Jump to content

Golden Numbers


sleon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον David

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν δίνουν ένα συγκεκριμένο νούμερο όταν το ζητήσει κάποιος.

 

Πηρα τώρα τηλ στο 6-932-932-932 και ΔΕΝ υπάρχει!!

 

Γιατι λοιπόν αν το ζητήσω δεν θα μου το δώσουν;;; Δεν έχουν λόγο.

 

Η Q πως δίνει ότι ζητήσεις;

 

Κοίτα αν πάς σε κάποιο κατάστημα και ζητήσεις εύκολο νουμεράκι, οσο καλός και τίμιος να είναι ο πωλητής, αν δεν του βγάλει το pc του εύκολο αριθμό δεν γίνεται τίποτα! Είναι δηλαδή πλέον καθαρά θέμα τύχης η εύρεση εύκολου αριθμού.

Οσο για την Q ως πότε θα μπορεί κ αυτή να σου δίνει ότι νούμερο της ζητήσεις... :worry:

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην Βονταφον πλεον δεν υπαρχει περιπτωση (εκτος τυχαιου γεγονοτος λογω αμελειας) να σου δωσουν ευκολο νουμερο (με την εννοια του gold). Απλουστατα στα καταστηματα δεν στελνουν στο ονλαιν καταστημα κανενα καλο νουμερο. Πριν κανα μηνα ειχαν βγαλει κατα λαθος σε ενα vodaShop της αττικης το 6947.750.750 και πηραν μετα απο μιση ωρα τηλ απο την Βοντα το καταστημα να μην το δωσει γιατι απο λαθος το εδωσαν στο καταστημα κλπ κλπ κλπ. Αυτο για να δουμε ποσο 'σκληρη' εχει γινει η Βοντα σε αυτα. Και καλα κανει απο μια αποψη γιατι ενω στετ και κοσμοτε εχουν εξαντληθει τα gold σχεδον η βοντα εχει τα 6947-8-9-3 ακομα παρθενα! Να δωσουμε και σε κανεναν νεο υπουργο.. Εκλογες ερχονται σε λιγους μηνες ετσιιιιιι!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hellinas ( 5 Νοέ. 2003 , 17:27)

 

Paidia Golden number kata tyhi den yparhei , opoios pire h parei na mas to pei....OUTE YPIRHE. kai otan leme golden enooume golden.

 

 

Ναι οκ, σχεδόν ένα χρόνο μετά γράφω αλλά δεν έχει να λέει. Λοιπόν, δύο χρόνια συνδρομητής στην Voda, το πρώτο μου νούμερο σε σύγκριση με το δεύτερο το χαρακτιρίζω ως silver. Όταν πήγα για αναβάθμηση τον Μάιο με έπεισαν να κάνω διακοπή και να πάρω καινούρια σύνδεση/πακέτο/νούμερο για να έχω καλύτερη επιδότηση αφού οι λογαριασμοί μου ήταν μέτριοι! Τελικά κάνω νέα σύνδεση, διαλέγω το κινητάκι που γούσταρα και είμαστε στην φάση που διαλέγω νούμερο. Η ώρα 14:00 περίπου το μαγαζί σχεδόν άδειο και ξαφνικά η κοπέλα χτυπάει παλαμάκια γελάει σαν χαζή και φωνάζει τους υπόλοιπους υπαλλήλους να πάνε στον υπολογιστή της. για 2 λεπτά να μου λέει " αχ ατιμούλικο σε έφτιαξα πάλι αααχ αααχ " και στο τέλος μου λέει το νούμερο μου και μένω ξερός. Όχι απλά GOLdEN .... τριπλο πλατινένιο είναι ... δεν παίζει να το αφήσω ποτέ αυτό το νουμεράκι. μα δεν παίζει ... ουτε εσείς θα το αφήνατε ... θα το κρατήσω πρίκα για τα παιδιά μου, τι λες τώρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως μπορείς να βρεις καλό νουμεράκι ψάχνοντας τα καρτοκινητά τους. Ειδικά τώρα που μπορείς να πάρεις και επιδότηση! Με αυτό τον τρόπο είχα βρει νουμεράκι κοσμοτέ 4 ψηφία (εκτός του 697) το 2002 και ένα χρόνο μετά 3ψήφιο!! Αξίζει να τσεκάρετε αν παίζει κάτι τέτοιο για τα voda νούμερα...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος David (31 Οκτ. 2003 , 16:11)

 

 

Γράφω σε μια λίστα λοιπόν καμιά δεκαπενταρία, και πάω σε ένα μαγαζί και τους λέω, θέλω νέα σύνδεση σε ένα απο αυτά τα νούμερα.... Φυσικά πήρα τα @@ μου...

wraios re maga wraios!!!! :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ απλά πήγα....ζήτησα ένα εύκολο νούμερο....κι όποτε είχαν κάποια νούμερα καινούρια πήγαινα να διαλέξω....

 

Κατέληξα τελικά μετά από 3 εβδομάδες, με ένα που τα 5 ψηφία του είναι....ίδια...!

Δωρεάν....και χωρίς κόπο....

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ειχε εγκριθει η συνδεση σου, και σου επετρεψαν να παρεις νουμερο επειτα απο 3 εβδομαδες;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος swiffer ( 8 Νοέ. 2004 , 23:46)

 

Δηλαδη ειχε εγκριθει η συνδεση σου, και σου επετρεψαν να παρεις νουμερο επειτα απο 3 εβδομαδες;

 

 

Μπα, αυτό δεν παίζει. Μάλλον συννενοήθηκε με το κατάστημα να κοιτάει τα διαθέσιμα νούμερα κάθε φορά μέχρι να βρει κάποιο καλό.

 

Όπως είπαν και άλλοι πιό πάνω, είναι θέμα "επαφών"...

Link to comment
Share on other sites

hi.ego ekana tin sindromi mou on-line me tin vodafone simblirosa ola ta stixia stin aitisi kai meta mou evgale (an thimame kala) 10 arithmous tous ida den mou arese kanis kai piga ksana stin piso selida epita patisa ksana to link gia na sinexiso kai mou evgale alus 10 diaforetikous arithmous-apo eki kai pera an su aresi kapios ton epilegis an den su aresi akoulithis pali tin idia diadikasia.

;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dapper ( 9 Νοέ. 2004 , 23:09)

 

hi.ego ekana tin sindromi mou on-line me tin vodafone simblirosa ola ta stixia stin aitisi kai meta mou evgale (an thimame kala) 10 arithmous tous ida den mou arese kanis kai piga ksana stin piso selida epita patisa ksana to link gia na sinexiso kai mou evgale alus 10 diaforetikous arithmous-apo eki kai pera an su aresi kapios ton epilegis an den su aresi akoulithis pali tin idia diadikasia.

;)

 

 

ayto an ontws sou leitourgise einai oti prepei :) Mia, duo, tries stin dekati fora tha brethei kapoios.

 

an breis xrono kai xanampeis dwse to full link ;)

 

Thanks ek twn proterwn !

Link to comment
Share on other sites

Απο ποτε η Vodafone επιτρεπει τις online αιτησεις συνδρομης;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

katarxin tha prepi prota na kanete register sti selida: http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp

 

epita tha prepi na epileksete to kinito kai to programa xrisis pou thelete i selida ine:

http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=selectPlan&cid=cat360002

 

apo eki kai pera tha akoluthisete tin diadikasia agoras siskevis me simvoleo...ine poli efkolo.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Στη διαδικασία online αίτησης για συμβόλαιο(υπάρχει τελικά;)μπορείς να πάρεις νέο νο μόνο ή και να μετατρέψεις κάρτα σε συμβόλαιο;Στην περίπτωση νέου αριθμού υπάρχει δυνατότητα επιλογής αριθμού από λίστα με διαθέσιμους;Κάποτε υπήρχε αυτό για κάρτα.Μπορείς να βρεις εύκολο νο;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Απο ποτε ισχυει αυτο με την online επιλογη αριθμου;Με τον ιδιο τροπο μεσω του eshop πηρα και γω το sx αλλα δεν διαλεξα πουθενα νουμερο...

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 περίπου χρόνια ίσως θυμάστε που διαφήμιζε στην τηλεόραση αν πας στο Γερμανό με 3 συσκευασίες από την οδοντόκρεμα AIM,κέρδιζες ένα πακέτο whats up!

Το κανα και γω και ο υπάλληλος(έπεσα και καλό παιδί μάλλον..)μου διάλεξε ένα πολύ εύκολο νούμερο! Και δεν σκοπεύω να το αλλάξω :D

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα πάει να διαλέξω αριθμό με 1 φίλη μου …είχαμε βρει με τη βοήθεια του υπάλληλου 1 αριθμό 697και τίγκα στα μηδενικά . απλά ο ποιο εύκολος αριθμός που ξέρω :happy: :happy: :lol: :lol: :lol:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dapper (10 Νοέ. 2004 , 21:46)

 

katarxin tha prepi prota na kanete register sti selida: http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp

 

epita tha prepi na epileksete to kinito kai to programa xrisis pou thelete i selida ine:

http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=selectPlan&cid=cat360002

 

apo eki kai pera tha akoluthisete tin diadikasia agoras siskevis me simvoleo...ine poli efkolo.

 

 

se efharistw isoun analytikos. when i have time tha rixw kai ena blefaro ;)

 

na sai kala kai kalo brady !

 

kalo to kolpaki mia, dio treis me tin 10 fora kati tha bgei !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος poseidon2004 (11 Νοέ. 2004 , 20:26)

 

Όταν είχα πάει να διαλέξω αριθμό με 1 φίλη μου …είχαμε βρει με τη βοήθεια του υπάλληλου 1 αριθμό 697και τίγκα στα μηδενικά . απλά ο ποιο εύκολος αριθμός που ξέρω :happy: :happy: :lol: :lol: :lol:

 

 

posa midenika diladi? mexri 3 vriskeis sxetika eykola.... Ante 4. Apo ekei kai panw sxedon adynato... :mad:

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Panagioths (12 Νοέ. 2004 , 12:03)

 

posa midenika diladi? mexri 3 vriskeis sxetika eykola.... Ante 4. Apo ekei kai panw sxedon adynato... :mad:

 

 

3 μηδενικά και μετά επανάληψη του ίδιου αριθμού :p :cool: :cool: :wacko: :alien: :lol: :lol: ...Ακόμα να το μαντέψετε ? :lol:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nosferatu (11 Νοέ. 2004 , 10:54)

 

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Στη διαδικασία online αίτησης για συμβόλαιο(υπάρχει τελικά;)μπορείς να πάρεις νέο νο μόνο ή και να μετατρέψεις κάρτα σε συμβόλαιο;Στην περίπτωση νέου αριθμού υπάρχει δυνατότητα επιλογής αριθμού από λίστα με διαθέσιμους;Κάποτε υπήρχε αυτό για κάρτα.Μπορείς να βρεις εύκολο νο;

 

oxi file mou distixos den iparxi i dianatotita gia metatropi apo karta se simvoleo.

oson afora to deftero erotima su, nai boris na epileksis kapion arithmo kai malista boris na vris ena efkolo arithmo me tin diadikasia pou periegrapsa pio pano. ;)

 

vasili i epilogi arithmou apo'ti ksero isxii edo kai 1 xrono sta sigura (dil.apo tote pou ekana tin sindesi) tora gia to an epeze afto kai paliotera den gnorizo...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Εγώ ρε παιδιά θέλω εναν συγκεκριμένο αριθμό απο 693... Δεν είναι golden, ίσως ούτε καν silver απλα έχει μια πολυ ενδιαφέρουσα μαθηματική σημασία! Υπάρχει τρόπος??
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά θέλω εναν συγκεκριμένο αριθμό απο 693... Δεν είναι golden, ίσως ούτε καν silver απλα έχει μια πολυ ενδιαφέρουσα μαθηματική σημασία! Υπάρχει τρόπος??

Κάλεσέ τον να δεις αν τον έχει κάποιος και αν ναι ζήτα του να τον αγοράσεις (που ξέρεις...).

Αν δεν υπάρχει, πήγαινε σε ένα κατάστημα TIM και άρχισε τα παρακάλια :p Αν και νομίζω ότι δεν μπορούν ούτε από εκεί να σου δώσουν όποιο νούμερο θέλουνε. Τουλάχιστον έτσι γίνεται στη Vodafone που ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Τον έχω καλέσει και δεν τον έχει κανεις, αλλιως σιγουα αυτό θα έκανα (θα ζητουσα να τον αγοράσω)...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...