Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest SMYRNIOSL
πηρα το α530ι ενω υποστιρηζη ολες της γλωσσες δεν εχει ελληνικα αυτο ειναι κλωνος του iphone αλλα εχει και τηλεοραση μηπως ξερει κανεις για ελληνικα πως να του περασω?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φιλε μου εγω το εχω..το πηρα απο το ebay αλλα τελικα ανακαλυψα οτι δεν τα παω καλα με τα windows mobile κινητα...ετσι μετα απο 1 μηνα χρησης το εβαλα στο συρταρι..εχει ολες τις δυνατοτητες ενος windows mobile(6.1 version) αλλα για μενα ητανε δυσχρηστο..μιας και τελικα για κινητο απλο το ηθελα και οχι για τοσες ρυθμισεις που εχουν τα windows..κατα τα αλλα δεν ειχα παραπονο...πολυ δυνατο ηχειο...πολυ καλη απεικονιση...πολυ καλες μπαταριες...απλα σε μενα δεν ταιριαξε..
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ!!!:yahoo:
Link to comment
Share on other sites

δυσκολονα βρεις τροπο.

δεν ειαναι σε ευρεια χρηση αυτα τα τηλ. και δεν εχουν τετοια υποστηριξη

Link to comment
Share on other sites

ο droulis από αυτά που ξέρω περνάει σε αυτές που έχουν είδη δηλαδή άπλα της αλλάζει τα fonts, αν δεν έχει από μόνη της δεν μπορείς να κάνεις τπτ
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πραγματικά πάντως έχω την απορία γιατί επέλεξες αυτό και όχι ένα που να έχει ελληνικά σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά που δίνει ο κατασκευαστής

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορω να μπω στο firmware του τοτε 80% το κανω ελληνικο μενου,δεν μπορω ομως να βαλω ελληνικα γραμματα, για sms-επαφες. υπαρχουν μοντελα με ελληνικο μενου που δεν μπορω να τα φτιαξω και αλλα που δεν εχουν τα καταφερνω, εξαρταται το μοντελο
Link to comment
Share on other sites

Guest SMYRNIOSL
εδω και καιρω συνομιλω με μια απο κινα μεσω msn και φερνω κινητα!και ενω ολα που ειχα αγορασει απο αυτη ειχαν ελληνικο μενου μου λεει εχω ενα κινητο πολυ καλο με ελληνικα αλλα τελικα μου βγεικε με αγκλικο μενου αλλα υποστιριζει τα ελληνικα δειλαδει τα μυνηματα μου ερχονται στα ελληνικα και η επαφες ειναι στα ελληνικα! την πατησα ομως τωρα μου στελνει 5 κινητα ε71 για να δω τη θα ειναι αυτα!!
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που δεν έχει ελληνικά στείλε της το πίσω,μην κάθεσαι να παιδεύεσαι για κάτι που δεν φταίς.Πάντως αυτό που θές να φέρεις αν εννοείς τον κλώνο του E71 με το αλφαριθμητικό πληκτρολόγιο,πρόκειται για φθηνό αλλά πολύ κακής ποιότητας κινητό.

http://www.china-mobile-phone.com/2009-06/e71i.htm

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι το e71 που γνωριζω ειναι πολυ καλο φιλε μου, απλα το βγαζουν πολλα εργοστασια σε διαφορες εκδοσεις -ποιοτητες
Link to comment
Share on other sites

Guest SMYRNIOSL
ΦΙΛΕ ΜΟΥ DROYLIS ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΤΕNTELE E71i ειναι πολυ καλα ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΥΠΟΣΤΙΡΗΖΗ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν κινεζικα κινητα με gps,wifi, και με windows mobile. αφου εχουν windows mobile μπορεις να τους περασεις εσυ ελληνικα,ασχετα αν δεν εχουν
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δεν εχουν δυο καρτες!!

μην την πατησεις και παρεις κανενα και το δεις εδω!!

Link to comment
Share on other sites

SMYRNIOSL θα σε παρακαλέσω να μη γράφεις συνεχώς με κεφαλαίους χαρακτήρες. Πέρα από το οτι είναι ενοχλητικό στην ανάγνωση, απαγορεύεται και από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθειά σας....κυκλοφορεί αυτο το πανέμορφο και με πολλες δυνατότιτες κινεζικο κινητό....αλλά χωρίς ελληνικό μενου....

Όμως βρήκα στο ebay το κινητό οπου ο πωλητης λεει οτι εχει και ελληνικά

 

( http://cgi.ebay.com/N2-3-2-WIFI-TV-2SIM-MOBILE-PHONE-UNLOCKED-TOUCH-Greek_W0QQitemZ250476316645QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhones?hash=item3a518d47e5&_trksid=p3286.m63.l1177 )

 

...πιστεύτε οτι τα εχει καταφέρει ή ειναι ψέμα...αξίζει να το παραγγείλω ???

Link to comment
Share on other sites

Χτύπα το και θα τα μάθεις όλα από πρώτο χέρι.Λογικά θα έχει ελληνικά αφού το λέει,ξεκαθάρισε του ότι αν δεν έχει θα το στείλεις πίσω.(Γράψε το και στην σημείωση του paypal όταν πάς να πληρώσεις για να μην έχει να λεει μετά).Πάντως 115€ τελική τιμή βγαίνει,δεν θα χάσεις και τίποτα να το πάρεις :rolleyes:

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καλημερα δεν μου πιανει δορυφορους το gps oute me google maps oute me destinator
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...