πάνω κάτω το μενού, ήταν το ίδιο σε όλες. Χωρίς σημαντικές διαφορές.

 

Είδα λοιπόν

 

POCO X3 Pro: Ίσως το καλύτερο κινητό που έπιασα. Βαρύ, στιβαρό και μεγάλο. Όσο μεγάλο πρέπει δηλαδή. Με εντυπωσίασε το smoothness στο σκρολάρισμα. Αληθεια ειναι οτι με κάμερες δεν ασχολήθηκα, μονο την κατασκευή τους και την αίσθηση στο χέρι επεξεργάστηκα και λίγο το μενού του. Με χάλασε την διαφορά που έχει με το ΝΟΚΙΑ που έχω, που έσερνα προς τα πάνω και μου εμφάνιζε σ' ένα κατεβατό όλες τις εφαρμογές. Αυτό δεν ειναι έτσι. Σέρνοντας προς τα πάνω σε πάει σε google search. Ίσως να ειναι κάτι που αλλάζει με τις ρυθμίσεις.

 

Realme 7 Pro: Ένα απλο κινητό, που παίρνεις, αυτό που δίνει. Δε πέθανα στο desing του, αλλά αυτά είναι γούστα παιδιά. Ωραιο μενού, ωραία φωτεινή οθόνη. Ίσως η πιο φωτεινή απ' όσα έπιασα. Τιμές δεν αναφέρω γιατί στο συγκεκριμένο μαγαζί, είναι πολύ πιο πάνω απ' όποιοδήποτε σκρουτζομάγαζο υπάρχει εκεί έξω.

 

TCL 10L: Μάγκες, ειλικρινά αν ποτέ μου περισσέψει ένα 140άρι ευρώ, θα πάω να το πάρω στην γυναίκα μου, που έχει ακόμα ένα Xiaomi M1A1, κι ας μην το χρειάζεται. Φοβερό το μενού του, φοβερή τακτοποίηση των εφαρμογών που θύμισε κινητά Microsoft και προσωπικά αυτή η τσαχπινιά με την κάμερα που ειναι οι φακοί είναι οριζόντιοι, εγώ την βρίσκω εκπληκτική! Πιθανότατα είναι και το πιο λεπτο και μικρό, ελαφρύ στο χέρι, σε σύγκριση με τα άλλα που έπιασα. Βασικά θα το χαρακτήριζα γυναικείο κινητό

 

Redmi NOTE 10: Ομολογώ οτι έπεσα και πάνω στο Redmi NOTE 10 το οποίο είναι σε πολύ καλή τιμή και μοιάζει αρκετά με το Poco και μάλιστα με πολύ ωραία οθόνη. Κινητό που ούτε το είχα υπολογίσει σαν υποψήφιο και με εντυπωσίασε.

Για να μην σας κουράζω, με βλέπω να καταλήγω Poco X3.. Τώρα, Pro θα είναι; NFC θα είναι; Δε ξέρω.. Εκεί θα βασανιστώ αρκετά νομίζω!

Edited by Memorex
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή ν σέρνεις το δάχτυλο πάνω και να εμφανίζονται οι εφαρμογές. Χτυπά το

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή επιλογή το Χ3, όμως δεν είναι αρκετά μεγάλο? Σχετικά πάντα με αυτό που ζητάς στο αρχικό ποστ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...