Jump to content

Διάφορα online tests


swiffer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλετε να «μετρήσετε» τον ερωτισμό σας, τις ικανότητές σας στο κυνήγι συντρόφου ή τις ψυχικές σας δυνάμεις και ιδιαιτερότητες; Διαλέξτε ένα από τα παρακάτω ψυχολογικά τεστ. Απαντήστε στις ερωτήσεις που σας δίνονται με ειλικρίνεια και αυτομάτως έχετε τη «διάγνωση» και το συνολικό σας σκορ!

 

Είσαι επίμονος;

Πώς αντιμετωπίζεις τα δύσκολα; Σηκώνεις τα μανίκια και στρώνεσαι στη δουλειά; Η αφήνεις τους άλλους να βγάλουν το φίδι από την τρύπα; Τελικά πόσο επίμονος είσαι;

 

Είσαι ειλικρινής;

Η ειλικρίνεια είναι κάτι που λιγότερο ή περισσότερο όλοι ισχυριζόμαστε πως έχουμε και πολλές φορές κατηγορούμε τους άλλους πως δεν έχουν.Παραθέτουμε μερικές ερωτήσεις. Απαντήστε για να δείτε πόσο ειλικρινείς είστε.

 

Πόσο αισιόδοξος είσαι;

'Εχεις αναρωτηθεί αν είσαι αισιόδοξος ή απαισιόδοξος; Είσαι σίγουρος πως όλα θα σου πάνε ανάποδα, ή πως όλα θα είναι υπέροχα; Παίρνεις μαζί σου ομπρέλα ακόμα κι όταν ο καιρός είναι καλός; Κάνε το παρακάτω τεστ και θα δεις πόσο αισιόδοξος είσαι.

 

Είσαι αγχώδης;

Το άγχος είναι ένα από τα σημαντικότερα προβλήματα της σύγχρονης κοινωνίας με άσχημες επιπτώσεις στον ανθρώπινο οργανισμό. Καθημερινά προσπαθούμε να το αποφύγουμε αλλα σπάνια το καταφέρνουμε. Υπάρχουν βέβαια κάποιες εξαιρέσεις.... Παραθέτουμε μερικές ερωτήσεις. Απαντήστε για να δείτε πόσο αγχώδης είστε.

 

Πόσο αφoσιωμένος είσαι;

Η αρετή είναι πάντα ένα δυσεύρετο αγαθό. Πόσες φορές σου έχει συμβεί να μην κάνουν οι άλλοι όσα κάνεις για εκείνους; Εσύ τι κάνεις; Προσκολλάσαι χωρίς ιδιοτέλεια στους φίλους ή εκτιμάς την κάθε κατάσταση και αποφασίζεις τι είναι καλύτερο; Ανακάλυψε μέσα από αυτό το τεστ πόσο αφοσιωμένος μπορείς να είσαι.

 

Πόσο ντροπαλός είσαι;

Θα φοβόσουν ποτέ να κάνεις σκηνή ζηλοτυπίας; Ακόμα κι αν οι άλλοι έχουν άδικο συμφωνείς μαζί τους μόνο και μόνο για να μην μπεις σε μπελάδες; Δεν τολμάς να κοιτάξεις κάποιον στα μάτια ή να υποστηρίξεις τη γνώμη σου; Αν είναι έτσι, τότε είσαι πολύ συνεσταλμένος. Δεν είναι πάντα άσχημο αυτό, αρκεί να μην γίνει τρόπος ζωής. Κάνε το ακόλουθο τεστ για να διαπιστώσεις πόσο ντροπαλός είσαι.

 

Πόσο ευτυχισμένος είσαι;

Η ζωή σου είναι μονότονη και μουντή; Η υποδέχεσαι την κάθε μέρα με ένα χαμόγελο; Πόσο δύσκολο είναι να κατακτήσει κανείς την ευτυχία; Δεν είναι εύκολο να καλυφθεί αυτό το θέμα, γιατί έχει πολλές πτυχές. Οικογένεια, εργασία, φιλία, έρωτας. Πολλοί χαίρονται και είναι ευτυχισμένοι όσες δυσκολίες κι αν έχουν κι άλλοι είναι μουρμούρηδες και γκρινιάρηδες με όλα. Απάντησε στις πιο κάτω ερωτήσεις και βρες που ανήκεις εσύ.

 

To χρώμα του έρωτα

Ποιο είναι για σας το χρώμα του έρωτα;

 

Τέστ προσωπικότητας

Διάλεξε το σχέδιο που σου ταιριάζει.

 

Lovemeter

Γράψτε το όνομά σας,επιλέξτε το φύλο σας και δείτε το αποτέλεσμα με την ανάλογη φωτογραφία!

 

 

 

 

 

Πηγη: http://www.datingclub.gr

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 722
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το link σου δεν δουλεύει σε μένα :(

αν δεν δουλεύει τότε εδώ http://www.ishaah.com/index.cfm?action=Plife

 

Η δική μου διάγνωση:

 

I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around the territory of modern Southern England approximately in 525.

Your profession was librarian, priest, keeper of tribal relics.Your brief psychological profile in that past life:

Seeker of truth and wisdom. You could have seen your future lives. Others perceived you as an idealist illuminating path to future.Lesson, that your last past life brought to present:

Your lesson -- to develop kind attitude to people, to acquire gift of understanding and compassion.

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Διάγνωση:

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Νέα Γουινέα (New Guinea) γύρω στο 1800.

Το επάγγελμά σου ήταν χορευτής, τραγουδιστής, ηθοποιός.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Είχες μυαλό επιστήμονα, πάντα αναζητούσες νέες εξηγήσεις. Οι άλλοι συχνά σε παρεξηγούσαν, αλλά σεβόταν τις γνώσεις σου.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το μάθημά σου -- να σπουδάσεις, να εξασκηθείς και να χρησιμοποιήσεις σοφία, σχετική με ψυχολογικές επιστήμες, και με αρχαία συγγράματα. Με ισχυρή πίστη και σκληρή δουλειά θα φτάσεις στον αληθινό προορισμό σου στην παρούσα ζωή.

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι;

 

Η αληθεια ειναι οτι στην Νεα Γουινεα δεν εχω παει, οχι.

Χορευω σπιτι μου.

Τραγουδαω σπιτι μου.

Ηθοποιος δε ξερω. Εκανα μια παρασταση στο σχολειο και ημουν η φασολια. Μετραει;

Το οτι εχω μυαλο επιστημονα, γνωστο στην οικουμενη.

Συνεχως αναζηταω νεες εξηγησεις.

Οι αλλοι παντα με παρεξηγουν και ποτε δε σεβονται τις γνωσεις μου.

Φανταζομαι οτι το μαθημα της προηγουμενης ζωης μου το εκτελω, καθως σπουδαζω, εξασκουμαι και χρησιμοποιω σοφια, Ψυχολογια (των εγκληματων) και αρχαια Λατινικα συγγραματα.

Για την πιστη δεν ειμαι σιγουρος, γιατι δε τα παμε καλα!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στην Ελλάδα (Greece) γύρω στο 1600.

Το επάγγελμά σου ήταν κοσμηματοπώλης, ωρολογοποιός

Link to comment
Share on other sites

Διάγνωση:

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Γιουγκοσλαβία (Jugoslavia) γύρω στο 1250.

Το επάγγελμά σου ήταν χημικός [κοντά έπεσες], αλχημιστής, κατασκευαστής δηλητηρίων.[έτσι...ακόμα το προσπαθώ]

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Ήσουν ένα λογικό πρακτικό άτομο[και είμαι ακόμα], υλιστικό[ε λίγο] χωρίς καμιά πνευματική συνείδηση[βρε άντε από δω]. Η απλή σοφία σου σε βοήθησε να μείνεις αδύνατος και φτωχός.[τιιιιιι?]

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το μάθημά σου -- να νικήσεις τη ζήλεια[δύσκολο] και το θυμό στον εαυτό σου και μετά σ αυτούς, που θα σε διαλέξουν για οδηγό τους. Πρέπει να καταλάβεις ότι αυτές οι αδυναμίες είναι αποτελέσματα φόβου και αυτο-οικτιρμού.

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι;ΟΧΙ...

πλάκα είχε...χιχιχιχι..:lol:

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Διάγνωση:

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Βόρεια Νέα Ζηλανδία (North New Zealand) γύρω στο 1350.

Το επάγγελμά σου ήταν τραπεζίτης, τοκογλύφος, παροχέας δανείων, δικαστής.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Φυσικό ταλέντο να ψυχολογείς, ήξερες πώς να χρησιμοποιήσεις τις ευκαιρίες. Ψύχραιμα και ήρεμα σε όποια κατάσταση.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το πρόβλημά σου -- να μάθεις ν αγαπάς και να εμπιστεύεσαι το Σύμπαν. Είσαι προορισμένος να σκέφτεσαι, να σπουδάζεις, να αντανακλάς, να αναπτύξεις την εσωτερική σοφία.

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι;Βοηθα με λιγο ακομα!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Βόρεια Νέα Ζηλανδία (North New Zealand) γύρω στο 1675.

Το επάγγελμά σου ήταν ναύτης, μάγειρας, μαραγκός.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Φυσικό ταλέντο να ψυχολογείς, ήξερες πώς να χρησιμοποιήσεις τις ευκαιρίες. Ψύχραιμα και ήρεμα σε όποια κατάσταση.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το πρόβλημά σου -- να μάθεις ν αγαπάς και να εμπιστεύεσαι το Σύμπαν. Είσαι προορισμένος να σκέφτεσαι, να σπουδάζεις, να αντανακλάς, να αναπτύξεις την εσωτερική σοφία.

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν θυμάμαι και πολλά....!!!!

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Diagnosis: I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around the territory of modern Mexico approximately in 1825.

Your profession was medic, surgeon, herbalist.Your brief psychological profile in that past life:

You had mind of a scientist, always seeking new explanations. Environment often misunderstood him, but respected his knowledge.Lesson, that your last past life brought to present:

Magic is everywhere around you, in most usual, most ordinary incidents. Your lesson -- to learn magic and to help people to see it clearly. You are magician!

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Διάγνωση:

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Νότια Κίνα (South China) γύρω στο 1225.

Το επάγγελμά σου ήταν τσοπάνος, σταυλίτης, δασοφύλακας.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Επαναστατικός τύπος. Εμπνεόσουν από τις αλλαγές σε όλες τις σφαίρες - πολιτική, επιχειρήσεις, θρησκεία, οικογένεια. Μπορεί να ήσουν αργηγός.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Είσαι προορισμένος να λύσεις τα προβλήματα της μόλυνσης του περιβάλλοντος, της ανακύκλωσης, της κατάχρησης και κακής χρήσης ευαίσθητων υλικών, να εξαλείψεις την ραδιενέργεια με όλα τα μέσα συμπεριλαμβανομένων και ψυχολογικών μεθόδων.

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι;

 

 

ΥΓ το πρωτο link παιζει μονο σε Internet Explorer, και οχι σε αλλο Browser

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα :O στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Γιουγκοσλαβία (Jugoslavia) γύρω στο 750.

Το επάγγελμά σου ήταν διασκεδαστής, μουσικός(ειμαι), ποιητής, ρυθμικός χορευτής.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Ήσουν ένα λογικό πρακτικό άτομο, υλιστικό χωρίς καμιά πνευματική συνείδηση(πνευματικες ανησυχιες θελει να πει ο ποιητης και εχει δικιο :X ). Η απλή σοφία σου σε βοήθησε να μείνεις αδύνατος και φτωχός( αν περιμενα απο τη μουσικη... :D ).

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το μάθημά σου -- να νικήσεις τη ζήλεια και το θυμό στον εαυτό σου και μετά σ αυτούς, που θα σε διαλέξουν για οδηγό τους. Πρέπει να καταλάβεις ότι αυτές οι αδυναμίες είναι αποτελέσματα φόβου και αυτο-οικτιρμού.

 

Πλακα ειχε. Ανατριχιασα στην αρχη με τοσα πολυ κοντα στον χαρακτηρα μου..

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around the territory of modern West Australia approximately in 900.

Your profession was monk, bee-keeper, lone gunman.

----------------------------------------------------------------------------

Your brief psychological profile in that past life:

Inquisitive, inventive, liked to get to the very bottom of things and to rummage in books. Talent for drama, natural born actor.

----------------------------------------------------------------------------

Lesson, that your last past life brought to present:

There is the invisible connection between material and spiritual world. Your lesson -- to search, to find and to use this bridge.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στην Μπούρμα (Burma) γύρω στο 1525.

Το επάγγελμά σου ήταν ναύτης, έμπορος, επιχειρηματίας, μεσίτης, χρηματιστής.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Φυσικό ταλέντο να ψυχολογείς, ήξερες πώς να χρησιμοποιήσεις τις ευκαιρίες. Ψύχραιμα και ήρεμα σε όποια κατάσταση.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το πρόβλημά σου -- να μάθεις την αποφασιστικότητα και την επιμονή. Κάθε κακοτυχία πρέπει να τσακίζεται πάνω στη δυνατή θέλησή σου.

Link to comment
Share on other sites

@hunter thanks man! ;) και η μετάφραση της διάγνωσης μου.

 

Διάγνωση:

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Ρουμανία (Romania) γύρω στο 850.

Το επάγγελμά σου ήταν σχεδιαστής χαρτών, αστρολόγος, αστρονόμος.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Φοβισμένο, αναγκασμένο, ήσυχο άτομο. Είχες δημιουργικά ταλέντα, που περίμεναν μέχρι αυτή τη ζωή για να απελευθερωθούν. Μερικές φορές το περιβάλλον σε θεωρούσε παράξενο.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Πάντα σου φαινόταν, ότι η αντίληψή σου για τον κόσμο ήταν κάπως διαφορετική. Το μάθημά σου -- να εμπιστεύεσαι τη διαίσθησή σου σαν τον καλύτερο οδηγό σ αυτή τη ζωή.

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι; χαχαχαχα!!! :p πολύ γέλιο ήμουνα γυναίκα! βρε δεν πάτε να κάνετε κανενα μπάνιο λέω εγώ; :p

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Διάγνωση:

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στην Πορτογαλία (Portugal) γύρω στο 400.

Το επάγγελμά σου ήταν κοσμηματοπώλης, ωρολογοποιός.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Άτομο, περίεργο, ερευνητικό, αδιάκριτο, χρησιμοποιούσε υβριστική γλώσσα, του άρεσε να παίρνει πολύ βαριά τα πράγματα και να ψάχνει σε βιβλία. Ταλέντο για το δράμα, φυσικός γεννημένος ηθοποιός.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Ο κόσμος είναι γεμάτος από άρρωστους και μόνους ανθρώπους. Πρέπει να βοηθήσεις αυτούς, που είναι λιγότερο τυχεροί από σένα.

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι;

 

 

Κοίτα να δεις τι μαθαίνει ο άνθρωπος... :w00t: :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

male in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around the territory of modern Wales approximately in 1300.

Your profession was warrior, hunter, fisherman, executor of sacrifices.Your brief psychological profile in that past life:

You always liked to travel, to investigate, could have been detective or spy.Lesson, that your last past life brought to present:

Your lesson -- to conquer jealousy and anger in yourself and then in those, who will select you as their guide. You should understand that these weaknesses are caused by fear and self-regret.

Link to comment
Share on other sites

Διάγνωση:

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στην Αίγυπτο (Egypt) γύρω στο 900.

Το επάγγελμά σου ήταν συγγραφέας, δραματουργός, οργανωτής τελετουργικών.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Άσπλαχνος χαρακτήρας, προσεχτικά ζύγιζε τις αποφάσεις του με κριτήριο την πραγματικότητα, με εξαιρετικό αυτοέλεγχο και ισχυρή θέληση. Τέτοιοι άνθρωποι είναι γενικά αρεστοί, αλλά δεν αγαπιούνται πάντα.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το μάθημά σου -- να πολεμήσει τη βία και τη δυσαρμονία στον κόσμο μας, για να καταλάβει τις ρίζες και την καταγωγή του. Σε όλο τον κόσμο τα προβλήματα έχουν παρόμοιες ρίζες.

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι;

 

Σαν κάτι να θυμήθηκα τώρα που το διάβασα

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να βγαινει στα Αγγλικα σε αλλους;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στην Ελλάδα (Greece) γύρω στο 1600.

Το επάγγελμά σου ήταν κοσμηματοπώλης, ωρολογοποιός

 

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στην Ελλάδα (Greece) γύρω στο 1600.

Το επάγγελμά σου ήταν κοσμηματοπώλης, ωρολογοποιός.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Τέτοιοι άνθρωποι πάντα ανακατεύονται με ότι καινούργιο. Είχες πάντα αγάπη για τις αλλαγές, ειδικά στην τέχνη, στη μουσική, στο μαγείρεμα.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Ο κόσμος είναι γεμάτος από άρρωστους και μόνους ανθρώπους. Πρέπει να βοηθήσεις αυτούς, που είναι λιγότερο τυχεροί από σένα.

 

 

Είμαστε δηλαδή το ίδιο άτομο;;;;; :lol: :lol: :lol:

Απάτη αυτό το site

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στις ΗΠΑ Νότια-Κεντρικά (USA South-Center) γύρω στο 1650.

Το επάγγελμά σου ήταν πολεμιστής, κυνηγός, ψαράς, εκτελεστής θυσιών.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Πάντα σου άρεσε να ταξιδεύεις, να ερευνάς, μπορεί να ήσουνα ντεντέκτιβ ή κατάσκοπος.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Θα πρέπει να αναπτύξεις την αγάπη για τον εαυτό σου και τα προσόντα σου για να εμφυτεύσεις την ελπίδα στις καρδιές των ανθρώπων. Η φιλοδοξία και η μεγαλομανία -- δεν είναι τα πάντα. Ο αληθινός πλούτος είναι θαμένος μέσα στην ψυχή σου

 

 

 

Aν δεν τα πάει καλά ο firefox με το κουμπί "διάγνωση" δοκιμάστε άλλον browser.

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Διάγνωση: Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Δυτική Αυστραλία (West Australia) γύρω στο 975.

Το επάγγελμά σου ήταν κοσμηματοπώλης, ωρολογοποιός.

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Άτομο, περίεργο, ερευνητικό, αδιάκριτο, χρησιμοποιούσε υβριστική γλώσσα, του άρεσε να παίρνει πολύ βαριά τα πράγματα και να ψάχνει σε βιβλία. Ταλέντο για το δράμα, φυσικός γεννημένος ηθοποιός.

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Υπάρχει μια αόρατη επικοινωνία ανάμεσα στον υλικό και στον πνευματικό κόσμο. Το μάθημά σου -- να ψάξεις, να βρεις και να χρησιμοποιήσεις αυτή τη γέφυρα.

Τώρα θυμάσαι;

 

Nα σου πω την αληθεια δεν θυμάμαι και πολλά... το μέρος σίγουρα μου ειναι αγνωστο... Στο ψυχολογικό προφίλ μπορώ να πω οτι επεσε σε πολλά μέσα ....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/21960wood.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...